|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
15.7.2011 11:24:16   
maca84
aqua77 tut nas bo vpliv lune in fronte zgleda da kr obšel in nas pustl čakati user posted image user posted image

Punce kako ste drugače? Men je dons prov super ko je tako vreme,ssem glih možeku rekla da bi šli lhk kr dons rodit, sam kaj ko naše dete kr vztraja in vztraja user posted image no pa sej po eni strani je prav, kr naj si vzame cajta kolk rabi, čeprav sva že midva tut po malem nestrpna in komaj čakama da se spoznamo user posted image in vidimo koga smo skrivali in nosili 9 mesecev.

Smo pa včeraj z mami nabavle še en kompletek za iz P št. 56,pa dva je še zravn nabavla k jih bomo najbrž pol za darilo dobili (so pa že mal večje številke) in smo dale za 3 kompletke (v kompletu jopica,kapica in hlačke s stopalci do pasu) nekaj centov manj kot 15€ user posted image bile v trgovini Kris spet ko je ena (pozabla sem katera že user posted image ) napisala da imajo razprodajo 80%.....sicer bi blo pa okol 80€ vse skupaj user posted image No nabavila pa zato ker imam sicer pripravljeno št. 50 ampak sem razmišljala če bomo večji nam najbrž ne bo prav in potem narediti kaj? Pa glede na to da je bila zdej cena enega kompletka malce pod 5€ ni tak strošek pa tut ponosilo se bo v vsakem primeru user posted image

No lepo bodite pa uživajte v ohladitvi user posted image

P.S. MetiLu kok luškana cukrčka user posted image pa veliki brat tako ponosen zraven sestrice user posted image aja,kako je res ratalo presenečenje z žabo????

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3976
   RE: Julijke 2011
15.7.2011 11:27:32   
maca84
sem pozabila - še tukaj čestitat vsem frišnim mamicam in zaželet prijetne sprehode in cartanje z vašimi user posted image user posted image



(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 3977
   RE: Julijke 2011
15.7.2011 11:51:51   
aqua77
Jaz pa našo Matejito pogrešam, se nam ni še nič oglasila, odkar je dobila Nino Karino... user posted image  Upam, da se imajo super, da se cartajo in da so se že lepo navadli eden na dugega! user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 3978
   RE: Julijke 2011
15.7.2011 11:56:43   
aqua77
user posted image
PDP, NICK, STAROST, ŠT.user posted image , ŠT.user posted image , DATUM PREGLEDA, NS

2.7.
jana banana, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, user posted image
Zivez, 26, 2user posted image , 1user posted image , P: .  user posted image
3.7.
tina_r, ?, ? user posted image , ? , P: ?, user posted image
4.7.
pinky_fairy1, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
6.7.
magic, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
7.7.
botticell, okolica MB, 28, 3user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
frcafella, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image  
8.7.
sonya1, 42, 1user posted image , 0user posted image , P:?., user posted image
majuscka, 27, Sl. Bistrica, 2user posted image , 0user posted image , P: ?   user posted image
pupika*, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
9.7.
saskam, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
monika2011, Kranj, 22, 2user posted image , 1user posted image P: ?  user posted image  
10.7.
katja117, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
Beeo, Maribor, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
11.7.
reni36, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
MagicSpell77, 33, 1user posted image , 0user posted image , P: 15.6.  user posted image
12.7.
freyja, 28,  1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
frufru, 35, 4user posted image ,  1 user posted image , P: 22.6.  user posted image
13.7.
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
aink, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
14.7.
aloje, 35, 2user posted image , 1user posted image , P: 17.6.    user posted image  
sonček3, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?    user posted image   
15.7.
dhamma, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?,  user posted image
petrussa, 27, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  user posted image
.Evelyn, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
kovanec, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
Zima1976, 34, 1user posted image , 0user posted image , P: ?    user posted image  
meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 21.6.   user posted image
17.7.
aqua77, 33, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.6.   user posted image
fiška33, 34, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
sunny24, 29, 3user posted image , 1user posted image , P: 10.6. user posted image  
binca13, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
18.7.
zabica81, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  user posted image
mamyp3, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, user posted image
19.7.
rakica82, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 23.6.    user posted image
20.7.
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
21.7.
medko, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
bucibirba, 29, Primorska,  2user posted image , 0user posted image , P: 24.6. user posted image
22.7.
**M**, 27, 3user posted image , 0user posted image , P: ?,    user posted image
taipai, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?    user posted image
23.7.
Špelca21, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  user posted image
24.7.
cori, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?. user posted image
ssevin, 27, 2user posted image ,1user posted image , P: ?,   user posted image
daška91, 19, 1user posted image , 0user posted image , P: 6.7. user posted image
25.7.
summer11, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?,  user posted image
LuNaMi, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
Thrina, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
reginca1, ?, Maribor, 3user posted image , 2user posted image , P: ? user posted image
26.7.
wwwwww, 23, 2user posted image , 1user posted image , P: ?,  user posted image
Juhica, 31, 3user posted image , 2user posted image , P: ?    user posted image
nussy, 30, 3user posted image , 2user posted image , P: ?   user posted image
27.7.
julijka11, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: 15.6.    user posted image
maca84, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: 14.6.  user posted image
Helenc80, 31, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
Lycia, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?., user posted image
28.7.
Minnie, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: ? user posted image
29.7.
_Mavrica_ , 25,1user posted image , 0user posted image , P: ?    user posted image  
lunanai, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
X.7.
Vixen, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?,  user posted image
anonimen, ?,1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
 
