|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečnost v kratki zvezi
6.8.2014 10:36:10   
Lucka9
živijo

Sem razmišljala in sem se odločila, da pišem... da izvem kakšno mnenje ali pa dobim spodbudno besedno.
s fantom sva skpaj dobre 4 mesece... in zgodilo se je user posted image . mene je sicer na smrt strah kaj bodo rekli ljudje... pač tako malo časa skupaj pa to, pa še faks moram zaključit. nimam veliko le še diplomo zagovarjam in eno leto magisterij in verjamem, da mi bo uspelo tako kot so mi vse stvari do sedaj.

On je zelo vesel saj si otorka resnično veseliuser posted image in želi, jaz pa imam mešane občutke... smileysmiley

Ne vem ali je zato, ker vem kaj bo moja mami reklauser posted image user posted image ... pa kako bodo njegovi gledaliuser posted image .. ne vem čudno mi je.
stanovanje si urejava, tako da to ni problem.
sva oba stara 24 let
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečnost v kratki zvezi
6.8.2014 10:47:52   
RIJA*
eno vpašanje: kako se LAHKO ZGODI?

očitno ne živiš v informacijski temi, glede na to, da imaš net, študiraš.....

sicer pa kratka veza ni vzrok, da bo šlo kaj narobe user posted image

midva sva šla v skupno stanovanje po 2 mesecih zveze....pa si ga zdaj deliva že 22 let....tak da....

(odgovor članu Lucka9)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečnost v kratki zvezi
6.8.2014 10:49:35   
Marčevka2010
Glavno je, da je on vesel in si otroka želi. Če bi bilo obratno bi bilo slabo. Druge pa pusti in naj si mislijo svoje. On ima službo? Z eno plačo se da preživet. Če si štimata stanovanje, super. Se pač zgodi, itak je zate šok, ampak saj bo.

Kaj pa veš, mogoče bodo pa vajini veseli? Res sta mlada, ampak pred recimo 20 leti je bilo to čisto normalno pri taki starosti imeti družino.

Vse se da, če se hoče. Predvsem pa se ne obremenjevat z mnenjem drugih. Srečno!user posted image

(odgovor članu Lucka9)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečnost v kratki zvezi
6.8.2014 11:39:23   
Lucka9

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

eno vpašanje: kako se LAHKO ZGODI?

očitno ne živiš v informacijski temi, glede na to, da imaš net, študiraš.....

sicer pa kratka veza ni vzrok, da bo šlo kaj narobe user posted image

midva sva šla v skupno stanovanje po 2 mesecih zveze....pa si ga zdaj deliva že 22 let....tak da....



da ti odogvorim na to kako se lahko zgodi.. tako, da pač sva oba vedela v kaj se spušava brez vsake zašččite samo bilo je tako, da je on imel kar lep čas težave z orgazmom... sedaj pa mu je 3 krat prišlo in se je zgodilo.. bolj v smislu,da se na hitro... :D

me veseli, da vama super teže zveza in vama želim še naprej polno lepih skupnih trenutkov.

on ima službo, jaz delam preko študenta in tudi nisva zapravljiva tako, da denar zaenkrat ni problem. vem pa da ko pride otroke se to pozna...

hvala za spodbudo :D user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečnost v kratki zvezi
6.8.2014 11:40:18   
Polona31
Pri nama je bilo tudi tako, le da sem bila jaz 10 let starejša on je bil pa 40 in...nama se ni zgodilo, ampak sva oba rekla da...dovolj sva stara in to je to...niti malo se nisva ozirala na to kaj bodo drugi rekli!!
Saj bosta vidva skrbela za otroka, ne mama, ne sosedje! Tri tedne po prvi obletnici poznanstva sva poslala starša ČUDOVITEMU fantku, ki se mu je če 2,5 let pridružil še bratec. V glavnem samo pogumno in ne se ozirati na to kaj bodo rekli drugi!!!!

