|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 9:34:24   
betty.ford
ivana user posted image




zobke pa pri nas zvečer umijeta sama,... jaz na koncu malo dodatno podrgnem.

lepo bodite!

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2901
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 10:13:16   
lake
Jutro!

Kje je sonce?!! Tole je čist turobno vreme.

T. polna energije, ampak je še ne dam v vrtec da se dokončno pozdravi, ampak ne vem keri se bo prej zmešal user posted image . b ke

Umivanje zob je pri nas zabavno, dokler ma sama ščetko v roki, ko ji pa hočem mal podrgnit še zobe zadob? i je pa katastrofa. Sicer pa a je edina ki ima šele osem? Ima enke, dvojke in petke. Pa že pol leta ji ni noben nov zrastu.


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2902
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 10:32:30   
petrazg
Lejka... sem videla sms, odgovorim, ko bom imela info. Pa prosila bi te, če lahko daš Alji polnilce, drugače me bo Simon počasi fental...

Zobki... hja... nismo med najbolj pridnimi. Se trudimo, samo nam vedno ne uspe. Najraje si jih oba sama umivata (beri jesta pasto, čohata jezik, pa malo se po pomoti dotakneta zobkov), ampak daleč od tega, da bi bili vsaj približno umiti. Anžetu jih še zdaj jaz umivam, Lukcu pa itak...

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 2903
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 10:33:10   
ledenka
user posted image

a bi kdo drink? user posted image  tole vstajanje ubija... sem mu probala dat sok v postelji, ampak ne, je bilo še hujše tuljenje. ampak pol v kuhni je pa sok spil z največjim veseljem. ma za koji k sem pol vstala???

betty, pri nas je bil ene 2 tedna ponoči jok in stok... ampak jaz sem imela enostavno dost nočnega šihta in sem bila trdna. no, vsaj dan je bilo malenkost bolje...

kje je sonceeeee?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 2904
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 10:35:43   
ledenka
aja, umivanje zobkov - zjutraj si jih sam (da si jih tud jaz v miru), zvečer pa mu jih jaz, pokrtačim po vseh ploskvah, pol pa jih še sam. ali pa obratno. včasih pusti, včasih je jok in stok.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2905
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 11:58:05   
PapuaNG
jutro,

sem šele zdaj prišla do rr user posted image Mamo mal štalo v službi in vse zaradi Avstrijcev. Počasi mi grejo že res na živce. Ah, bo bolje. Še luna bo, super.

Midva sva pa tasta angažirala za varstvo jutri zvečer. Bomo videli, kako bo-ni še nikoli čez noč merkal. Dans ga moram pa še plenico zamenjat naučit hahahah...bo še zabavno. Midva greva pa v maškare z mojim. jupi...vsaj en žur, če že noseča nisem user posted image

Zobki-naš si jih ne mara umivat za nobeno ceno. Sicer mu dam ščetko, da si tut sam mal spuca, ampak njemu je bolj zabavno dvakrat podrgnit, pol pa pod vodo ščetko držat. Če mu jih jaz drgnem, se pa itak upira sto na uro. Moram še zobno pasto kupit, mogoče bo kaj bolje. Ker drugače je pa dretje pa obračanje glave, da mu komaj kaj spucam.

Oh, še dve uri šihta, pol pa domov. Imam vsega polhn kufer za danes!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2906
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 12:03:54   
eelyy
Hoii!

Evo po dolgem,dolgem času sem spet med vamiuser posted image .T.je bil spet bolan je preboleval,neprespanih noči je bilo še pa še,potem je L. zbolela in zdej še jst,ki se me držijo samo še lekadoli. Vreme je bilo obupno,zdej kaže na sonček.
Jutri so maškare T. bo miška L. pa princeskauser posted image
Uh toliko ste napisale,da sem uspela prebrati le 2 strani zadnje.

Pri nas opere sam zobke zjutraj,zvečer mu pomagam,kar se tiče kahlice(sem opazila,da zastopi zakaj se gre,ampak kar rine dol,na školjki imam nastavek pa tudi se usede.
Cunje za v vrtec:Jst sem jih nekaj dobila,vmes mu kupim in mešamo tudi nove in stare,pa nikoli nepride domov poflekan,če pa že pa uporabim venish skoraj vse dol odpravi.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2907
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 14:21:41   
ivanamdb
ok sm nazaj.
bla na "AFZ" morning.... zeeeeelo full-time mothers' morning... mislim da jih najmanj pol ni nikoli delalo, kot tele uf se ne spomnem vec serije ....housewives. ampak bilo je lepo in prijetno in smo fuuuuuuuuuuuuuul cvekale, pa se palacinke so ble ful dobre. njamsi!

