|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2023
14.7.2023 11:54:14   
4.mama
Fixy kaj pa moraš na csd? A za otroski? In zzzs?

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2501
   RE: Julijke 2023
14.7.2023 12:25:10   
foxy_cat
Otroški pa očetovski..

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2502
   RE: Julijke 2023
14.7.2023 12:58:05   
4.mama
Hvala, se mi je zdelo da je to, samo sem se ustrašila da ne kaj pozabim 😄

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2503
   RE: Julijke 2023
14.7.2023 13:27:36   
nevergiveup
Čestitke Pikcapokca!!! Supeeeer in srečno naprej 😘💙💜❤💛💚💞
Prvi dan sva se že kar dojila, ćeprav je verjetno bolj v prazno vlekel, ampak je na 3-4 urce, večinoma je spal... Zdaj pa kar na dve uri ali pa celo prej včasih...

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2504
   RE: Julijke 2023
14.7.2023 13:44:39   
cbelca2
Čestitke❤️ No jaz sem danes spet s pregleda. Nič kaj veliko se ne dogaja...pripravlja se. Ampak čakamo. Bo ko bo🤷‍♀️ upam pa da ne prav dolgo. 4.mama midve pa kar vztrajava🙂 katera mi zna povedat te krivulje na ctg...zgornji dve sta otrokovi gibi in srrčni utrip, spodnja pa popadki al kako? Koliko pa ste imele popadke na začetku ko še niso bili tok močni za iztis?

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2505
   RE: Julijke 2023
14.7.2023 14:47:36   
4.mama
Cbelca pri meni vedno ko mi otrdi kaže na CTG okrog 50, a to ni kao se nič, tam mora it preko 100 če se prav spomnim

(odgovor članu cbelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 2506
   RE: Julijke 2023
14.7.2023 16:17:33   
Gluck4
No pa smo dočakale še en mali čudežek.... čestitke!Cbelca in 4.mama še vi2 pa smo zaključile... ? BB ja sigurno že rodila.... upam da pride kaj na forum....

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2507
   RE: Julijke 2023
14.7.2023 18:36:14   
foxy_cat
Cbelca2 70-140.. svež podatek hehe..

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 2508
   RE: Julijke 2023
14.7.2023 19:50:41   
Stella Marella
punce, kolko casa pa ve kaj dojite? a obe strani? a pustite, da dojencek sam neha? k jaz, ce ga pustim, lahko noro dolgo vlece... ponavadi zadrema vmes, ampak ce ga hocem odstavit, spet zacne divje vlect 🤷‍♀️🙈 upam, da najdemo kmalu kak meni bolj prijazen ritem 🙈😄

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2509
   RE: Julijke 2023
14.7.2023 20:31:48   
foxy_cat
Stella danes ponoči sva imela maraton uro in pol se je na eni cartal ga končno uspem odstranit ga dam pol ure v pistlco se spet "lačen zbudi" konc sveta.. spet uro in pol cartanja na drugi hehhehe... in tako je minevala noč.. kar ni hotlo bit jutro hahaha.. 

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2510
   RE: Julijke 2023
14.7.2023 20:54:55   
nevergiveup
Jaz dojim približno 40 minut na obe, če prej ne zaspi. Potem pa s prstkom grem vmes in sprosti usta. Samo to je na začetku tako. Kasneje se zelo hitro nahranijo ❤

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2511
   RE: Julijke 2023
14.7.2023 22:05:52   
Stella Marella
ja res, sploh ponoci imava  midva tud maratone 😅 no dobro, vsaj nisem edina... upam in računam na cimprejsnjo normalizacijo stanja, hehe... ma drgac je pa tak sladek, da kaj naj. ☺️ pa take smešne face skos dela, vsako sekundo spremeni mimiko (ko se ne doji)... ta bo zihr komedijant!

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2512
   RE: Julijke 2023
15.7.2023 7:29:05   
nevergiveup
Evo, celo noč na joški 😳😰🤣🤣🤣 važno da cel dan prespi kot polh 🤯🤯🤯 
Spet se moram navadit, da spim takrat kadar on spi, ampak to mi ni nikoli šlo preveč dobro od rok...

