|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: HPV cepljenje
17.11.2013 17:55:46   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mika


user posted image
v 10ih letih, odkar sem na RR, še ni bilo tako neverjetno anoying uporabniceuser posted image



jaz sem jih že doživela, ampak saj... na njih me spominja, zato sem večkrat omenila eno uporabnico z več nicki... preveč bi me bilo strah, da bi bilo več takih oseb na forumu... kaj, če se vse te naenkrat pojavijo istočasno na RR? user posted image Brrr...


Lulu, paranoja? Zakompleksanost? Ali le težave s koncentracijo? Eh,Lulu- kokice se ti žgejouser posted image


< Sporočilo je popravil patrino -- 17.11.2013 17:56:19 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: HPV cepljenje
17.11.2013 17:56:30   
Tippi
Patrino nisi dojela...ne da se mi še enkrat pisat, samo na kratko pa.
Ja itak, logično je, da načeloma cepimo zdrave otroke, da ne bi kao zboleli, vendar obstaja cel kup bolezni, proti katerim cepijo predvsem bolane otroke. ne vem, na pamet govorim, recimo otroke s porušenim imunskim sistemom, otroke s kroničnimi boleznimi, itd. taki otroci še (spet dam primer) bo že norice težko prebolel, ki pa so za zdravega otroka, nekaj povsem normalnega, jih normalno preživi.

no ja, če človek išče povod za kreš, ga itak vedno najde. žal, pri meni ti ne bo uspelo. že grem. pa pa user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 17.11.2013 17:59:21 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: HPV cepljenje
17.11.2013 18:02:03   
patrino
Ja, sedaj razumem, kaj si hotela povedati. Tippi, temu se reče zdravstveno ogrožene skupine prebivalcev, kamor spadajo vsi mali otroci, starejši ljudje in kronični bolniki. Če jih označiš le s pridevnikom bolni otroci, čisto lahko pride do nerazumevanja, tako pač, kot je bilo to v mojem primeru.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: HPV cepljenje
17.11.2013 18:50:00   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Matejka, veš za marsikaj so me že tule gor označili, pa sem komaj dobro prišla, vendar za množičen pobeg iz tega famoznega foruma zagotovo nisem kriva jaz..


saj tega nihče nikoli ni trdil. to ti zdaj to omenjaš. user posted image

Ko sem pred časom pobrskala malo nazaj, ker ste to že stokrat omenile, sem nekako prišla do ugotovitve, da ste ravno tiste, ki vam grem jaz najbolj v nos najbolj špehaste po glavi. Potem pa se vprašajte, če je dober občutek, da folk raje spoka, kot pa bere vas in vaše "prijazne" komentarje.


ja, bingo - ti si nas obtoževala tega, ne me tebe. user posted image in če si že brskala nazaj in naprej, bi lahko zraven ugotovila, da se samo pri tebi naš "špehec" pojavlja. z drugimi se vse prijazno zmenimo (lukkec izvzet pri meni) user posted image saj veš, s takim RRugljem kot si ti, se ne da lepo menit, ker mu je tehnika taka, da treba udrihat, da kaj dojamemo user posted image

p.s. če te zanima zakaj je folk odšel, lahko vprašaš recimo kalbota - on je tukaj že toliko časa da ve vse o tem. vem pa, da ne bo nsa kot vzroka omenjal. no, kar pobaraj ga, ne zdej bit pametna in sebi verjet - verjemi enemu, ki je tam bil, ko se je zgodilo.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 17.11.2013 18:56:47 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: HPV cepljenje
17.11.2013 18:53:58   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mika


user posted image
v 10ih letih, odkar sem na RR, še ni bilo tako neverjetno anoying uporabniceuser posted image



jaz sem jih že doživela, ampak saj... na njih me spominja, zato sem večkrat omenila eno uporabnico z več nicki... preveč bi me bilo strah, da bi bilo več takih oseb na forumu... kaj, če se vse te naenkrat pojavijo istočasno na RR? user posted image Brrr...


Lulu, paranoja? Zakompleksanost? Ali le težave s koncentracijo? Eh,Lulu- kokice se ti žgejouser posted image


Boš pa morala k strokovnjaku za diagnozo, jaz ti je ne bi dajala.


