|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a ma kdo tole..
18.10.2012 8:42:08   
mini86
a ma kdo tale sedež?
kakšen se vam zdi..

http://www.propin.si/Avtosed%2036%20modr.html

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a ma kdo tole..
18.10.2012 8:47:15   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

a ma kdo tale sedež?
kakšen se vam zdi..

http://www.propin.si/Avtosed%2036%20modr.html



Mini, saj ni važno, kakšen se zdi širši populaciji. Avtosedeže vedno izbiraj glede na teste. Mogoče ni ravno najlepši, ali pa tudi ne paše najbolj v avto po barvi - pomembna je varnost. Mi smo imeli do 4leta različne Maxi Cosije, zdaj pa smo poleg Rodija dokupili še enega Cybexa v akciji (129€ je bil). Poleg Maxi Cosija ima odlične rezultate tudi Romer, pa Bebe Comfort.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a ma kdo tole..
18.10.2012 9:05:53   
mini86
Mogoče ni ravno najlepši, ali pa tudi ne paše najbolj v avto po barvi


user posted image user posted image to je prvo kar sem pogledala pri temu sedežuuser posted image


no mogoče sem se res narobe izrazla..nekako sem hotla vedet če ga kdo že ima..

tiste sedeže nania res nebi šla kupovat k so 30€, ampak tale že mal bol ornk zgleda-proti nanii..al se pa motm no..

ja itak da bi kupla kakšnega od teh omenjenih ampak menjamo avto, kmal rodim in finančno pač ne gre..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a ma kdo tole..
18.10.2012 9:07:10   
mini86
itak bi js kšnega turkiznega al pa kej podobnegauser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a ma kdo tole..
18.10.2012 9:10:37   
Tutan
Hm, a BC pa nima zdaj kakšne akcije? Pa včasih dobiš v BCju za smešno ceno avtosedež lanske kolekcije - tisti so ziher tut po 80€. Hm user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a ma kdo tole..
18.10.2012 9:11:29   
mini86

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Hm, a BC pa nima zdaj kakšne akcije? Pa včasih dobiš v BCju za smešno ceno avtosedež lanske kolekcije - tisti so ziher tut po 80€. Hm user posted image



grem poklicatuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a ma kdo tole..
18.10.2012 9:15:56   
uškinamama
user posted image  barva je najpomembnejša.

Lahko prosim izkoristim to temo in vas nekaj vprašam glede avtosedežev? Mi imamo tega, pa saj ni važno, so vsi podobno narejeni. In malemu je preozek čez ramena user posted image  . Ima sedem let, 25 kg in 125 cm. Na sedežu piše, da je do 36 kg oz. 12 let. A ima katera tak primer, da je sedež premajhen ali ne znam naštimat česa?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a ma kdo tole..
18.10.2012 9:20:04   
mini86
uš žal ti ne znam pomagat..vem da je v kosezah njihova trgovina in mejbi pokličeš tja..


no sem klicala v BC zdj starih modelov ni, je bil pa ta tip noro prijazen in sem mu še vse prebrala od tega in je reku da je u bistvu to splošen opis sedeža-tko za unga za 30€ al pa unga za 150€..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a ma kdo tole..
18.10.2012 9:21:29   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

user posted image  barva je najpomembnejša.

Lahko prosim izkoristim to temo in vas nekaj vprašam glede avtosedežev? Mi imamo tega, pa saj ni važno, so vsi podobno narejeni. In malemu je preozek čez ramena user posted image  . Ima sedem let, 25 kg in 125 cm. Na sedežu piše, da je do 36 kg oz. 12 let. A ima katera tak primer, da je sedež premajhen ali ne znam naštimat česa?



Ja, men je žal, da nisem vzela une kravje jajčke. Svetovna je user posted image

Pri Recaro avtosedežu ti res ne znam pomagat. A to misliš pri ramenih, ko je že dvigjen naslon, ali še nisi dvignila naslona?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a ma kdo tole..
18.10.2012 9:24:19   
Tutan
http://www.oeamtc.at/?id=2500%2C1383718%2C%2C
Tule čekiraj Mini....

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a ma kdo tole..
18.10.2012 9:25:22   
Tutan
http://www.oeamtc.at/?id=2500%2C1138796%2C%2C
Tule maš ta rang, ki jih gledaš.
Tisti, ki so zeleni, so OK.

< Sporočilo je popravil Tutan -- 18.10.2012 9:26:29 >

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a ma kdo tole..
18.10.2012 9:27:17   
uškinamama
Ja naslon je že dvignjen, tam ko se naslon dvigne je (oz se naslonjalo konča) je ful ozko. Ne vem koliko so široki ostali - ker sistem se mi zdi pri tej skupini avtosedežev enak user posted image . Zdaj razmišljam, da bi mu kupila jahača z naslonjalom - samo se mi ne zdijo tako varni...

p.s spoštovani mož pravi, da toliko sitnarim s temi avtosoedeži, jahači, da bo šel Uš iz avtosedeža delat izpit za avto user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a ma kdo tole..
18.10.2012 9:29:38   
mini86
a je kej pomembno al se zapne iz "svojimi" pasovi al iz pasom v avtu