user posted image user posted image  Z nami so pot začele: user posted image user posted image
 
sončnica14, SmInCa, nhaya, Angelica Wald, *Lili*, anak, aTri
  user posted image    RODILI SMO     user posted image

 
datum rojstva / nick user posted image / ime user posted image  / teža , cm
 
13.06.2011 / mismis user posted image   Brina 1810g, 45cm 
13.06.2011 / mismis / user posted image   Zarja 2210g, 46cm
18.06.2011 / balem  user posted image   Zala 3080g, 49cm
19.06.2011 / marjetka15 user posted image Tia 2940g, 48cm
21.06.2011 / Suziiika user posted image
Brianna 
2930g, 50 cm
22.06.2011 / Total / user posted image   Teo  ?? g, ?? cm
26.06.2011 / Piccolina1983 user posted image  Mark 2500g, 47 cm
28.06.2011 / Monmar / user posted image Melani 3190g, 51 cm
01.07.2011 / tajs user posted image Taja 3365g, 52 cm
01.07.2011 / Tamcika  /  user posted image  Andraž ?? g, ?? cm
02.07.2011 / Matejita /  user posted image  Nina Karina ?? g, ?? cm
02.07.2011 / Smuki /   user posted image   Erik 3190g, 49cm 
03.07.2011 / Rijana user posted image  Lina 3210g, 52cm 
05.07.2011 / Dekle23 /  user posted image   Gal 3300g, ?? cm
05.07.2011 / Dekle23 /  user posted image  Vid 2560g, ?? cm
05.07.2011 / Roži_  /   user posted image  Jan  2410g,  49cm
06.07.2011 / Janica15  / user posted image Špela 2730 g, ?? cm
06.07.2011 / bubu_bibi / user posted image  Benjamin, ?? g, ?? cm
07.07.2011 / Anci banci /  user posted image  Vid 2.980g, ?? cm
07.07.2011 / ??? user posted image Ela 3.550g, ?? cm
??.07.2011 / žoga08  / user posted image  Pia, ?? g, ?? cm
08.07.2011 / Nea_Teja / user posted image  Nal 3430g, 52cm
08.07.2011 / MetiLu  / user posted image Iza,  3525 g, 51 cm
09.07.2011 / Theirchy /  user posted image  Urban, 3100g, 50cm
10.07.2011 / muki1 / user posted image Nikolina, ?? g, ?? cm
10.07.2011 / medipu / user posted image Maruša, 3380g, 51 cm
10.07.2011 / spletko / user posted image  Gael, 3650g, 54 cm
11.07.2011 / skrpijonkauser posted image Lana, 3285g , 55cm
11.07.2011 / šnofla / user posted image  Jernej, 2640 g in 48cm
11.07.2011 / Nateja85 / user posted image  Maks, ??g, ? cm
11.07.2011 / Frufru / user posted image   Samo, 4040g, 54 cm
12.07.2011 / Reni36 / user posted image    Miha, 3640g, 53 cm
13.07.2011 / mlavla / user posted image   Žana, 3690g, 53 cm
 
 
user posted image         33     
17 user posted image :    16user posted image


< Sporočilo je popravil aqua77 -- 15.7.2011 12:03:08 >


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu medipu)
Neposredna povezava do sporočila: 3979
   RE: Julijke 2011
15.7.2011 12:03:52   
aqua77
No, danes mi je pa ratalo!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3980
   RE: Julijke 2011
15.7.2011 12:44:46   
Helenc80
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

MetiLu ravno sem pogledala slikice vaše Ize in je takooooo lepa pupika, sploh skupaj z Janezom sta res prava zakladka! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Me veseli, da se tako lepo rihtate in da greste že na sprehod z vozičkom! user posted image user posted image user posted image user posted image  A za iz porodnišnice si dala Izi že kratke hlačke? Ker rokavčki se mi zdi da so dolgi nogice so pa na luftu... user posted image  Sprašujem, ker še vedno kolebam kako naj našega čmrlja oblečem za domov in mam v torbi že skoraj pol omare... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako se je pa Janez žabe razveselil??? Se jo vidi na sliki v P. Zgleda prav super!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


Tudi jaz nimam pojma več, kaj naj dam v torbo za našega otročka, imam že vse, od kartkega, dolgega, toplega, hladnega... mislim, da mi manjkajo samo še kopalke in smučke, pa sem komplet user posted image user posted image .