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2513
   RE: Julijke 2023
15.7.2023 9:07:36   
Stella Marella
uh, mojmu je pa danes uspelo, samo ob 3h je rabil in ob 6h na hitrco... ne morem verjet... spala sem do zdaj. vsak dan/noc druga zgodba! smo bli pa vceraj na bazenu, mogoče ga je to utrudilo 😅

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2514
   RE: Julijke 2023
15.7.2023 11:33:05   
4.mama
Stella tvoj pa že full spi. A z njim si bila v bazenu?Nevergiveup je res težko spat ko oni spijo

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2515
   RE: Julijke 2023
15.7.2023 12:07:14   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Stella Marella

punce, kolko casa pa ve kaj dojite? a obe strani? a pustite, da dojencek sam neha?



Moj se doji cca 20 min v povprecju (na obe) stem da je na prvi ene 15 min in potem ponudim se drugo, ampak je bolj na hitro vsega konc. Zadnje dni se mi zdi, da se doji dlje casa. Mogoce ker smo ravno 3 tedne, ko naj bi prislo do povecanja rasti. 🤷🏼‍♀️
Sasa

(odgovor članu Stella Marella)
  Neposredna povezava do sporočila: 2516
   RE: Julijke 2023
15.7.2023 13:05:34   
Stella Marella


IZVIRNO SPOROČILO: 4.mama

Stella tvoj pa že full spi. A z njim si bila v bazenu?Nevergiveup je res težko spat ko oni spijo



ne ne, v vodi ne, v nosilki ob bazenu je bil 🙂 ta starejsi se je pa kopal. mi se ne smemo prvih 6 tednov, a ne? se boste drzale tega? zdej poleti mi je kar tezko, rada grem v vodo drugace... 

ma to s spanjem je tako-tako. ce ga nic ne napenja, pa ce glih ne rabi zize 2 uri, potem spi, ja 😄 sm ugotovila, da mu mehurcki res ne pasejo... meni pa tako pase brezalkoholno pivo 😩

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2517
   RE: Julijke 2023
15.7.2023 13:14:12   
foxy_cat
Jaz pomoje še lep čas ne bom šla v kopalke hahah... tak da..

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2518
   RE: Julijke 2023
15.7.2023 15:09:19   
Anonimen
Mi gremo jutri prvic na daljso pot - do mojih domacih, ena ura iz Ljubljane. Priznam da me kr malo skrbi, sploh promet na cesti … pa kako bo tamau zdrzal 1h, da ne bo joka v avtu in to… pol pa se zvecer nazaj domov pridet. Ohjoj :) 
Imamo pa danes 3 tedne 🤗
Sasa

(odgovor članu foxy_cat)
  Neposredna povezava do sporočila: 2519
   RE: Julijke 2023
15.7.2023 15:45:33   
Stella Marella


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mi gremo jutri prvic na daljso pot - do mojih domacih, ena ura iz Ljubljane. Priznam da me kr malo skrbi, sploh promet na cesti … pa kako bo tamau zdrzal 1h, da ne bo joka v avtu in to… pol pa se zvecer nazaj domov pridet. Ohjoj :) 
Imamo pa danes 3 tedne 🤗
Sasa



prej do sitega jest + kupcka podret, zadaj sedet za vsak slucaj, z dudo na dosegu roke, ce ne bo slo, pa se cepke za ušesa 🙂 sej bo slo! 💪

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2520
   RE: Julijke 2023
15.7.2023 15:52:29   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mi gremo jutri prvic na daljso pot - do mojih domacih, ena ura iz Ljubljane. Priznam da me kr malo skrbi, sploh promet na cesti … pa kako bo tamau zdrzal 1h, da ne bo joka v avtu in to… pol pa se zvecer nazaj domov pridet. Ohjoj :) 
Imamo pa danes 3 tedne 🤗
Sasa



Sasa, najlažje je ravno zdaj potovati, ker skoraj stoprocentno vsi tok stari spijo v avtu... Potem ne več 😅🤣🙃😉 Ampak so tudi izjeme seveda... Če ne probaš, ne veš 😘

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2521
   RE: Julijke 2023
15.7.2023 16:13:37   
4.mama
Saša problem he samo od Barja do Vrhnike, vsak ponedeljek 1 urp ram čakamo, upam da jutri boš imela manj gužve. Mene že zdaj groza ko bom morala iz porodnišnice Lj - Ajdovščina 2 uri 