(odgovor članu Lucka9)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečnost v kratki zvezi
6.8.2014 13:13:43   
perla*
Živita zase in uživajta v tem kar vama je dano. Predvidevam, da se razumeta in se imata rada? Čas je relativen pojem. Lahko da se poznata bolj kot par, ki je skupaj nekaj let in se recimo videva samo ob vikendih.
Ali bo odnos uspel je itak odvisno od vaju koliko bosta delala na njem in vlagala. Moja sestra je zanosila po 5 mesecih veze, danes sta skupaj 15 let. Vse ok. Moja soseda sta skupaj od 16.leta, ko je ona zanosila. Danes sta stara 50 in odlično funkcionirata, sta prava ekipa.
Pa sploh nista toliko zelo mlada. 24 let je čist ok starost. Pogumno in veselo naprej!

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečnost v kratki zvezi
6.8.2014 13:21:19   
miska333
Midva sva bila skupaj pol leta, ko sem zanosila. Tudi mene je skrbel odziv okolice pa ni nihče sploh omenil tega dejstva user posted image Zdaj sva skupaj pet let in imava dva user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosečnost v kratki zvezi
6.8.2014 13:29:39   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

eno vpašanje: kako se LAHKO ZGODI?




em, stari dobri sex?

Jp, tudi tako ratajo dojenčki user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nosečnost v kratki zvezi
6.8.2014 13:32:29   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

eno vpašanje: kako se LAHKO ZGODI?




em, stari dobri sex?

Jp, tudi tako ratajo dojenčki user posted image


nam se je zadnji user posted image tudi tak zgodil. ups, zgodilo se jeuser posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nosečnost v kratki zvezi
6.8.2014 13:33:53   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

eno vpašanje: kako se LAHKO ZGODI?




em, stari dobri sex?

Jp, tudi tako ratajo dojenčki user posted image


nam se je zadnji user posted image tudi tak zgodil. ups, zgodilo se jeuser posted image


no, vidiš user posted image  . Sam , da ne bomo še rije brale....zgodilo se jeuser posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nosečnost v kratki zvezi
6.8.2014 14:45:49   
Lucka9
najlepša vam vsem hvala za vzpodbudo.
ja imava se super...
bila sem tri leta v zvezi z enim sedaj pa lep čas samska, ko je prišel on.. in z njim se razumem... vse je kot mora biti user posted image .


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nosečnost v kratki zvezi
6.8.2014 16:00:14   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

eno vpašanje: kako se LAHKO ZGODI?




em, stari dobri sex?

Jp, tudi tako ratajo dojenčki user posted image


nam se je zadnji user posted image tudi tak zgodil. ups, zgodilo se jeuser posted image



čakaj, ti si specifika user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nosečnost v kratki zvezi
6.8.2014 16:01:56   
RIJA*
user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

eno vpašanje: kako se LAHKO ZGODI?




em, stari dobri sex?

Jp, tudi tako ratajo dojenčki user posted image


nam se je zadnji user posted image tudi tak zgodil. ups, zgodilo se jeuser posted image


no, vidiš user posted image  . Sam , da ne bomo še rije brale....zgodilo se jeuser posted image



user posted image user posted image user posted image

isuse, valda bi me kar kapuser posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nosečnost v kratki zvezi
6.8.2014 16:41:17   
uškinamama
jao user posted image , da mi je to doživet

rija in mala punčica, za prijatelje kap-inka user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nosečnost v kratki zvezi
6.8.2014 19:44:17   
NikaAnna

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

eno vpašanje: kako se LAHKO ZGODI?



tole pa je smesno vprasanje! Seks bo vedno seks in vedno se bo lahko 'zgodilo'! Informacije gor al dol..

Lucka9 ce se razumeta in ce si otroka zelita, potem res ne vidim razloga, da bi se obremenjevala z okolico. Sicer pa ce je ze hud šok, je hudo samo v trenutku ko izvejo, ampak potem pa šok zamenja veselje.
Srecno user posted image user posted image

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nosečnost v kratki zvezi
6.8.2014 20:19:49   
RH82
Lucka9, če seksaš brez zaščite, že moraš vedeti, kaj lahko rata. Če sta se tako odločila takrat, sta tudi morala misliti na posledice. To, da te je presenetilo, pa čisto razumem. Midva sva se po 10 letih zveze odločila za dojenčka in je mene čisto presenetil pozitiven test - je vseeno velika reč to. Kar pa misli okolica, pa nima veze. Važno je, kar mislita vidva in kako vidva funkcionirata. Čas pri tem pa ni toliko pomemben, sploh če se dobro razumeš in če si pripravljen na skupno bivanje. Midva sva zaradi študija in moje prve službe bila 7 let na razdalji bolj kot ne. So bili vmes super luštni skupni tedni, podaljšani vikendi, pa sem komaj čakala, da se vseliva skupaj. Zdaj pa tako uživava že dobra 3 leta. Še enkrat, vidva morata biti tista, od katerih je mnenje važno, ne pa neki sosedi in okolica.