Drugače pa je noč minila mirno, z obveznim švicanjem in dvemi obiski wc-ja, ampak sem na to že čisto navajena, tako da je vse pod kontrolo. Luna nas tudi ni nič motila, dete še naprej uživa v svojem brlogu.

Zjutraj sem šla malo po štacunah pogledat še za kak bodi s kratkimi rokavčki (se mi zdi, da imam čisto preveč oblačilc z dolgimi, s kratkimi pa skoraj nič, ker povsod govorijo in pišejo o tem, kako je treba novorojenčka obleč v ne vem kolko plasti user posted image ), no in sem čisto razočarana, ker:
1. očitno moraš res vedet, ali je tvoje dete pupa al fantič, ker je 90% stvari roza ali modrih
2. nekako so mi vsi svetovali, da so za začetek bodiji na preklop veliko boljši kot tisti, ki jih oblačiš čez glavo, ampak dobit jih je pa cela znanost. V eni štacunci v Italiji mi je prodajalka rekla, da je povpraševanje samo po bodijih, ki se zapenjajo na rami, zato samo te prodajajo... booo, kdo bi jih zastopil... Sicer sem tako opazila, da imajo bodije na preklop večinoma le v BC, ampak so v Novi Gorici zgleda že zdavnaj izropani, številke 56 oz. 62 sploh ni...

Maca84 te lahko vprašam, kje je ta trgovina Kris??

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3981
   RE: Julijke 2011
15.7.2011 12:50:57   
MetiLu
Aqua77, za domov sem jo oblekla samo v tanek bodi z dolgimi rokavi in nogavičke, ker je bilo zunaj čez 30°C, notri pa lih en tolk user posted image  tud v P so nam jih tako oblačili, ena mako majčka in brez žabic, ker je bilo tako vroče... tako, da sem od vseh pripravljenih cunj sabo oblekla bodi, ki sem ga za rezervo dodala v torbo user posted image  tolk o nabavi oblekic za odhod domov user posted image  smo pa doma ta teden bili tudi samo v dolgem bodiju, čez dan pa v takem, ki ima samo naramnice. Šele danes, ko se je shladilo, sem ji oblekla dolge rokave in žabice. Smo pa notri na 26°C... Prejšnje dni je bilo pa 29°C user posted image

Ima pa naša miš malo zvijanja 1 uro po dojenju, ne pa krčev in upam, da jih tudi ne bo. Tako jo samo malo popestvamo in se sprdka in posračka in je dobra. Jeva, se previjeva, jeva in spi naprej, zdej tudi že kakšno 3 urno pavzo naredi user posted image  se pa pri hrani tud nič ne pazim, sem jedla že paradižnik v solati, sveže borovnice, maline, nektarine, marelice, banane in ni nobene reakcije. Res upam, da tako ostane, ker si krčev še enkrat res ne želim.

Janez je bil nad žabo navdušen user posted image  čeprav nam je Angležinja naročila napačno velikost (tamalo verzijo, ki gre malemu lih dlan notri, jaz jo že težko nataknem...), ne vem kako sta se to z mojim menila po FB user posted image  ... nima veze. Zdej jo je preimenoval v kita in jo že dva dni peče na svojem kuhalniku user posted image user posted image user posted image  potem ko pride iz ribolova seveda user posted image  Je pa tudi od starih staršev dobil en kup novitet, ki jih še ne dohaja (teleskop, nek motor na baterije, pobarvanke) ... in imamo spet polno sobo igrač user posted image  Sem jo danes pospravljala, pa malo v škatle dala stvari, ker je imel vse nametano po dolgem in počez... Je marsikaj odkril, kar je že pozabil, da ima...

Super za seznamček user posted image  sem videla, da je Frufru prva rodila "težkokategornika" user posted image user posted image  upam, da je šlo kot po maslu user posted image

Uh, kakšna tišina je zdele pri nas user posted image  Janez je šel lih spat, pa možek z njim, Iza tudi še kar nina, men pa mlekarne že spuščajo ... še 20 min jo pustim, pol  jo bom pa kar zbudila. Mi je babca naročila, naj jo žez dan kar budim na 3 ure, če bo spala, ponoči naj jo pa pustim. Upam, da kmalu ujamemo en ritem, bujenje ob 7-ih zjutraj je že naštudirala, vse ostalo je pa še po potrebi user posted image

Moram it možeka zbudit, ker mora it v DM-a po pleničke, fiziološko in previjalne podloge... Sem si nabavila stvari lih bolj za začetek, pa kupček kar hitro kopni. Jaz še ne mislim okol letat, tako,d a je fino, da ga imam doma user posted image  

No, pa sem spet malo načvekala user posted image  lep dan vsem, tiste ki greste danes rodit pa srečno user posted image

