|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Organizirano otroško praznovanje - prosim za ...
22.8.2011 11:20:23   
pety78
Drage mamice in očetje! user posted image

Delam raziskavo tržišča...user posted image Zato bom res zelo, zelo vesela, če mi pomagate z vašimi idejami in pripombami, glede samih praznovanj.
Torej tisti, ki se poslužujete teh oblik praznovanja:
- kaj vam je bilo všeč in zakaj se odločate za tak način praznovanja?
- česa bi želeli več in česa mogoče manj?
- kakšno dodatno ponudbo?

Bom pa vesela tudi mnenja vseh, ki se tega še niste posluževali (razen da je brezveze user posted image , saj nimamo doma vsi kapacitet, da bi sprejeli 10 ali več otrok). user posted image

Sama sem že sestavila program in imam nekaj svojih idej ter pogledov na celotno zadevo, ki vam jih predstavim kasneje (da ne bom polagala besed v usta). user posted image

V zameno vam na FB lajkam, karkoli želite. user posted image user posted image user posted image (3 lajki od mene zagotovljeni)user posted image


_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
22.8.2011 11:51:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Organizirano otroško praznovanje - prosim...
22.8.2011 11:53:08   
pety78
Ja, ja, točno o tem govorim. user posted image Gre za prostor, ki bo stran od trgovin in gužve. user posted image
Zanima me pa z vidika hrane, pijače in časa (dolžine). Pa še kakšna dodatna želja, predlog?


_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Organizirano otroško praznovanje - prosim...
22.8.2011 12:04:30   
Nika v službi
Čaki, a ti se spuščaš v nov posel?

Ponudnikov organiziranih praznovanj je precej, sploh na LJU območju, tako da najti nekaj izjemno izvirnega bo kar težko. Mi se teh oblik - kot vešuser posted image - redno poslužujemo že od 3. leta dalje in tudi v prihodnje ne kaže na spremenjen trend.user posted image

Meni je všeč, ker je zadeva komot in brez potrebnega vložka časa z moje strani. Poleg tega 15 in več otrok nimam kam dat oz. prostor je že (ena velika soba, prostora na vrtu pa je premalo), vendar nisem ravno tip, ki bi se aktivno vključevala v pripravo iger, animacij, ipd. Da pa igro prepustila otrokom, pa ne želim imeti raztura v bajti. Saj veš, izkušnje ene naše septembrke oz. njenega moža.user posted image user posted image

Meni so všeč tisti ponudniki, ki kljub osnovnemu programu še vedno omogočajo individualne prilagoditve, fajn je tudi, da je možnost, da lahko prineseš svojo torto. Imam namreč eno krasno punco, ki peče super torteuser posted image , zato mi res ni v interesu, da kupujem torte od ostalih ponudnikov.user posted image Tudi pri ponudbi hrane bi lahko bilo več izbire oz. možnosti prilagoditve. Nekateri so tukaj res skrajno omejeni oz. delujejo po liniji najmanjšega odpora.

Največkrat pogrešam boljšo kvaliteto fotk s teh praznovanj. Saj vem, otroci so v gibanju in jih je težko ujeti, ampak vseeno bi bilo fajn, da bi človek dobil vsaj nekaj reprezentativnih, kvalitetnih fotk.

Nekateri ponudniki imajo starostne omejitve, kar se mi ne zdi ok. Če otrok želi tam praznovat, zakaj ne bi smel?! Da ne bo pomote, govorim o omejitvi navzgor, torej max. starost do __.

Meni je npr. tudi fajn, če sam ponudnik praznovanja nudi opcijo razpošiljanja vabil na e-naslove, ki jih prejme od naročnika. Tudi sama izvirnost vabil ni ravno na višku.

Logistiko praznovanj oz. predvsem prihoda bi lahko bolje dodelali oz. nekateri imajo to dobro urejeno, nekateri pač manj. Kot vedno je tu pomemben osebni angažma posameznega animatorja.

