|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ledeni oklep
2.2.2014 15:53:23   
petea
Kakšne so kaj razmere pri ostalih?

Pri nas - okolica MB - se je na snegu naredil več kot centimeter debel ledeni oklep, tako da imamo naravno, hribovito drsalnico, v gozdu se vsakih nekaj minut zruši ali vsaj polomi kakšno drevo, občasno zmanjkuje elektrike.

Še dobro, da je nedelja in tako dan za zimsko lenarjenje doma.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ledeni oklep
2.2.2014 16:05:48   
LuLu
Celje, led, na drevesih, okoli na tleh, lepo za pogledat, obupno za hodit. Avto v ledu, še malo dežuje. Je pa dovolj toplo, da se led od avta odtaja, sem glih prej šla ščistit okna, ker bo baje spet ponoči zmrzovalo. Pa bo tako vsaj tanjša plast ledu.
Elektrika je neprekinjeno, tu pa tam kak kos zmrznjenega snega pade iz dreves, veje so cele.
Mi je pa res lepo gledati iz toplega stanovanja user posted image nedelja ja, brez obveznosti...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ledeni oklep
2.2.2014 16:06:47   
enea
TOLE sem ravno gledala,... Postojna,... za se zjokat,.. ubogi ljudje, mi tu Nova Gorica smo lahko veseli, da imamo samo dež, in ne takšen mraz,..user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ledeni oklep
2.2.2014 17:19:32   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: enea

TOLE sem ravno gledala,... Postojna,...


uf, to pa res izgleda grozno


nekatere šole/vrtci po Sloveniji so že začeli objavljati, da (vsaj) jutri ne bodo imeli pouka

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ledeni oklep
2.2.2014 17:27:23   
RIJA*
krajinski park Goričkouser posted image led na avtih dober centimeter....led na cesti enako, neposipano do 14.00 ure....zbežala v mesto, ker ful dežuje, pri 0 stopinjah in bo zjutraj verjetno zelo podobno temu danes....ata pa doma kuri in uživa v samoti :)

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ledeni oklep
2.2.2014 17:30:15   
LuLu
http://www.24ur.com/bo-zaradi-izrednih-vremenskih-razmer-odpovedan-pouk.html

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ledeni oklep
2.2.2014 18:17:07   
lenika83
Bom kar tu vprašala. Je mogoče katera doma kje v bližini Rogle? Jutri se odpravljamo tja na smučanje, pa me zanima kakšna je tam situacija? Je cesta ok?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ledeni oklep
2.2.2014 18:58:42   
kaboname

IZVIRNO SPOROČILO: lenika83

Bom kar tu vprašala. Je mogoče katera doma kje v bližini Rogle? Jutri se odpravljamo tja na smučanje, pa me zanima kakšna je tam situacija? Je cesta ok?


pozdravljeni
mi smo doma pod roglo in za jutri je v vseh okoliških krajih odpovedan pouka in vtrci ker zaradi razmer ni toka in je na cestah veliko podrtih dreves, tako da se je potrebno dvakrat vprašat če je vredno tvegat

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ledeni oklep
2.2.2014 19:27:07   
LuLu
na 24ur.com že imajo nek seznam, kjer bo odpadel pouk. Imajo pa ponekod varstvo za otroke.
Na spl. strani min. za izobr. pa ne gre priti, tam bo tudi seznam šol

(odgovor članu kaboname)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ledeni oklep
2.2.2014 20:58:56   
Izabelina
Škofja Loka je ok, sneg pa mal ledu ampak ni panike, tut vrtcev in šol ni na seznamu, tko, da bo vse normalno potekal zgleda...

elektrika nas tut ni hecala, tko, da smo na toplem in na svetlem...