< Sporočilo je popravil MetiLu -- 15.7.2011 12:55:01 >


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3982
   RE: Julijke 2011
15.7.2011 13:49:02   
aqua77
MetiLu, kako te je spet fajn brat! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa hvala za nasvete glede oblačenja... Komaj čakam, da bomo vse skupaj čvekale na dojenčkih! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Meni se pa zdaj že mal počasi vleče, ker so mi vsi napovedovali da bom prej rodila zaradi materničnega vratu...user posted image Me je tako skrbelo, da nebomo imeli nedonošenčka, sem bla vsakič na WC-ju pozorna če bo kaj papir umazan... No pa smo čisto do konca prilezli in očitno bomo šli še čez rok... user posted image user posted image

Jaz kar čakam in čakam novičke, če je še katera rodila danes, ker je luna pa zgleda da julijke ni naši sončki ne trzamo preveč na polno luno... user posted image user posted image user posted image  Sem mislila, da bo treba non stop seznamček preurejat je pa neko zatišje pred viharjem zgleda... user posted image  No sej do konca dneva je še dolgo... user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3983
   RE: Julijke 2011
15.7.2011 14:16:00   
maca84
Helenc80 ta trgovina je v Zasavju (zagorje ob savi) in pa v litiji kjer imajo sedež firme....grejo pa v stečajo in v zagorju je odprta trgovina samo še do 22.7. ...tko da pr meni so rekl da bi blo fajn da rodim do datkrt da bi šli še kej nabait (namreč z možekom nisva povedala kaj pričakujeva) in so zdej vsi na trnjih.....majo pa tudi druge barve ne le striktno roza in modro - kompletki včeraj kupljeni v ful lepi nežno zeleni barvi in taki smetanovo-rumeni (ne znam opisat ker ni ravno obična rumena niti ne smetanova ali bež,nekje vmes,lepa skratka),pa polno oranžnega,mareličnega,rdečega,viola,pisano,....tko da meni je kr žal da jih ne bo več.....mogoče majo še v kaki drugi trgovini kej njihovih izdelkov na zalogi do razprodaje pač, sam ne vem pa če bi tudi v drugih štacunah bili znižani za toliko user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3984
   RE: Julijke 2011
15.7.2011 15:50:04   
Helenc80
IZVIRNO SPOROČILO: maca84

Helenc80 ta trgovina je v Zasavju (zagorje ob savi) in pa v litiji kjer imajo sedež firme....grejo pa v stečajo in v zagorju je odprta trgovina samo še do 22.7. ...tko da pr meni so rekl da bi blo fajn da rodim do datkrt da bi šli še kej nabait (namreč z možekom nisva povedala kaj pričakujeva) in so zdej vsi na trnjih.....majo pa tudi druge barve ne le striktno roza in modro - kompletki včeraj kupljeni v ful lepi nežno zeleni barvi in taki smetanovo-rumeni (ne znam opisat ker ni ravno obična rumena niti ne smetanova ali bež,nekje vmes,lepa skratka),pa polno oranžnega,mareličnega,rdečega,viola,pisano,....tko da meni je kr žal da jih ne bo več.....mogoče majo še v kaki drugi trgovini kej njihovih izdelkov na zalogi do razprodaje pač, sam ne vem pa če bi tudi v drugih štacunah bili znižani za toliko user posted image


Hvala za odgovor... sem mislila, da so te štacune tudi kje drugje. No, bom že še kje kaj našla, če ne prej, ko bomo dobili našega mižeka, bo lažje kaj kupit user posted image .

Sem pa ravno te dni razmišljala, kako ljudi matra, ko vidijo, da si noseča in da ne izvejo takoj spola otroka... se mi zdi prav smešno. Kot da bi to kaj spremenilo. Če že, bi to vprašanje moralo mene zanimat, hi hi. In zdaj imamo dva tabora, ki vsak po svoje pametujeta, glede na trebuh, pa moj izgled in obnašanje, kaj bo user posted image user posted image user posted image .

Vročina pri nas kar ne neha, je zgledalo, da bo malo ohladilo, pa nič, imamo spet skoraj 27 stopinj doma... bo treba spet sladoled napast (a meni hudo user posted image ).

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 3985
   RE: Julijke 2011
15.7.2011 17:27:18   
MagicSpell77
AQUA77, da ne boš čisto brez dela ;)

14.07. bucibirba   LUKA 3.210g   54 cm
  15.07. monika2011                       TARA HANNA 2.850g  48cm


_____________________________

As long as you believe that time is money, you will spend money all the time. Time is not money. Time is free. You have all the time in the world.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3986
   RE: Julijke 2011
15.7.2011 18:39:57   
julijka11
monika 2011 in bucibirba, čestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MagicSpell77)
Neposredna povezava do sporočila: 3987
   RE: Julijke 2011
15.7.2011 19:47:31   
nussy
Čau punce!