Bodi za začetek dovolj, mogoče mi kasneje še kaj pade na pamet.user posted image






_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Organizirano otroško praznovanje - prosim...
22.8.2011 12:05:43   
Nika v službi
Pa saj prostore, na prostem in telovadnice, že zdaj nudijo, najameš še animatorja, ki izpelje program po tvoji želji in to je to. Taki ponudniki že obstajajo, nič novega.

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 22.8.2011 12:06:29 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Organizirano otroško praznovanje - prosim...
22.8.2011 12:08:37   
pety78
Čaki, a ti se spuščaš v nov posel?


Ne, ne. Kolegica že ima te zadeve, malo bo popestrila, jaz ji bom pa pomagala pri sajveškaj. user posted image


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Organizirano otroško praznovanje - prosim...
22.8.2011 12:10:25   
pety78
Sicer pa hvala za izčrpno poročilo. user posted image

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Organizirano otroško praznovanje - prosim...
22.8.2011 12:10:44   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Čaki, a ti se spuščaš v nov posel?


Ne, ne. Kolegica že ima te zadeve, malo bo popestrila, jaz ji bom pa pomagala pri sajveškaj. user posted image



Aha. Kje deluje ta kolegica, ime? Lahko na zs. Me res zanima, saj veš, da sem pred časom jaz delala celo dr. dizertacijo na temo praznovanj, ponudnikov, programov.user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Organizirano otroško praznovanje - prosim...
22.8.2011 12:19:23   
ronja
Sama tega ne uporabljam, ker se mi zdi priprava že pol zabave, vsaj za otroke, malo pa tudi za mami (sem pač tak tip, bolj otročjiuser posted image ), ampak mi je pa ideja všeč, da bi to kdaj delala, ampak čisto individualno.
Čas je po moje odivsen od starosti otroka - za vsako leto lahko kaka ura več, seveda p ane gre to v nedogled, čeprav 16 letniki verjetno ne bi imeli nič proti 16 urnemu praznovanjuuser posted image . Za tamale je pa 1-2 uri čisto dovojl. Večji (4 leta) se pa na Ronjinem rdju niso čisto nič dolgočasili tudi po 3 oz. 4ih urah. Mora bit pa v tem primeru več aktivnosti organizirano.

Na organiziranih rdjih, na katere je bila Ronja povabljena pa se strinjam - izvirnost povabil je res boga in pa preveč je čakanja - da se vsi zberejo na začetku - to štekaš, ampak potem se vedno še ves čas nekaj čaka - in to dela otroke nemirne in večji kaos.

PS: a mogoče veste, kje se da (poceni) najet prostor (ne rabim animacije, samo plac, lahko nima nič not, samo da je ogrevano) - Ronja ima rd poleti, ko je navadno lepo in smo lahko zunaj, tako da do zdaj ni bilo problemov, ampak Lejla (in upam da tudi tale mali, ki ga/jo čakamo) pa je (oz. bosta oba) zimska in dokler se ne preselimo, nimamo v stanovanju kam dat par mulotov (in še kakega starša; bo že najinih mulcev več kot dovolj za to kvadraturo)...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Organizirano otroško praznovanje - prosim...
22.8.2011 12:21:26   
kajajaka
Naša triletnica je bila na par teh praznovanjih, jaz vidim precej +, kot tudi -... sama pa se še vedno najraje odločam za praznovanje na domačem dvorišču (imamo na srečo ogromno prostora, igral in rojstni dan poletiuser posted image )


+ prednosti org. praznovanj:
  • ponavadi so malenkost cenejša (ali pa tudi ne) kot domača praznovanja, ker so povabljeni samo otroci. Plačaš pač animatorja in torto pa tisto malo pijače, ki jo popijejo, pa najem prostora
  • ne rabiš pripravljati
  • ne rabiš pospravljati user posted image user posted image user posted image
  • prišparaš ogromno živcev user posted image

- pomanjkljivosti oz. slabosti org. praznovanj:
  • ponavadi so povabljeni le otroci za tisti dve uri, starši se ta čas nimajo kam dati (če je daleč od doma)
  • torta je kupljena user posted image  (mi obožujemo domače torte, jaz za naše pečem sama)
  • vse skupaj se mi zdi precej neosebno (lahko, da je kriv tudi prostor - razne konferenčne sobe in telovadnice user posted image )



