|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bayer- "podgana tedna"
14.3.2012 21:29:29   
posh

http://wearechange.si/bayer-prodajal-aids-kljub-znanju-o-kontaminaciji/


Vredno ogleda. Osebno me take stvari niti ne šokirajo več. Sem mnenja, da večina "teorij zarot" to pravzaprav niso oz. je večinoma resnica.
Ampak...odklenkalo jim bo počasi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bayer- "podgana tedna"
15.3.2012 9:41:18   
liliana
Kolikor je meni znano, ni šlo za zdravilo, ampak za krvno plazmo, ki so jo dobivali hemofiliki......

Pa če se človek okuži z virosom HIV in ne z AIDSom, verjetno tudi zdravilo ne more biti okuženo z AIDSom....

Tako da, če te human antikapitalistične organizacije želijo biti verodostojne, naj v svojih tekstih, ko obveščajo javnost pišejo verodostojne informacije....ker drugače je to bolj podobno rumenemu tisku.....

< Sporočilo je popravil liliana -- 15.3.2012 9:45:06 >

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bayer- "podgana tedna"
15.3.2012 13:36:27   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Kolikor je meni znano, ni šlo za zdravilo, ampak za krvno plazmo, ki so jo dobivali hemofiliki......

Pa če se človek okuži z virosom HIV in ne z AIDSom, verjetno tudi zdravilo ne more biti okuženo z AIDSom....

Tako da, če te human antikapitalistične organizacije želijo biti verodostojne, naj v svojih tekstih, ko obveščajo javnost pišejo verodostojne informacije....ker drugače je to bolj podobno rumenemu tisku.....




liliana, ne razumem tvojo poanto...
Drug, medication, v prevodu zdravilo...pa saj ni važno, poanta je, da je vlada VEDELA, da je "pripravek" kontaminiran z virusom HIV, ga veselo prodajala svojim državljanom..., ko so tam ugotovili za kaj gre, pa veselo naprej v Evropo, Japonsko...samo da profit ne izostane.

In kdo je na koncu zate verodostojen? Bayer, ki ne sprejema odgovornosti...vlada mogoče?? Daš jim prednost pred "antikapitalističnim organizacijam"? Vsi, ki so zaradi tega umrli, pa "ko jih j...", ali kaj?
Saj vem, da take teme niso extra zanimive, ampak je čas, da takim že enkrat odklenkauser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bayer- "podgana tedna"
15.3.2012 14:21:36   
alda
jaz sem pa mislila da gre za fizbalski klub bayern in da ga je kaj preveč sr.al na tekmi user posted image user posted image user posted image

Glede texta pa: saj če gledaš dokumentarec Sicko od M:Moora vidiš, kaj vse se dela za dobiček, tako da me to niti ne preseneča.

Velikokrat pomislim, da ni ga hudiča, da ob vseh teh raziskavah, denarju in vsega kar gre še zraven, niso odkrili zdravila proti aidsu,raku.., ampak zakaj bi ga dali v uporabo, če pa prav zdravljenje daje tolko denarja v zdravstveno blagajno, v farmacijske družbe, služijo še pa još,...


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bayer- "podgana tedna"
15.3.2012 14:24:54   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: alda

jaz sem pa mislila da gre za fizbalski klub bayern in da ga je kaj preveč sr.al na tekmi user posted image user posted image user posted image

Glede texta pa: saj če gledaš dokumentarec Sicko od M:Moora vidiš, kaj vse se dela za dobiček, tako da me to niti ne preseneča.

Velikokrat pomislim, da ni ga hudiča, da ob vseh teh raziskavah, denarju in vsega kar gre še zraven, niso odkrili zdravila proti aidsu,raku.., ampak zakaj bi ga dali v uporabo, če pa prav zdravljenje daje tolko denarja v zdravstveno blagajno, v farmacijske družbe, služijo še pa još,...





alda se strinjam s tabo.
http://wearechange.si/o-raku-kako-ga-prepreciti-kako-ga-zdraviti-prvi-del/

preberi si tole.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bayer- "podgana tedna"
15.3.2012 15:04:00   
alda
Posh prebrala in se globoko zamislila!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bayer- "podgana tedna"
15.3.2012 19:13:20   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: posh



liliana, ne razumem tvojo poanto...
Drug, medication, v prevodu zdravilo...pa saj ni važno, poanta je, da je vlada VEDELA, da je "pripravek" kontaminiran z virusom HIV, ga veselo prodajala svojim državljanom..., ko so tam ugotovili za kaj gre, pa veselo naprej v Evropo, Japonsko...samo da profit ne izostane.