Najprej čestitke vsem, ki ste že povile svoje štručke!user posted image

Jaz se že ful dolgo nisem javila, ampak enostavno enkrat ni časa, drugič nimam računalnika, no zdajle sem pa našla oboje.user posted image  Berem vas pa redno, da se mal ven zmažem.
Tudi moj PDP se približuje, ne dogaja se še nič kaj posebnega, razen da bolj slabo spim in se obračam kot nasedli kit.user posted image  Ta teden me je vročina popolnoma izmučila, sem namreč že tako ali tako bolj zima FAN, tako da je bilo res hudo. Postavili smo bazen, tako da smo se mal osvežili vmes, pa da tamale dve mal uživata v poletju. V torek imam pregled, pa je rekla, da me bo G pogledala, tako da bom videla pri čem sem. Upam, da bi pa blo tokrat kak dan prej, ker se mi res ne da več čakat.user posted image  Sploh če bo spet vroče. Bomo poskusl s kakšnimi naravnimi metodami, čeprav ne vem, koliko se da res prispevati k temu. Pa še obe tamali sta rojeni po PDP.

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3988
   RE: Julijke 2011
15.7.2011 23:13:36   
pika.ana
punce pozdravljene. sem mamica avgustovke 2010  če morda katero izmed vas zanimajo oblekce, si jih lahko pogledate tukaj http://www.mojalbum.com/pikaana

želim vam skrajno lepe dni, ki so pred vami!

(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 3989
   RE: Julijke 2011
16.7.2011 7:38:20   
Lycia
Čestitke vsem mamicam, ki ste povile svoje štručke zadnje dni user posted image user posted image user posted image user posted image

Naj poročam o dogodkih zadnjega tedna. V ponedeljek mission Koper - nakup novega starega avta i vožnja 200km domov - uspela. Seveda sem bila voznica jaz. naslednji dan smo bili na enem rojstnem dnevu (družinski prijatelji itd) in končno v sredo malo počitka. Morala bi na CTG ampak ni šlo. Bi se treba odpeljat 40km v eno smer. Mož pa v službi do 8h zvečer. Tako sem klicala naslednji dan v lokalni ZD če mi lahk nardijo CTG da mi ne bi blo treba zarad tega se vozakat (mož spet celodnevni šiht). Pa reče sestra da NP naj pokličem čez 10 min bo povedala ceno. Dobro da sem sedela, me bi ziher vrglo na rit ko je izstrelila 50Eur!!!! Sem gledala malo cenike, po ostalih ZD imajo enotno 19Eur. Mi ni preostalo drugega kot popoldan v avto, po tahujš vročini 36st. koma!!!
In rezultat vseh teh podvigov je bil slab CTG. Tako me (nadomestna) G pošibala v bolnico, da tam prekontrolirajo CTG. Da bi vsaj UZ naredila...
Po enournem preverjanju srčnega utripa ugotovijo, da je je vse OK. Dežurna G v porodnišnici naredi cel pregled. Spodaj vse ready, že tudi odprta2-3cm, glavica tako nizko, da je z UZ ni mogla niti zmeriti. mere otroka pa (zaskrbljujoče) nizke. Sicer me je tolažila, da bo pa porod lažji in da je detece od zadnje meritve zraslo.... vendar.... user posted image G Preveri plodovnico (OK), posteljico (OK), naredi dihalni test (OK), zmeri pretoke (OK) in reče, da se otroček dobro počuti in nima smisla sprožat poroda.
Na oddelku me obdržijo čez noč, naredijo pozno zvečer še en CTG (vse OK, razen da se rišejo popadki) in zjutraj ob pol šestih (vse OK, nič popadkov). Ob 10h končno dobim odpustnico in se odpeljem domov.

Luna pa zgleda nič posebej ne vpliva na naše user posted image

(odgovor članu pika.ana)
Neposredna povezava do sporočila: 3990
   RE: Julijke 2011
16.7.2011 7:56:26   
juhica
Lycia, če je vse ok, bo že ok, boš pa res lažje rodila...

Ne luna pa res nič ne vpliva, no name nikol ni v tej smeri, da bi kej pospešila - zdej bi pa zase najraj vidla, da bi naslednji četrtek rodila, to bi mi najbolj ustrezalo user posted image

(odgovor članu Lycia)
Neposredna povezava do sporočila: 3991
   RE: Julijke 2011
16.7.2011 8:20:37   
julijka11
Lycia, si pa mela pestro! Pa še oglobili so te takouser posted image ......mene je pa moja prestrašila, da je premalo zrastel zadnjih 14 dni, komaj čakam ctg v ponedeljek, ker sem kar razštelana zaradi njenih meritev....se trudim skulirat, pa me vseeno skrbi, da ni kaj spregledala, sploh zaradi vrednosti mojih hormonov, ki so mi jih namerili na DHT testu in zaradi katerih sem hodila na amniocentezo, potem pa VREDNOSTI HORMONOV SPLOH VEČ NOBENEGA NISO BRIGALE, jao črke...
sicer sem o moji G tudi že slišala kakšne čudne, pa nazadnje se mi je tudi zdela full neprepričljiva, pa še nervozna je bila zaradi vročine in gužve, tako da se malo tolažim s tem ...

