|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tetovaza...
3.4.2011 10:46:46   
mateyka
hm , glih zdajle mi je padlo na pamet - lahko pa napišeš letnice v japonskem kanji-ju, ti moj mož lahko spiše številke (študira japonščino namreč). men se zdi kanji ful lep kot tatu user posted image  

user posted image
user posted image  
user posted image  

< Sporočilo je popravil mateyka -- 3.4.2011 10:52:22 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tetovaza...
3.4.2011 10:48:39   
mateyka
tale je pa fuuuul arty - lahko bi mela dva večja kanji-ja za imena in male za letnice in tak "fade" efekt pri imenih (v letnice). to bi blo noro lepo, samo modificirat za zapestje je treba user posted image
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tetovaza...
3.4.2011 10:54:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

hm , glih zdajle mi je padlo na pamet - lahko pa napišeš letnice v japonskem kanji-ju, ti moj mož lahko spiše številke (študira japonščino namreč). men se zdi kanji ful lep kot tatu user posted image  

user posted image  
 
 


Všeč ideja, samo še malo bi bila za zbrusit - če bi to delala sebi.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tetovaza...
3.4.2011 10:55:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

jaz bi sicer šla na klasiko (rim. št.) s klasiko - kaka rimska unciala ali kaj podobnega, s kakim dobrim dekorativnim dodatkom
user posted image


Tudi ta je dobra!

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
3.4.2011 18:33:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Tetovaza...
3.4.2011 20:24:25   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333


Rožica I - ja, zato, ker mi je to vsec. sto ljudi, sto cudi. in se fajn, da je tko, ane? user posted image


Fajn, fajn user posted image !
Vidim, da so punce kar skočile na to temo in da zadeva sploh ne zgleda tako strašno, kot se mi je zdelo (čeprav sama je še vedno ne bi kupla). No, in kaj boš izbrala user posted image ?



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Tetovaza...
3.4.2011 21:20:33   
mateyka
če bi izbrala letnice in imena bi verjetno morala kombinirat kanji s katakano, ker majo posebno pisavo za tuje besede in imena tvojih sinov so "tuja" za japonce user posted image user posted image

kanji
user posted image

katakana
user posted image

kombinacija kanji-ja in hiragane
user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
4.4.2011 9:35:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Tetovaza...
4.4.2011 10:05:35   
mateyka
np, če me rabiš, me ZS-jaj ali pofejsbukaj (tole se pa sliši tako vulgarno) user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
4.4.2011 10:55:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Tetovaza...
4.4.2011 13:10:13   
ronja
A je to spomin na prvi april?user posted image
Sicer pravijo, da če misliš kdaj imet še kako resno sužbo, je pravilo T majce - torej ne nad vratnim izrezom, ne po rokah po podlahteh, ... skratka, kje, kjer bi se eventuelno to lahko videlo v službeni uniformi. Zdaj niso vsi tako picajzlasti, da bi jih to motilo, ampak odvino, koliko hočeš tvegat - hrvaška ni nič bolj napredna od slovenije;). Ampak pod uro ni problem, ker lahko skriješ z uro, če češ.

Na trtici ga ne boš nikoli videla, pa tistemu pravijo tudi "tramp stamp", tako da vprašanje, če ga češ tam met. Sicer se mi zdi za tatuje najbolj primerna klasika - rama.

ti moj mož lahko spiše številke (študira japonščino namreč). men se zdi kanji ful lep kot tatu

Samo da bo dobro naštudiral: ena Kitajka je razlagala, da za štos bere tatuje-pismenke na ljudeh in je recimo na enem videla napisano: "train station", moralo bi bit pa nekaj čisto drugega, zelo globokega in plemenitega (se ne spomnim več točno kaj) po prepričanju lastnika...user posted image

Dobro fejsbukajta:)user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Tetovaza...
4.4.2011 13:19:29   
skuštrana
Za pisavo ne vem, ker so meni niti ena ni všeč, bi si pa za lokacijo izbrala vrat zadaj. Bolj visoko, čisto pod lasmi.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
4.4.2011 14:11:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Tetovaza...
4.4.2011 14:38:45   
felicia
no pa še enkrat napišem:razmišljam o možnosti tetoviranja bi pa mela (niti ne vem opisat točno) recimo dva simbola (ali pa kakšni roži ali cvetovi) iz katerih gredo dva stebla (moja dva otroka). Bi pa rada da sta ta dva stebla taka da predstavljata njun karakter. A ima katera kakšno idejo?