Glej.....vem, da je bil problem pri krvni plazmi, ki jo je "izdeloval" Bayer iz krvi darovalcev in ki se je uporabljala za hemofilike, ni pa to zdravilo ampak nekakšno dopolnilo, ki so ga uporabljali samo hemofiliki.....kako je prišel virus hiv v krvno plazmo pa je vprašanje.....po eni varianti ga je Bayer namerno dal noter, po drugi se je enemu ponesrečilo, po tretji pa je bil v krvi pač zato, ker so uporabljali krvno plazmo nekaj let in takrat še niso vedeli, da je hiv "kontaminirana", ker ni bilo tovrstnih testiranj......

Se mi pa pač porajajo določeni dvomi o tem, ali so res namerno zanesli kontaminirano plazmo po svetu.....

In kdo je na koncu zate verodostojen? Bayer, ki ne sprejema odgovornosti...vlada mogoče?? Daš jim prednost pred "antikapitalističnim organizacijam"? Vsi, ki so zaradi tega umrli, pa "ko jih j...", ali kaj?
Saj vem, da take teme niso extra zanimive, ampak je čas, da takim že enkrat odklenkauser posted image


Taki članki, kot si ga prilepila in Moorovi dokumentarci niso ravno verodostojni......

Ne, ne dajem jim prednost, samo skušam gledati na zadeve tudi z druge strani teorij zarot......pred teorijami zarot jaz dajem prednost tudi t.i. naravni selekciji......ali je kuga, ali je španska gripa, ali pa rak in AIDS.....ni vse sproducirano umetno zato, da nas uniči.....ker če bi nas prehitro vse uničili (kar se pri takih namernih virusih kaj hitro verjetno lahko zgodi), korporacije tudi profita ne bi imele.......v bistvu nas korporacije tipa Bayer potrebujejo sorazmerno zdrave in bolj z "namišljenimi" boleznimi kot tistimi ta pravimi, ki nas po mesecu ali dveh spravijo v grob......

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bayer- "podgana tedna"
15.3.2012 20:11:53   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: liliana



Se mi pa pač porajajo določeni dvomi o tem, ali so res namerno zanesli kontaminirano plazmo po svetu.....





Tukaj ni beseda o tem, kako je virus prišel v medikament (dodatek) Factoraid.
Je pa sigurno, da je bilo NAMERNO "poslano" v svet, saj je vlada VEDELA, da je kontaminirano-o tem se piše.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bayer- "podgana tedna"
15.3.2012 20:18:40   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Taki članki, kot si ga prilepila in Moorovi dokumentarci niso ravno verodostojni......

Ne, ne dajem jim prednost, samo skušam gledati na zadeve tudi z druge strani teorij zarot......pred teorijami zarot jaz dajem prednost tudi t.i. naravni selekciji......ali je kuga, ali je španska gripa, ali pa rak in AIDS.....ni vse sproducirano umetno zato, da nas uniči.....ker če bi nas prehitro vse uničili (kar se pri takih namernih virusih kaj hitro verjetno lahko zgodi), korporacije tudi profita ne bi imele.......v bistvu nas korporacije tipa Bayer potrebujejo sorazmerno zdrave in bolj z "namišljenimi" boleznimi kot tistimi ta pravimi, ki nas po mesecu ali dveh spravijo v grob......




Glede drugega odstavka se delno strinjam s tabo. Seveda ni VSE sproducirano, da nas uniči, ampak farmacija nosi lep delež. Nikoli mi ne bo jasno, kaj dela aspartam v kapsulah??!!Za primer.