metiLu user posted image

aqua77 vpliv lune je še nekaj dni po polni, tako da še je možnouser posted image

jaz imam pa poleg zaskrbnitisa še full tečnitis, grem že sama sebi pošteno na živce...user posted image
je pa mož KONČNO sestavil posteljico in jo naštimal v spalnici, tako da imamo sedaj eno na eni strani zakonske, drugo pa na drugi in je full prostora, bi lahko še peti zraven komot spaluser posted image user posted image user posted image

zdaj ga čakam, da še previjalno namontira na stojala, upam da spet nebo trajalo cel tedenuser posted image
moram ga pa tudi malo pohvalit...je dibil službo, začne verjetno v sredini avgusta al pa konec, sicer za določen čas 1.5 let, ampak barem nekaj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lycia)
Neposredna povezava do sporočila: 3992
   RE: Julijke 2011
16.7.2011 10:19:10   
frufru
user posted image
PDP, NICK, STAROST, ŠT.user posted image , ŠT.user posted image , DATUM PREGLEDA, NS

2.7.
jana banana, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, user posted image
Zivez, 26, 2user posted image , 1user posted image , P: .  user posted image
3.7.
tina_r, ?, ? user posted image , ? , P: ?, user posted image
4.7.
pinky_fairy1, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
6.7.
magic, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
7.7.
botticell, okolica MB, 28, 3user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
frcafella, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image  
8.7.
sonya1, 42, 1user posted image , 0user posted image , P:?., user posted image
majuscka, 27, Sl. Bistrica, 2user posted image , 0user posted image , P: ?   user posted image
pupika*, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
9.7.
saskam, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
10.7.
katja117, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
Beeo, Maribor, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
11.7.
MagicSpell77, 33, 1user posted image , 0user posted image , P: 15.6.  user posted image
12.7.
freyja, 28,  1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
13.7.
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
aink, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
14.7.
aloje, 35, 2user posted image , 1user posted image , P: 17.6.    user posted image  
sonček3, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?    user posted image   
15.7.
dhamma, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?,  user posted image
petrussa, 27, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  user posted image
.Evelyn, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
kovanec, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
Zima1976, 34, 1user posted image , 0user posted image , P: ?    user posted image  
meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 21.6.   user posted image
17.7.
aqua77, 33, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.6.   user posted image
fiška33, 34, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
sunny24, 29, 3user posted image , 1user posted image , P: 10.6. user posted image  
binca13, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
18.7.
zabica81, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  user posted image
mamyp3, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, user posted image
19.7.
rakica82, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 23.6.    user posted image
20.7.
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
21.7.
medko, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
22.7.
**M**, 27, 3user posted image , 0user posted image , P: ?,    user posted image
taipai, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?    user posted image
23.7.
Špelca21, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  user posted image
24.7.
cori, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?. user posted image
ssevin, 27, 2user posted image ,1user posted image , P: ?,   user posted image
daška91, 19, 1user posted image , 0user posted image , P: 6.7. user posted image
25.7.
summer11, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?,  user posted image
LuNaMi, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
Thrina, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
reginca1, ?, Maribor, 3user posted image , 2user posted image , P: ? user posted image
26.7.
wwwwww, 23, 2user posted image , 1user posted image , P: ?,  user posted image
Juhica, 31, 3user posted image , 2user posted image , P: ?    user posted image
nussy, 30, 3user posted image , 2user posted image , P: ?   user posted image
27.7.
julijka11, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: 15.6.    user posted image
maca84, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: 14.6.  user posted image
Helenc80, 31, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
Lycia, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?., user posted image
28.7.
Minnie, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: ? user posted image
29.7.
_Mavrica_ , 25,1user posted image , 0user posted image , P: ?    user posted image  
lunanai, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
X.7.
Vixen, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?,  user posted image
anonimen, ?,1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
 
user posted image user posted image  Z nami so pot začele: user posted image user posted image
 
sončnica14, SmInCa, nhaya, Angelica Wald, *Lili*, anak, aTri
  user posted image    RODILI SMO     user posted image

