|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2023
12.7.2023 14:41:59   
nevergiveup
Ironic, tukaj dajejo Nalgesin in Lekadol, ampak kot da mi niso dali nič. Niti malo ni prijelo pa mi Nalgesin drugaće vedno ful pomaga...
4.mama se dojiva. Zelo lepo se doji hvala bogu in tp je eden izmed razlogov, da so me danes že skoraj domov poslali. Pol so pa rekli, da če vem, da ne bom doma počivala naj raje ostanem do jutri. Bom ostala. Ker se mi je pri ta drugem otroku ful zakompliciralo stanje, ker sem prehitro domov šla in valda skakakala kot blesava koza dokler se mi ni vse vnelo tam spodaj in je bila cela štala potem- grozne krvavitve, rana se je zagnojila, vse se mi je vnelo in sem komaj dojila pol.  Pa antibiotiki pa bolnica pa ne vem kaj vse

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2451
   RE: Julijke 2023
12.7.2023 14:49:20   
Pikcapokca
Se mi zdi da je huj z zivci ko ves kdaj se bo nekaj zgodilo, kot ce bi me popadki sam presenetli pa bi bil cas za akcijo. K ne bi mela casa razmisljat o tem 😖Pa zdaj razmisljam kaj vse se mam za doma naredit, ko sem mislila da mi bo uspelo zdaj pa bo vse na mozu. Ahh polna glava 😅Pa taak sem ze lacna ker sm kosilo zamudila, jedla sem pa ob 8 zjutri. Pomojm bo lahko vecerja v MB se tak zanic in ne slana pa jo bom z uzitkom pojedla 😂

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2452
   RE: Julijke 2023
12.7.2023 14:52:39   
foxy_cat
nevergiveup hvala. Ma tkole po porodu se pa meni tudi ne mudi domov, vsaj tisti čas bom imela sama z njim da se poveževa, doma bo sam rompompom pa tudi jaz nisem človek ki bi z veseljem počival - prostovoljno, sploh ne po teh 8mih mesecih prisilnega počitka. Glede imena pa do zadnjega nisva vedela kaj bova.. V ožjem izboru sva imela Jan, Naj, Taj in Žan.. Pa naši punci ni blo všeč nič razen Žan, potem pa ko me je tako namatral je moj reku "sama izberi ime si si zaslužila" pa sem rekla pa naj bo Žan. Pa sva sprva rekla brez šumnikov in Rjev.. samo lej.. 

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2453
   RE: Julijke 2023
12.7.2023 14:55:45   
foxy_cat
O Pikca spodaj v enki si? Ja za kosilo je bila fajn slana cvetačna juha - ma je bla ok, pa en čuft v paradižnikovi omaki + pire. Je blo za pojest, al sem bla.pa tudi jaz že tako lačna hehe..

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 2454
   RE: Julijke 2023
12.7.2023 14:55:49   
4.mama
Joj se to zraven vseh bolečin po CR. 

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2455
   RE: Julijke 2023
12.7.2023 15:12:35   
Pikcapokca
Foxy v enki sem ja 😁 ooh ma bi z veseljem zmazala cufte zdaj 😂 sem rekla mojemu ko pride zdaj naj mi prinese neki za grickat 😂

