|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj se pojavijo strije
3.4.2006 16:20:49   
livia
Zanima me kdaj so se vam pojavile strije in kje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj se pojavijo strije
3.4.2006 16:22:15   
Udb
Niti ene v celi nosečnosti in po njej. Pa jih drugače imam - iz mladosti, ko sem menjala kilažo user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj se pojavijo strije
3.4.2006 16:26:36   
morskadeklica
Prve strije sem dobila po trebuhu tri dni pred porodom.

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj se pojavijo strije
3.4.2006 16:26:39   
lelaval
Meni so se na koncu nosečnosti (mislim, da zadnje 3 mesece) - po trebuhu. Take velike, debele. user posted image  Ampak pravim, da je to spomin na nosečnosti. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj se pojavijo strije
3.4.2006 16:37:44   
Moa
Na sreco jih nisem staknila.. pa se niti mazala nisem kaj prevec... Vse je odvisno od tvoje koze.. se najvec kaksno si podedovala..
Moja prijateljica je bila cisto panicna.. nakupila celo paleto raznoraznih zavbic.. in ji je trebuh popokal nekaj dni pred porodom...user posted image

Srecno.. predvsem pa lep porod... M

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj se pojavijo strije
3.4.2006 17:32:50   
petka
Jaz sem danes stopila v 9. mesec, pa nimam (še) nobene strije. Mažem se pa z navadnim mlekom za po kopanju, kot sem se tudi pred nosečnostjo...

LP

_____________________________





(odgovor članu Moa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj se pojavijo strije
3.4.2006 17:49:40   
Grascakinja
Okoli 14 dni pred PDP, ko se je mala spustila nižje, na spodnjem delu trebuha in bokih. Kljub mazanju od pozitivnega testa naprej. 

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj se pojavijo strije
3.4.2006 18:20:23   
Cikica
Jaz sem strije dobila v 6mesecu,imam jih samo na trebuhuuser posted image user posted image

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj se pojavijo strije
3.4.2006 18:32:06   
x_srečka_x
jaz sem jih dobila takoj na začetku nosečnosti po prsih user posted image  take debele rdeče strije,zdej se pa mažem z mlekom za telo in se zaenkat še nič novih strij,upam da bo tko ustal user posted image
LP 

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj se pojavijo strije
3.4.2006 22:36:33   
Bubamaraa
Od 6 meseca dalje in jih imam po trebuhu....Se pa  ne sekiram...Važno mi je to, da imam Danajo....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj se pojavijo strije
3.4.2006 22:46:02   
tipka
Men so se še prej, nosila sem dvojčka, mislim da že takoj po petem mesecu, mazanje ni nič pomagalo. Poleg tipa kože je odvisno tudi od tega, kako velik trebuh imaš. Jaz sem imela dvojčka rekorderja po teži in temu primerno velik trebuh, zgledala sem ko slon.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj se pojavijo strije
4.4.2006 7:46:00   
Lunca1
Jaz jih imam po nogah že od prej, v nosečnosti pa nisem pridelala novih.

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj se pojavijo strije
4.4.2006 7:47:41   
Anonimen
v prvi nosečnosti se mi sploh niso, zdej sem pa tut sam še en mesec do konca pa se mi tut še niso. trkam na les. je pa vse odvisno od kože, js se mažem skor nč..če se glih spomnem!

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj se pojavijo strije
4.4.2006 7:51:10   
dory
Nisem dobila niti ene strije...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj se pojavijo strije
4.4.2006 8:29:25   
pupika
Jaz sem jih pa ravno včeraj nekaj malega opazila po bokih na zunanjem delu, po trebuhu pa nič, ker se redno mažem, sem bila kar malo presenečena, ker so se mi tako hitro pojavile. Samo je pa res, da sem se v teh treh-štirih mesecih zredila za 5 kg.Najprej sem občutila bolečine v medenici in so se mi najprej medenične kosti razširile in verjetno so se mi zaradi hitrega raztezanja pojavile tudi strije.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj se pojavijo strije
4.4.2006 13:05:42   
chips
Jaz sem jih dobila po prsih kar kmalu,po trebuhu v zadnjem mesecu,po stegnih na notranji in zunanji strani sem jih pa opazila tisti dan ko sem že rodila!!user posted image Mazala sem se skoz ampak to je DDV +Tea!

_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj se pojavijo strije
4.4.2006 19:18:57   
Felicity
Meni so se pojavile po prsih v 5 al 6 mesecu. Po porodu pa še dodatne, zmeraj po prsih. Kreme ne pomagajo - preverjeno!
Po trebuhu niti ene. Zato toliko več po prsih.user posted image

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj se pojavijo strije
5.4.2006 19:53:26   
ameli
Jaz sem jih dobila 3. mesece po porodu user posted image user posted image user posted image !!!! Celo nosečnost sem se lepo mazala in masirala....... in nič. PO porodu pa seveda nimaš več toliko časa za nego. Očitno so se mi pojavile, ko se je koža krčila. Zato je pametno, če se mažete tudi po porodu.


(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj se pojavijo strije
22.5.2006 21:56:37   
frrrr
jaz sem si že nabavila olje za nego med nosečnostjo in po nosečnosti... je čisto naravno (proizvajale welleda) in primerno za preprečevanje strij... se vi s čim ubadate in preprečujete nastanek strij?

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj se pojavijo strije
23.5.2006 21:19:56   
Alisa
Jaz sem v 8. pa za enkrat nimam strij mažem se pa tako kot pred nosečnostjo z mlekom za telo po tuširanju.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj se pojavijo strije
23.5.2006 21:38:01   
kofetek2010
prvič sem dobila enih 5 čist kratkih (cca. 1,5 cm) in to 3 mesece po porodu, tokrat nisem kasirala nobene nove, čeprav sem se zredila za 30 kg user posted image  

po moje nima mazanje nobene veze user posted image  

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj se pojavijo strije
14.6.2006 22:28:07   
livia
Sedaj sem že 2 meseca po porodu in nisem fasala nobene, pa tud mazala se nisem. Škoda denarja, ker res nima veze.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kdaj se pojavijo strije
14.6.2006 22:32:37   
frrrr
js sm pa v petem mesecu, pa sm jih že fasala po prsih... se mažem 2x na dan, da mau ublažim... zaenkrat so še nežno roza barve in tanke... upam, da take tut ostanejo.
glede na to, da jih mama ni imela, sem upala, da jih tut js nem imela... pa sem se zmotila user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kdaj se pojavijo strije
15.6.2006 21:51:25   
Bonnie_RR
Jaz sem že nekje v 4. mesecu dobila strije po prsih. Kljub vsakodnevnem mazanju z olivnim oljem, so se mi do poroda pojavile še po stegnih in bokih. Na trebuhu nimam pa niti ene strije. user posted image

Ful je odvisno od elastičnosti kože...




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kdaj se pojavijo strije
15.6.2006 21:59:40   
tulip
Niti ene nisem pridelala, mazala pa sem se z Elancyl kremo proti strijam v zadnjih dveh mesecih. Ko je je zmanjkalo, pa kar z navadnim mlekom za telo...user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




baby
cupacups

kateri izdelki so vam najboljsi za otroka

hipp (26%)

mustela (18%)

jonsons (11%)

nivea (35%)

d&m (11%)


Število vseh glasov: 411

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!