 
datum rojstva / nick user posted image / ime user posted image  / teža , cm
 
13.06.2011 / mismis user posted image   Brina 1810g, 45cm 
13.06.2011 / mismis / user posted image   Zarja 2210g, 46cm
18.06.2011 / balem  user posted image   Zala 3080g, 49cm
19.06.2011 / marjetka15 user posted image Tia 2940g, 48cm
21.06.2011 / Suziiika user posted image
Brianna 
2930g, 50 cm
22.06.2011 / Total / user posted image   Teo  ?? g, ?? cm
26.06.2011 / Piccolina1983 user posted image  Mark 2500g, 47 cm
28.06.2011 / Monmar / user posted image Melani 3190g, 51 cm
01.07.2011 / tajs user posted image Taja 3365g, 52 cm
01.07.2011 / Tamcika  /  user posted image  Andraž ?? g, ?? cm
02.07.2011 / Matejita /  user posted image  Nina Karina ?? g, ?? cm
02.07.2011 / Smuki /   user posted image   Erik 3190g, 49cm 
03.07.2011 / Rijana user posted image  Lina 3210g, 52cm 
05.07.2011 / Dekle23 /  user posted image   Gal 3300g, ?? cm
05.07.2011 / Dekle23 /  user posted image  Vid 2560g, ?? cm
05.07.2011 / Roži_  /   user posted image  Jan  2410g,  49cm
06.07.2011 / Janica15  / user posted image Špela 2730 g, ?? cm
06.07.2011 / bubu_bibi / user posted image  Benjamin, ?? g, ?? cm
07.07.2011 / Anci banci /  user posted image  Vid 2.980g, ?? cm
07.07.2011 / ??? user posted image Ela 3.550g, ?? cm
??.07.2011 / žoga08  / user posted image  Pia, ?? g, ?? cm
08.07.2011 / Nea_Teja / user posted image  Nal 3430g, 52cm
08.07.2011 / MetiLu  / user posted image Iza,  3525 g, 51 cm
09.07.2011 / Theirchy /  user posted image  Urban, 3100g, 50cm
10.07.2011 / muki1 / user posted image Nikolina, ?? g, ?? cm
10.07.2011 / medipu / user posted image Maruša, 3380g, 51 cm
10.07.2011 / spletko / user posted image  Gael, 3650g, 54 cm
11.07.2011 / skrpijonkauser posted image Lana, 3285g , 55cm
11.07.2011 / šnofla / user posted image  Jernej, 2640 g in 48cm
11.07.2011 / Nateja85 / user posted image  Maks, ??g, ? cm
11.07.2011 / Frufru / user posted image   Samo, 4040g, 54 cm
12.07.2011 / Reni36 / user posted image    Miha, 3640g, 53 cm
13.07.2011 / mlavla / user posted image   Žana, 3690g, 53 cm
14.07.2011 / bucibirbauser posted image Luka 3.210g   54 cm 
15.07.2011 / monika2011 user posted image Tara Hanna 2.850g  48cm
 
user posted image         35     
18 user posted image :    17user posted image

evo aqua77 sem jaz nardila, da ti bo dete blagovolilo iti v Puser posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3993
   RE: Julijke 2011
16.7.2011 10:31:41   
frufru
tkole, mi smo od včeraj doma user posted image . V ponedeljek okoli 8ih so se začeli redni popadki na 15 minut. Potem so skakali malo na 9 minut pa spet na 15, okoli 22h so se začeli pa redno na 5 minut in ful močni. Tako, da sva se spokala proti P. Na parkirišču me je malo panika zvila, sem rekla mojmu, kaj pa če še malo počakava user posted image user posted image . Ampak je bil že popadek tuki. No in sva šla not. Babica me je priklopila na CTG, popadki na 3 minute, pride dežurna porodničarka in ugotovi, da je vse mehko, odprta že 4 cm... Nič je babica rekla, gremo kar v porodno brez klistirja in britja, tole bo šlo hitro. in smo šli v roza sobo (isto kot pri Lovru z isto babico),  je babica rekla, da bo punčka. V porodni mi je predrla mehur in preverila koliko sem odprta -> 8 cm. Mene je v iber metalo, popadki na minuto, trajali so cca 3 minute. No in v slabe pol ure v porodni je bilo konec. Ob iztisu glavice se mi je ob prejšnji epiziotomiji raztrgal presredekuser posted image user posted image , tako, da so me šival in zdaj malo težje sedim, ampak je bistveno bolje kot pri prvem, ko so me rezal.

Samo je priden, samo je, spi in spušča rafale kakca v pleničke. Lovro je zlati bratec in pomaga previjat, pa dudko malemu drži med previjanjem. Sta si že zdaj različna. Lovro je samo hlastal za mlekom, se posledično napil zraka in polival, grabil dudko, ziziko, flaško, kar je pač dobil v usta. Samo pa kot mali kosek išče bradavičko, zagrabi, da kar poskočim, potem pa kot gurman lepo počasi pije. Ne mara nobene plastike v ustih, razen med previjanjem dudko. Posledično tudi nič ne poliva niti kupčka ne podira.

Takole bi bilo na kratkouser posted image .
Držim pestke, da vam gre vsem tako hitro kot nam (3 ure rednih popadkov s porodom vred)user posted image . Pa pa

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3994
   RE: Julijke 2011
16.7.2011 14:26:23   
daška91
Ojla ... user posted image

No najprej ISKRENE ČESTITKE VSEM NOVIM MAMICAM za male štručke user posted image user posted image , zdej pa le pridno se cartat !

