|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plačilo vrtca za nazaj-pomoč prosim
11.4.2012 18:12:57   
Yoohoo
Torej danes sem dobila novo odločbo za plačilo vrtca,...do sedaj sem imela vrtec brezplačno...Danes pa pogledam in me skoraj kap.Glede na to da sem brez zaposlitve ali lahko zaprosim za odpis teh položnic od januarja pa do zdaj, ko niso pravočasno poslali novih izračunov??Kako je s tem, hvala...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plačilo vrtca za nazaj-pomoč prosim
11.4.2012 18:29:38   
SMT3
Jaz tudi še čakam odločbo,sem pa tudi jaz brez službeuser posted image  in sama s punčkama a imam tam okoli 35e vrtca.Upam samo,da ne bo treba veliko doplačat.

(odgovor članu Yoohoo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plačilo vrtca za nazaj-pomoč prosim
11.4.2012 18:51:09   
K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: Yoohoo

ali lahko zaprosim za odpis teh položnic od januarja pa do zdaj, ko niso pravočasno poslali novih izračunov??Kako je s tem, hvala...

V to, da bodo odpisali, dvomim. Verjetno bi ti pa morali it vsaj toliko na roko, da ti omogočijo plačilo na obroke.
Na podlagi česa so ti pa zvišali znesek, če smem vprašat?


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Yoohoo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plačilo vrtca za nazaj-pomoč prosim
11.4.2012 18:56:48   
Paštetka
Dvomim, da bodo odpisali. Pa saj so rekli, da bo za nazaj za poračunat in plačat.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plačilo vrtca za nazaj-pomoč prosim
11.4.2012 19:04:33   
majčica1508
A partner je tudi brezposelen.......Sem slišala,da bojo omogočali plačilo na obroke
OD imaš verjetno velike in,ker zdaj tudi to štejejo si pač padla v plačilni razred........

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
11.4.2012 19:50:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Yoohoo)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plačilo vrtca za nazaj-pomoč prosim
11.4.2012 19:54:41   
pebs

IZVIRNO SPOROČILO: flower

IZVIRNO SPOROČILO: Yoohoo

Torej danes sem dobila novo odločbo za plačilo vrtca,...do sedaj sem imela vrtec brezplačno...Danes pa pogledam in me skoraj kap.Glede na to da sem brez zaposlitve ali lahko zaprosim za odpis teh položnic od januarja pa do zdaj, ko niso pravočasno poslali novih izračunov??Kako je s tem, hvala...


Ne, odpis ni možen. Vrtec pa ti mora omogočit plačilo na obroke.


Jest sm nekje brala,da v določenih primerih je možen odpis. Sam to je tud vse kar vem,zato kej več ne morm napisat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
11.4.2012 19:58:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pebs)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plačilo vrtca za nazaj-pomoč prosim
11.4.2012 20:02:03   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Jest sm nekje brala,da v določenih primerih je možen odpis. Sam to je tud vse kar vem,zato kej več ne morm napisat.

Enako...

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plačilo vrtca za nazaj-pomoč prosim
11.4.2012 20:55:01   
elevitka
42. člen pravi da smo v roku 8 dni dolžni javit vse spremembe ki vplivajo na upravičenost do prejemka iz javnih sredstev.....torej če nastopi brezposelnost tudi.... vem da za njih ni sprememba če si brezposeln in prejemaš nadomestilo za brezposelnost (četudi nadomestilo ni 100 % temveč prve tri mesece 80% naslednje mesece pa 60% to je za njih enako kot prej plača)

pa še zakonska podlaga http://www.uradni-list.si/1/objava.jsp?urlid=201062&stevilka=3387

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
11.4.2012 21:14:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu elevitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Plačilo vrtca za nazaj-pomoč prosim
11.4.2012 21:23:14   
tapeta
V tem članku je bilo rečeno, da bo v določenih primerih možen odpis ali pa plačilo na obroke.
http://www.ringaraja.net/clanek/kje-so-nove-odlocbe-o-placilu-vrtca_5359.html

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Plačilo vrtca za nazaj-pomoč prosim
12.4.2012 7:38:05   
end1
Meni se to s tem njihovim zamujanjem zdi prav neumno - in da nam pol poračune dajejo.