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nosečnost v kratki zvezi
6.8.2014 21:32:05   
keksy
hey! user posted image Pri nama se je zgodilo po manj kot 2. mescih, stara sem toliko kot ti, moj pa je malo mlajši. Bala sem se edino njegovega odziva, glede na to koliko so fanti v teh letih še nezreli, ampak je pozitivno reagiral in se res trudi in veseli. No sedaj imamo še 10dni do roka in smo že vsi nestrpni, moji starši so bili nenormalno veseli, njegovi malo bolj šokirani ampak vseeno veseli. user posted image Kar si mislijo drugi mi pa dol visi, čeprav nama nikoli ni noben nič rekel in so nama vsi v podporo tako in drugače. Važno da se razumeta in podpirata, drugo bo že steklouser posted image . Sem pa dobila motivacijo da sem letos končala še eno šolo in se mislim tudi še naprej vpisati (nikoli ni dovolj šoluser posted image ), vse se da če se hoče.user posted image

< Sporočilo je popravil keksy -- 6.8.2014 21:36:33 >

(odgovor članu RH82)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nosečnost v kratki zvezi
7.8.2014 17:27:52   
peregrina

IZVIRNO SPOROČILO: Lucka9

.. in z njim se razumem... vse je kot mora biti user posted image .


Brez zamere ... ampak a ni po 4 mesecih še pri vseh "vse tako kot mora biti"?
In če prav razumem sploh še ne živita skupaj?

Človeka resnično spoznaš šele, ko živiš z njim.

Moje izkušnje so take, da si je za spoznavanje potrebno vzeti čas.
Tudi jaz sem pri bivšem po 3 mesecih sanjala o skupnem otroku (pa sva že živela skupaj), a sem kmalu po 1.obletnici ugotovila, da iz te moke ne bo kruha. Danes sem srečna, da sem imela toliko pameti, da sem počakala ...

Univerzalnega recepta ni. Enim rata, drugim ne.
Ali bo vama ratalo, je pa čisto na vaju dveh, koliko se bosta trudila v prihodnjih mesecih in letih.



(odgovor članu Lucka9)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nosečnost v kratki zvezi
7.8.2014 18:28:30   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: peregrina


Univerzalnega recepta ni. Enim rata, drugim ne.
Ali bo vama ratalo, je pa čisto na vaju dveh, koliko se bosta trudila v prihodnjih mesecih in letih.


Več kot to ne moreš vedeti.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu peregrina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nosečnost v kratki zvezi
7.8.2014 23:51:25   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: RH82

Lucka9, če seksaš brez zaščite, že moraš vedeti, kaj lahko rata. Tu se pa motiš,je še premlada ,da bi lahko znala kaj lahko rata očitno :/ Če sta se tako odločila takrat, sta tudi morala misliti na posledice. To, da te je presenetilo, pa čisto razumem. Midva sva se po 10 letih zveze odločila za dojenčka in je mene čisto presenetil pozitiven test - je vseeno velika reč to. Kar pa misli okolica, pa nima veze. Važno je, kar mislita vidva in kako vidva funkcionirata. Čas pri tem pa ni toliko pomemben, sploh če se dobro razumeš in če si pripravljen na skupno bivanje. Midva sva zaradi študija in moje prve službe bila 7 let na razdalji bolj kot ne. So bili vmes super luštni skupni tedni, podaljšani vikendi, pa sem komaj čakala, da se vseliva skupaj. Zdaj pa tako uživava že dobra 3 leta. Še enkrat, vidva morata biti tista, od katerih je mnenje važno, ne pa neki sosedi in okolica.