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a ma kdo tole..
18.10.2012 9:35:30   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

a je kej pomembno al se zapne iz "svojimi" pasovi al iz pasom v avtu



V bistvu je čist odvisno koliko je otrok velik - zdaj pas ga ne sme žulit in držat čez vrat - nekateri so dost mali in potem imajo hitro pas čez vrat, sploh če naslon ni dosti prilagodljiv. Potem je bolje, da je še nekaj časa na 5točkovnem (ali 3točkovnem). Drugače pa - naš Cybex nima teh pasov, ima pa isofix in seveda pripenjanje z pasom od avtomobila. Čeprav mi smo potem res na horuk kupili tega, ker sem en dan zagledala kolk ma glavo čez Tobija user posted image - pa po testih je OK, pa takrat je bil celo znižan, tako da.... mislim da tudi horuk nakup ni bil ravno zgrešen.
Či bi jaz imela limit na 80, 90€ bi res gledala spletne strani pa iskala kako staro kolekcijo, lansko, predlansko, kake stare zaloge, tut tujina - počekiraj.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a ma kdo tole..
18.10.2012 9:42:50   
mini86
jah tale romer je 50€ dražji od unga no name..pa dobimo dva bona za 10€, pa mamo notr še uno podlogo za na previjalno..morm še mojga prepričat..
ja je nš bol drobn ampak pri temu bebe comfort axsis mu že glava gleda čezuser posted image

za avto k je bolj za rezervo oz ga ma moj pa mamo lahko samo jahača..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a ma kdo tole..
18.10.2012 9:43:33   
mini86
no drgač pa tud kle ni barve za zbiratuser posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a ma kdo tole..
18.10.2012 9:47:01   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

no drgač pa tud kle ni barve za zbiratuser posted image user posted image



user posted image user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a ma kdo tole..
18.10.2012 11:24:14   
tečla
Se strinjam da je dobro teste pogledat, samo je tudi fajn če ga otrok lahko sproba. Ko smo sina prestavili iz lupinice v večj avtosedež je v Kiddyu tulil kot da ga iz kože dajemo, mu tista mizica nisti slučajno ni odgovarjala, tako da smo pol MC Priuorija izbrali.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: a ma kdo tole..
18.10.2012 12:35:05   
marantz
Mini, ne vem kolk je velik/star tvoj mulček, ampak danes je v Sparu akcija. Maxi cosi Rodi za 90€.

(odgovor članu tečla)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: a ma kdo tole..
18.10.2012 15:42:59   
zaspancek1
Hm, pravzaprav ne vem, zakaj si tako proti Nanii, gledaš pa sedež, ki bi vsaj po testih ADAC bil slabše ocenjen (pa mislim, da ni bil testiran, nisem pa 100%), ker se da naslon odstranit (ne vem pa, če se ta sedež nad 18 kg sploh lahko uporablja skupaj z naslonom ali mora biti obvezno brez?). Skratka - v tem rangu bi jaz raje vzela kaj takšnega:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=244697
Test je tu:
http://www.oeamtc.at/?id=2500,1363036,,

Ali pa tale:
http://babyotroskatrgovinamiska.eu/index.php/sl/42-9-36kg/190-AVTOSEDEZ-NANIA-NewLineSP-OSAN.html#.UIAEDOx26Mo
Test pa je tu:
http://www.oeamtc.at/?id=2500,,,11158&fid=kisitest_2008/nanianewline.html
So pa tudi druge nanie (prodajajo se tudi pod drugimi imeni, npr Ossan, Mamas&Papas, KidsimSitz,Foppapedretti,... ), ki imajo čisto zadovoljivo oceno. Sicer pa je malo nazaj imel tudi Leclerc ugodno sedež 9-36 kg (predvidevam, da kupujete touser posted image ), sicer pa po naših izkušnjah zmaga Evolva (je res dovolj široka in velika, da je naš nadpovprečno velik 3.5 letnik še vedno pripet s pasovi sedeža).

Kar se pa tiče Recara Y.S. -žal nimate kaj storiti, ker je sedež dejansko precej ozek.

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
18.10.2012 17:41:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zaspancek1)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: a ma kdo tole..
18.10.2012 19:54:06   
m_o_i
USKINAMAMA-mi imamo tega recarota...
in mulca z dvanajstimi kilami in cca.90 cm tezko gledam, kak je stlacen not(kje je pa se kaksna debelejsa jakna) in sem ze razmisljala, da ga pretvorim v jahaca, ceprav mu po napisanem tega se ne smem privoscituser posted image

pa se to: na jajcki je pisalo do 13 kil user posted image user posted image potemtakem bi mogu se danes not lezat...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: a ma kdo tole..
18.10.2012 20:00:49   
uškinamama
moi - sem se že odločila. Mu grem po jahača, ker naslednji teden gremo na malo daljšo pot in ga ne morem pustit stlačenga v recaru. Mah, za ta denar sem pričakovala več. user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: a ma kdo tole..
18.10.2012 20:16:30   
Stanislava_
Btw, do kdaj se hočejo voziti v avto sedežu, do katerega leta?
Po navodilih je sedež primeren do višine 150cm...skoraj do puberete user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: a ma kdo tole..
19.10.2012 7:24:37   
sončnica24
Še imam jaz eno vprašanje, kdaj pa je otrok dovolj velik za jahača?

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?