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2456
   RE: Julijke 2023
12.7.2023 19:22:29   
nevergiveup
Joj, jaz bi tudi čufte... Hrana je sicer ok kar se mene tiče- po pričakovanjih za porodnišnico pač. 
V bistvu najbolj me tukaj moti, da ga skoz zbujajo. Jasno, da se ne morejo prilagajat vsem otrokom, ampak vseeno tak rompompom vsakič zganjat je pa tudi too much, sploh ker je večina stvari bolj zaradi kljukce, da so pač bili in naredili "svoje", ker po urniku tako piše. Recimo "vizita" od zdravnika je danes trajala 30 sekund- sploh ne pretiravam. Uleteli so štirje, vklopili vse luči, zbudili mene in ta malega da bi povedali, da greva lahko danes ali jutri domov, ker je vse ok. O Bože... Jaz sem ga pa dojila eno uro pa kupčka podirala 15 minut pa je komaj zaspal... 😲😲😲 Na splošno se mi zdi, da večino stvari naredijo samo sestre. Je bilo ful smešno, ko je včeraj zdravnica se matrala ful časa s ta malim, ker ni mogla srćka poslušat, ker so ga spet zbudili in je ful jokal. Potem je pa že sama sestra rekla, da naj mu da dudo, ker ne bo nikoli na tak način srčka slišala... Jaoooo... med porodom pa tudi- zdravnica je bila pri meni par minut in to je to. Sicer vsi go orijo, da to pa zato ker ni bilo nobenih komplika ih  ampak vseeno se mi zdi, da 99 procentov stvari naredijo vsi ostali, zdravniki pa podpis pa konec...

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 2457
   RE: Julijke 2023
12.7.2023 19:27:16   
4.mama
Nevergiveup da vidiš na intenzivni šele, res ni spanja celo noc te zbujajo saj vem da morajo a ravno malo zaspiš in že up. Ne vem pa ali imaš otroka na intenzivno po carskem že prvo noč. V Po nimaš, ne vem pa kako je Lj

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2458
   RE: Julijke 2023
12.7.2023 20:58:21   
foxy_cat
nevergiveup pri meni tudi ni bilo zdravnika pri porodu. Dve babci in ena sestra so bile pri iztisu, Dr me je prišel potem samo malo zašit, ker sem se znotraj malo raztrgala. To je to. Otroka je pa pediatrinja na oddelku šele pogledala, dol ga je samo babca.

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2459
   RE: Julijke 2023
12.7.2023 21:02:29   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: 4.mama

Nevergiveup da vidiš na intenzivni šele, res ni spanja celo noc te zbujajo saj vem da morajo a ravno malo zaspiš in že up. Ne vem pa ali imaš otroka na intenzivno po carskem že prvo noč. V Po nimaš, ne vem pa kako je Lj



Ojoj... Veš da pojma nimam kako je s carskim tukaj. Ponoči nam dajo drugaće mir. No, če imas sreco ti ga da tudi otrok 😅😆🙃🥰 

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2460
   RE: Julijke 2023
12.7.2023 22:21:01   
Gluck4
Čestitke punce naše za male sončke.... vidim da sem kar nekaj zamudila... se pravi cbelca in 4.mama... vaju še čakamo... BB se nič ne ogladi več na forumu? Mislim da ima zdaj enkrat rok... Mi2 sva ok.... jutri pride patronažna... imamo kopanje baje... upam da bo kmalu na 3 kg, da lahko v miru začnem dojiti.... 

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2461
   RE: Julijke 2023
12.7.2023 22:23:50   
4.mama
Gluck4 koliko ste pa težki? Ja BB nas je.kar zapustila, pa seznam in vse je imela čez. 
Ja samo še jaz in čbelica ampak ona bo prav kmalu

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 2462
   RE: Julijke 2023
12.7.2023 22:47:51   
cbelca2
Foxy čestitke. Ta teden pa dogaja. Upam da bo tudi meni.Danes 2 dni čez rok, na pregledu še nič,ctg še vedno nič ne kaže, otroček dovolj živahen in ima se super v trebuhu, zato noče ven. Sem pa malo odprta. Čakam na začetek dogajanja, da bo pripravljen. 

