|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A se kdaj skregate?
4.4.2014 22:28:18   
Stanislava_
Doma, z možem, bodočim možem, ali samo ljubimcem?

Kako zgleda, kako dolgo traja in kako se pomirite (seks ne šteje user posted image )?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A se kdaj skregate?
4.4.2014 22:49:38   
LuLu
že dolgo se nisem z nobenim skregala in prav je tako ...


nazadnje tukaj na RR... s tabo mogoče? user posted image ne, ne... Lukkec je bil/a

< Sporočilo je popravil LuLu -- 4.4.2014 22:50:10 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A se kdaj skregate?
4.4.2014 22:57:34   
RIJA*
Seveda se. Jaz sem totalno eksploziven tip, ko bomba, pocim, pa je takoj zopet mir. Ne znam se recim kujat. Nazadnje sem zlozla ven tasci in zdaj je red user posted image user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A se kdaj skregate?
4.4.2014 23:05:51   
Izabelina
ja seveda se skregava... sam pr nama je tko, da se js mulam in se grem tihe maše... pol pa on men nazaj... pol se pa enkrat "usekava" (beri: začneva govorit) in govoriva kšno uro in sva spet frenda user posted image tko, da če štejem se mulanje in tihe maše traja kr kšn tedn vse skupi, tist odločiln pogovor pa kšno slabo urco...

kaj pa ti/vidva?

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A se kdaj skregate?
4.4.2014 23:35:06   
ronja
Se. Navadno se zmeniva, včasih takoj, včasih ko si urediva misli (beri navadno naslednji dan). Ne greva pa navadno skregana spat (če ne najdeva takoj rešitve, še ne pomeni, da morava bit jezna ne na drugega;). Včasih pa niti niso besede, ampak recimo en vidi, da ga je nekje usjal in potem se "odkupi" s tem, da naredi kaj takega, kar ve, da si drugi želi, pa je že dolgo odlašal itd... Pa dereva se ne en na drugega, ker ni treba. Se pa derem na nekatere druge ljudi, ker vem, da me drugače pač ne vzamejo resno. POtem pač če je nekaj, kar bi res rada, da vzamejo resno, tako povemuser posted image . Pri njem pa to na srečo ni trebauser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A se kdaj skregate?
4.4.2014 23:35:33   
mateyka
teden? men bi se zmešal.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A se kdaj skregate?
4.4.2014 23:50:42   
ronja
teden? men bi se zmešal.

Enakouser posted image . Samo če sta oba bolj tiha mašarja, kaj češ druzga... Različni smo. Midva nisva za tiho mašo narejena, nobenemu to ni luštno.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A se kdaj skregate?
4.4.2014 23:52:36   
Felicita
seveda se.
moje osebno mnenje je, da če ljudje rečejo, da se nikoli ne skregajo bodisi a) lažejo bodisi b) bo šla njihova zveza/zakon po gobe.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
5.4.2014 7:47:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A se kdaj skregate?
5.4.2014 8:57:08   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

seveda se.
moje osebno mnenje je, da če ljudje rečejo, da se nikoli ne skregajo bodisi a) lažejo bodisi b) bo šla njihova zveza/zakon po gobe.


ka radi rečejo na RR... ni vse črno-belo user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A se kdaj skregate?
5.4.2014 9:47:40   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Doma, z možem, bodočim možem, ali samo ljubimcem?

Kako zgleda, kako dolgo traja in kako se pomirite (seks ne šteje user posted image )?

Nikoli user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A se kdaj skregate?
5.4.2014 10:06:41   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

seveda se.
moje osebno mnenje je, da če ljudje rečejo, da se nikoli ne skregajo bodisi a) lažejo bodisi b) bo šla njihova zveza/zakon po gobe.


ka radi rečejo na RR... ni vse črno-belo user posted image


Skoraj same normalne ženske user posted image

Pa so rekli, da je RR samo virtuala user posted image user posted image ..


Jaz se tudi, itak...na žive in mrtve user posted image , kadar se, direktno v žilo.
Ampak napredujem, toliko, da ostanemo živi.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A se kdaj skregate?
5.4.2014 11:09:35   
asyka
Uf se krešneva totalno.... Glasno tako, da se mi sosedje (in vrata) smilijo.. Ponavadi grem potem jaz na en 10 minutni odmor, da se sploh lahko začneva normalno pogovarjat in potem se zmeniva tako kot je treba.

Sem pa nazadnje snaho spucala in je ona mimo vsekala z lažmi pred mojim.... sva zaključili, tako za en nedoločen čas... Ker eno je prepir o kontra mnenjih, eno pa ja laganje o temah za katere vsi vemo, da je moj zelo občutljiv, samo zato, ker je njej zmanjkalo argumentov... in seveda načrtno laganje o tem, zato, da bi midva potem skregala in bi ona imela kao mir... K sreči se je moj postavil za moj hrbet, bi se lahko v tistem trenutku nič kaj lepo končalo, ker mi je res dvignila platfon....

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A se kdaj skregate?
5.4.2014 11:11:51   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: asyka

Uf se krešneva totalno.... Glasno tako, da se mi sosedje (in vrata) smilijo.. Ponavadi grem potem jaz na en 10 minutni odmor, da se sploh lahko začneva normalno pogovarjat in potem se zmeniva tako kot je treba.