Pa sori za vpad na temo.user posted image

< Sporočilo je popravil felicia -- 4.4.2011 14:40:30 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Tetovaza...
4.4.2011 14:53:30   
ronja
Če hočeš, da najdemo rožce za tvoja otročiča, ki bojo pasale na njun karakter, potem moraš pa malo njun karakter opisat: ne vem, a zbirat med kaktusi ali med spominčicami;)user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Tetovaza...
4.4.2011 14:57:22   
felicia
mah sej se karaktera še razvijata al kako. Mah sej ne vem a bi kakšno rožico al kej druzga. Eden je recimo ful živahen, vztrajen, trmast,
drug pa tak da ti s svojo nežnostjo in učkami zleze pod kožo, borben.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Tetovaza...
4.4.2011 14:59:45   
ronja
Tadrugi kaka lepa alpska cvetlica, modra mogoče, če ma modre učkeuser posted image . Alpska zato, ker so te ful trdožive, kljubujejo mrazu, vetru... čeprav so lahko navidez zelo nežne.
Taprvi pa kako drevo, ki ne j* žive sile in gre po svoje. Drevo življenja, recimo.
ko se bosta spreminjala, boš pa lahko dograjevala tatuuser posted image . Pa na stara leta dodala še plodove, hehe.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
4.4.2011 15:04:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu felicia)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Tetovaza...
4.4.2011 17:58:13   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Samo da bo dobro naštudiral: ena Kitajka je razlagala, da za štos bere tatuje-pismenke na ljudeh in je recimo na enem videla napisano: "train station", moralo bi bit pa nekaj čisto drugega, zelo globokega in plemenitega (se ne spomnim več točno kaj) po prepričanju lastnika...user posted image


hej! moj mož je eden najbolših v razredu! grrrrau user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Tetovaza...
4.4.2011 19:19:47   
pejka
Čau!

Jest grem naslednji teden sinaredit svoj prvi tatu.Sem dolgo časa rabila da sem izbrala motiv in je prvladal en tak full lep ptiček. Sedi na eni vejici in bo barven. Dala si ga bom pa na notranjo stran zapestja. Da bom kaj imela tudi jaz od njega.
Grem pa v Kranj k Damiens tatu. 
Drugače je pa najboljši John v Ljubljani, samo menda najbolj siten, muhast in zelo drag. Al pa njegov brat Robert.
Komaj čakam. Imam že motiv za naslednji tatu, ki bo na križu - mandala z vilinskim ključem na sredini. Sam bo večji in dražji. Tko da bom še kakšni dve leti šparala

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Tetovaza...
4.4.2011 21:44:27   
skuštrana
Metuljičca, očitno je res Rijeka vrhunec civilizacije na Hrvaškem user posted image
Ah, škoda ker že imaš na vratu metulja, eto, vidiš, mar bi počakala user posted image user posted image Jaz se pa že 2 leti spravljam dat tatoo na nogo in sicer na nart pa nekako ne pridem zraven. Mogoče letos jeseni.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pejka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Tetovaza...
4.4.2011 21:55:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

Mateyka, sla bi samo na datume. in zaenkrat je tvoj predlog zmagovalen - ce ne bo boljsega (kar bo sila tezko user posted image )


Še meni je všeč, ko sem bolj umetniški tip.
Koliko pa stane ena taka tetovaža, okvirno?

Meni so lepe, sploh bolj diskretne (ne recimo tiste čez celo roko, nogo, hrbet), samo zame preveč boli - in ne vem, če bi zdržala z njim celo življenje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
5.4.2011 8:16:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Tetovaza...
5.4.2011 8:17:16   
felicia
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: felicia
dva simbola (ali pa kakšni roži ali cvetovi)


nasveti dobrodosli user posted image  ampak kaka taka simbolika ni zame user posted image



Ma to naj bi bilo bolj zame, jaz iščem neke simbole.user posted image  Sicer bi najraj se šla kar v MIami tetoverat h tistim Miami ink. , sam bi top bilo malo predrago. In bi si dala tetovažo kar na lopatico ali pa na ob robu pasu, tako se je ne bi hitro naveličala, ker je ne bi vsak dan videla. A pa obstajajo mesta kamor se ni priporočljivo tetovirat ali pa da te mojster ne želi kje tetovirat?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
5.4.2011 8:24:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




strah pred porodom
nataly33

prvič sem rodila zelo težko,rok imam čez 2 tedna in me je grozno strah poroda...kako je roditi drugič? hvala za odgovore

težje (12%)

lažje (73%)

enako (15%)


Število vseh glasov: 121

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!