|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vilinski simboli
14.9.2011 6:32:09   
TomTaylor
verjamete? Uporabljate?


Tiste, ki ne veste --> Google---> Marjetka Jeršek + Kandelar ----> to je to.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vilinski simboli
14.9.2011 7:53:41   
zoja82
Verjamem in uporabljamuser posted image  zelo zelo super

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vilinski simboli
14.9.2011 8:15:04   
felicia
Meni se to zdi tako na hitro pregledano, da v bistvu se sam prisiliš v to verjeti in posledično ker verjameš, da stvar deluje pač preusmeriš energijo v pravo smer oz. cilj. Torej nekako sem mnenja, da ti rata doseči cilj ali spremeniti življenje ali pot tudi brez vilinskih ali kakršnih koli drugih ključev, če usmeriš energijo in mišljenje v to in seveda verjameš vase in svoje zmožnosti.

(odgovor članu zoja82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vilinski simboli
14.9.2011 9:41:15   
betty.ford
sicer bom malo s tem postom mimo udarila, a...

mene osebno moti, da je duhovnost preveč prepletena s fizičnim darovanjem. posledično bogatenjem tistih, ki se imajo za medije. saj vem, to je že tako skozi dolgo zgodovino človeškega verovanja.

sem bila 1x na predavanju o vilincih in angelih. dejansko verjamem vanje (s seboj vedno nosim podobo angela, ki me pomirja in varuje), a zmotilo me je hlastno pobiranje denarja ženske, ki je predavala in njeno navdušenje, da jutri spakira kovčke in gre v Indijo.
nekako mi njena podoba ni bila usklajena s podobo Indije.

očitno je, da neutelešena bitja ljubijo utelešeno bogastvo_mogoče se z njim lahko poistovetijo.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vilinski simboli
14.9.2011 9:42:46   
ronja
Jaz sem iz "top lista ateista"user posted image . Tako da ne, ne uporabljam. Zadnjič se je lubi hecal, da bo nekdo molil zame, pa sem mu rekla, da boljš, da bog ne ve, kje sem, mam boljše šanseuser posted image .

Ne verjamem v vile, ne v boga, ne v pekel,... Verjamem pa v moč placeba in pozitivnih misli (ok, tudi negativnih, ampak rajši uporabljam pozitivneuser posted image ). in verjamem, da si lahko v veliki meri sami krojimo življenje. Seveda se zgodijo stvari, ki so popolnoma zunaj našega vpliva in volje, imajo pa velike posledice za nas - vendar tu, kjer živimo, lahko v večinoma še kar dobro sami vplivamo na svoje življenje. Vidim ljudi, ki so šli čez svašta in jim je ratalo - in takrat vem, da se da. In da sem srečna, da mi ni umrl otrok ali kdo zelo bližnji, recimo. Čeprav se tudi to slejkoprej zgodi. Ampak ljudje grejo tudi čez to.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vilinski simboli
14.9.2011 9:51:45   
betty.ford
Verjamem pa v moč placeba in pozitivnih misli (ok, tudi negativnih, ampak rajši uporabljam pozitivne ). in verjamem, da si lahko v veliki meri sami krojimo življenje.


vidiš, ronja, jaz sem vse to preimenovala v angele in vilince. user posted image  
nekoga potrebujem za notranje pogovore, da se ne pogovarjam glih sama s sabo.user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vilinski simboli
14.9.2011 10:00:40   
ronja
Ja, seveda, saj je vseeno, kako človek reče - angeli, bog, drugi jaz, notranji glas,... Vsak se dobro počuti, če ve, da nekdo misli nanj in da ga spodbuja - ker pač nismo imuni en na drugega. In vsak se mora kdaj pogovorit sam s sabo.

Ko sem študirala, sem se pred izpitom morala obvezno stuširat - takrat sem se sprostila, se umirila in si uredila misli. Vem, da voda nima nobenega vpliva na znanje, vendar ima name zelo pozitiven vpliv čisto na splošno - uživam v vodi in me sprosti - že od malega. Na izpit sem dostikrat vzela eno verižico, na kateri sem imela matice, ki sem jih kdaj našla na cesti. To verižico sem mela v žepu tudi na zabavah, ker sem si rekla, da jo tam napolnim s fajn čustvi, potem me pa pomiri, kadar to rabimuser posted image . Pa ne mislim niti nisem takrat mislila, da bi tistih par matic dejansko lahko nase vezalo karkoli - ampak meni so se ob pogledu nanjo pač podzavestno prikradle vse tiste fajn stvari v misli in občutke in zato me je to pomirjalo.