Mi se mamo kar super zadnje dni, edino kar me vse boli že počasi in mi je zelo jasno da se telo pripravlja na porod. Začela sm tudi pit čaj iz malinovih listov ( pomaga pri mehčanju MV in hitrejšemu odpiranju) .Ga je ali ga pije še katera od vas ?? Mi je v zeliščni lekarni rekla da naj bi se ga pilo 4.tedne pred rokom, ampak je rekla da ni nič narobe če ga tudi zdej ko sem tako blizu, kajti danes sva vstopila z mojim srčkom v 39.teden HIP-HiP HUUURAA user posted image .
..učerijšni dan je biu zelo pester, z mojim dragim sva se cel dan potepala po Ljubljani , in imeli smo ''''izi '''' žurko pri moji mamici ki je praznovala abrahama. user posted image user posted image .Ampak krasno vreme za potepanje je blo, ni blo soparno ampak deževalo pa je. Samo paše malo ohladitve kajne ?? user posted image No dans mamo pa spet tako soparno vroče , sonce prav pripeka GROZNO ... ampak z tem se tolažim,ki vem da bo zvečer spet scalo kot iz škafa user posted image user posted image .

...novopečene mamice pridno se cartajte z svojimi malimi zakladki user posted image , vse ostale nosečke se pa pridno čuvajte zadnje dni kar jih je še ostalo !! user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil daška91 -- 16.7.2011 14:27:18 >

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3995
   RE: Julijke 2011
16.7.2011 15:02:09   
bubu_bibi
IZVIRNO SPOROČILO: juhica

Ne luna pa res nič ne vpliva, no name nikol ni v tej smeri, da bi kej pospešila - zdej bi pa zase najraj vidla, da bi naslednji četrtek rodila, to bi mi najbolj ustrezalo user posted image


juhica - naj se ti uresniči!
julijka11 - vse bo dobro!

rakica82 - se le skrivaš, ali si šla v Rim? Srečno!
frufru - kako lepo prebrati, da Lovro tako lepo pomaga pri Samu. user posted image Očitno je trening na gospe medvedovi pomagal, a? Povej mi še, a za te male drekce pekce menjaš celo pleničko ali le vložek?

Babike uživajte. Se beremo! user posted image

ps. Julijke, pa dajmo kaj na dojenčkovem forumu napisat!

pps. A katera ve oz se spomni, koliko časa razpadajo šivi? Ker jaz bi se mojih že prav rada znebila...user posted image


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 3996
   RE: Julijke 2011
16.7.2011 16:39:48   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: bubu_bibi

julijka11 - vse bo dobro!




hvala,
me zgleda malo panika daje..user posted image

glede šivov; mislim, da so razpadli nekje do 14. dne, nisem pa ravno 100%



(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 3997
   RE: Julijke 2011
16.7.2011 17:16:57   
juhica
Julijka11 - mene dons fuul panika daje, sem si prejle prepovedala sekiranje in razmišljanje o čemerkoli negativnem user posted image ...

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3998
   RE: Julijke 2011
16.7.2011 18:26:43   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: juhica

Julijka11 - mene dons fuul panika daje, sem si prejle prepovedala sekiranje in razmišljanje o čemerkoli negativnem user posted image ...



pa ti prepoved delujeuser posted image
jaz bom zgleda začela jemati Bachove esence (rešilne ) kar redno, vsak dan...prepovedi pri meni ne štimajo...sem upornik po dušiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 3999
   RE: Julijke 2011
16.7.2011 18:26:45   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: bubu_bibi

frufru - kako lepo prebrati, da Lovro tako lepo pomaga pri Samu. user posted image Očitno je trening na gospe medvedovi pomagal, a? Povej mi še, a za te male drekce pekce menjaš celo pleničko ali le vložek?


mi smo trenutno na pleničkah brez vložka, tako, da menjam podlogico, če ni tudi polulana  user posted image , drgač pa če maš tudi vložek, zamenjaš tega sicer pa boš hitro osvojila in sama pogruntala fore ne.

Ja Lovro je res zlati fantek in bratec. Zelo je zaščitniški, včeraj sva se zmenila, da ne vdre v spalnico, če ga je strah ampak lepo pokliče, da ga bova z očijem po baby fonu slišala. In se je res držal dogovora. Ponoči je samo poklical, da ga lulat in počakal, da je R prišel k njemu. Zjutraj je pa prišel čisto potiho, pobožal Sama in se potem prišel k nama pocrkljat.

< Sporočilo je popravil frufru -- 16.7.2011 18:29:17 >

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 4000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




"Pazi"
LinLin

Ali ste zanosile kjub "pazenju"?

Da (28%)

Ne (72%)


Število vseh glasov: 266

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!