(odgovor članu RH82)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nosečnost v kratki zvezi
8.8.2014 5:03:46   
allyssia

IZVIRNO SPOROČILO: Lucka9


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

eno vpašanje: kako se LAHKO ZGODI?

očitno ne živiš v informacijski temi, glede na to, da imaš net, študiraš.....

sicer pa kratka veza ni vzrok, da bo šlo kaj narobe user posted image

midva sva šla v skupno stanovanje po 2 mesecih zveze....pa si ga zdaj deliva že 22 let....tak da....



da ti odogvorim na to kako se lahko zgodi.. tako, da pač sva oba vedela v kaj se spušava brez vsake zašččite samo bilo je tako, da je on imel kar lep čas težave z orgazmom... sedaj pa mu je 3 krat prišlo in se je zgodilo.. bolj v smislu,da se na hitro... :D

me veseli, da vama super teže zveza in vama želim še naprej polno lepih skupnih trenutkov.

on ima službo, jaz delam preko študenta in tudi nisva zapravljiva tako, da denar zaenkrat ni problem. vem pa da ko pride otroke se to pozna...

hvala za spodbudo :D user posted image

Tolko pa se ne pozna na denarju, če boš:
- dobila rabljene cotke in res omejila nakupovanje le teh (pereš itak na par dni, tako da ni straha, da ti jih zmanjka user posted image )
-prijavi se za pomoč ob rojstvu otroka na občini in daj vlogo za državno pomoč
-ne kupuj kremic in oljčkov za dojenčke, ampak mandljevo olje v lekarni, ribjo mast za ratdraženo kožo in trdo otroško milo...to je pa vse od kozmetike...

-predvsem pa moraš dojit, tudi če ti v porodnišnici rečejo, da prvi dan ne potrebuje hrane, ti ga pristavljaj k joškom na dve ure, tudi ponoči (js sm si budilko štimala) in pol boš mela mleka za izvoz (če pa ne boš mogla dojit prve dni, pa zahtevaj ročno črpalko in si izbrizgavaj mleko, važno je da ti ga ne zmanjka...dojenje je zahtevna stvar, je lažje dat na flaško, ampak je najcenejša in najbolj zdrava stvaruser posted image

(odgovor članu Lucka9)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
8.8.2014 12:41:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu allyssia)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
8.8.2014 13:00:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu allyssia)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nosečnost v kratki zvezi
8.8.2014 14:44:25   
candysurf
Nevem kako te lahko preseneti nosečnost če seskaš brez kondoma haha, nekateri imate res vakuum v glavi. Kaj pa predsemenska tekočina, a ste sedeli na ušesih pri biologiji...čeprav to je že vsakomur splošno jasno. Ne pravim da nesmeš seksat brez kondoma...samo ne mi potem reči da si presenečena nad nosečnostjo user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil candysurf -- 8.8.2014 14:45:54 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nosečnost v kratki zvezi
10.8.2014 15:16:15   
Lucka9
znam biologije dovolj, da se dobro zavedam kaj se lahko zgodi...
mislim pa da nosečnost vsakogar preseneti... v večini pozitivno. gre zgolj za to, da je majhna verjetnost, da ti po treh seksih brez zaščite rata zanost... zato sem bila presenečena nad user posted image .

candysurf ne rabiš biti žaljiv/a o vakumu v glavi...

smo ljudje, ki smo presenečeni nad nosečnostjo... povej mi koliko ljudi kar ve, da so noseči in niso presenečeni? mislm, da skoraj vsi dokler ti user posted image ne zamuja in posumiš, da je nekaj nato pa narediš test in je pozitive. kljub temu, da si načrtoval otroka si presenečen. če ga pa nisi si pa toliko bolj.

sicer pa jaz imam prijateljico, ki že 7 let seksa s fantom brez vsake zaščite in pri njima ''pull out'' metoda deluje očitno bp...

(odgovor članu candysurf)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




IMENA OTROK
KUTINA

ALI BI SVOJEGA OTROKA POIMENOVALI NA ŽELJO STARIH STARŠEV?

Da, ker jih spoštujem. (3%)

Ne, ker je to moja lastna izbira. (76%)

Že imam izbrano ime. (8%)

Ne vem. (2%)

Mogoče. (12%)

Partner mi ne dovoli. (0%)


Število vseh glasov: 417

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!