Če ni prostora doma ali je praznovanje pozimi... ok,
če je pa le možnost, pa raje vidim, da imam poleti polno dvorišče kakih 20 otrok in 30 staršev in en taprav žur z domačo torto in hrano. In res, teden prej že vse pečemo, krasimo in organiziram in potem še 2 dni pospravljamo... Pa kaj, če mene vprašaš - ne zamenjam za nobeno organizirano zabavo kje drugje. Mi smo pač družabni ljudje z veliko prijatelji.
Cenovno pride pa enako, kot bi teh 20 otrok nekje v eni telovadnici pilo pingo sok in jedlo kupljeno torto z neko neznano animatorko.

ps: sem pa že razmišljala, da bi najela študentko ali dve za pomoč pri strežbi... ampak na srečo se je vedno dobro izteklo in so pomagale prijateljice - povabljenke. Prijetno s koristnim user posted image

drugače pa Pety78 user posted image user posted image user posted image  samo naj bo na nivoju... Kar tvoje torte zagotovo so.
Pri nas je to žal le izkoriščanje prostorske stiske staršev, otroci imajo pa bolj malo od tega. Imamo le tri (po moje zelo slabe) ponudnike v našem kraju user posted image

< Sporočilo je popravil kajajaka -- 22.8.2011 12:30:04 >

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Organizirano otroško praznovanje - prosim...
22.8.2011 12:23:21   
pety78
Nika, poglej na mail. 

_____________________________



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Organizirano otroško praznovanje - prosim...
22.8.2011 12:45:59   
pety78
Kajajaka, se strinjam. Evo, ena prednost. Torte bodo domače. Brez vnaprej pripravljenih praškov za biskvit in kreme. Takšne kot sama tudi delam.  Razen, če bodo starši želeli prinesti svojo, seveda.

Drugače pa razmišljam, da bi bilo praznovanje 4 ure. Se mi zdi, da 2 uri res prehitro mineta in se potem mudi tole, pa drugo, pa hitro torto pojesti. In otroci od tega hitrega tempa nimajo čisto nič.
Prav tako bo velik poudarek na hrani. Sicer kakšne tople vode res ne morem odkriti bi pa recimo radi zagotovili dva krožnika sadja (odvisno od otrok), pijača pa sokovi, na voljo seveda voda, čaj, mleko, kakav. Brez gaziranih zadev. Nekaj slanih prigrizkov, kot so bobi palčke, prestice in tiste ribice. Za jed pa pizza, ali piščančji medaljoni, ali pa kakšni sirni in mesni kanapeji. Pa seveda tortica.

Kako se vam zdi?

Prav tako si želim, da ne bi bilo sedaj praznovanje zgolj športno obarvano, ker športajo otroci tudi doma. Rada bi, da bi poleg gibanja igrali razne igre, kjer se otroci smejijo, razna skupinska tekmovanja, odrivanja skritih zakladov, .... da jim bo zabavno in res nepozabno. user posted image




_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Organizirano otroško praznovanje - prosim...
22.8.2011 13:00:31   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka


- pomanjkljivosti oz. slabosti org. praznovanj:
  • ponavadi so povabljeni le otroci za tisti dve uri, starši se ta čas nimajo kam dati (če je daleč od doma) To je lahko tudi prednost, da imajo starši nekaj časa zase. No, zame je to definitvno prednost. Če sem v drugem kraju, imam priložnost, da poskusim ali odkrijem še kakšen nov kafič, restavracijo, trgovino. Ali preprosto počvekam s katerim od staršev, za kar običajno tudi ni ravno veliko časa sicer. Med praznovanji nikoli ne grem domov, to mi je pa čisto mimo, valjda je to eden redkih trenutkov, ko sva z možem lahko sama. Pety, v 4-urah lahko skočiva celo v savno. Absolutno podpiram 4 urni program.user posted image
  • torta je kupljena user posted image  (mi obožujemo domače torte, jaz za naše pečem sama) Ni vsaka kupljena tortauser posted image in tudi vsak ponudnik ne pogojuje nakupa torte pri njih. Se pa strinjam, da je absolutna prednost, če je lahko lastna torta.
  • vse skupaj se mi zdi precej neosebno (lahko, da je kriv tudi prostor - razne konferenčne sobe in telovadnice user posted image ) Praznovanje je lahko na prostem, v zaprtem prostoru, muzeju, ZOO-ju... imaš malo morje možnosti. In razlike ne naredi prostor, ampak osebna nota animatorja, logistike, program. Vsaj po mojem mnenju, no.



