|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AD3-sej ne morem verjet!!
11.1.2006 10:53:36   
tincci
Stari smo 10 tednov, krčev je že nekaj časa konec, no in sem začela dajati AD3. Dva dni po eno kapljico, potem tri dni po 2. Štala! Cel dan jo je napenjalo, zaspala mi ni pred eno zjutraj, no in potem me je včeraj prešinilo in sem ji dala kapljice proti krčem, in se je malo umirilo.

Zanalašč sem tako dolgo čakala zaradi strahu pred krči, ampak nisem si mislila, da res tok šraufajo??? Zdej bom mela dva dni pavze in če je res to to, gremo na D3. Kako se pa tiste dozira, se tudi začne z eno kapljico? Ali naj vztrajamo na AD3, morda se navadi želodček??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AD3-sej ne morem verjet!!
11.1.2006 10:56:57   
pety78
Jaz tudi nisem mogla verjeti. Ko so po 3. mesecu krči minili, sem tri dni dajala kapljice. Groza! Sem na tretjem pregledu kar lepo rekla pediatrinji, da mu jih ne bom dajala in naj mi da Plivit D3. Sploh ni oklevala, ampak je rekla, da naj te porabim, potem pa zopet začnem z AD3.
Mi imamo sedaj D3, 2 kapljici na dan. user posted image

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AD3-sej ne morem verjet!!
11.1.2006 11:01:35   
k1
mi jih že od samega začetka nismo dajali. mi je bilo prehudo gledat, kako je otroku hudo poleg njih, pa je danes tudi vse ok, tudi brez njih.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AD3-sej ne morem verjet!!
11.1.2006 11:10:14   
CatJa
Jaz mu jih prve tri mesce sploh nisem dajala, ker ga je že brez njih grozno šraufalo. Na srečo sva lahko celo poletje prebila zunaj na soncu in mu ni nič manjkalo. Ko sem v posvetovalnici povedala, da mu jih ne dajem, ker ga po njih šraufa, me je sestra ful pisano pogledala, češ, a pa prav po njih, al kaj. Mislim, kot da je prvi, ki ima probleme s temi kapljicami. Pri štirih, petih mescih jih je spet jemal, pa je blo okej.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AD3-sej ne morem verjet!!
11.1.2006 11:11:13   
makica
Tudi naši niso ustrezale AD3 kaplice. Tudi Plivit D3 so jo napenjale, čeprav naj ne bi. Pa nam je pediatrinja svetovala naj kar prekinemo z vsemi kapljicami do 12 tedna. Pol pa naj začnemo. No in tako smo naredili. Vendar ker ni marala piti Plivit D3 smo zato  pri 4,5 mesecih prešli na AD3 in  ni bilo nobenih problemov. Zdaj ppri 6,5 mesecih smo že pri 10 kaplicah. 

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
11.1.2006 11:23:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu makica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
11.1.2006 11:31:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: AD3-sej ne morem verjet!!
11.1.2006 11:45:09   
shooo
joj jaz pa cist nic ne vem o teh kapljicah!!!!!!!!! kje ste to vse zvedle? kdaj katere, zakaj,a vsi dojencki, kako...a to ti pove patronazna ali pedijater?????user posted image pomagajte prosim!!!!!
lp

_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: AD3-sej ne morem verjet!!
11.1.2006 11:45:40   
figa
Saj najbrž že delaš to, ampak bom vseeno napisala, ker je pri naši pomagalo. Kapljice vedno daj čim bolj zgodaj zjutraj in vedno nekako na sredini med dvema hranjenjema. Če daš pred ali po hranjenju jo bo res še bolj zvijalo. No, saj pravim, da verjetno ni nič novega. Lahko pa ti povem, da se je naša navadila po kakšnih 14 dneh in zdaj ni panike.

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: AD3-sej ne morem verjet!!
11.1.2006 11:45:55   
Anonimen
Nikoli nisem dajala AD3. Smo raje vzeli Plivit D3, pa jih dajem 2 na dan, no, kadar se spomnim (parkrat na teden) user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: AD3-sej ne morem verjet!!
11.1.2006 11:58:10   
Anonimen
Mi smo AD3 dobili že pri 4 tednih. Ko smo prišli do štirih kapljic, sem zaradi krčev raje poklicala pediatrinjo in šla kupit Plivit D3. Zdaj ni večjih problemov, mu pa redno dajem tudi Sab Simplex.

(odgovor članu tincci)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: AD3-sej ne morem verjet!!
11.1.2006 11:58:13   
giga
Tut mojga so AD3 šraufkale, dokler mu jih nisem začela dajat pred obrokom. To je pomagal, ampak vsak dojenček ma druge fore, poskusi različne variante, seveda po posvetovanju s pediatrom.

