|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
7.2.2012 0:01:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pa kaj je narobe z mojim mulcem...
7.2.2012 6:59:23   
josephine27
moj že skoraj 4 letnik ga ima pa zelo rad ga v hišo zlepa ne spraviš ko je enkrat zunaj. samo pri nas je sneg zelo zelo redko. mogoče imate prevečkrat sneguser posted image

_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pa kaj je narobe z mojim mulcem...
7.2.2012 7:24:53   
Hope2
Naš že od nekdaj ni preveč navdušen nad snegom. Bog ne daj sanke, ne snežak, ne kepat, ne drsat.... ene parkrat je celo sneg mal kidal, vmes še 20_x_ zajokcal, ker mu ni šlo.... Pa lani se je celo mal s sankami peljal, jeeeeeeeee. Letos hvalabogu nimamo teh težav, smo šli vstran od snegauser posted image
Je pa isto za vodo, ne bazen, ne morje, daleč od tega da bi več ur norel po vodi, da bi ga bilo treba vlečt iz vodeuser posted image . Se mal namoči, pol pa ven, mal posedi, pa bi že šel domovuser posted image . Včasih celo ima kak "slab" dan, pa celo kako uro uživa in nori v vodiuser posted image
Čudakiuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 7.2.2012 7:25:44 >

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pa kaj je narobe z mojim mulcem...
7.2.2012 7:54:29   
3jeMi
naš skoraj 4 letnik tudi ni neki full navdušen nad snegom, čeprav si je za DM zaželel sanke, bomo videli kako bo, klele v Lj. itak še trava ven štrli iz snega... ne vem, če bi se mogla kaj dost sekirat zaradi tega... tak pač je... smo tudi mi previseli dneve od jutra do večera na snegu, pa ga zdaj sama niti ne maram dosti (no, ja samo ko sneži user posted image )... je pa res, da je naš očka čisto proti snegu user posted image

voda... ohoho to je pa čisto druga stvar user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pa kaj je narobe z mojim mulcem...
7.2.2012 8:09:06   
LuLu
moj se je tudi zmrzil veniuser posted image  Le avto mu je bilo dvakrat zanimivo čistit. Danes jih imam doma, snega je ogromno... pa bomo vidli. Dvomim, da bosta šla na mraz. no, če priznam... jaz tudi nisem tak tip za kepat in snežake delat. mi je ljubše iz stanovanja sneg gledat

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pa kaj je narobe z mojim mulcem...
7.2.2012 8:42:53   
nina166
Našga smo lani tud komaj spravli ven. Včasih se je prav jokal, ko je rekel moj, da gremo ven. Ko je prišel pa ven, je začel pa uživat in sma ga potem komaj nazaj not spravla user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pa kaj je narobe z mojim mulcem...
7.2.2012 9:21:59   
Katy78
Naš je sicer sneg freak in obožuje sankanje, sploh odkar je "odkril" tisto lopatko za sankanje. Čez vikend sva bila z možem po 2 urah že oba zmrznjena in sva ga komaj domov spravila. Drugače pa nekje zadnje pol leta opažam, da se mu nikamor ne da - mi reče, da bo on kar doma ostal. user posted image Potem ga nekako zmotiviram in ko končno gremo, naj bo ven na sprehod, v trgovino, k babici, kamor koli, potem pa ne bi šel domov. Zadnjič še pri psihologinji pri sistematskem pregledu ni hotel ven iz ordinacije. user posted image Ali pa mi zvečer, ko je že trda tema, reče, kam gremo danes? Iz enega ekstrema v drugega. user posted image

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 7.2.2012 9:24:05 >

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pa kaj je narobe z mojim mulcem...
7.2.2012 9:24:37   
Daschi
Ja, čudno, ja. Ponavadi taki mulčki uživajo na snegu. Mogoče mu pa mraz ne paše.
Naš bi bil na snegu tud že čisto leden. Se kregamo, ko ga noter spravljamo.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pa kaj je narobe z mojim mulcem...
7.2.2012 9:38:51   
emaa
Mi se pa kregamo, ko ni kaj kidat, bi šla obadva kidat, pa sankat se (no vsi trije), pa smučat, pa je snega za vzorec. Tale zima je res švoh z zimskimi radostmi. user posted image

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pa kaj je narobe z mojim mulcem...
7.2.2012 9:58:34   
sončnica24

IZVIRNO SPOROČILO: emaa

Mi se pa kregamo, ko ni kaj kidat, bi šla obadva kidat, pa sankat se (no vsi trije), pa smučat, pa je snega za vzorec. Tale zima je res švoh z zimskimi radostmi. user posted image