Glede prvega stavka, bom pa rekla takole:prej verjamem Moor-u kot Bush-u in prej takim člankom, kot mainstream medijem.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bayer- "podgana tedna"
15.3.2012 23:13:56   
Andromeda
Tudi jaz sem se globoko zamislila nad "strokovnostjo" in verodostojnostjo" članka....ma kdo tej strani sestavlja članke, osnovnošolci v 5. razredu? In kot pravi liliana, zdravilo ne more biti okuženo z AIDS-om, ampak virusom HIV. Nikker niti ni argumentirano, kako so vse skupaj izvajali, zavajajoč naslov pa tole spletno stran uvršča v rang medijev a la Nova, Slovenske novice, 24 kur in podobne medije, ki tvorijo tovrstne senzacionalizme.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bayer- "podgana tedna"
16.3.2012 9:04:01   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Tudi jaz sem se globoko zamislila nad "strokovnostjo" in verodostojnostjo" članka....ma kdo tej strani sestavlja članke, osnovnošolci v 5. razredu? In kot pravi liliana, zdravilo ne more biti okuženo z AIDS-om, ampak virusom HIV. Nikker niti ni argumentirano, kako so vse skupaj izvajali, zavajajoč naslov pa tole spletno stran uvršča v rang medijev a la Nova, Slovenske novice, 24 kur in podobne medije, ki tvorijo tovrstne senzacionalizme.



To ni noben senzacionalizem Andromeda, ta skandal je iz 80-ih, normalno je bil "zaprt" za javnost..takrat..počasi se kažejo resnice. In ja, kontaminirano je bilo z virusom HIV, ki povzroča AIDS. Tale stran samo prepisuje tuje članke.
Argumentirano je npr. na Wikipediji, če je problem v verodostojnosti oz. slovenski spletni strani. Sem pa prepričana, da tega ne bomo slišali na npr. 24 kur in podobnim.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bayer- "podgana tedna"
16.3.2012 13:17:54   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: posh


IZVIRNO SPOROČILO: liliana



Se mi pa pač porajajo določeni dvomi o tem, ali so res namerno zanesli kontaminirano plazmo po svetu.....





Tukaj ni beseda o tem, kako je virus prišel v medikament (dodatek) Factoraid.
Je pa sigurno, da je bilo NAMERNO "poslano" v svet, saj je vlada VEDELA, da je kontaminirano-o tem se piše.



Vlade držav niso po moje nič vedele takrat.....tudi Bayer (in ostala farmacevtska podjetja....ker ni prodajal samo Bayer te plazme, vendar on je najbolj prepoznaven) verjento ni bil 100%, vsaj v začetku ne.....ker takrat še niso poznali virusa HIV tako kot danes in krvne plazme niso testirali za te namene......in ker nihče ni bil 100 %, ali je virus HIV res v tej krvni plazmi in da se hemofiliki okužiji zaradi nje, so jo še naprej prodajali....verjetno tudi iz enega preprostega razloga, ker druge rešitve hemofiliki niso imeli, ni bilo nobenega nadomestnega "zdravila" za njihovo bolezen.....hemofilik je zaradi enega majhnega udarca, ki ga niti ni zaznal lahko umrl zaradi notranje krvavitve v eni uri, če ni dobil tiste krvne plazme.....

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bayer- "podgana tedna"
16.3.2012 13:21:51   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: posh


To ni noben senzacionalizem Andromeda, ta skandal je iz 80-ih, normalno je bil "zaprt" za javnost..takrat..počasi se kažejo resnice. In ja, kontaminirano je bilo z virusom HIV, ki povzroča AIDS. Tale stran samo prepisuje tuje članke.
Argumentirano je npr. na Wikipediji, če je problem v verodostojnosti oz. slovenski spletni strani. Sem pa prepričana, da tega ne bomo slišali na npr. 24 kur in podobnim.


Pa je senzacionalizem, če se začne tako kot se začne ta članek..."če kdo pozna zgodovino Bayera v II. svetovni vojni, se ne more čuditi....."

In lahko bi vsaj prevedli iz wikipedije, kjer ni ravno toliko zavajajočih podatkov.....glede na to, da prevajajo iz drugih tujih"senzacionalističnih strani"....in bi izpladli bolj verodostojni....samo tam na wikipediji vse bolj komplicirano zgleda......

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bayer- "podgana tedna"
16.3.2012 14:15:17   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Vlade držav niso po moje nič vedele takrat.....tudi Bayer (in ostala farmacevtska podjetja....ker ni prodajal samo Bayer te plazme, vendar on je najbolj prepoznaven) verjento ni bil 100%, vsaj v začetku ne




user posted image
Ta skandal je sploh postal skandal, ker so našli dokumente, kjer je razvidno, da so vedeli.
Sicer pa, je tole le "the tip of iceberg" glede Bayer-a.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bayer- "podgana tedna"
16.3.2012 14:31:10   
mika
ni vse sproducirano umetno zato, da nas uniči.....ker če bi nas prehitro vse uničili (kar se pri takih namernih virusih kaj hitro verjetno lahko zgodi), korporacije tudi profita ne bi imele.......v bistvu nas korporacije tipa Bayer potrebujejo sorazmerno zdrave in bolj z "namišljenimi" boleznimi kot tistimi ta pravimi, ki nas po mesecu ali dveh spravijo v grob......


sEVEDa ni sproducirano, da nas uniči. Sproducirano je tako, da nas prestraši, da planemo po njihovih rešilnih izdelkih....nekaj ljudi umre, ravno dovolj, da sprožijo enormno paniko, kot je bilo nazadnje pri novi gripi.

