|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izredno unikatna darila...
28.12.2014 23:22:57   
ronja
Ni vprašanje, ampak moram mal pojamrat, ker ne vem, kje se lotit zadeve... Moj velecenjeni sin si je od dedka Mraza zaželel reci in piši ČLOVEŠKO RIBICO!!! WTF? Kateri otrok si želi človeško ribico? NIma posebnih želja glede tega, kakšna, ve, da žive ne more dobit in je niti ne pričakuje, lahko je navadna "plišasta"... ampak... na širnem netu sem prepričana, da ni nobenega kroja za človeško ribicouser posted image . Sanja se mi ne, kje je prišel na to idejo, ampak si je zapičil v glavo in to je to...
Tako da... nič, grem šivat, ne:D...user posted image . Upam, da bo mal boljše ratala ko un škrat, ki poje predlaniuser posted image . No, ljubljen je bil zelo, čeprav je bil grd ko smrtuser posted image . Froci... Moji froci - ostali si zaželijo najnovejši set lego karkoliže, ali pa barbiko to pa to ali une gumice ali karkoli normalnega... Samo moji majo pa vedno neke jako čudne ideje... In dedek Mraz seveda ne more rečt, da ne zna... Revež sploh nima pravice do veta!
Upam, da se bo vsaj kdo nasmejal nad njegovimi idejamiuser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
28.12.2014 23:29:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izredno unikatna darila...
28.12.2014 23:40:38   
ronja
Haha, no vidiš, na to pa sploh pomislila nisem! Sem pogledala zadnjič v zooju v njihovi trgovini in jih seveda ni bilo. Samo zdaj je malo pozno za hodit v Postojnouser posted image ... Ampak če ne rata, imam kvizkota:). Pa smo še razmišljali, da bi šli letos pogledat žive jaslice v POsotnjsko jamo...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izredno unikatna darila...
28.12.2014 23:49:05   
RIJA*
Ni samo tvoj s takimi željami. Moj je isto hotel to človeško ribico. Jih pa zagotovo imajo v Postojni v tisti njihovi trgovini.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izredno unikatna darila...
29.12.2014 0:00:49   
mateyka
kvačkan proteus

user posted image

https://fluffypinkturtle.wordpress.com/category/crocheting-fun/

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izredno unikatna darila...
29.12.2014 0:00:59   
malaMravljica
Moj je na listek napisal par zelja in ena je bila vulkan. Najboljs, da nam zacne vzpetina pred bajto bruhat ogenj ven.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izredno unikatna darila...
29.12.2014 0:02:34   
mateyka
jaz bi tud mela enga..

pa men se ne zdi to ne vem kok obskurna želja. veš kok hujših sem jaz dobila serviranih, uh, ne me spominjat..

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izredno unikatna darila...
29.12.2014 0:30:48   
ronja
haha, hud je! Samo na žalost ni nobenega navodila zraven, mi pa tisti "trial and error" ne diši, ker nimam več ravno veliko časa...

mala mravljica, naredi mu vulkan s kisom in sodo bikarbono. Okoli plastenke naredi goroiz papmašeja (cajtng pa lepilo za tapete ali pa razredčeno za les ali pa domače iz moke), ko se posuši, pobarvaj, zgoraj pusti luknjo, to goro povezni nazaj nad plastenko, ki jo vmes naponiš s kisom, v katerega zmešaš rdečo tempero. POtem mu daš posebej zraven škatlico sode bikarbone, da jo bo stresel v odprtino in potem bo vulkan bruhal:). Mislim pa, da lahko tudi kupiš set za izdelavo vulkana.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izredno unikatna darila...
29.12.2014 0:31:41   
ronja
za 2letnika... naj ne bi niti poznal človeške ribice, ne pa da si jo zaželi! Sem mislila, da si bo želel kameleona, na te je bil čisto nor... Al pa ribo, to mam že vse razmišljeno... Ampak ne, on bi človeško ribico... Če bi imela vzorec, bi jo skvačkala, samo probavat pa nimam časa... Ker delam lahko samo ko spijo... To pa ni prav veliko ur;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izredno unikatna darila...
29.12.2014 8:05:40   
mateyka
men ne zgleda tok komplicirano, samo jaz samo štrikam, tko da.. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izredno unikatna darila...
29.12.2014 8:16:02   
uškinamama
No, prav izredno unikatno ni :)

Uška si jo je zaželel in jo tudi dobil. Postonjsko plišasto.

a ni tvoj mali januarski 2012? Ker to lahko komot šteješ za triletnika user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izredno unikatna darila...
29.12.2014 12:58:59   
ronja
haha, nisem vedela, da je to tako popularno darilouser posted image . No, moram priznat, da meni ni padlo na pamet, da bi si lahko to želel... NIti v sanjah. Sem mela že s hodečimi in pojočimi škrati probleme:D.
Ja, januarja bo 3 leta, samo zdaj še ni;). Sploh ne takrat, ko je risal dedku Mrazu;):

