|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   špičaki
12.12.2011 19:53:31   
*soncek*
Doma imam ene gležnarje-špičake in me zanima, če bi full čudno zgledalo, če jih nosim. Mi jih je škoda, ker se fino nosijo in so udobni. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: špičaki
12.12.2011 20:08:16   
Rožica I
Ne, ne bo hecno zgledalo, ti jih kar daj gor.
Jaz jih nosim že 5 let vsake toliko, pa nisem opazila, da me zaradi tega čudno gledajo (zaradi česa drugega prej user posted image ).
Je pa tudi res, da nekako nisem lih prava oseba glede IN oblačil user posted image . Oblečem pač, kar mi paše- v povprečju pa zaostajam za IN modo cca 3 leta user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu *soncek*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: špičaki
12.12.2011 20:12:58   
posh
Gležnjarji- špičaki? Daj zalimaj kakšno slikico, si niti ne predstavljam kaj je touser posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: špičaki
12.12.2011 20:20:25   
*soncek*
IZVIRNO SPOROČILO: posh

Gležnjarji- špičaki? Daj zalimaj kakšno slikico, si niti ne predstavljam kaj je touser posted image


Niso visoki škornji, ampak gležnarji. A to ti je smešno, al kej druzga?

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: špičaki
12.12.2011 20:24:29   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: *soncek*

IZVIRNO SPOROČILO: posh

Gležnjarji- špičaki? Daj zalimaj kakšno slikico, si niti ne predstavljam kaj je touser posted image


Niso visoki škornji, ampak gležnarji. A to ti je smešno, al kej druzga?




Bolj se sebi smejim, ker res ne vem za katere gre. Gležnjarji vem kaj so, samo si jih kot špičake ne predstavljam. Res te ne hecam ,prilimaj kake podobne (če se ti da).

(odgovor članu *soncek*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
12.12.2011 20:33:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu posh)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: špičaki
12.12.2011 20:56:50   
ronja
A niso zdaj gamaše in? Če daš čez gležnarje gamaše? Sicer pa ne vem, zakaj bi čudno zgledalo, kvečjemu te bo zeblo v špičakihuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: špičaki
12.12.2011 20:59:28   
Felicita
 user posted image

teli so sicer tko mal 'white trash' ampak primer je...

torej - če ti je za modo, potem ne, bog ne dej jih obut, ker so tok out da bolj ne bi mogli bit.
če ti je pa za to, kako zgledaš in kako se počutiš - potem pa valda, nosi.

p.s.: jest tut vztrajam pri hlačah na zvonc, kljub modi korenčkov zadnja leta. pa me modna policija še ni ustavla.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: špičaki
12.12.2011 21:06:14   
katy83
pomoje je mislila kaj takega:
http://www.omiru.com/wp-content/uploads/2008/11/crinkled-patent-leather-ankle-boot_110508.jpg

jaz imam take, približno, pa jih še nosim...je res to tak mimouser posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: špičaki
12.12.2011 21:08:40   
ronja
p.s.: jest tut vztrajam pri hlačah na zvonc, kljub modi korenčkov zadnja leta. pa me modna policija še ni ustavla.

Sva že dve (razen v nosečnostih - nosečniških na zvonc nimam, sem vse dobila)user posted image . Jaz nosim v gl bolj 70, pa kadar so in, fajn, da lahko dejansko kaj najdem, kar mi je všeč, kadar so out, pač nič ne kupim - pa še prišparam, hehe. Nisem glih čisti hipi, ker mam rada športni stil, ampak če bi morala eno modo zbrat, bi mi bila ta najbližje.

PS: nisem vedela, da je tole out. Kaj pa je zdaj in?


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: špičaki
12.12.2011 21:10:00   
TomTaylor
Meni so bili špičaki tudi v času ko so bili moderni, grdi, zdaj pa, če še srečam katero, sicer zelo redko, si pa sama pri sebi rečem "o, groza...!" user posted image Če kaj so pa špičaki res čist out. Jz jih ne bi obula, pa če so še nevemkako udobni, res, nouser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: špičaki
12.12.2011 21:11:44   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

p.s.: jest tut vztrajam pri hlačah na zvonc, kljub modi korenčkov zadnja leta. pa me modna policija še ni ustavla.

