|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ''VIP persone''
10.5.2011 12:35:14   
Kerensa*
Predvsem in tako, a ne? user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ''''VIP persone''''
10.5.2011 12:35:54   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Meglič. 


Ne, ne, Rous. 

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 10.5.2011 12:36:16 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ''''VIP persone''''
10.5.2011 12:37:22   
Kerensa*
Okroglič - Rous... lepo prosim. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ''''VIP persone''''
10.5.2011 12:39:32   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Okroglič - Rous... lepo prosim. user posted image


a tako? Shame on me user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ''''VIP persone''''
10.5.2011 12:40:51   
Kerensa*
Definitivno shame-on-you, če si ne zapomniš niti tega, koga si po***ala. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ''VIP persone''
10.5.2011 13:14:08   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: Fleka

Najbolj od vseh "znanih" slovencev poznam Iva Godnič-a(najboljši prijatelj mojega strica Pavle-ta Ravnohrib-a/igral je Prešerna).Spoznala sem pa tudi:Zvezdano Mlakar,Roka Kosmača,Tanjo Žagar,Rebeko Dremelj,Zorana Jankoviča(nekaj let moj direktor),Angelco Likovič,..........Dejan Kontrec-Piko Božič,......Nazadnje sem govorila z Nušo Derenda(v soboto po Fit-ovi prireditvi v Grosupljem).user posted image



Imaš ZS. Že nekaj časa.user posted image

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ''VIP persone''
10.5.2011 13:24:13   
m_o_i
poznam Darjo Švajger(mi je plenice menjalauser posted image -moja sestricna je), dr.Iva Mohoriča-je prisel v zlahto (no, ne vem, kaki hudi VIP to je, ampak ce je omenjen na RRu, potem bo vsaj V od VIP knedeuser posted image ), Davor Radolfi(huh, malo fejst naduvan decko), Jasmina Stavrosa enkrat pred leeetiiii na POPu, Smiljana Mori-ja(jako pozitivno presenecenje), barovca Mišota(mam avtogram s posvetilomuser posted image ).
in pred leti, ko sem se omedlevala zard big foot mame mi je bil podarjen vecer popivanja s pevcem Grego Skočirjem-nic posebnega

aja, 6packčukur, šankrokovec Matjaž, igralec Marko Mandič, Natalija Verboten(duvatorka na trilijon!), s šatojevci(Mlinar na Muri pa touser posted image ) smo zapijali moj 18ti RD-kr neki muzicari pac

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ''VIP persone''
10.5.2011 14:30:03   
mojcaziga
Celotna prvotna zasedba Šank Rock, čeprav se sami nimajo za VIPovce (še najbolj prizemljen je Matjaž, zdaj že bivši član), Adi Smolar, Marko Mandič z ženo (oba sta super), Natalija Verboten še iz časov, ko je imela kar nekaj kg več in manjši prsni obseg (saj ni bila slaba, ampak tako prijazna kot se dela pa še zdaleč ne), Marsel Štefančič (največja faca, sploh za razna razglabljanja, če mu prideš v štih, seveda), Janez Janša in njegova Urška (on ok, ona bolj zadržana, v šoli pa je bila grooooooooozna),....

lp

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ''VIP persone''
10.5.2011 17:02:54   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: alda
Freya so mi všeč ...še posebej komad So far awayuser posted image user posted image

Straitsi? Jure Košir je bil ene 20 let moj sosed, Alenka Dovžan mal manj...Lojzu Peterletu sem držal krilo jadralnega letala in jadral z njim skoraj desetletje...Andraž Hribar je hotel seksat z mojo poročeno ljubimko (ampak sem jaz zmagal), ex župan Jesenic je moj direktor, najbolj znana moderatorka na radiu Belvi (gorenjska) je bila prvakinja v BJ...aja, pa Bonotov švic (U2) je padel na moje rame na koncertu v Sarajevu dobrih deset let nazaj. Pa bivši veleposlanik iz ZDA mi je zrihtal kazen, da sem cel teden kosil travo na letališču ALC.  Ja, nad Kredarco se mi je v DG-101 malce preveč snelo in sem si privoščil...še pa še...user posted image

To je delček zbirke user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ''VIP persone''
10.5.2011 17:07:37   
Colt
Aja, da ne pozabim...lani mi je najprej Jelušičeva plačala kosilo, kak mesec za tem pa še Kresalova. Smo malce pokramljali. Obe izgledata v živo lepše kot na screenu ;)

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ''VIP persone''
10.5.2011 17:12:39   
Felicita
najbolj 'poznam' Vikija Grošlja, ki je bil moj učitelj športne vzgoje v osnovni šoli. Prek njega sem spoznala tut pokojnega Humarja in Dava Karničarja, Reinholda Messnerja in še koga. Spoznala sem tut cel kup glasbenikov, ker en kolega rihta ozvočenja na koncertih. S Klemnom Klemnom smo bli ene 2x skupi na morju (in ga pil). Pa zadnjič sm spoznala enga blazno popularnega igralca ameriškega nogometa in enga igralca baseballa pa se tut imena ne spomnim. Shame on me user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ''VIP persone''
10.5.2011 17:14:59   
TomTaylor
Colt, a sem lahko tvoja prjatlca?