Tako kot na kake pomembne zadeve obujem tiste nogavice, ki mi jih je dal lubi. Verjetno zato, ker me spominjajo nanj in me misel nanj pomirja (pa še ful so udobneuser posted image ). V smislu: karkoližebo, nanj lahko vedno računam.

Pri nekaterih je pa to angel, pa naj bo angel. "If it makes you happy it can't be that bad."


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vilinski simboli
15.9.2011 12:23:35   
Janyna
Razmišljam nekako tako kot ronja. In ja verjamem v moč pozitivnih in negativnih misli, najbolj pomembni pri tem pa so občutki, ki jih imamo, ko take misli oddajamo, drugače nimajo nobenga efekta.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vilinski simboli
15.9.2011 20:53:51   
BellaB
Jaz verujem v angele. In se z njimi redno pogovarjam.

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vilinski simboli
15.9.2011 21:53:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BellaB

Jaz verujem v angele. In se z njimi redno pogovarjam.


na kakšen način komuniciraš z njimi? se pogovarjaš bolj enostransko, al kako? malo me zanima, brez heca.

(odgovor članu BellaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vilinski simboli
16.9.2011 8:51:12   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: tinymaliny

IZVIRNO SPOROČILO: BellaB

Jaz verujem v angele. In se z njimi redno pogovarjam.


na kakšen način komuniciraš z njimi? se pogovarjaš bolj enostransko, al kako? malo me zanima, brez heca.



preko angelskih kart, sporočil, znamenj,..


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vilinski simboli
16.9.2011 9:29:06   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: tinymaliny
IZVIRNO SPOROČILO: BellaB
Jaz verujem v angele. In se z njimi redno pogovarjam.

na kakšen način komuniciraš z njimi? se pogovarjaš bolj enostransko, al kako? malo me zanima, brez heca.

preko angelskih kart, sporočil, znamenj,..

Niso vsi angeli dobri. In niso vsi angeli tisto, za kar se predstavljajo.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vilinski simboli
16.9.2011 10:45:52   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: tinymaliny
IZVIRNO SPOROČILO: BellaB
Jaz verujem v angele. In se z njimi redno pogovarjam.

na kakšen način komuniciraš z njimi? se pogovarjaš bolj enostransko, al kako? malo me zanima, brez heca.

preko angelskih kart, sporočil, znamenj,..

Niso vsi angeli dobri. In niso vsi angeli tisto, za kar se predstavljajo.



To me pa zanima, sem že slišala, pa nisem posebne pozornosti polagala. Imaš mogoče kakšen zanimiv link?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vilinski simboli
16.9.2011 10:47:06   
felicia
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

To me pa zanima, sem že slišala, pa nisem posebne pozornosti polagala. Imaš mogoče kakšen zanimiv link?



to mene tudi zanima. Sicer me itak vse take stvari zanimajo.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vilinski simboli
16.9.2011 12:32:40   
alda
Verjamem v kozmično energijo, moč pozitivnega in negativnega mišljenja,
raznim amuletom in ostalim materialnim stvarem, ki naj bi nas obvarovale pred zlom, nam dajale neko moč, znanje pa ne.
Prav tako ne verjamem, raznim medijem, ki so kao naenkrat dobili dar videnja, povezovanja nas navadnih smrtnikov z onim višjem,
ki so po taki in drugačni življenski izkušnji bili izbrani, da nam pomagajo k boljšemu, pa čeprav bomo to doživeli šele na drugem svetu oz. kaki drugi dimenziji in pa seveda že tu to posredovanje mastno plačali.
Verjamem da vsak od nas ima "angela varuha" ampak v taki obliki , ki mu vsak od nas verjame. Lahko je to sosed Franc, ki nam vsako zimo počisti z mašino dovoz,da se mi nevajeni snega in leda, nebi raztreščili,
al pa moja sestra, ki točno ve, kdaj mi je težko in me pokliče, kot me je prej moja pokojna mami., lahko je sončni žarek, ki me poboža po licih, ko rabim tolažbo in imam občutek da je to moja mami.
Sem pa lih v tem naroč. obdobju naročila pri SK knjigo Svetloba angelov od D. Cooper in moram priznati, da sem skoraj že pol prebrala pa še vedno ne vem, kaj hoče oz kaj nam vsak angel naj bi povedal.
Jih je pa po mojih izračunihuser posted image vsaj okrog 50.do zdaj omenjenih