Pridite v Maribor tu je vsako uro več snega user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pa kaj je narobe z mojim mulcem...
7.2.2012 10:06:42   
*miska.mcc*
metulj, sem ti čist fauš!
moji pa totalno fu***eni. kar pomeni, da popoldne sušim, tajam, preoblačim, brišem, odmrzujem... ... ... over&over again! user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pa kaj je narobe z mojim mulcem...
7.2.2012 10:11:50   
noranate
Ni edini. Naša tasrednja je šla prvič na sneg se sankat pri 9 letih. V 1. razredu tud na zimslki športni dan ni šla. Je pač sovražila to, da je mokra, pa se sneg prijemlje obleke, pa jo zebe.... Sedaj pa uživa, smuča. Ne sekiraj se, silit pa tud ne, ker bo učinek ravno obraten.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
7.2.2012 10:54:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu noranate)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pa kaj je narobe z mojim mulcem...
7.2.2012 11:05:04   
noranate
Nikar ne vztrajaj, če ne bo hotel. Prišel bo čas, ko bo še preveč zunaj, verjemi!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pa kaj je narobe z mojim mulcem...
7.2.2012 13:44:19   
jolly123
Ah pusti ga, mene kot otroka nisi psravil ven na sneg, katastrofa in krivica totalna. Kaj čem mi pač ni in tudi sedaj mi še vedno ni, najraje bi spala zimsko spanje. user posted image  Čisto druga je pa poleti, takrat pa oživim. Glej niso vsi za smučanje in zimske športe user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pa kaj je narobe z mojim mulcem...
7.2.2012 15:04:24   
ZARA
Najbolje, da se posvetuješ z osebnim zdravnikom.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
7.2.2012 15:59:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
7.2.2012 16:04:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pa kaj je narobe z mojim mulcem...
7.2.2012 16:18:30   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Najbolje, da se posvetuješ z osebnim zdravnikom.


LOL svojim al njegovim? kdo od naju potrebuje strokovno pomoc? user posted image

Ja, najprej k splošnemu, potem pa specializacija, če je/bo le-ta potrebna. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
7.2.2012 16:29:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pa kaj je narobe z mojim mulcem...
7.2.2012 16:32:32   
pelin
V bistvu moram reči, da res še nisem srečala otroka , ki ne bi užival na snegu...brez heca...naša dva sta podobna kot Mišina...k temu je najverjetneje pripomoglo tudi to, da sva tudi midva zelo rada na snegu...tako da ponavadi skupaj norimo in uživamo...Sem pa že videla ( v vrtcu ) nekaj takih lenuščkov, ki so imeli kao odpor do snega samo zaradi tega, ker se je bilo treba toliko obleči...še posebej, če so se morali sami  malo potruditi pri oblačenju...Nekateri so tudi doživljali skoraj mini živčne zlome ob vlečenju petprstnih rokavic na roke ali pa ob oblačenju prevelikega pajaca...Toda vsi do zadnjega so pa potem, ko smo prišli ven na sneg uživali maksimalno...
Je pa res, da obstajajo otroci, ki imajo odpor prijemati mrzle (sneg), lepljive (glina, lepilo...) ali kako drugače spackane ( prstne barve , plastelin, testo...) zadeve...ponavadi jih ta odpor postopoma mine, ko spoznajo, da so lahko  tudi te zadeve prav zabavne in da ni konec sveta, če si malo zapackan, umazan ali moker.... 

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pa kaj je narobe z mojim mulcem...
7.2.2012 17:05:12   
Češnca
A ni fino, da smo si različni?! user posted image
Moja dva sicer uživata na snegu in v vodi. Je treba it drsat, smučat, se sankat, kepat, valjat po snegu, kotalit se, delat snežake, igluje... Še dobro, da je končno zapadel sneg! user posted image user posted image user posted image Voda pa... Za čuda še nimata plavalne kožice. user posted image
Če dobro pomislim, se mi zmeša, da bi bili cel dan notri. Če je dež, damo pa pelerine gor - samo, da se gre ven!
Ampak bi mi pasalo, če bi kdaj vsaj eno celo risanko v miru pogledala!!! user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pa kaj je narobe z mojim mulcem...
8.2.2012 11:06:19   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

... da se mu ne da na sneg? starejsi je ena taka poosebljena lenoba - nic se mu ne da. sm mislila, da ima povprecn 4-letnik zeljo divjat po snegu, pa - no way! on ne bi, pa ne bi user posted image  zunaj pa tko lepo, ze od petka naletava sneg, cest in plocnikov ne uspejo ocistiti, ko ga toliko zapade: br. 1 pa bi ga v najboljsem primeru opazoval skozi okno...

eeeeeehhhh... kako smo mi uzival zunaj, ta moderna mularija pa... no, ja. cakam da mu kaka dobra dusa kupi racunalniske igrice - potem pa sm pecena...


Uh sm mislila, da je samo naš tako "čuden", ampak isto že od nekdaj zima ni njegova prijateljica. Pomlad, poletje, jesen...sploh nima časa jesti, ker je cele dneve zunaj in se igra, pozimi pa bi bil cele dneve noter. Ni mu za jahat, tisti 1x na teden kaj gre h gimnastiki vedno sitnari, da ne bi šel... je kot medo, ki se zabubi. Te pa igra igrce, gleda risanke, z babico igrata človek ne jezi se ali pa monopoly, karte in še to samo z njo, ker mu pusti zmagat in prirejat igre.
Sicer se rad sanka, pa malo smuča, ampak ne bi pa sam dal pobude, da bi kamorkoli šel, še skregava se vedno, ker se tak spravlja k oblačenju, da bi vmes porihtala celo stanovanje.
Jahal bi tudi te ko se njemu zdi in se pol z atijem kregata, saj konji tudi niso vedno na voljo. Se obleče v opremo in sedi not kot božji lolek dokler mu kdo ne pripravi konja in dobesedno dostavi v halo. Saj pol je gor je vse super,apak priti do tega user posted image ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
8.2.2012 11:33:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Taddy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pa kaj je narobe z mojim mulcem...
8.2.2012 13:54:13   
posh
Jaz sem šla s svojimi včeraj na sneg- jok. Danes sta šla z atijem- uživancija. Torej je v meni problem in ne v mulcihuser posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Je bil tvoj porod naporen?
Karmen28



Da (48%)

Ne (52%)


Število vseh glasov: 419

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!