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ''VIP persone''
10.5.2011 17:31:45   
Colt
Tomika, a bosta prišla s tvojim na kavico k meni? Okej, če ne gre drgač, lahk tut sama prideš user posted image user posted image Ja, nej ti bo..lahko si...user posted image user posted image  

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ''VIP persone''
10.5.2011 17:39:21   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Aja, da ne pozabim...lani mi je najprej Jelušičeva plačala kosilo, kak mesec za tem pa še Kresalova. Smo malce pokramljali. Obe izgledata v živo lepše kot na screenu ;)


Pisi ti osebne podatke, nekdo ze zapisuje; ko bo film za zavrteti se bo tebi vrtelo....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ''VIP persone''
10.5.2011 17:56:02   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Colt
aja, pa Bonotov švic (U2) je padel na moje rame na koncertu v Sarajevu dobrih deset let nazaj.


VIP švic - a to velja?  user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ''VIP persone''
10.5.2011 18:09:11   
liliana
Princa Charlesa pa nobena še ni srečala......user posted image

No, saj ga tudi jaz nisemuser posted image ......zato ga je pa moj tast in preživel v njegovi družbi kar nekaj ur ob njegovem zadnjem (in zdi se mi, da tudi prvem) obisku Slovenije.....

Ko bo pa William prišel v Slovenijo, bom pa insistirala, da me zraven vzame in me pofočka z njim......user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ''VIP persone''
10.5.2011 18:37:43   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Princa Charlesa pa nobena še ni srečala......user posted image



Ne, sem pa njegovo mamo, kraljico.

Od svetovnih še isto kot ena sotomayorja (rekorder v višino), pa mike powel (rekorder v daljino), dubajskega šejka, pa še bi se našel kak svetovni veljak (športnik, glasbenik, igralec), ampak meni to v oči in takoj iz spominauser posted image

Slovenske ne štejem, je slovenija tak mala, da vsakega lahk kje na veselici ali trgovini srečašuser posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ''VIP persone''
10.5.2011 21:41:08   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i


in pred leti, ko sem se omedlevala zard big foot mame mi je bil podarjen vecer popivanja s pevcem Grego Skočirjem-nic posebnega


Fouš, fouš in še enkrat fouš. Bi se rada sama prepričala če ni nič posebnegauser posted image user posted image .

Drugač pa nekaj športnikov, z nekaterimi potem tudi ohranili poznanstva, ki so prerarsla v prijateljstva Tina Maze+Andrea Massi, Petra Majdič-obe pozitivno presenetili, še posebej Petra (pa tako v "živo" mi je prou fletna, ker ko sem jo po TV spremljala, se mi je vedno zdela taka "konjska"-sori Petrauser posted image ), Dejan Zavec, Brigita Langerholc, Rožle Prezelj, več ali manj vsa slov.kolesarska elita.
Pa Miran Rudanuser posted image , Daniel iz Big Foot Mame, Zoran Jankovićuser posted image , pa kranjska podžupanjauser posted image , mah saj jih je kar nekaj, amak name so največji vtis naredili športniki.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ''VIP persone''
10.5.2011 22:52:16   
Anonimen
Kerenso* alias wannabe gospo Von user posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ''VIP persone''
10.5.2011 23:27:25   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY


IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i


in pred leti, ko sem se omedlevala zard big foot mame mi je bil podarjen vecer popivanja s pevcem Grego Skočirjem-nic posebnega
 

Fouš, fouš in še enkrat fouš. Bi se rada sama prepričala če ni nič posebnegauser posted image user posted image .




NI!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 5:44:42   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Kerenso* alias wannabe gospo Von user posted image .


Zmagašuser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 8:59:52   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*




IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY


IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i


in pred leti, ko sem se omedlevala zard big foot mame mi je bil podarjen vecer popivanja s pevcem Grego Skočirjem-nic posebnega
 

Fouš, fouš in še enkrat fouš. Bi se rada sama prepričala če ni nič posebnegauser posted image user posted image .




NI!



Dej miška mal več napiš zakaj NI. Ne pa samo kratko in jedrnatouser posted image Nisem navajena, da si tako redkobesednauser posted image
Ampak še vseeno želja ostaja. Ker mi je tko nor tipuser posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 9:00:25   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Kerenso* alias wannabe gospo Von user posted image .


Zmagašuser posted image



Res zmagovalna!user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 9:01:15   
Nenya
v Tivoliju pomahala basistu R.E.M. Miku in mi je pomahal nazaj user posted image
bila predstavljena Kreslinu, celo 'pela' z njim v enem diskaču, je faca
s Predinom in ženo govorila na enem žuru - oba zelo prizemljena
name padel švic Akija iz Parnega Valjaka user posted image
želje:
v Slo spoznati Iztoka Mlakarja in Slon in sadež
globalno pa Hugha Laurie-ja, pa Colina in Ryana iz 'Whose line is it anyway'

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 9:36:29   
alda
Miška daj napiši kaj o Skočirju!
Men je ta tip tko simpatičen , sem ga pa videla sam na par koncertih ,žal. tako iz oka v oko pa še ne.
Če se štejejo koncerti : potem vsekakor nasmeh: Erosa Ramazzotija,ki pa je bil namenjen vsem, ne samo meni user posted image user posted image user posted image ,
pa fanje žal že preminuli razen Markya od Ramonsov, pa NO mens no, pa Sister of mercy,....Pevec od Metalicce totalna faca!!!

No pa naš Meglič zna tud biti prijazen, sam sogovornik pa je bolj user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?