Kar se pa tiče okužene plazme, se takrat ni skrivalo. Nam je leta 90 zgodbo povedala učiteljica bilogije, ampak da naj ne bi vedeli, da je bila okužena z virusom hiv.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bayer- "podgana tedna"
16.3.2012 20:51:53   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mika



sEVEDa ni sproducirano, da nas uniči. Sproducirano je tako, da nas prestraši, da planemo po njihovih rešilnih izdelkih....nekaj ljudi umre, ravno dovolj, da sprožijo enormno paniko, kot je bilo nazadnje pri novi gripi.

Kar se pa tiče okužene plazme, se takrat ni skrivalo. Nam je leta 90 zgodbo povedala učiteljica bilogije, ampak da naj ne bi vedeli, da je bila okužena z virusom hiv.


Ja, to je pa današnji marketing.....ki ustvarja potrebe.....pa ne samo v farmaciji.....z rojstvom otroka nujno rabimo enoprostorca, voziček za 2000 EUR z vsemi možnimi funkcijami.....vsako leto nov mobitel, nov računalnik, modna oblačila, zdrava bio hrana.......

Saj se nikoli ni skrivalo, glede te krvne plazme......samo leta 1983 in 1984 niso toliko vedeli o virusu HIV kot vemo danes....takrat so samo sumili......in zgolj sum, ni osnova za umaknitev izdelka......

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bayer- "podgana tedna"
16.3.2012 20:52:58   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: posh



user posted image
Ta skandal je sploh postal skandal, ker so našli dokumente, kjer je razvidno, da so vedeli.
Sicer pa, je tole le "the tip of iceberg" glede Bayer-a.


Komot bojkotiraš vsa bayer zdravila.....

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bayer- "podgana tedna"
16.3.2012 21:12:07   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


...in zgolj sum, ni osnova za umaknitev izdelka......




Seveda ne, če nočeš bit ob dobiček.

Sumili so zdravniki dotičnih pacientov, ki so zbolevali, glavni so že vedeli..

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bayer- "podgana tedna"
16.3.2012 21:15:53   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: posh



user posted image
Ta skandal je sploh postal skandal, ker so našli dokumente, kjer je razvidno, da so vedeli.
Sicer pa, je tole le "the tip of iceberg" glede Bayer-a.



Evo še ena cvetka iz bayera:

The Bayer scandal is therefore only the tip of the iceberg. On 3 January 1996, the American doctors´ journal, Journal of the American Medical Association, warned that all cholesterol-lowering products can cause cancer and thus have a potentially fatal side effect. For five years this warning was ignored by Bayer and other manufacturers of cholesterol-lowering preparations. They were earning billions and accepted illness and the death of millions. But the end of this tragedy is in sight. If law firms in the USA now sue the Bayer concern on account of the fatal side effect of its preparations, it is only a question of time before the other pharmaceutical concerns are overwhelmed with mass actions by the victims. The basis of business for the pharmaceutical industry worldwide is the development of preparations aimed at the symptoms but which largely leave the true causes of diseases untreated. Only this can be the explanation why widespread diseases such as cardiovascular diseases, cancer, and diabetes, continue to increase on a world scale.

Link celotnega teksta:
http://curezone.com/art/read.asp?ID=110&db=1&C0=13



Komot bojkotiraš vsa bayer zdravila.....






Sorry liliana, čudno mi je zdaj citiralo.