Sem pa nazadnje snaho spucala in je ona mimo vsekala z lažmi pred mojim.... sva zaključili, tako za en nedoločen čas... Ker eno je prepir o kontra mnenjih, eno pa ja laganje o temah za katere vsi vemo, da je moj zelo občutljiv, samo zato, ker je njej zmanjkalo argumentov... in seveda načrtno laganje o tem, zato, da bi midva potem skregala in bi ona imela kao mir... K sreči se je moj postavil za moj hrbet, bi se lahko v tistem trenutku nič kaj lepo končalo, ker mi je res dvignila platfon....


kok pa je star tvoj sin, da ma že ženo? user posted image al si misnla svakinjo? (sestro od tvojga)?

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A se kdaj skregate?
5.4.2014 11:22:09   
asyka

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


kok pa je star tvoj sin, da ma že ženo? user posted image al si misnla svakinjo? (sestro od tvojga)?


A pa booooog kdaj se bom že naučila snaha svakinja bog bog boguser posted image user posted image valda sestro od mojega mislim :D:D:D meni pri teh sorodstvenih povezavah res crkne zdrava kmečka logika user posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A se kdaj skregate?
5.4.2014 12:06:45   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: asyka


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


kok pa je star tvoj sin, da ma že ženo? user posted image al si misnla svakinjo? (sestro od tvojga)?


A pa booooog kdaj se bom že naučila snaha svakinja bog bog boguser posted image user posted image


eh, jaz sem obupala... sin me bo to naučil ali pa snaha user posted image

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A se kdaj skregate?
5.4.2014 12:29:36   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: asyka


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


kok pa je star tvoj sin, da ma že ženo? user posted image al si misnla svakinjo? (sestro od tvojga)?
 

A pa booooog kdaj se bom že naučila snaha svakinja bog bog boguser posted image user posted image valda sestro od mojega mislim :D:D:D meni pri teh sorodstvenih povezavah res crkne zdrava kmečka logika user posted image



sem že pomislila, da si ena una tipična RR tašča. user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A se kdaj skregate?
5.4.2014 15:34:44   
ronja
Jaz se tudi, itak...na žive in mrtve user posted image , kadar se, direktno v žilo.
Ampak napredujem, toliko, da ostanemo živi.

Kolko si jih pa ti pobila pre, da si "našla tazga, ki bil ti je kos"j?user posted image

eh, jaz sem obupala... sin me bo to naučil ali pa snaha

Misliš svakinja? (da te mal zmedem - jaz moram tudi vedno 2x pomislit preden bleknem)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A se kdaj skregate?
5.4.2014 15:48:47   
liliana
Seveda se skregava.....pa včasih se še dereva eden na drugega.....pa zakolneva ali v p.m. pošljeva eden drugega tudi......pri "eksplozivnosti" nisva ravno kultivirana in tako razsodna, da bi se 100 % nadzorovala.....

Običajno pa sva si po eni uri že dobra nazaj.....tihih maš se ne greva oz. trajajo kako uro ali dve......user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A se kdaj skregate?
5.4.2014 15:50:23   
ronja
Običajno pa sva si po eni uri že dobra nazaj.....tihih maš se ne greva oz. trajajo kako uro ali dve...

A kdo opazi kak vzorec, katere babe se tihih maš ne gremo?user posted image Tanajbolj gobčneuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A se kdaj skregate?
5.4.2014 15:50:49   
Jabček
Valjda se skregava. Mislim direkt v obraz si poveva, jaz vcasih mozgam, ce je to Za tamalega stresno al ne... Kr midva znava tut v kakem avtu se mal razpucat, recimo...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A se kdaj skregate?
5.4.2014 15:53:26   
ronja
Jabček, vam vsaj dajo mir. Najini pa včasih, ko bi se rada lepo zmenila non stop uletavjo s kakimi bedarijami (kot sicer - sploh ne dojamejo, da "mava pametnejše delo"user posted image ). Če sva pa res žalostna, potem pa čutijo in dajo mir, da se zmeniva. Ampak zakaj hudiča naju ne bi pustili lepo sproti reševat, ko je lažje...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A se kdaj skregate?
5.4.2014 16:10:03   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

eh, jaz sem obupala... sin me bo to naučil ali pa snaha

Misliš svakinja? (da te mal zmedem - jaz moram tudi vedno 2x pomislit preden bleknem)


ena od teh dveh user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A se kdaj skregate?
5.4.2014 16:10:52   
liliana
Moram reči, da sem malo presenečena.....da se vsi kregate...ker nedavno sem na eni drugi temi mislila, da se samo jaz, pa Kalbo pa Rija in tu pa tam še katera, ki se pa pač ne oglasi, da je ne bi kdo linčal, ker probleme v familiji s kreganjem in dretjem rešuje........user posted image



< Sporočilo je popravil liliana -- 5.4.2014 16:11:48 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A se kdaj skregate?
5.4.2014 16:16:23   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Seveda se skregava.....pa včasih se še dereva eden na drugega.....pa zakolneva ali v p.m. pošljeva eden drugega tudi......pri "eksplozivnosti" nisva ravno kultivirana in tako razsodna, da bi se 100 % nadzorovala.....

Običajno pa sva si po eni uri že dobra nazaj.....tihih maš se ne greva oz. trajajo kako uro ali dve......user posted image



evo, midva oba pokava id temperamenta, a v p.m. se še nisva poslala user posted image to bi jaz pri nama smatrala kot konec vsega dialoga, takega ali drugačnega....

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Kako ste dojile?
endrina



sprva leže, potem sede (48%)

sprva sede, potem leže (11%)

samo leže (15%)

samo sede (17%)

nisem splpoh dojila (8%)


Število vseh glasov: 383

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!