Sva že dve (razen v nosečnostih - nosečniških na zvonc nimam, sem vse dobila)user posted image . Jaz nosim v gl bolj 70, pa kadar so in, fajn, da lahko dejansko kaj najdem, kar mi je všeč, kadar so out, pač nič ne kupim - pa še prišparam, hehe. Nisem glih čisti hipi, ker mam rada športni stil, ampak če bi morala eno modo zbrat, bi mi bila ta najbližje.

PS: nisem vedela, da je tole out. Kaj pa je zdaj in?




mislim da grejo skiny in korenčki počas iz mode, in so v modi čist običajni ravni kroji hlač... kokr vidm po štacunah. čeprov za moj okus so še vedno (preveč) na ozki strani user posted image hvala bogu za kataloge, tam majo še zaloge user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: špičaki
12.12.2011 21:18:35   
ronja
TT, kake čevelje pa zdaj nosijo? Jaz sem itak "supergarka", kar je modni zločin v vseh dobah, tako da mi je ravno ko Kosovo poljeuser posted image . Ampak recimo ko so bili moderni uni čevlji, ki so spredaj čisto v špico, pa oni kvadratni, takrat nisem mogla najt enih normalnih prehodnih čevljev. Meni so všeč okrogli spredaj, ne glede na modo. To je udobno in meni luštno:).

Felicita, hvala, hehe. Potem sem zdaj z nosečniškimi kavbojkami od moje sosede zelo modernauser posted image . Saj nosečnost je tudi moderna, ne?user posted image Korenčka pa ne maram, se mi zdi ful neudobno, pa onih ozkih krojev tudi ne.

< Sporočilo je popravil ronja -- 12.12.2011 21:19:04 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: špičaki
12.12.2011 22:49:38   
roladica
Tisti na prvi sliki so mi out, tisti na drugi pa niti ne tako grozno, ker zelo podobne veliko trgovin še prodaja.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: špičaki
13.12.2011 6:09:32   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: roladica

Tisti na prvi sliki so mi out, tisti na drugi pa niti ne tako grozno, ker zelo podobne veliko trgovin še prodaja.


podpis. Ta drugi niti niso "špičaki" kot taki, ampak bolj v špico zaokroženi gležnarji. Špičaki - špičaki, tisti s ful konico spredaj, so out.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: špičaki
13.12.2011 6:14:55   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

TT, kake čevelje pa zdaj nosijo? Jaz sem itak "supergarka",


Ej, nimam pojma, kaj je zdej moderno; tudi sama sem "doma" v teniskah ali nizkih treking čevljih, za v službo pa trenutno v t.i. jahaških škornjih. Ker delam v Lj. opažam, da prevladujejo UGGice in njihovi ponaredki, jahaški škornji, pa škornji, ki se zavihajo preko kolena gor, pa veliko srednješolk nosi teniske v stilu DC-shoes (ne vem kako se jim zdaj reče, ampak v moji srednji šoli so ble DC-jke)...ampak špičake pa redko vidim, ko jih pa, me pa kar zmrazi od groze, enako pri tistih škornjih oz,. čevljih, ki so spredaj "na kvadrat"...o, groza...user posted image Žal mi je.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: špičaki
13.12.2011 6:17:46   
TomTaylor
aja, pa "kopitark" je ogromno. To so uni čevlji, ki imajo kao peto in cel podplat zapolnjen in potem kkšne z majhnimi nogami in kavbojkami preko gležnjev izgledajo, kakor da imajo namesto nog parklje. Ojej...tudi to mi je grozno grdo. Še huje od špičakov..Da o allstarkah s peto niti ne govorim.user posted image


< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 13.12.2011 6:18:37 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: špičaki
13.12.2011 7:30:46   
josephine27
IZVIRNO SPOROČILO: roladica

Tisti na prvi sliki so mi out, tisti na drugi pa niti ne tako grozno, ker zelo podobne veliko trgovin še prodaja.


jaz imam tud ene v tem stilu in jih še vedno nosim. sicer pa sem bolj pristaš visokih škornjev kot gležnarjev.