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2463
   RE: Julijke 2023
13.7.2023 5:49:11   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nevergiveup in Foxy iskrene čestitke, veliko zdravja, cartanja in čimbolj mirnih nočk z user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ironic, jaz sem omenjala WAYO. Vmes smo bili 2 dni brez, če bi bilo kaj boljše glede krčkov pa ni bilo, tako, da ostajamo na WAYI in čakamo boljše čase user posted image
.. baje, da se splača ukinit vse mlečne izdelke .. ampak nekako nisem za to. Tudi patronažna, ki je bila sedaj tukaj, je rekla, da bo lahko več škode kot koristi in da naj preprosto damo času čas, se crkljamo in bo minilo. Je pa res hudo gledat kako jokca user posted image

Naš mali lump se ful vleče z glavo in nogami nazaj, tisti ekstenzijski vzorec. Sem brala (in danes vprašala patronažno) kaj naj .. pa je tako, naj bi se otroka ČIM MANJ nosilo preko rame user posted image .. naš pa se tako lepo umiri v tem položaju in tudi uspavava se tako ... tako da na, zdej bomo mogli alt_ernativo iskat. Tisti položaj nošenja na trebuščku mi je ful čuden, pa še paše mu ne user posted image
Tako da Ironic, nismo še nekaj aktivni. **** pa že opazuje, tako, da mu včasih kažem knjigico s črno belimi vzorčki pa jih gleda nekaj minutk. Ful rad ima muziko in vsak dan imava pol ure petje in plesanje, potem pa ponavadi zaspi. Čuke in Rok''n band ima rad user posted image .. na trenušček sem ga do sedaj dala 2x.

Drugače pa ful ne mara previjanja user posted image skoraj vedno joka in se dere. Danes smo ga prv ič kopali, pa mu tudi ni bilo neki všeč.. roke in noge so povsod, dretje na vse grlo ... tko da pol smo mu dali dudiko pa par sladkih kapljic, da se je malo umirli. Komaj čakam, da malo zraste, lih toliko, da ne bo ves boječ še. Srček mali user posted image

Opazila sem, da mu ful paše zvečer, da gremo ven za 1h in potem tudi boljše spi - mogoče naključje ali pa je res kaj na tem. Zaspi okrog 22-22:30, potem pa nekje na 2-3h bujenje. Previjam ga ne, edino če prepušča plenica(ravno dons je) in itak potem 1h uspavanja nazaj ... Kupčki še vedno dokaj problematični.

No tehta pa 4260g user posted image tako, da je dojenje za enkrat uspešno. Ima pe že 2 dni fore, da se ne priklopi takoj, ampak opleta z glavo, se jezi, liže ... kakor, da mu kaj ni prav.

Saša



Hvala, Saša! Čestitke za dojenje in upam, da se bo tudi vse ostalo čim prej porihtalo. Je pa vse to ok in zelo normalno, čeprav ženske imamo pogosto previsoka pričakovanja glede vsega tega. Moji najstatejši pa ta tretji tudi najprej ni bilo všeč ne previjanje, ne kopanje pa sem se ful sekirala s ta prvo- saj v reklamah vedno tako uživajo v vodi in v banjicah 🤣😅🤣😅 Se mi je zdelo, da se samo zvija pa kriči cele dneve in ji razen vozička in mojega naročja sploh nič ne odgovarja... ampak čas je mineval in se je vsega navadila, jaz pa tudi ❤❤❤
Kar se tiče dojenja pa pravijo, da če je taka reakcija pomeni, da je malo prepozno pristavljen in preveč lačen, čeprav ni nujno- moj tudi to včasih počne, potem pa ugotovim, da je mogel preprosto še enkrat kupčka podret še od prejšnjega dojenja. Tudi to namreč pogosto ni res, da podre kupčka in gremo blaženo spančkat... Otroci dostkrat morajo podret kar dva-tri kupčke, odvisno od tega koliko zraka vmes pojejo in kako hitro pijejo... In potem je že čas za naslednje dojenje in tako se na začetku vrtimo v začaranem krogu kupčkov-dojenja-nošenja-previjanja na začetku 🤣😅🤣😅🤣

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2464
   RE: Julijke 2023
13.7.2023 5:51:51   
nevergiveup
Pikcapokca, kako gre?? Držimo pesti za vse, ki še čakate 😘❤

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2465
   RE: Julijke 2023
13.7.2023 7:15:09   
Gluck4


IZVIRNO SPOROČILO: 4.mama

Gluck4 koliko ste pa težki? Ja BB nas je.kar zapustila, pa seznam in vse je imela čez. 
Ja samo še jaz in čbelica ampak ona bo prav kmalu


Danes se bomo tehtali, ko pride patronažna.... jaz upam da bo 2,5 kg vsaj... me res zanima ker se mu vidi da pridobiva.... ampak meni se vseeno zdi tako lahek....