Torej poznavalke razložite še nam, ki ne ne verjamemo v materialne nadomestke----pa brez zamere takemu imenovanju..

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vilinski simboli
16.9.2011 13:55:04   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: tinymaliny

IZVIRNO SPOROČILO: BellaB

Jaz verujem v angele. In se z njimi redno pogovarjam.


na kakšen način komuniciraš z njimi? se pogovarjaš bolj enostransko, al kako? malo me zanima, brez heca.



preko angelskih kart, sporočil, znamenj,..



tud angelska števila....ma ne moreš verjet user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vilinski simboli
16.9.2011 15:11:49   
TomTaylor
oj mika, zdejle nekaj brezglavo hitim, ti odgovorim popoldne/zvečer na ZS user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vilinski simboli
16.9.2011 15:54:57   
BellaB
Poglejte na stran Potovanje duse, tam je zelo lepo opisano, za katero podrocje je dolocen angel pristojen.

Jaz se pogovarjam v mislih pa tud naglas, ko sem sama, angelskega readinga in kart nisem se probala, ampak mam pa namen. Obstaja pa pravilo... ne smes prosit angela, naj ti kaj prinese in ne smes ga prositi za slabe stvari, ampak se k njemu se obrnes s prosnjo, da te pravilno usmerja na poti do cilja. Jaz sem zacela s tem ze neki casa nazaj, verjamem da angeli obstajajo, saj mi redno puscajo znake (zaenkrat peresa in vonj neznanega izvora, pa tud barve, z meditacijo pa lahko postanes se bolj dojemljiv za ostale znake). Res pa je, da moras v to verjeti, da je dolocena stvar angelsko sporocilo, sicer nima smisla (primer... bla sem v LJ in sem hodila po ulici ter se v mislih pogovarjala z angelom. V tistem momentu je sred nica... nisem bla ne pod stavbo, ne pod drevesom, mimo mene priplavalo pero. Peresa pa sem dobivala tudi na najbolj nenavadnih krajih). Drgac pa... lahko si razlagas tudi na ta nacin, da sta tvoja intuicija in notranji glas v bistvu glas angela, ki ti svetuje. Vedno se jaz zanasam na to, nikoli me ni pripeljalo do tezav. In odkr se s tem ukvarjam sem dost bolj pomirjena.

Ima pa vsak clovek svojega osebnega angela varuha. Moj mi je ob eni priloznosti prisepnil eno samo besedo in od takrat se je moje zivljenje bistveno izboljsalo ;)

Tko da... ce ne druzga ti vera v angele (al pa samoroge) prinese notranji mir.

< Sporočilo je popravil BellaB -- 16.9.2011 15:57:28 >

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vilinski simboli
16.9.2011 16:58:45   
mika
Res pa je, da moras v to verjeti,


to ne drži...tudi tistim, ki ne verjamejo, se zgodi. Jaz sem bila med tistimi oz. se nisem s tem ubadala sploh. Mi je pa za (kako naj rečem) ta popolnoma dug svet povedal kolega. Na to pot ljudi največkrat pripelje stiska in on je bil v veliki, zato se je podal v ''raziskovanje duhovnih poti''. Men je blo ful zanimivo, ker sama nisem vedela kaj naj s svojo intuicijo. Hotla sem jo zatret, pa ni šlo. No, z njim sva pol imela debate okrog tega.
Čez nekaj let sem pa sama padla v res zelo veliko stisko in sem se spomnila na knjigo, ki mi jo je predlagal...sama sebi sem rekla...nič, da vidim, če je res, pričakovala itak nisem nič....rezultat je bil v pribl. 10min. In potem je sledilo še nešteto takšnih situacij.