< Sporočilo je popravil posh -- 16.3.2012 21:18:47 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bayer- "podgana tedna"
17.3.2012 15:25:48   
liliana
The Bayer scandal is therefore only the tip of the iceberg. On 3 January 1996, the American doctors´ journal, Journal of the American Medical Association, warned that all cholesterol-lowering products can cause cancer and thus have a potentially fatal side effect. For five years this warning was ignored by Bayer and other manufacturers of cholesterol-lowering preparations. They were earning billions and accepted illness and the death of millions. But the end of this tragedy is in sight. If law firms in the USA now sue the Bayer concern on account of the fatal side effect of its preparations, it is only a question of time before the other pharmaceutical concerns are overwhelmed with mass actions by the victims. The basis of business for the pharmaceutical industry worldwide is the development of preparations aimed at the symptoms but which largely leave the true causes of diseases untreated. Only this can be the explanation why widespread diseases such as cardiovascular diseases, cancer, and diabetes, continue to increase on a world scale.


Mogoče bodo čez 20 let tudi tožili vse proizvajalce računalnikov in mobilne telefonije, ker so tudi danes že opozorila, da eni in drugi lahko povzročijo raka.......oni nam pa vsake pol leta lansirajo na trg manjši in zmogljivejši telefon in računalnik, samo da povečajo svoj dobiček......mi ga pa z veseljem vzamemo, ne glede na to, da lahko povzroči raka......

Dokler je "can cause"....ne bo nihče umaknil izdelka iz trga.....ker "can cause" je lahko vse.....

Je pa res, da danes otroke že od spočetja navajamo na kemijo in zdravila in se sami hudujemo na zdravnika, ko pravi "viroza je" in nam ne da zdravil.....če pa so deca zdrava, pa na prehranska dopolnila v obliki sirupov in tablet.....in vsaka stvar ima svoje dobre in slabe stvari.....taka so tudi zdravila, ki na eni strani pomagajo, po drugi strani pa škodijo....vsako zdravilo ima stranske učinke......in če želi nekdo delati teorijo zarote iz zdravil, jo lahko dela, ker vsako zdravilo ima lahko vedno stranski učinek.....je pa dejstvo, da se nam je na račun zdravil povečala življenska doba in tudi kvaliteta življenja (vendar o tem zdravi dvomimo, tisti bolni pa ne dvomijo o tem).....in tudi rakavi bolniki ne umirajo za rakom takoj, kot pred 20 ali 30 leti, ampak sorazmerno dobro in kvalitetno živijo z rakom lahko še precej let......prav tako je s sladkornimi bolniki, astmatiki, hemofiliki (o katerih smo prej govorili in katerih krvna plazma je bila srž problema na RR), ki živijo precej dolgo in kvalitetno življenje s svojo boleznijo in to na račun požrešnih, kapitalističnih, farmacevtskih multinacionalk.......gre pač za obojestransko korist.....eni dajejo, drugi jemljejo.......

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bayer- "podgana tedna"
17.3.2012 17:37:20   
mateyka
mene fuuul moti to, da ni na trgu niti enega antibiotika za otroke, ki ne bi imel not ta preklet aspartam. vzamem takega s cukrom any day, samo če bi ga imeli, pa ga ni..

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bayer- "podgana tedna"
19.3.2012 13:26:00   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


in vsaka stvar ima svoje dobre in slabe stvari.....taka so tudi zdravila, ki na eni strani pomagajo, po drugi strani pa škodijo....vsako zdravilo ima stranske učinke......in če želi nekdo delati teorijo zarote iz zdravil, jo lahko dela, ker vsako zdravilo ima lahko vedno stranski učinek.....





Se strinjam, zdravila imajo tudi stranske učinke...in vse v farmaciji tudi ni slabo, pomaga...ampak tu ne gre za to, ne gre za stranski učinek. Pa ne bom se ponavljala. Kot je mateyka napisala, aspartam v otroških sirupih, celo v kapsulah, kjer okus nima nobene vloge, pod pretvezo da zaradi zob....ja sure...jaz v to ne verjamem. Dodatki v zdravilih, cepivih, ki ničemur ne služijo razen da škodujejo-ampak to je že druga tema.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bayer- "podgana tedna"
19.3.2012 13:52:26   
liliana
Po moje aspartan veliko bolj škodi v jogurtih in pijačah kot pa v sirupu in tabletah, ki jih dete poje 2x na leto......

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bayer- "podgana tedna"
19.3.2012 13:54:29   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Po moje aspartan veliko bolj škodi v jogurtih in pijačah kot pa v sirupu in tabletah, ki jih dete poje 2x na leto......




Tako je. Ravno zaradi tega je absolutno nepotreben.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Bayer- "podgana tedna"
19.3.2012 14:08:17   
liliana
Glej, zaradi mene lahko dajo navaden cuker noter......

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?