_____________________________

Carpe diem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: AD3-sej ne morem verjet!!
11.1.2006 12:08:51   
dory
Pri nas smo mel ze tko grozne krce in to cele tri mesece, ko pa sem mu prvic dala se ad3 je blo pa se slabse...zato sem v aut kupila oleovit in sele po dopolnjenem tretjem mesecu zacela s temi kapljicami, ki so res dobre :)

(odgovor članu giga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: AD3-sej ne morem verjet!!
11.1.2006 12:10:16   
A-N-J-A
Jaz sem naši pediatrinji omenila,da me je strah da je ne bi poAD3 šraufal,pa mi je takoj dala D3user posted image in je ni nikoli nič matral.

(odgovor članu giga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: AD3-sej ne morem verjet!!
11.1.2006 12:58:50   
lelaval
Mi smo tudi imeli probleme z AD3 - ful je imela krčke in še izpuščaje. Pa ji čez poletje nisem nič dajala, pri 5 mesecih pa sem počasi začela z D3 - tudi ni šlo brez krčov, a zdaj je že bolje.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: AD3-sej ne morem verjet!!
11.1.2006 13:20:17   
Katrin
Mi smo prvih 6 mesecev jemali Plivit D3, sedaj pa AD3.

Krčev ali podobnih težav nismo imeli nikoli.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: AD3-sej ne morem verjet!!
11.1.2006 14:57:25   
rija
A ima kakšna izkušnje z oleovit d3?

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: AD3-sej ne morem verjet!!
11.1.2006 15:05:05   
Anonimen
nas tudi ni nikoli šraufalo po kapljicah.  Sem mu dajala vsak dan eno več, pa ni bilo problema. zdaj jih jemlje že mesc dni

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: AD3-sej ne morem verjet!!
11.1.2006 15:09:20   
tehnofil
AD3 ali D3 ti predpiše Pediater na prvem pregledu. -A je za oči (korenček in to..) -D je pa da ni rahitičen (naj bi se tudi nadomestil s FULL koža na soncu - ni ravno za dojenčke).

Mi smo imeli krčev za izvažanje. Od alergije, od napenjanja, od DAKTRINA proti glivicam od AD3 in še od česa. Na koncu smo tudi AD3 3kapljice zamenjali z D3 2kaplijici in sedaj je že nekaj časa nekako mir od vsega naštetega.
Smo stari 7m in še mal dni. user posted image

< Sporočilo je popravil tehnofil -- 11.1.2006 15:10:48 >

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: AD3-sej ne morem verjet!!
11.1.2006 15:15:13   
saratanja
Nas je pediatrinja že v naprej opozorila, da bi lahko po AD3 nastopili krči, da pa je boljši od D3 in naj vseeno poskusimo, če nebi šlo, pa bi menjali. Pa ni bilo nobenega večjega problema. Dajali smo pa zjutraj, pa kapljicam sem vedno dodala malo svojega mleka, po nasvetu lekarnarja in se je kar obneslo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: AD3-sej ne morem verjet!!
11.1.2006 15:34:08   
majibee
rija mi mamo oleovit.zakon res. AD3 so ga zvijale, pol smo šli pa v avstrijo po oleovit, ki so na oljni osnovi in mali se prav smeje ko mu jih nakapam v ustauser posted image user posted image lp

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: AD3-sej ne morem verjet!!
11.1.2006 16:05:56   
piščanc
krči se šele začnejo, tam do konca tretjega meseca ni nič sigurno

najhuje je od 1 do tretjega meseca, ker dojenček ne ve kaj hoče, mamica pa ne kaj potrebuje. hrana in spanje je vse, samo v določenih količinah in intervalih, ki so unikatne pri vsakem dojenčku.

mogoče ad3 nima nič pri tem, lakho pa to sploh nehaš dajati

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: AD3-sej ne morem verjet!!
11.1.2006 16:24:00   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: rija

A ima kakšna izkušnje z oleovit d3?


Rija, našega je po AD3 zvijalo (sva delala z možem poskuse: ko mu nisva dala kapljic, ga ni zvijalo, sicer je pa tulil od bolečin). Do tretjega meseca mu potem nisem dajala nobenih kapljic, od takrat naprej pa Oleovit - nobenih krčev.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: AD3-sej ne morem verjet!!
11.1.2006 16:54:13   
mujcek
Mi smo pa že takoj na 1. pregledu dobili plivit d3. Še vedno ga ne upam dati, ker imata krče že brez tega in sem mislila, da bi počakala s temi kapljicami prve 3 mesece in potem začela!
Pediatrinja pa mi je rekla, da naj takoj začnem, če bodo krči pa najprej z eno kapljico; jaz pa niti ene kapljice ne upam dajat user posted image

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: AD3-sej ne morem verjet!!
11.1.2006 20:20:42   
doroteja23
Mi imamo tud plivit D3, ampak ji še ne dajem, ker sem ji dala takoj ko smo jih dobli pa jo je tak zvijalo, da sem nehala po prvem dnevu. Zdaj pa ji še ne upam dat, ker se mi tak smili ko jo šraufa.

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu figa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




umetna oploditev
bit

Zanima me, kje so vam opravili uspešno umetno oploditev? prosim za komentar: v katerem poskusu

LJ GK (58%)

MB (14%)

PO (10%)

Tujina (18%)


Število vseh glasov: 188

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!