OK so sprejeli nov sistem, program, način, delavci se uvajajo....
A ni po ZUP-u, da če vložiš vlogo na organ, ti mora ta odgovoriti v dveh mesecih, ker se sicer smatra za molk organa. Po moje do izdaje nove odločbe bi se moral za nazaj štet to kar je ugodneje. In ja, naj o plača razliko CSD, oni pa naj pol tožijo kogarkoli, ker sistem ni deloval tako kot bi mogel.

(odgovor članu tapeta)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
12.4.2012 8:28:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu end1)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Plačilo vrtca za nazaj-pomoč prosim
12.4.2012 8:49:49   
andea
Sama sem odločbo za vrtec dobila že februarja, pa sem v vrtcu vprašala če sama prinesem odločbo, da mi lahko že po novi naredijo obračun, in da čim prej plačam za nazaj. Pa sem dobila odgovor, da zaenkrat iz CSD-ja niso še nič dobil (klicala 2.4). Imajo pa takšna navodila, da sam ne moreš prinest odločbe, da morajo čakat na podatke iz CSD-ja, ki pa jih bojo prejel po elektronski pošti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Plačilo vrtca za nazaj-pomoč prosim
12.4.2012 8:55:11   
sončnica24
Odpisal ne bo nihče nič ker še nikoli niso zdaj pa sploh ne ker še bo vsak € več ki ga bomo starši mogli plačat še kako dobrodošel, ker več kot mi plačamo manj plača občina, tako da dvomim da bodo kje kaj odpisovali verjetno bo samo več tožb iz naslova neplačevanja vrtca, sploh glede na to da je vsaj do zdaj večina padla v višji plačilni razreduser posted image . Katastrofa pa je da začnejo delat nekaj kaj v bistvu sploh ne delauser posted image

(odgovor članu andea)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Plačilo vrtca za nazaj-pomoč prosim
12.4.2012 8:55:51   
Brbs
v našem vrtcu pa nas prosijo za odločbe, vendar jih še marsikdo ni dobil.

če bo to še dolgo trajalo, bomo mi imeli že eno spremembo (novega člana) in bodo spet morali pisat novo. Me zanima ali v tem primeru vseeno pošljejo račun za nazaj, četudi bodo morali nardit novo odločbo še preden bi poslali staro?user posted image

drugače pa je tudi meni to mimo, da bomo zaradi birokratskih zapletov plačevali za nazaj, niti ne vem koliko, da bi si npr. vsak mesec dala to na stran, ker nimam pojma kak bodo razna premoženja upoštevali....

(odgovor članu andea)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
12.4.2012 8:57:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Plačilo vrtca za nazaj-pomoč prosim
12.4.2012 8:59:04   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Brbs

v našem vrtcu pa nas prosijo za odločbe, vendar jih še marsikdo ni dobil.

če bo to še dolgo trajalo, bomo mi imeli že eno spremembo (novega člana) in bodo spet morali pisat novo. Me zanima ali v tem primeru vseeno pošljejo račun za nazaj, četudi bodo morali nardit novo odločbo še preden bi poslali staro?user posted image

drugače pa je tudi meni to mimo, da bomo zaradi birokratskih zapletov plačevali za nazaj, niti ne vem koliko, da bi si npr. vsak mesec dala to na stran, ker nimam pojma kak bodo razna premoženja upoštevali....

to tudi mene zanima. mi imamo že zdaj spremembo in odločbe še nimamo. A naj počakam na odločbo ali že zdaj javim spremembo. user posted image Če zdaj javim spremembo, bi verjetno morala celo vlogo ponovno izpolniti, ker se nimam na kaj sklicevatiuser posted image