Seveda je treba znake prepoznat, kar pomeni tudi prebrati nekaj literature.

Bi te pa še v nečem popravila....angeli nikoli ne posegajo proti volji druge osebe...če želiš nekaj slabega, jih prosiš koliko želiš, pa tega ne bodo uresničili. Če se pa že uresniči, pa to ni njihovo delo.

Po drugi strani, pa imaš prav....nikoli ne smemo želeti slabo...pa naj gre za angele, moč vesolja, pa kaj vem kaj vse...vse se vrača, vse se plača.

< Sporočilo je popravil mika -- 16.9.2011 17:03:43 >

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vilinski simboli
16.9.2011 17:22:27   
BellaB
Nisva se razumeli... tisti ki v te stvari ne verjamejo, ti bojo rekli, si pero dobila, ker je pac golob letu mimo. Bod vesela da se ti ni usral na glavo. Po moznosti se bojo se smejali, ces da si trapasta/nora/corava itd. Meni jih je ze par takih realisticnih pametnjakovicev to reklo, da sem cudna itd. Ampak to ne omaje moje vere... moja vera je moja intimna stvar in lahko verjamem v kar hocem. Zarad tega se nisem nora. Ocitno da mors dandanes verjet samo v Boga, da si normaln in te nimajo za cudnega. ...

Kakorkoli... ti si rekla, da se s tem nisi ubadala, ker nisi cutila potrebe, da bi se. Ko si zacutla, si zacela verjet v neki in videla, da ti to pomaga pri resevanju stiske. In zdej verjames. Na podlagi lastne izkusnje.

Sam eni so pac pametni in se posmehujejo, ceprav ne vejo cemu in zakaj se posmehujejo. Pa nit ne naredijo nc na tem, da bi se seznanili s tem in doziveli lastno iskustvo. Ko pridejo v stisku pa je boljse jamrat drugim ljudem, cakat na druge da te povlecejo vn in zret tablete, kot se poglobit vase in se izkopat iz stiske s pomocjo lastne intuicije/energije/volje.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vilinski simboli
16.9.2011 17:45:15   
mika
ti bojo rekli, si pero dobila, ker je pac golob letu mimo. Bod vesela da se ti ni usral na glavo.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bella sem te razumela. Velja splošno prepričanje, da se zgodi samo tistim, ki verjamejo... Jaz sem verjela šele, ko se je zgodilo in ne prej, da bi bilo to zaradi moje vere....to sem hotla povedat.

Drugače pa o tem ne debatiram skomerkoli, ker nimam namena nikogar prepričevat, še najmanj pa se zagovarjat, da nisem frfrfrfr...

In tisti, ki se posmehujejo, se ponavadi posmehujejo vsemu, ne sam veri. s takšnimi pa ne debatiram o ničemer. Vera v Boga, pa mislim, da je v današnjem času najmanj priljubljena. Sploh krščanstvo se pri nas zaničuje in je vsaka druga vera boljša od te.
Poglej samo na tem forumu, koliko žolčnih debat je bilo o krstu, kako so tiste, ki so svobodno voljo prepustile otrokom napadale tiste, ki niso....nisem pa zasledila nobene mame,ki je krstila otroka da bi žalila tisto, ki ne krsti otroka....zanimivo, neuser posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 16.9.2011 17:49:30 >

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vilinski simboli
16.9.2011 18:21:35   
BellaB
Jaja prav prav, vseeno sva na isti valovni dolzini ;)

Jaz se z ljudmi, ki me imajo da sem corava v bistvu nit ne ubadam vec, ker sm si rekla... clovk k me ima za coravo zarad mojega milsljenja in se zarad tega sekira in hoce prepricevat v nasprotno, ima v bistvu problem sam s sabo in z dojemanjem tega sveta, ker misli da je svet tak kot da on dojema edini pravilen. To so v bistvu zlo ozki ljudje, ki ne premorejo sirine, da bi razumeli druge in jih sprejemali. Kakorkoli... probleme itak prenasajo sami, tko da se res ne sekiram, ce ima kdo problem s tem, da me ne razume.