< Sporočilo je popravil Izabelina -- 2.2.2014 20:59:39 >


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ledeni oklep
2.2.2014 22:02:08   
kajalin*
Lulu blizu tebe verjetno ni kakšnega gozda, ker drevje podira na 1 minuto :(

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ledeni oklep
2.2.2014 22:12:39   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Lulu blizu tebe verjetno ni kakšnega gozda, ker drevje podira na 1 minuto :(


hvala za skrb user posted image ne, nisem blizu gozda... mogoče le ni drevje, mogoče so ledene kepe na vejah, ki so se naredile. Sem videla, kako je dol padalo in je tak pok, kot, da bi veja počila

< Sporočilo je popravil LuLu -- 2.2.2014 22:13:16 >

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ledeni oklep
2.2.2014 23:57:50   
mika

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Kakšne so kaj razmere pri ostalih?

Pri nas - okolica MB - se je na snegu naredil več kot centimeter debel ledeni oklep, tako da imamo naravno, hribovito drsalnico, v gozdu se vsakih nekaj minut zruši ali vsaj polomi kakšno drevo, občasno zmanjkuje elektrike.

Še dobro, da je nedelja in tako dan za zimsko lenarjenje doma.


Petea, pri nas je tako kot pri vas :), s to razliko, da elektrike ne zmanjkuje .

Mi je pa grozno za vse ostale, ki nimajo elektrike in verjetno tudi ogrevanja ne, predvsem tisti v blokih. Ob takšnem vremenu je fajn imeti peč na drva ali pa kamin. Jaz se ravno zaradi kamina počutim varno. Mojim staršem sem trobila že nekaj let, da naj si vgradita kamin in lani poleti sta ga vgradila. Sedaj jima je resnično prav prišel.





(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ledeni oklep
3.2.2014 7:12:42   
aprilčica07
Kras - dežuje......

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ledeni oklep
3.2.2014 7:52:12   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Ob takšnem vremenu je fajn imeti peč na drva ali pa kamin.


Problem je samo, ker so dandanes pogosto vključeni v ogrevalni sistem, ki za svoje delovanje potrebuje elektriko (npr. za zagon črpalke za kroženje vode).

Danes se razmere pri nas umirjajo, včeraj je bil pa popolni 'odklop'.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ledeni oklep
3.2.2014 17:22:54   
kajalin*
Lulu, drevje je podiralo niso bile kepeuser posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ledeni oklep
3.2.2014 17:43:47   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Lulu, drevje je podiralo niso bile kepeuser posted image


škoda, sem upala na to, da imam jaz prav user posted image
ampak žal, že , ko sem poročila gledala, vidim, da se res povsod veje lomijo. Sem mislila, da okoli nas ni tako hudo

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ledeni oklep
3.2.2014 19:01:20   
StrawberrY
V glavnem mene mrazi, ko gledam vse to. Groza me je. Narava je res še vedno krepko pred nami.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ledeni oklep
3.2.2014 20:09:44   
mika
Problem je samo, ker so dandanes pogosto vključeni v ogrevalni sistem, ki za svoje delovanje potrebuje elektriko (npr. za zagon črpalke za kroženje vode).


Ko sva z možem planirala hišo, sem razmišljala v tej smeri, da je potrebno ogrevanje uredit tako, da nismo odvisni od tujih virov. Za mnoge je bilo to pretiravanje, tud za moje starše. Za kuhanje pa himamo plin (bombo). Problem je lahko edino voda.

V blokih pa so odvisni od elektrike. Sicer imajo stanovanja v novih večstanovanjskih hišah dimnike, ampak so zapečateni. Pač toliko da ustrezajo zakonodaji, koristi pa nobene.


(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ledeni oklep
3.2.2014 21:00:47   
enea

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Problem je samo, ker so dandanes pogosto vključeni v ogrevalni sistem, ki za svoje delovanje potrebuje elektriko (npr. za zagon črpalke za kroženje vode).


Ko sva z možem planirala hišo, sem razmišljala v tej smeri, da je potrebno ogrevanje uredit tako, da nismo odvisni od tujih virov. Za mnoge je bilo to pretiravanje, tud za moje starše. Za kuhanje pa himamo plin (bombo). Problem je lahko edino voda.