_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Organizirano otroško praznovanje - prosim...
22.8.2011 13:08:06   
pikica*
Jaz pa pogrešam neko tako opcijo, kjer bi bila za otroke organizirana animacija, nekje v bližini pa bi bil tudi prostor za druženje staršev. Pri nas je situacija pač takšna, da na praznovanje RD pridejo tudi prijatelji od malce dlje (nekje do 100km), zato jih ne morem  kar odslovit (pa tudi paše kakšen čvek). Ker doma prostora za toliko ljudi ni, preostanejo samo gostilne z igrali.
Pa ne vem kako je z možnostjo, da praznujeta dva otroka hkrati. Naša dva imata RD zelo blizu  in nam logistično ne znese, da bi za vsakega posebej pripravljali praznovanje. 

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Organizirano otroško praznovanje - prosim...
22.8.2011 13:12:20   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Jaz pa pogrešam neko tako opcijo, kjer bi bila za otroke organizirana animacija, nekje v bližini pa bi bil tudi prostor za druženje staršev. Pri nas je situacija pač takšna, da na praznovanje RD pridejo tudi prijatelji od malce dlje (nekje do 100km), zato jih ne morem  kar odslovit (pa tudi paše kakšen čvek). Ker doma prostora za toliko ljudi ni, preostanejo samo gostilne z igrali.
Pa ne vem kako je z možnostjo, da praznujeta dva otroka hkrati. Naša dva imata RD zelo blizu  in nam logistično ne znese, da bi za vsakega posebej pripravljali praznovanje. 


E, hvala. vidiš.user posted image No, tudi o tem se pogovarjamo. Tale, ki bo organizirala otroška praznovanja ima že razne delavnice, telovadbe, pilates, ....tako da bi mogoče res vključili kako ugodno ponudbo za starše v času praznovanja!


_____________________________



(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Organizirano otroško praznovanje - prosim...
22.8.2011 13:16:53   
uškinamama
Ideje, če ti kakšna pride prav:
- eni otročki se ne želijo ločiti od staršev - mogoče bi bilo prav , da so tudi starši vpleteni v kakšne igrice, priprave, igre starši proti otrokom
- res lušen rojstni dan (da so otroci uživali ) je bil organiziran na neki kmetiji, kjer so si otroci sami spekli kruh in naredili špaget s šalšo...mali se ga še danes spomne, čeprav je bil takrat triletnik...
- hrana...to ,da se ponuja pizza, pohano , čips - mi  ni všeč. To pa seveda zato, ker naš tega ne je...kaj bi pa hotela pa ne vem user posted image . Mogoče, da otroci naredijo npr. sadno kupo...
- animatorke morajo biti take s srcem

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Organizirano otroško praznovanje - prosim...
22.8.2011 13:19:28   
Vilma
Dve uri sta res hitro Pety, navijam za štiri ure.
Kar se tiče hrane je sadje zelo dobrodošlo, na naših praznovanjih gre za med! Velikokrat naštimam tudi suho sadje, sploh rozine, da ne govorim o čokoladnih rozinah, ki so definitivno hit med vsemi otroci. Pa suhe slive, fige, jabolčni krhlji.
Za glavno jed navijam bolj za pizzo, mal junk fooda je treba otrokom privoščit, sploh za rojstni dan. user posted image  Al pa kakšne hrenovke v testu.
Torta pa obvezno domača, sploh pa je fino otroka vprašat, kakšno si želi.
Kar se tiče pijače, bi se ustavila pri vodi in soku, ker otorci nimajo časa na zabavah jest in pit in jim je važno le, da se odžejajo.
Mi praznujemo doma, zaenkrat se še uspešno izogibam organiziranih praznovanj. Vprašanje pa, do kdaj bo tako. Otroka bosta stara 5 in 4, starejši je decembrski, mlajša je marčevkska. Torej se ne da praznovati zunaj. Imamo 3-sobno stanovanje, preverjeno notri praznuje 25 ljudi (polovica odraslih in polovica otrok). Je pa res, da praznujemo en RD tudi do trikrat. user posted image  