In isto je s krstom... ja nevem, al starsi krstijo svojga otroka al ne, mi je pravzaprav cist vseeno. Sam na miru me pust, ce hocem krstit svojega, ker je to moja in partnerjeva odlocitev in glede na to, da v imenu mladoletnega otroka odlocajo starsi, je to cist legitimna pravica vsakogar da se odloci, al bo svojga otroka krstil al ne in se ni dolzan nikomur zagovarjat za to odlocitev. Pa tud ima pravico se odlocat, kako ga bo vzgaju. O tem da nekateri niso vesci vzgoje pa je itak ze druga storija. ;)

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vilinski simboli
16.9.2011 19:15:28   
alda
Bella kako pa spoznati oz začutiti nekoga, ki je resničen medij in ne kot sem že v prejšnjem postu napisala nek samooklicani videž,ki se le hoče bogatiti na račun lahkovernežev?
Ker moraš priznati je slednjih zelo veliko!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vilinski simboli
16.9.2011 19:45:44   
mika
alda, se strinjam s tabo, da je prevarantov ogromno...od raznoraznih jasnovidk naprej. ko se je začela recesija, so komercialne televizije, preplavili raznorazni jasnovidci, ki služijo na račun ljudi v stiski.

Koliko je kdo iskren, pa ni važno kaj ponuja, dobiš dober ali slab občutek. Sama lahko ocenim ljudi takoj. Začutim jih. Če pa me nekdo iz določenega vzroka zanima in se nanj osredotočim, ga zadenem v nulouser posted image .

Res pa je, da imamo nekateri ta občutek bolj izostren že po naravi, drugi se pa ga lahko naučijo.
Kot sem že prej omenila intuicijo, me je ta čist spravila iz tira, ker sem si zapomnila slabe stvari. Dobre stvari pa so se mi zdele samoumevne. Ponavadi so me spraševali ...pa kak veš? ...kaj te vem....vemuser posted image .
Problem je bil največji ta, da sem lahko čutila od nekoga bolečino in to sem se morala naučit kontrolirat.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vilinski simboli
16.9.2011 21:11:08   
BellaB
Ja nevem, js se dost po intuiciji ravnam, nikoli me ne zavede, ce pa me ze v prvo, v drugo me ziher ne, ker cutm cloveka, ali je na isti valovni dolzini kot jaz. Ne znam razlozt kako, ampak... pac z nekaterimi ljudmi se pocutm super, pri nekaterih pa bi najraje zbezala in se skrila, eni pa me nit tolk ne pritegnejo, da bi se priblizala, saj jim je ze na obrazu poznat, da niso ok, al kaj jst vem... pac nekaj izzarevajo navzven, kar me odbije. In ponavad se ne zmotim. Vcasih ze po sliki vidm al je clovk ok al ne.

Recimo zanimivost... pred casom sem spoznala na netu dve osebi, ki sta bili preko chata isto zanimivi. Z obema sem se dobila na kavi, s tem da sem prsla s prve kave nervozna, ker se mi je zdelo da ima oseba okol sebe neprebojen oklep in je izredno nesigurna sama vase (glede tega sem dobila kasneje tudi potrditev), z druge kave (no dobro, je bla pizza user posted image ) pa vesela in polna energije, ker sva se z osebo dobro postekali in sva se zdej v stikih.

Glede prevarantov pa... ja nevem, js temu ne nasedam. Mogoce zato ker sama poznam par ljudi, ki obvladajo te zadeve in pac ne cutim potrebe po tem, da bi po netu in komercialnih tv iskala stike. Drgac pa tud se drzim nacela, da si usodo in prihodnost krojimo sami, da se prihodnosti ne da napovedat, ker je odvisna od nasih odlocitev, ki so bodisi pravilne ali pa napacne, vsaka prinese neko dodano vrednost, iz katere se clovk neki nauci (seveda, ce je na to pripravljen). Da bos enkrat umrl pa je itak apriori znano... ne rabm zato dajat 30 eurov, da mi nekdo namigne, da mi bo 27. septembra na glavo padu cegu in bom zletela v deveta nebesa :D

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?