|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 13:22:52   
uškinamama
Ali obložite wc školjko s papirjem , ko greste lulat na wc, ki imajo nihajna vrata (da se sliši kaj kdo počne v drugem veceju) ? Npr v raznih službah / nakupovalnih centrih / kinih?

Danes sem bila poučena, da to dela večina sodelavk user posted image  , smo pa sodelavke od leta 2003....Kaj naj rečem, očitno so seznanjene koliko zdrži moj mehur user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 13:28:33   
Ribica **
ne

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 13:34:29   
Alfabeta
Predvidevam, da misliš notranjost školjke. NE! Res pa nimam ženskega kolektiva, kar je ziher prednost user posted image , pa tudi v javnih wc-jih je ne

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 13:34:49   
Anonimen
ja

(odgovor članu Ribica **)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 13:48:55   
Medea10
Ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 13:57:01   
ronja
Notranjosti školje nikoli ne oblagam - ne vem, zakaj bi - saj smo vse, ki smo tam, šle tja iz istega razlogauser posted image . Zadnjič sva šli s sodelavko hkrati na wc in bili čisto sinhronizirani in sva se začeli režat. Samo pri nas nismo preveč finiuser posted image .
Zunanjost obložim samo, če je nemogoče se ne dotaknit školjke in je ta res usrana. Sicer pa se navadno ne usedem, razen tam, kjer je res čisto in bolj privat.

< Sporočilo je popravil ronja -- 12.4.2011 14:06:59 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 14:04:43   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

Predvidevam, da misliš notranjost školjke. NE! Res pa nimam ženskega kolektiva, kar je ziher prednost user posted image , pa tudi v javnih wc-jih je ne


ja notranjost user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 14:10:08   
mateyka
lol, res zelo grozno, ko se sliši curek - ker potem ko prideš ven, te vsi gledajo in si mislijo: "glej, ta je pa od 4 deci" user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 14:10:19   
liliana
Ni čudno, da po teh javnih wcjih vedno zmanjka papirja......user posted image

Prvič slišim to, da oblagajo notranjost wc školjke s papirjem......čeprav sem se pa že res spraševala, kako da se samo mene sliši, ko lulam, drugih pa jaz ne slišim.......mi je bila vedno uganka, kako za boga milega druge lahko ščijejo brez curka, jaz pa tega ne morem......sedaj sem to uganko tudi rešila......in vidim, da so druge iste "packe" kot jaz, le delajo se fine......user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 14:16:26   
TomTaylor
Za tekoče zadeve nimam posebnih priprav, za ostale imam pa posebni protokolarni postopek: predhodno obrišem "sedišče" nato valda papir odvržem v školjko (kam bi drugam). Predno se vsedem, si desko obložim še s papirjem...

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 14:16:36   
madona77
Je moški prisluškoval na ženskem WC-ju. Pa sliši eno, ki lula in vpraša: Ko to tako lepo piški?user posted image
Iz wc-ja pa zasliši:ja sam, tvoja ženauser posted image
Ma, pišaš ko krava, odvrne mož.user posted image user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 14:26:42   
darja.mark
Nikoli še nisem obložila znotraj, predno sem prebrala tale post mi to še na kraj pameti ni padlo. Ja, priznam tut post sem mogla ene 4x prebrat da sem zakapirala kaj si sploh spraševala, ker sem najprej mislila, da misliš pač okoli školjke, tja kamor se usedemo. Pa kaj se vse ne spomnejo nekatere user posted image

(odgovor članu madona77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 14:26:44   
darja.mark
Nikoli še nisem obložila znotraj, predno sem prebrala tale post mi to še na kraj pameti ni padlo. Ja, priznam tut post sem mogla ene 4x prebrat da sem zakapirala kaj si sploh spraševala, ker sem najprej mislila, da misliš pač okoli školjke, tja kamor se usedemo. Pa kaj se vse ne spomnejo nekatere user posted image

(odgovor članu madona77)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 14:29:08   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

Nikoli še nisem obložila znotraj, predno sem prebrala tale post mi to še na kraj pameti ni padlo. Ja, priznam tut post sem mogla ene 4x prebrat da sem zakapirala kaj si sploh spraševala, ker sem najprej mislila, da misliš pač okoli školjke, tja kamor se usedemo. Pa kaj se vse ne spomnejo nekatere user posted image



Ja, uvodni post sem šlampasto napisala...od šoka. user posted image   Bi morala napisati notranjost ...