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2522
   RE: Julijke 2023
15.7.2023 16:42:31   
Anonimen
Ma veste kaj je blo punce, tasca me je cisto splasila. OBUPNA JE!!!! Obupna!!!! Najprej moram povedat, da skozi pravi kako je otrok BOGEC ker ima krce in joka. Skos je Bogi, druge besede NE POZNA!!! Potem ko ga nosi okrog ga tok trese, da sm ji ze 3x rekla, da naj ne trese tako. Ko zacne jokat, dela TAKE FACE, kakor da njo kaj boli, se kremezi in pol spet zacne kok je bogi. 100_x_ mi je ze rekla, da ga verjetno trebuscek matra, ja haloooo a ne vem?!!! Pa tezi mi, da bi mu mogla v tej vrocini dajat se kaj za pit zraven. Ne dojame, ko ji recem, da dojen ne rabi nic drugega. Pa skos da zakaj je v kratkih… mislim TOK MI GRE NA ZIVCE! Aja pa se to…: ful je proti, da gremo jutri k mojim. Da kej je prevroce. Da klime v avtu ne sme bit, da ga lahko šok od vrocine, ko bomo prisli tja. Aja pa se da 1h voznje ni OK za tako malega!!! Jaz je videt ne morem! Ko bi tamal jedu bi ga ona “se malooo popestvala”.. hvalabogu moj razume in ji tudi rece; ampak ja, ne pa direktno. Ker je bil prvoten plan, da bo tamau pri njima se cuval prvo leto ko bom sla v sluzbo….. NO TAKO NE BO SLO! Da za vsak prdec skace da je neki narobe pa nevem kaj! Aja pa da ne omenjam - TAST GA SPLOH NOCE PRIJET. Da on je neroden…. Da ga bo prjel sele ko bo vecji. Pa sm mu rekla, da nevem kako pol misle kdaj cuvat…. Uglavnem, ne me obsojat prosim, ampak res NISTA NORMALNA in mogla sm se spihat 🤣
Sasa

(odgovor članu 4.mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 2523
   RE: Julijke 2023
15.7.2023 17:23:51   
foxy_cat
Saša uf... kako te razumem, naša prva recimo ni marala bit pri tašči v naročju že od malega, ma načeloma kogar jaz nisem ravno marala najbolj ga tudi ona ni prenašala najbolje.. in to moja tašča nikakor ni sprejela, sam blizu nje je prišla pa je blo že dretje kaj šele da jo je nosila. Pa ja.. potem pa taki komentarji kot pri tebi, ko te pogreje... Uglavnem kar se vožnje tiče se ne sekiraj, jaz sem imela patronažno danes tukaj pač prvič, in prva stvar ki jo je rekla "kdaj pa greste tvojim staršem na dolenjsko" pa jaz tko da to pa je malo daleč a ni za zdaj.. pa ona "če bo mami kosilo skuhala lahko že jutri gresta, tako mali tako spijo v avtu" potem pa že "in kdaj greste na dopust" hehe.. Tak da ja.. Glavo pokonci.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2524
   RE: Julijke 2023
15.7.2023 17:26:31   
Happytime
Živijo, sicer sem v formu avgustovk ampak zadnje dni berem vas julijke, najprej iskrene čestitke vseem, ki imate male zakladke že ob sebi.
Sama ima PDP 8.8.2023, vendar vse kaže nato da bo že prej... trenutno srm 37.teden (danes dopolnila).
Sem se pa vklopila v pogovor, ko sem prebrala zadnji komentar Anonimen -Saška...Joj kok te čutim, našega malega še ni pa mam že zdaj cele kolobocije s taščo in tastom. In ko si tole opisala kakšna "drama" za jutri z obiskom in vse ostalo...sem te prav začutila.Uglavnm ti lepo razloži in naredi tako kot si vidva želita. Vi ste družina in je prav, da spoštujta tudi vas, tako kot vi njih.
Pri nas je bil tudi potiho predlog, da bi bil prvo leto doma, pa sem strogo temu nastopila, da želim vrtec. Jaz bom imela nekako skrajšan delovnik in bomo že nekako sproti hendlali in se prilagajali.
Ker tašča in tast mislita da sva midva njuna otroka...samo ona bi kuhala, ona razporejala delo in da smo skupaj, da skupaj jemo, gledamo tv..vse nekakako tako poteka...če ni po njeno je pa užaljena. Učimo se kako bivati skupaj že zdaj dobro leto in pol. Sedaj je pa na poti še najino malo bitje....❤️ me je kar strah vsega kako bo ko bom prišla iz porodnišnice ...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko traja nosečnost: devet ali deset me...
Zdrava nosečnost traja 40 tednov. In ker ima vsak mesec štiri tedne, ali to pomeni, da nosečnost v resnici traja deset, ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?