(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: HPV cepljenje
17.11.2013 18:57:02   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: mika

v 10ih letih, odkar sem na RR, še ni bilo tako neverjetno anoying uporabniceuser posted image

kar se tiče cepljenja, sem zaenkrat enakega mnenja kot Ankica


Sam to pa res. Pove svoje mnenje in potem spodbija tuje mnenje, da dokaže svoje. Čeprav tema ne rabi dokazil. Gre se samo za mnenja. Kaj pri komu prevaga pri odločitvi. Ampak ne, ona spet mora vsiljevat svoje mnenje. Tudi jaz sem že dolgo na rr pa tako zatežene uporabnice še nisem brala. user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: HPV cepljenje
17.11.2013 18:58:25   
Najaa
aja cepljenje... Ne vem, nismo še tam, se bom pa pošteno poglobila, ko bomo na tem, kaj narediti. Moram rečt, da moje izkušnje s cepivi so slabe, ker naše zdravstvo oz. zdravniki so zelo šlampasto osebje.
Za enkrat se nagibam NE cepljenje.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: HPV cepljenje
17.11.2013 19:06:44   
tashq
bom komentirala le cepljenjeuser posted image :
nismo še tam,ampak enkrat bomo in že zdaj se toliko sliši o tem cepljenju( in ostalih), da hočeš-nočeš že moraš razmišljati o tem, čeprav še nisi tam.
na kratko, enako kot Tippi:DA obveznemu cepljenju,NE neobveznemu cepljenju.
argumentov ZA-PROTI(za katerokoli cepljenje) je toliko, da se vsak zgubi in je lahko eno sekundo za, drugo pa proti.danes ena raziskava kaže tako, jutri bo druga raziskava kazala drugače.en zdravnik bo propagiral cepljenje, drugi ne...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: HPV cepljenje
17.11.2013 20:27:20   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Matejka, veš za marsikaj so me že tule gor označili, pa sem komaj dobro prišla, vendar za množičen pobeg iz tega famoznega foruma zagotovo nisem kriva jaz..


saj tega nihče nikoli ni trdil. to ti zdaj to omenjaš. user posted image

Ko sem pred časom pobrskala malo nazaj, ker ste to že stokrat omenile, sem nekako prišla do ugotovitve, da ste ravno tiste, ki vam grem jaz najbolj v nos najbolj špehaste po glavi. Potem pa se vprašajte, če je dober občutek, da folk raje spoka, kot pa bere vas in vaše "prijazne" komentarje.


ja, bingo - ti si nas obtoževala tega, ne me tebe. user posted image in če si že brskala nazaj in naprej, bi lahko zraven ugotovila, da se samo pri tebi naš "špehec" pojavlja. z drugimi se vse prijazno zmenimo (lukkec izvzet pri meni) user posted image saj veš, s takim RRugljem kot si ti, se ne da lepo menit, ker mu je tehnika taka, da treba udrihat, da kaj dojamemo user posted image

p.s. če te zanima zakaj je folk odšel, lahko vprašaš recimo kalbota - on je tukaj že toliko časa da ve vse o tem. vem pa, da ne bo nsa kot vzroka omenjal. no, kar pobaraj ga, ne zdej bit pametna in sebi verjet - verjemi enemu, ki je tam bil, ko se je zgodilo.

Matejka, ne mislim se zagovarjati, ker ne čutim nobene potrebe- gre se pa v bistvu tudi za to, da sem kot precej sveža uporabnica pobrskala po temah nazaj, ker me je odnos določenih ljudi tule gor res neprijetno presenetil. In ko sem prebrala nekaj starih tem, sem pač opazila , da ti, pa Lulu, pa še par določenih deklet nima samo probleme z mano, temveč so bile že včasih sila " prijazne" do določenih. Zase ne morem reči, da se tule gor posebej trudim biti tolerantna in prijazna, ker pač ne čutim posebne potrebe po tem. In seveda vzamem takšne in drugačne reakcije tudi v zakup. Gre pa se zato, da ve tastare, pa ves čas dramatizirate kako ste prijazne, pa se da tule gor fino prebrati, da ste se že na predpotopnih temah grdo nosile do nekaterih. Podobno izživljanje kot ga trenutno prenaša Lukka, ste brusile že na ostalih. Pa jim je bilo očitno dosti, pa so spokali. To je pač moje predvidevanje, ki na stare teme čisto sede. In tega sem vas prav zaradi tega obtožila, ker se rade svetniško kitite.Kako je pa s Kalbotom? Hja iz komentarjev ven lahko vidim, da mu ti tudi nisi preveč pri srcu. Kdo ve zakaj?Definitivno ga pa lahko ob priliki sunem, če kaj ve, zakaj je toliko uporabnic uzela magla. Zagotovo ne od luštnega.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: HPV cepljenje
17.11.2013 20:36:27   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: mika