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 15:20:47   
tanova smeška
da, ker mi je že pljusknilo v rit user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 15:30:36   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: tanova smeška

da, ker mi je že pljusknilo v rit user posted image




Ti imaš pol zmagovalni curekuser posted image

(odgovor članu tanova smeška)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 16:06:24   
Freya88
Ko grem lulat: NIKOLI, why would I?:)

Ko grem pa na veliko potrebo pa JA, enostavno zato, da mi potem ni potrebno pucati tistega kar ostane, ko zadevca pade v skoljko:D Ampak uporabim samo toliko da tisto pokrijem...:)

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 16:08:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Ali obložite wc školjko s papirjem , ko greste lulat na wc, ki imajo nihajna vrata (da se sliši kaj kdo počne v drugem veceju) ? Npr v raznih službah / nakupovalnih centrih / kinih?

Danes sem bila poučena, da to dela večina sodelavk user posted image  , smo pa sodelavke od leta 2003....Kaj naj rečem, očitno so seznanjene koliko zdrži moj mehur user posted image


user posted image user posted image user posted image omg, ne. jaz si dam duška. še pritisnem malo, da sem hitreje fertik. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 16:21:30   
Ploha
Ne, ker pri nas sploh ne kako in ne lulamo, fuj in fej user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa zares. NE!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 17:58:12   
naja17
Kokr kdaj... V bistvu prej to naredim na kakem obisku, kjer je wc bližje bivalnemu prostoru, kot pa na javnih skretih, tam me boli... Mogoč mal bl na stran lulam, da ne direkt user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 18:06:13   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

Nikoli še nisem obložila znotraj, predno sem prebrala tale post mi to še na kraj pameti ni padlo. Ja, priznam tut post sem mogla ene 4x prebrat da sem zakapirala kaj si sploh spraševala, ker sem najprej mislila, da misliš pač okoli školjke, tja kamor se usedemo. Pa kaj se vse ne spomnejo nekatere user posted image



podpis, ja ene bi bile rade tako fine, da niti lulale ne bi , bog ne daj kakale user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 19:30:07   
nusi
ne s tem se ne ukvarjam, sem pa že slišala za tole oblaganje, kao zato, da ti ni treba potem wcja z metlo pucat user posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 19:31:32   
tanova smeška
IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: tanova smeška

da, ker mi je že pljusknilo v rit user posted image




Ti imaš pol zmagovalni curekuser posted image


he, he, sem spustila tisto...ko lulate :))))))))))))))))))))))))))))
no ko lulam ne obložim papirja, ko kakam pa obvezno

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 19:39:38   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

Nikoli še nisem obložila znotraj, predno sem prebrala tale post mi to še na kraj pameti ni padlo. Ja, priznam tut post sem mogla ene 4x prebrat da sem zakapirala kaj si sploh spraševala, ker sem najprej mislila, da misliš pač okoli školjke, tja kamor se usedemo. Pa kaj se vse ne spomnejo nekatere user posted image



Podpis.
Prvič slišim za kaj takega in si mislim, s čim se nekatere vse obremenjujete.user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vprašanje , da te kap ;)
12.4.2011 19:48:49   
tecnobica
Jaz obložim samo desko, ker sem bolj majhna, pa se moram vsakič naslonit malo na desko. Notranjosti pa nisem še nikoli.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ali ste zadovoljne z izbiro nosečniških oblačil?
kincapika

Si želite več izbire nosečniških oblačil in kakšne?

Da, več elegantnih (26%)

Da, več športnih (31%)

Da, več ekstremno modnih (11%)

Ne (31%)


Število vseh glasov: 833

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!