Letos se prvič malo spogledujem z organiziranim praznovanjem, pa me dela vse skupaj zelo nemirno. Razne animacije ni niso blizu. Kar sem do zdaj vidla zgleda vse bolj tako, da par otrok sicer sodeluje, večina pa pregleduje slavlječeva darila in jih niti pod razno ne zanimajo igrice, pesmice in plesi.

Kajajaka ti navajaš to, da ni treba pospravljat kot prednost, ki jo jaz še nisem doživela. (Očitno premalo hodimo na ogranizirana praznovanja user posted image ) Sama sem bila le na takih , kjer dobiš samo prostor, starši pa potem okrasijo prostor, znosijo vse igrače, hrano, plastičen pribor za jest in potem je treba to tudi za sabo pospraviti. In s tem je preverjeno več dela kot če organiziraš praznovanje doma.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Organizirano otroško praznovanje - prosim...
22.8.2011 13:27:12   
Nika v službi
Na v celoti organiziranih praznovanjih starši nimajo nobene vloge, pa tudi otroci ne gledajo daril slavljenjca. Vilma, očitno res nisi bila na veliko takih praznovanjih.user posted image

Tudi to, da so starši prisotni na praznovanju, ni prav noben problem. Jaz npr. sem tako uredila v Čolnarni v LJ. Smo imeli starši omizje zase, otroci pa so se igrali pod vodstvom animatorja na prostem. Pa še kar nekaj je takih opcij, ampak ta je prva, ki mi je prišla na misel.

Tudi praznovanje dveh slavljencev hkrati ni noben problem, le starši se morajo ustrezno skoordinirati.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Organizirano otroško praznovanje - prosim...
22.8.2011 13:29:48   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Jaz pa pogrešam neko tako opcijo, kjer bi bila za otroke organizirana animacija, nekje v bližini pa bi bil tudi prostor za druženje staršev. Pri nas je situacija pač takšna, da na praznovanje RD pridejo tudi prijatelji od malce dlje (nekje do 100km), zato jih ne morem  kar odslovit (pa tudi paše kakšen čvek). Ker doma prostora za toliko ljudi ni, preostanejo samo gostilne z igrali.
Pa ne vem kako je z možnostjo, da praznujeta dva otroka hkrati. Naša dva imata RD zelo blizu  in nam logistično ne znese, da bi za vsakega posebej pripravljali praznovanje. 


E, hvala. vidiš.user posted image No, tudi o tem se pogovarjamo. Tale, ki bo organizirala otroška praznovanja ima že razne delavnice, telovadbe, pilates, ....tako da bi mogoče res vključili kako ugodno ponudbo za starše v času praznovanja!



V konkretnem primeru je to res ena od dobrih opcij - popusti, gratis ura, darilni bon, ipd. Več, ko lahko ponudiš, oz. bolj ko si izviren, več imaš možnosti. Sploh na področjih, kjer ponudbe še ni toliko kot pri nas v LJ.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Organizirano otroško praznovanje - prosim...
22.8.2011 13:30:57   
pety78
Super ste! user posted image

Bom upoštevala vse predloge. Predvsem najti še kakšno ugodno opcijo za starše. Kar se tiče animacij za otroke, bi skušale tako, da bi se vsi igrali, tekmovali, ...ali pa sodelovali na drug način, kot recimo pomoč pri organizaciji. Da otrok pač ne bi kje v kotu sam sedel, če ne bi želel recimo skakati z vrečo. user posted image Darila pa nikakor niso za nobenega drugega, kot samo za slavljenca. Lepo so spravljena, dokler ni čas, da mu vsi  čestitajo in darilo izročijo, potem pa bi sledila še tortica.
Starši pridejo in nič ne pripravljajo, niti ne pospravljajo. Bo pa to čas, da lahko recimo opravijo kakšne nakupe in druge obveznosti, ali ogled filma v kinu. Evo, še varstvo imajo zraven. user posted image

Uškinamama, čipsa nisem omenila. user posted image user posted image user posted image user posted image

Od slanih tako pridejo v poštev samo kakšni krekerji, palčke, .... Evo, pa suho sadje tudi. Hvala Vilma.


