|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Drugo cepljenje
6.10.2005 9:07:03   
A-N-J-A
Včeraj popoldan je naša Ela dobila drugo pikico.Očka jo je zamotil z enim klavirjem user posted image in mala skoraj ni porajtalauser posted image . Malo se je nakremžila in to je touser posted image .Upam da ne bo reakcije,ker je to cepljenje baje najbolj zoprnouser posted image .
Bravo ELČIuser posted image !Mamica in očka sta zelo ponosna nateuser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Drugo cepljenje
6.10.2005 9:52:13   
Anonimen
Držimo pesti, da nebo reakcije in jokanjauser posted image !Kaj tehtali in merli so vas ali ne?user posted image

(odgovor članu A-N-J-A)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Drugo cepljenje
6.10.2005 10:39:00   
SashaB
Upamo da že lepo uživate, brez kakršnih koli zoprnih problemčkov.

user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Drugo cepljenje
6.10.2005 10:56:10   
A-N-J-A
Jaaaa,seveda so nas tehtali in merili!!!user posted image Dooooolgi smo celih 68cmuser posted image ,težki pa 6400 guser posted image .
Zaenkrat ni še nobene reakcijeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SashaB)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Drugo cepljenje
6.10.2005 11:21:59   
Urška//
mi smo drugi dan dobili reakcijo vročino in TEČNOBO,ta zadnja traja še danesuser posted image

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Drugo cepljenje
6.10.2005 11:30:31   
Anonimen
Mi pa imamo v torek ceplenjeuser posted image ..komaj čakam da mi malega zvagajo in zmerijouser posted image

(odgovor članu Urška//)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Drugo cepljenje
6.10.2005 13:25:34   
tascha
Tudi mi smo imeli včeraj 2. ceplenje in merjenje. Pri 6 mesecih 9010 g in 72 cm.user posted image A po ceplenju je bilo pa hudo user posted image . Že popoldne je dobil vročino 39,2 in sem mu zvečer dala svečko. Ampak ponoči je bila kriza user posted image . Celo noč je jokal, bil vroč, tko da sem ga hladila z obkladki, božala, dajala dudo. Dames je pa potem spal do 11 ure in je sedaj že skoraj dobro. Tudi smeje se že user posted image . Je pa rekla zdravnica, da se spodaj že kažejo zobki, tko da je bilo verjetno oboje skupaj in je bilo preveč za user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




silvestrovo
NaTaŠa*

Ali bote za silvestrovo dale vaše male sončke v varstvo ali pa bojo z vami?

da, v varstvo (9%)

ne (91%)


Število vseh glasov: 190

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!