v 10ih letih, odkar sem na RR, še ni bilo tako neverjetno anoying uporabniceuser posted image

kar se tiče cepljenja, sem zaenkrat enakega mnenja kot Ankica


Sam to pa res. Pove svoje mnenje in potem spodbija tuje mnenje, da dokaže svoje. Čeprav tema ne rabi dokazil. Gre se samo za mnenja. Kaj pri komu prevaga pri odločitvi. Ampak ne, ona spet mora vsiljevat svoje mnenje. Tudi jaz sem že dolgo na rr pa tako zatežene uporabnice še nisem brala. user posted image

Naja za znoret resuser posted image Kako si drznem spodbijat neko mnenje- cela štala res. Samo, če nisi opazila, imam na drugi strani vedno nekoga, ki spodbija mojegauser posted image Kaj češ- jaz ti grem na nerve zaradi mojega spodbijanja tem- podobno kot si ti pa meni velikokrat dolgočasna . Pa te ponavadi, če seveda ne spodbijaš moje mnenje user posted image pustim pri miru- te preskočim kot nezanimivo. Kaj ko bi me poskusila še tiuser posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: HPV cepljenje
17.11.2013 20:39:45   
LuLu
Meni ti nisi všeč in danes ga Lukka sračka... od leta 2006 se spomnim le še dveh uporabnic. Ena je nonstop menjavala nicke, je pa bila ena oseba, tak da skupaj 4 uporabniki v 7 letih, da sem jim kdaj kaj neprijaznega napisala. Od njih pa dobila 300x več žaljivk in nepotrebnih komentarjev.

ne vem kaj si ti brala...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: HPV cepljenje
17.11.2013 20:46:54   
Najaa
Ja seveda sem dolgočasna, če pa samo na vprašanje odgovorim in ne mešam dreka na vsaki temi.
Svaka čast, da se ti da.

< Sporočilo je popravil Najaa -- 17.11.2013 20:47:30 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: HPV cepljenje
17.11.2013 20:56:34   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Meni ti nisi všeč in danes ga Lukka sračka... od leta 2006 se spomnim le še dveh uporabnic. Ena je nonstop menjavala nicke, je pa bila ena oseba, tak da skupaj 4 uporabniki v 7 letih, da sem jim kdaj kaj neprijaznega napisala. Od njih pa dobila 300x več žaljivk in nepotrebnih komentarjev.

ne vem kaj si ti brala...


Lulu tako daleč nazaj pa dvomim, da sem brala in nekako nimam tako natančne statistike kot tiuser posted image Nekako bi se pa vprašala, do strele kako da si bila kljub svoji deviškosti in brezmadežnosti deležna 300x več žaljivk kot si jih ti potalalauser posted image Toliko jih še jaz nisem prejela, pa se zavedam da velikokrat kar prosim zanje. Res se mi zdi čudno, ko pa vsi poznamo tisto staro foro, lepa beseda lepo mesto najde. Torej če si bila ti z njimi prijazna in veselo z njimi delila kokice, res ne vem zakaj so te žalili- packi grdi. Po moje so spet krive zažgane kokiceuser posted image
Aja, pa še to- zakaj ljudje nonstop manjavajo nicke kot praviš? V čem je forauser posted image Nekako se mi zdi, da to ni tako pogosta praksa, temveč imaš to na sumu ti in tebi podobni, ker ne morejo in ne morejo verjeti, da je lahko več ljudi istega mnenja o tebi in tebi podobnih. In da si potolažite dušo, si napredete , da je to le ena oseba, ki menja nicke. Če vam je zaradi tega lažje pri duši, pa dajteuser posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: HPV cepljenje
17.11.2013 21:02:39   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ja seveda sem dolgočasna, če pa samo na vprašanje odgovorim in ne mešam dreka na vsaki temi.
Svaka čast, da se ti da.