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Izredno unikatna darila...
29.12.2014 13:00:36   
mateyka
ja, ce ma dve se tok bolj genialno slisi user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Izredno unikatna darila...
29.12.2014 13:12:00   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja, ce ma dve se tok bolj genialno slisi user posted image


no, no pri obični novoletni želji res ne moremo govoriti o genijalnosti, ali?
Je pa res, da verjamem, da so za ronjo prve fantovske zahteve zalogaj user posted image

told you user posted image




_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Izredno unikatna darila...
29.12.2014 13:18:17   
mateyka
sej takrat ni vedla da je obicna zelja - in rezultat je pac hudo ponosna mama genija in to je v letnice butnilo; velik fantovski zalogaj pa to user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Izredno unikatna darila...
29.12.2014 13:26:42   
uškinamama
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Izredno unikatna darila...
29.12.2014 13:32:51   
ronja
no, no pri obični novoletni želji res ne moremo govoriti o genijalnosti, ali?

Se strinjam:) Moji otroci niso genijalci, vsaj ne da bi vedelauser posted image . Majo pa samosvoje želje, vsaj za moje pojme - beri: bolj redko si želijo nekaj, kar bi lahko enostavno kupila in mela mir. Zdaj vem, da se dobi tudi plišaste proteuse, jih pa še noben od nas ni videl, pa pričakuješ, da si bojo želeli kaj takega, kar so videli kje... Ne vem, s komerkoli se pogovarjam, vsi otroci so si želeli take stvari. Mogoče slučajno, pa se na rr vedno najdejo "mali geniji":D

Haha, uškinamama, ma s fantovskimi zadevami kar fajn gre zaenkrat, tako reč bi si komot zmislili tudi onidve, samo res nisem pričakovala. Je pa to še vedno lažje kot pa najt živega škrata:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Izredno unikatna darila...
29.12.2014 13:40:55   
mateyka
jaz tud tezko plisastega proteusa in mocerada tle najdem. ne da ne bi blo debate o tem, sam povem, da sem jaz se v vecjem skripcu.. da ne omenjam, da pri nas po skoraj vsaki zivali pade debata, da rabi druzino da ne bo sam user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Izredno unikatna darila...
29.12.2014 13:44:46   
Vijoličarka
Sama lahko prispevam samo podrobnejši link 'mateykinega' Proteusa:

https://fluffypinkturtle.wordpress.com/2012/12/16/making-of-an-olm/#comments

Teto lahko vprašaš, če ti da navodila in ji v zameno lahko ponudiš navodila za škrate ali kakšne druge zverinice, lahko pa tudi recept - naj si tvoj blog ogleda.

Drugače pa, a si ronja ali nisi ? Osnovno obliko vidiš, potrebuješ primeno blago, lahko je to kača z malo drugačno glavo, tiste škrge lahko nakvačkaš ali narediš s kakšnega rdečega filca, štiri nogice boš pa tudi zmogla, mogoče krempeljčke tudi nakvačkaš ali jih narediš iz filca, da bo hitreje.

Lahko pa najdeš kakšno prijazno Postojnčanko ali Postojnčana, da ti gre iskat zverino diretno v tisto trgovino in potem to nekako spraviš v Ljubljano.

V glavnem, vso srečo, ker Dedek Mraz ti že za vrat diha in najbrž je rahlo nervozen, ker ne bi rad prišel s prazno vrečo..user posted image

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Izredno unikatna darila...
29.12.2014 13:52:19   
Vijoličarka
Kaj pa takole? Če si vešča kvačkanja, tukaj imaš 'gecko pattern':

http://cosyagogo.blogspot.com/2012_12_01_archive.html


potem pa trup na sredini malo podaljšaš, pa glavo tudi in si skoraj zmagala, še škrge si izmisliš

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Izredno unikatna darila...
29.12.2014 14:36:00   
ronja
Hvala, vijoličarka, sem pogledala komentarje že takoj, če bi bil kje skrit kak link do navodila, pa ga žal ni bilo:(. Ja, skvačkat bi že znala, samo na žalost nimam trenutno glih časa za tisti "trial and error";). Sem že hotela tetki pisat, pa nima nobenega maila objavljenjega, zadnja objava je pa izpred pol leta, tako da se bojim, da do novega leta ne bi dobila odgovora in sem se držala svojega plana, da jo pač sešijem po improviziranem kroju.
Tako da je napol narejena (včeraj sem šla spat, ker sem mela še par drugih stvari za naredit vmes;). Škrge sem malo stilizirala, ker če bom naredila res take nitkaste, kot so v resnici, jih bo vse potrgal (ipak je fant;). Nogice sem tudi že hotela sešit, pa sem ugotovila, da se tako tankih ne bo dalo obrnit in jih bom drugače naredila (zato sem šla spat, da mal premeljem to 2. varianto;). Tako da - je v delu, upam, da uspe.