_____________________________



(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: špičaki
13.12.2011 9:35:14   
ronja
Čakite punce, ne se smejat: a špičaki so čevlji, ki imajo peto tako ošiljeno na špico, al da so spredaj zašiljeni v špico? In, ja, nimam kaj bolj pametnega počet, ker se bolj pametna početja zadnje čase slabo končajo.

aja, pa "kopitark" je ogromno. To so uni čevlji, ki imajo kao peto in cel podplat zapolnjen

A, to so razne une ultra udobne in stabilne zadeve - me like:). Čeprav mam najrajš, če sploh ni pete, hehe.

.Da o allstarkah s peto niti ne govorim.user posted image

A to obstaja?user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: špičaki
13.12.2011 9:44:22   
thaiss
špičaki so res že out, tudi jau imam ene lepe udobne, ampak čakajo v kleti na modernejše časeuser posted image
zdej so in Uggice- fake uggice in Caterpillarke, te si bom sigurno omislila to zimouser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: špičaki
13.12.2011 9:58:32   
thaiss
nekaj takega

http://www.botteroski.com/Negozio/scripts/prodView.asp?indice=&idproduct=321634&marca=TIMBERLAND&idcategory=134&idParentCategory=131

http://www.denims4u.co.uk/cat-ladies-moody-6-boot-honey.html

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: špičaki
13.12.2011 9:59:03   
Anonimen
Zadnjič sem na eni modni oddaji slišala kako je en modni strokovnjak udruhal po uggicah (tapravih in ponaredkih), da to ni za nikamor, kvečjemu za doma in okrog doma ... no men je vseeno user posted image jaz zdaj vem samo to da bo naša tamala to zimo blazno moderna, ker ima roza katerpilarke oz. piščančke po domače user posted image
Meni so pa všeč čevlji z okroglim sprednjim delom, tako da k sreči je to večino časa moderno ... aja Ronja špičaki so čevlji s špičastim prednjim delom in ne peto user posted image

(odgovor članu thaiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: špičaki
13.12.2011 10:01:39   
Vilma
Uha, tile beli špičaki pa res sekajo. user posted image  
Bolj kot to, ali so čevlji in ali out, se mi zdi pomembno, da tako stvar znaš nosit in pravilno komibnirat. user posted image

(odgovor članu *soncek*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: špičaki
13.12.2011 10:02:42   
mateyka
men se zdi da je to zdej moderno:
http://www.lookagain.co.uk/Mustang-Strap-Effect-Ankle-Boots/productdisplay.stm?An=0&A=392282_4&N=426+414+673+686+692+4294966988+4294960122+4294967028&Nao=24&Au=P_MasterItem&Nu=P_MasterItem&Ns=P_Colour%7C0%7C%7CP_Size%7C0

http://www.lookagain.co.uk/Tamaris-Ankle-Boots/productdisplay.stm?An=0&A=601504_3&N=426+414+673+686+692+4294966988+4294960122+4294967028&Nao=48&Au=P_MasterItem&Nu=P_MasterItem&Ns=P_Colour%7C0%7C%7CP_Size%7C0

jaz mam en tak hibrid med tema dvema (so taki kot prvi, samo da imajo ta štrikan del od drugih in so črni)

< Sporočilo je popravil mateyka -- 13.12.2011 10:03:41 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: špičaki
13.12.2011 10:07:09   
ronja
Meni so pa všeč čevlji z okroglim sprednjim delom, tako da k sreči je to večino časa moderno ... aja Ronja špičaki so čevlji s špičastim prednjim delom in ne peto

Hvala za pojasnilo - mi ni bilo nič jasno, ker so zadnjič Pety vse lepile slikce nekih hudih špičastih petk - in sem mislila, da je to špičak... Imava pa podoben okus, meni so tudi spredaj okrogli čevlji všeč, saj to je nekak najbolj naravna oblika noge spredaj... Najbolj udobno. A praviš, da je to skoz in? Ja, super, hehe.
Caterpilarke so mi pa všeč - piščančke sem mela vedno rada:). So topli, pa udobni. vsak tako zgledajo.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?