Ja Naja, da se mi. Ponavadi se mi da. V tem je razlika med mano in tabo- poleg ostalih stvari seveda ( da sem verjetno pametnejša, bogatejša, lepša, ...skromnejšauser posted image . Kot sem že rekla, to rada počnem in se v debatah merim vedno s takimi, ki očitno tudi to radi počnejo, če ne bi imeli volje z mano razpravljati. Tudi šah in ostale igre rada igram s takimi, ki me lahko premagajo in ne takimi, ki jih matiram meže.Taki kot si ti, ki povedo na kratko in dolgočasno- hja s takimi pa pač bolj malo debatiram. V sebi pa si mislim- kako do strele se jim da biti tako brezvezen in dolgočasen folk.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: HPV cepljenje
17.11.2013 21:03:01   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Nekako bi se pa vprašala, do strele kako da si bila kljub svoji deviškosti in brezmadežnosti deležna 300x več žaljivk kot si jih ti potalalauser posted image Toliko jih še jaz nisem prejela, pa se zavedam da velikokrat kar prosim zanje.



Zakaj so me žalili? Hja... vprašaj tudi ostale zakaj so dobivale take komentarje od posameznic, kot so? pač tak tip človeka za nickom stoji, ki to zna dobro in mu je v veselje biti žleht, pa čeprav nima razloga za to.
In bolj natančno beri... sem bila neprijazna, ne deviška in brezmadežna, ne zmišljuj si, saj si brala za nazaj... jaz njej eno, ona meni 100... dovolj je 1x odgovoriti tako, da ji ni všeč, pa te ne izpustijo naslednjih 5 let in samo žalijo. Pa sem že zdavnaj nehala biti neprijazna, ampak ja... vztrajajo pri tem odnosu,... ti je bolj jasno kako delujejo?
Verjetno ne...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: HPV cepljenje
17.11.2013 21:12:22   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Nekako bi se pa vprašala, do strele kako da si bila kljub svoji deviškosti in brezmadežnosti deležna 300x več žaljivk kot si jih ti potalalauser posted image Toliko jih še jaz nisem prejela, pa se zavedam da velikokrat kar prosim zanje.



Zakaj so me žalili? Hja... vprašaj tudi ostale zakaj so dobivale take komentarje od posameznic, kot so? pač tak tip človeka za nickom stoji, ki to zna dobro in mu je v veselje biti žleht, pa čeprav nima razloga za to.
In bolj natančno beri... sem bila neprijazna, ne deviška in brezmadežna, ne zmišljuj si, saj si brala za nazaj... jaz njej eno, ona meni 100... dovolj je 1x odgovoriti tako, da ji ni všeč, pa te ne izpustijo naslednjih 5 let in samo žalijo. Pa sem že zdavnaj nehala biti neprijazna, ampak ja... vztrajajo pri tem odnosu,... ti je bolj jasno kako delujejo?
Verjetno ne...



Seveda mi je jasno- tako se vedve z Matejko radi vedeta do Lukkcauser posted image . Tako, da ti verjamem, da je mukotrpno to prenašat.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: HPV cepljenje
17.11.2013 21:22:09   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Matejka, ne mislim se zagovarjati, ker ne čutim nobene potrebe..


tega niti ne pričakujem. samo malo doslednosti v sklepanjih bi lahko izrazila in ti zgornjega stavka ne bi bilo treba pisat.

temveč so bile že včasih sila " prijazne" do določenih.


please do tell, do katerih določenih, razen tebe in lukca, ki sta se pojavila nedavno?

Zase ne morem reči, da se tule gor posebej trudim biti tolerantna in prijazna, ker pač ne čutim posebne potrebe po tem. In seveda vzamem takšne in drugačne reakcije tudi v zakup.


zakaj se potem pritožuješ, če so po tvojem menju tudi drugi taki? dvojni standardi?

Gre pa se zato, da ve tastare, pa ves čas dramatizirate kako ste prijazne, pa se da tule gor fino prebrati, da ste se že na predpotopnih temah grdo nosile do nekaterih.


še enkrat - daj konkretne nicke, da vidim kdo so ti "nekateri".