V blokih pa so odvisni od elektrike. Sicer imajo stanovanja v novih večstanovanjskih hišah dimnike, ampak so zapečateni. Pač toliko da ustrezajo zakonodaji, koristi pa nobene.




po mojem niso zapečateni ampak so dimniki od plinskih peči, eni imajo skupno peč, eni imajo vsak svojo v stanovanju, in ja rabijo dimnike,..
mi tudi živimo v bloku, imamo svojo peč,.. če gre elektrika bomo tudi zmrzovali,..user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ledeni oklep
3.2.2014 21:40:15   
mika
enea, v projektih je pisalo, da so zapecateni. Ne vem pa kako so se stranke dogovorile, ker smo mi bili samo izvajalci. imeli smo tudi debato o tem v sluzbi.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ledeni oklep
3.2.2014 21:55:24   
enea
aja, no, potem je tako,...user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ledeni oklep
4.2.2014 7:28:00   
CUKRČEK
Mi smo že od sobote brez elektrike. Grozno. Ogrevanje ne dela , v hiši imamo 10 stopinj:(
Na srečo imamo vsaj štedilnih na plin, da si lahko skuhamo kaj toplega. Oblečeni smo kot na severu. Ni signala za telefonijo. Danes sem končno šla lahko v službo, ker smo bili prej odrezani od sveta z vseh strani. Drevesa so padala kot domine. ŠE nikoli nisem šla s takiom veseljem v službo, kot danes....tako lepo je toplo tukaj. Otroci so pa doma , ker itak šola ni odprta. So šli včeraj na sneg, zdaj je pa klinc, ker nimam kje škornov in kombinizonov posušit. Sam da bi bili pa skoz notri pa tud ne gre. Itak je ob petih tema in potem se do sednim ali osmih ob svečah igramo. U glavnem je drek vse skupaj. Danes gre mož v lov na agregat...upam,d a ga kdo posodi (kjer že imajo elektriko), v trgovini ga itak ni nikjer dobit.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ledeni oklep
4.2.2014 9:56:06   
skuštrana
Joj, cukrcek, drzi se!
Mi smo bili lani 15 dni brez vode ( ker je vse zamrznilo in popokalo)na orkanski burji in pri minus 10 ( kar je burji kot da si na minus 30), gretje smo malo imeli malo ne ( zmrzovalo, takrat smo se greli na kurilno olje, sedaj imamo hvalabogu kaminsko pec in drva)tako da te full razumem kako je.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ledeni oklep
4.2.2014 10:00:04   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

Mi smo že od sobote brez elektrike. Grozno. Ogrevanje ne dela , v hiši imamo 10 stopinj:(
Na srečo imamo vsaj štedilnih na plin, da si lahko skuhamo kaj toplega. Oblečeni smo kot na severu. Ni signala za telefonijo. Danes sem končno šla lahko v službo, ker smo bili prej odrezani od sveta z vseh strani. Drevesa so padala kot domine. ŠE nikoli nisem šla s takiom veseljem v službo, kot danes....tako lepo je toplo tukaj. Otroci so pa doma , ker itak šola ni odprta. So šli včeraj na sneg, zdaj je pa klinc, ker nimam kje škornov in kombinizonov posušit. Sam da bi bili pa skoz notri pa tud ne gre. Itak je ob petih tema in potem se do sednim ali osmih ob svečah igramo. U glavnem je drek vse skupaj. Danes gre mož v lov na agregat...upam,d a ga kdo posodi (kjer že imajo elektriko), v trgovini ga itak ni nikjer dobit.



poglej na fb stran radia center, nekdo iz Beltinec ga posodi user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Nakupovanje
patkapatatka

Ko najdeš najlepšo stvar za svojega otroka

gledaš ceno (57%)

kupiš brez nadaljnjega (43%)


Število vseh glasov: 206

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!