_____________________________



(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Organizirano otroško praznovanje - prosim...
22.8.2011 14:03:20   
*bubi*
Morda pa kdo išče cenovno ugodnejšo ponudbo?

V mislih imam mlajše otroke, ki jim zadostuje 2 uri zabave in poleg animacije in torte ne potrebujejo ne vem kakšne hrane.

Jaz pač poznam ponudbo v Mariboru in vidim, kaj se je zgodilo v bumbarju... najugodnejši paket so umaknili, so očitno bile prazne tiste njihove tematske sobice.... ampak hej, vrtčevski otroci so prišli na praznovanje, da bodo noreli po igralih in pojedli torto, ne pa da bodo sedeli v lično urejeni tematski sobici in uro in pol jedli user posted image


Ja, pa problem je najti prostor za praznovanje 3-letnika (imajo pogosto omejitev od 4 naprej user posted image

< Sporočilo je popravil *bubi* -- 22.8.2011 14:04:36 >


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Organizirano otroško praznovanje - prosim...
22.8.2011 14:08:23   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Na v celoti organiziranih praznovanjih starši nimajo nobene vloge, pa tudi otroci ne gledajo daril slavljenjca. Vilma, očitno res nisi bila na veliko takih praznovanjih.user posted image

Tudi to, da so starši prisotni na praznovanju, ni prav noben problem. Jaz npr. sem tako uredila v Čolnarni v LJ. Smo imeli starši omizje zase, otroci pa so se igrali pod vodstvom animatorja na prostem. Pa še kar nekaj je takih opcij, ampak ta je prva, ki mi je prišla na misel.





Pri nas je problem, ker sta oba zimska (okoli Novega leta). Takrat je precej težje najt takšne opcije. Meni bi najbolj ustrezal kakšen piknik, kjer bi poleg imeli še animatorja, ampak  januarja bi nas malo zeblouser posted image .  Zato se priporočam za kakšne dobre ideje v tej smeriuser posted image .

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Organizirano otroško praznovanje - prosim...
22.8.2011 14:14:52   
uškinamama
Aja , še to. Naj se sliši / bere še tako čudno po besedah otrok so najboljši rojstni dnevi tisti , na katerih lahko počnejo kar želijo . Se igrajo, divjajo, scufajo, pobotajo, grupirajo, pregrupirajo...Mogoče Pety razmislite tudi kaj v tej smeri...

Čips user posted image , to je meni isto kot smoki, ribice....Sori. Vse mi je enako dobro user posted image . Samo Uš mi ga biksa.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Organizirano otroško praznovanje - prosim...
22.8.2011 14:16:57   
ZARA
OK, če že vsi pljoskate bom pa še jst za začetek malo.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ZARA -- 22.8.2011 14:17:09 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Organizirano otroško praznovanje - prosim...
22.8.2011 14:17:12   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Na v celoti organiziranih praznovanjih starši nimajo nobene vloge, pa tudi otroci ne gledajo daril slavljenjca. Vilma, očitno res nisi bila na veliko takih praznovanjih.user posted image

Tudi to, da so starši prisotni na praznovanju, ni prav noben problem. Jaz npr. sem tako uredila v Čolnarni v LJ. Smo imeli starši omizje zase, otroci pa so se igrali pod vodstvom animatorja na prostem. Pa še kar nekaj je takih opcij, ampak ta je prva, ki mi je prišla na misel.





Pri nas je problem, ker sta oba zimska (okoli Novega leta). Takrat je precej težje najt takšne opcije. Meni bi najbolj ustrezal kakšen piknik, kjer bi poleg imeli še animatorja, ampak  januarja bi nas malo zeblouser posted image .  Zato se priporočam za kakšne dobre ideje v tej smeriuser posted image .



Te zanima LJ?


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?