Podobno izživljanje kot ga trenutno prenaša Lukka, ste brusile že na ostalih.Pa jim je bilo očitno dosti, pa so spokali. To je pač moje predvidevanje, ki na stare teme čisto sede. In tega sem vas prav zaradi tega obtožila, ker se rade svetniško kitite.Kako je pa s Kalbotom? Hja iz komentarjev ven lahko vidim, da mu ti tudi nisi preveč pri srcu. Kdo ve zakaj?Definitivno ga pa lahko ob priliki sunem, če kaj ve, zakaj je toliko uporabnic uzela magla. Zagotovo ne od luštnega.


ti kar povprašaj kalbota, can''t wait - glede na to, da "mu nisem preveč pri srcu", upam, da bo vsaj to zadostovalo za penetracijo tvoje bullet-proof teorije pobeglih RRjevcev. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 17.11.2013 21:25:30 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: HPV cepljenje
17.11.2013 21:26:05   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Seveda mi je jasno- tako se vedve z Matejko radi vedeta do Lukkcauser posted image . Tako, da ti verjamem, da je mukotrpno to prenašat.



S tem drugim stavkom si pokazala, da ti res nič ni jasno. Eh, ne vztrajaj, ne moreš razumeti, pa kaj. Saj boš lahko s tem živela, a ne? Ker vidim, da brez mojih kokic res ne znaš več. Dolgočasna si TI.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: HPV cepljenje
17.11.2013 21:32:52   
mika

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Seveda mi je jasno- tako se vedve z Matejko radi vedeta do Lukkcauser posted image . Tako, da ti verjamem, da je mukotrpno to prenašat.



S tem drugim stavkom si pokazala, da ti res nič ni jasno. Eh, ne vztrajaj, ne moreš razumeti, pa kaj. Saj boš lahko s tem živela, a ne? Ker vidim, da brez mojih kokic res ne znaš več. Dolgočasna si TI.


Lulu, ti kokic verjetno ne boš več u životu jedlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: HPV cepljenje
17.11.2013 22:51:41   
patrino
Lulu samo še za lahko noč- glede na to, ker si tako zelo prijazna in nikoli nesramna in sploh niti pod razno ne veš kako te vedno eni in isti s kladvom po glavi- čisto mimogrede sem šla sedajle za slovo malo poškilt na temo Otroci in prijatelji , kjer je prav luštna debata . Se nisem vtaknila zraven ker se tako luštno umirjeno pogovarjajo brez meneuser posted image in glej ga zlomka tam sredi te oazice ti. Vsa tečna kot ženska sredi menopavze. Čisto noben te ni dregal nič, ti pa hopa cupa na Lukko. Kot ponavadi brez pametnega komentarja le škaf žaljivk. Ja potem se pa človek res čudi od kje letijo grdi komentarji nanjuser posted image Še k sreči da je vsaj Matejka odsotna s te teme.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: HPV cepljenje
17.11.2013 22:54:24   
Izabelina
user posted image obup!

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: HPV cepljenje
17.11.2013 23:01:54   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

in sploh niti pod razno ne veš kako te vedno eni in isti s kladvom po glavi


Seveda vem, samo ti brat ne znaš mojih postov

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: HPV cepljenje
17.11.2013 23:04:12   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

in glej ga zlomka tam sredi te oazice ti. Vsa tečna kot ženska sredi menopavze. Čisto noben te ni dregal nič, ti pa hopa cupa na Lukko.



Ja, Lukka spada med te 4. Danes se je priključil.

Zakaj pa to sploh tebe tak moti? Jaz v njega, ti v mene... nisi potemtakem nič boljša od mene (in mateyke )

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: HPV cepljenje
18.11.2013 0:08:03   
LuLu
na vprašanje ne rabiš odgovarjati. Vem, si že napisala, ni ti treba ponovno.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: HPV cepljenje
18.11.2013 1:26:21   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Še k sreči da je vsaj Matejka odsotna s te teme.


not for long dahling user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ime za fantka
mel79

Katero ime je lepše? Lahko dodate svoje predloge.

Matevž (11%)

Tevž (8%)

Aljaž (20%)

Jaka (18%)

Jakob (18%)

Luka (26%)


Število vseh glasov: 280

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!