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2466
   RE: Julijke 2023
13.7.2023 7:16:05   
foxy_cat
Punce kako vam je najlažje podret kupčka?

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2467
   RE: Julijke 2023
13.7.2023 7:33:52   
Stella Marella


IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

Punce kako vam je najlažje podret kupčka?



na levi rami, njemu glava lezi na rami, z eno roko mu drzim vrat, z drugo pa spodaj stisnem nogice gor proti trebuscku. zaenkrat gre, trkam... 

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2468
   RE: Julijke 2023
13.7.2023 9:35:20   
4.mama
Pikapokca kako vam kaže?Foxy kako sta z Žanom?

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2469
   RE: Julijke 2023
13.7.2023 9:52:41   
Pikcapokca
Evo ravno iz pregleda.. plodovnice je sam se 1 cm tak da bojo zdaj prisli sprozit porod..

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2470
   RE: Julijke 2023
13.7.2023 9:57:59   
Stella Marella
srecno, pikcapokca! meni so tud sprozli, sm se precej bala ampak na koncu ni bilo tako hudo. zelo hitro je bilo mimo (ko sem dobila potem svoje popadke). naj bo pri tebi tudi.
nevergiveup, vidva pa danes domov, juhuu 😀

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 2471
   RE: Julijke 2023
13.7.2023 10:18:56   
4.mama
Pikapokca srečno, upam da ti čim prej mine

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2472
   RE: Julijke 2023
13.7.2023 11:48:55   
foxy_cat
Pikcapokca srečno, naj se hitro začne in tudi mine. 4.mama Žan je super, res priden fantek, cukrček tak.. Zaljubljena sem v njega hehe.. pri prvi nisem bila takšna, sam se mi zdi da sva si bolj ujemajoča.. Ne vem, ne znam povedat. Jaz pa tak.. je prišlo za mano, včeraj sem bila cel dan ok.. ma zvečer ko je pa popustil vse sem pa vsako vbodno mesto čutila od šivanja, sem mogla Daleron vzet isto danes vse čutim vse spodaj me boli.. Ma saj bo..

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2473
   RE: Julijke 2023
13.7.2023 12:37:14   
nevergiveup
Jaz prvi dan sploh ne podiram kupčkov, ta drug dan pa dam otroka čez ramo in če predolgo traja ga dam spat na trebuščka na prsni koš in slej kot prej ga podre.. 
Foxy_cat, to te čist štekam... jaz v prvo sploh nisem dojela kaj se je zgodilo in se mi moja najstarejša prav smili zaradi tega... In vsakič si bolj odprt in bolj ozaveščaš to kar se dogaja, tako da zdaj res znam noro uživat s ta malim. Pri ta starejši sem nonstop nekaj čakala in se spraševala pa kdaj bo že spala?  Kdaj bo krćkov konec? Kdaj bodo zobki zrasli? Kdaj bo že normalno jedla?? Zdaj pa te stvari pač sprejmem, ker vem, da so del procesa, se pa strašno veselim vseh malenkosti.
Danes so mi sicer čist znervirali tukaj, ampak greva domov in samo to je važno 🙏💝

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2474
   RE: Julijke 2023
13.7.2023 12:54:12   
4.mama
Super da gresta domov nevergiveup ❤️. Kako hitro gre čas. Sedaj pa doma lepo upeljita rutino

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?