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Plačilo vrtca za nazaj-pomoč prosim
12.4.2012 9:14:48   
katerina
tudi mi smo dobili odločbo aprila, na njej piše, da velja od 1.1. - ter seveda višji znesek plačila. samoumevno se mi zdi, da mi ne morejo zaračunati razlike za nazaj. račun je bil izdan in plačan. pika. sploh mi ni jasno, kako lahko te poračune za nazaj jemljemo za tako samoumevne. vloge smo oddali pravočasno in ni naš problem, če niso bile rešene pravočasno.
jaja, saj vem, naivna do konca...

ps, ko bom dobila račun za nazaj, se bom pritožila, itak. upam, da mi bo ostalo še toliko energije....
ps2, že na to odločbo se bom pritožila. upoštevali so vse dohodke, odhodkov pa ne (plačane preživnine). majkejim!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Plačilo vrtca za nazaj-pomoč prosim
12.4.2012 9:37:50   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: katerina

ps, ko bom dobila račun za nazaj, se bom pritožila, itak. upam, da mi bo ostalo še toliko energije....



tudi jaz se bom, to ni moj problem ampak njihov, denar pa naj istržijo kjerkoli.

Pa še to je "uni gospod" iz ministrstva pri Odmevih v mesecu oktobru 2012 odgovoril na vprašanje novinarja Berganta, glede upoštevanja kredita za reševanje prvega stanovanjskega problema, pa je rekel, da so tudi na to pomislili. In kaj je zdaj z njegovo izjavo. Nič, upoštevajo dohodke, minusa pa ne odbivajo, bandaaaaaa.

(odgovor članu katerina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Plačilo vrtca za nazaj-pomoč prosim
12.4.2012 9:43:13   
miska333
Glede sporočanja števila družinskih članov: jaz sem rodila drugega otroka marca. ko sem odnesla vlogo za otroški dodatek, sem vprašala kako je s tem in je gospa na CSDju na odločbi označila še vlogo za znižanje vrtca. rekla, da bomo anjprej pač dobili (nekoč) odločbo, kot da smo 3je. Ta bo veljala do marca in potem bomo dobili novo odločbo. Kdaj se bo to zgodilo ni upala napovedati...

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Plačilo vrtca za nazaj-pomoč prosim
12.4.2012 9:45:47   
katerina
pa še nekaj. sicer ne vem več točno, kdo in kje je to rekel, ampak razločno se spominjam, da je bilo rečeno (ko se je izkazalo, da bo zamuda pri odločbah), da ne bodo zahtevali poračunov za nazaj pri tistih, ki bodo na novih odločbah imeli višje zneske kot na starih. preveč plačane zneske naj bi upoštevali, premalo pa ne.
ma ne vem, sem jaz čudna ali kaj. res sem to slišala... zdaj pa povsem druga viža....

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
12.4.2012 9:48:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katerina)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Plačilo vrtca za nazaj-pomoč prosim
12.4.2012 10:36:08   
pebs

IZVIRNO SPOROČILO: katerina

pa še nekaj. sicer ne vem več točno, kdo in kje je to rekel, ampak razločno se spominjam, da je bilo rečeno (ko se je izkazalo, da bo zamuda pri odločbah), da ne bodo zahtevali poračunov za nazaj pri tistih, ki bodo na novih odločbah imeli višje zneske kot na starih. preveč plačane zneske naj bi upoštevali, premalo pa ne.
ma ne vem, sem jaz čudna ali kaj. res sem to slišala... zdaj pa povsem druga viža....

Pa, sej dokler bomo tih,pa sam pohlevno kimali itak bomo plačeval še za nazaj. Men to lih najbolj logično, če smo v roku oddali vlogo! Pa da ne bo pomote, ne krivim nobenega csd-ja in vrtca... Najbolj da gremo še mi u štrajk in zahtevamo svojeuser posted image . Jest tud še nism dobila odločbe in tud vprašaj,kdaj jo sploh bom.

(odgovor članu katerina)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




adaptirano mleko
Sanikaa



(68%)

(32%)


Število vseh glasov: 182

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!