Dedek Mraz je res že mal živčen, sploh ker nima skor nič narejenega še za nobenega - lubi si je zaželel 2 stvari, ki bi jih morala naročit (eno knjigo, ki se je tu seveda ne dobi in metuljnico, ki jo bom zgleda morala tudi zdaj sešit, sicer sva jo mislila naročit pri kitajcu), pa nobene še nimam, za punci imam za vsako eno reč, pa par stvari za vse tri, za malega pa v bistvu še nič pametnega oz. takega, kar je bilo na njegovi listi... Pa sem začela ful zgodaj, ampak se kar nekak vse zmuzne... Sploh ker mata jan. rd in potem kupim še za takrat,mislim, da je vsega preveč, potem si pa zmislijo človeško ribico... In ma dedek Mraz fajn knjigice in še par zadevic, ki jim bojo ziher všeč, samo... ne more zdaj prit brez tega, kar so si želeli, ne?

U, hvala za gekona! To bi se res dalo prilagodit! Če ne rata tale plišasta varianta, se pa spravim na tega (ali če mi ostane čas, da naredim dva, haha:D). Škrge niso problem, podaljšat trup pa tudi ne, pač greš isto dokler ni dovolj dolgo:). Ampak ta gekon je ful simpatiš, to bom naredila v vsakem primeru! Če najdeš kje še kakega amigurumi/kvačanega ali šivanega kameleona, se pa tudi priporočam - maš cajt do srede jan.user posted image .
Hvala!

< Sporočilo je popravil ronja -- 29.12.2014 14:40:05 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Izredno unikatna darila...
29.12.2014 17:05:33   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ni vprašanje, ampak moram mal pojamrat, ker ne vem, kje se lotit zadeve... Moj velecenjeni sin si je od dedka Mraza zaželel reci in piši ČLOVEŠKO RIBICO!!! WTF? Kateri otrok si želi človeško ribico? NIma posebnih želja glede tega, kakšna, ve, da žive ne more dobit in je niti ne pričakuje, lahko je navadna "plišasta"... ampak... na širnem netu sem prepričana, da ni nobenega kroja za človeško ribicouser posted image . Sanja se mi ne, kje je prišel na to idejo, ampak si je zapičil v glavo in to je to...
Tako da... nič, grem šivat, ne:D...user posted image . Upam, da bo mal boljše ratala ko un škrat, ki poje predlaniuser posted image . No, ljubljen je bil zelo, čeprav je bil grd ko smrtuser posted image . Froci... Moji froci - ostali si zaželijo najnovejši set lego karkoliže, ali pa barbiko to pa to ali une gumice ali karkoli normalnega... Samo moji majo pa vedno neke jako čudne ideje... In dedek Mraz seveda ne more rečt, da ne zna... Revež sploh nima pravice do veta!
Upam, da se bo vsaj kdo nasmejal nad njegovimi idejamiuser posted image .

Pa mora biti kvačkan ali kaj podobnega? Ker če ne, je lahko varianta še kakšna druga. Ker lepo rišeš, bi mu lahko človeško ribico naslikala na trši karton ali vezano ploščo in naredila neke vrste pretikanko, z vrvico ali pa vstavljanko , nizanko ( dele člov. ribice nanizane na vrvico, žico...), kakšno interaktivno knjigico s proteusovo prstno lutko ( naslikano potovanje po postojnski jami ...), ročno lutko na rokavici ali nogavici, blazinico ali odejo na katero našiješ čl. ribico, puzzle z naslikano človeško ribico...Samo predlagam, ker pri nas pliškoti nikoli niso bili preveč aktualni, posebej fanta pa sta bila vedno bolj zagreta za matematično obarvane igrače ( sestavljanke, itd..)

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Izredno unikatna darila...
29.12.2014 19:19:58   
ronja
Ne v bistvu ni bil nič kaj specifičen ali zahteven glede medija in tehnike, pa tudi tistega psa neverjetno rad šiva, tako da je ta pretikanka res zelo fajn ideja! Pri nas so sicer pliškoti kar ljubljeni, sploh homemade (tudi če ne vejo, da so homemade, to mi je vedno fascinantno), vendar ima rad tudi take igrače, tako da so mi res zelo všeč ideje! Fajn bi bil tudi kak lesen puzzle človeške ribice... Samo to ne bo šlo za dmja, ker ne morem žagat ponoči, čez dan so pa skoz pod nogami in se ne morem skrit (ne morem pa tvegat, da bi zasačili dedka mrazauser posted image ). Si bom pa spravila to idejo za rojstni dan, saj ga ima kmalu:). Na lutke mali ni preveč, to sta punci, sploh prva, ampak una knjigica bi mu pa dogajala 100/h.
Hvala!

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Izredno unikatna darila...
29.12.2014 21:30:44   
mateyka
men je fantastično dobra una interaktivna knjiga v Gruju (despicable me) - une tri muce. kva bi jo mela user posted image

tale:
https://www.youtube.com/watch?v=HNXxJIhVALI

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Izredno unikatna darila...
29.12.2014 22:52:12   
Stanislava_
Pokliči v Postojno, da ti jutri ribico pošljejo po pošti. Investiraj enkrat 5 ali 10 ali 20€  v že izdelano darilo, ne bo konec sveta.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?