drugac, a  ja, zoja kaj si govorila, cunje za v vrtec... ja jo bolj v casual oblecem, v nextu sm kupila en ogromen paket majic, vse identicne samo druga barva, pa sm v lidlu zadnjic kupila ne vem kolk hlac, v aldiju stumfe, (pa v kiku bodije user posted image user posted image user posted image ) ker to itak gre vsak dan, vsak dan se nekaj "usvinji" pa se vsak mesec je vse vecja in vecja. lepse obleke oblecemo ce gremo na obiske ali kam...ampak....tudi to usvinji... zadnjic sm jo fuuuuul lepo oblekla, imela je bele nogavicke..in ko sva je pustila malo tect, je direkt v blato sla....

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2908
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 14:59:20   
ivanamdb
eh zdaj pa sm vse vidla... http://www.amazon.co.uk/Gift-House-International-GH-OT2008-Gentlemans/dp/B000QS6W0I/ref=sr_1_15?s=drugstore&ie=UTF8&qid=1299246046&sr=1-15

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2909
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 15:24:18   
Leela
joj joj ivana user posted image  evening wear hahaha

danes me je L. v dobro voljo zjutraj spravil. Je pel: I feel good tatatata soo nice tata soo nice tata, I got you tatatataaa. Ful naglas pred vrtcem

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2910
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 16:12:57   
majana79
ivana, polepšala si mi dan, umrla bom od smeha user posted image  user posted image user posted image

leela, vaš fante ma pa dober okus

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2911
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 16:18:41   
ledenka
http://www.amazon.co.uk/WOOLLEN-WILLY-WARMER-SIZE-FITS/dp/B00498ZNS8/ref=pd_sim_d_4

user posted image user posted image user posted image
najbolj mi je všeč Size- fits most user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2912
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 16:30:41   
majana79
ahahahahahaha, da umreš user posted image  user posted image

ivana, sem se spomnila, a si brala od Arijane Ćuline, Šta bi svaka žena morala znat o onim stvarima? al pa gledala, ko je bla Goga, v eni hrt oddaji? tist njen 'popi****' mi zmeri pride na pamet v takih situacijah user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2913
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 18:14:58   
ledenka
še malo, pa spanje! user posted image  moj želodec še kar ni ok... sem jedla kosilo in me zdaj tišči za znoret. user posted image  če ne jem, je pa ok... upam, da ni kaka rana na želodcu in da je pogojeno s streom, v teh dneh je res stresno, tud spim slabo.  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2914
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 18:36:16   
maja1488
Tele warmerje zihr kaka nonca kvačka user posted image

Evo, lahko našim za dan mučenikov kupmo user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2915
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 19:25:52   
šivilja
Joj punce kaj vse to prodajajo. Samo moram priznat, da sem čisto premalo izobražena in nimam pojma kaj naj bi si pomagal s tistim kompletom. AH, bo že.

Sem bila spet do 16.30 v službi (od 6.30). Pol se mi je pa utrgal in trenutno pečem krofe. Naj bi jih bilo 59.

Pa naša He. ima spet vročino - pri nas ni tamala vsake dva tedna bolana ampak tavelika. Čeprav sumim spet utrujenost (z vrtcem hodijo drsat vsak dopoldan). Ker znakov nimam pa nobenih drugih  in enako je bilo tudi prejšnjič.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2916
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 20:31:23   
petrazg
Kakšne ideje... škoda, da sem prepozna za rojstnodnevno darilo... user posted image

Šivilja - 59 krofov user posted image kdo bo pa to vse pojedel.... Vsaka ti čast!

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2917
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 20:43:44   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: petrazg

Kakšne ideje... škoda, da sem prepozna za rojstnodnevno darilo... user posted image

Šivilja - 59 krofov user posted image kdo bo pa to vse pojedel.... Vsaka ti čast!



Petra - ne bo taka kriza, ker je očitno moja matematika na psu in jih je "samo" 39. Kandidatov se pa ne manjka.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2918
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 20:55:35   
eelyy
Čer!

Evo otroci zaspali mir pa vsekakor paše.Danes sem se ven spravljala pa mi ni ratalo,tako da sta šla možek in T. midve sva z L. poležavale in se cartale od virozeuser posted image .

ivana jst v kika nehodim,že takrat ko grem nikoli nenajdem bodijev večjih od 80št. drugače si tudi mene fajn nasmejalauser posted image user posted image .
šivilja jst nevem od kje črpaš energijo,da delaš krofe še povrh vsega.Resss si dobra


Punce rabim enega dobrega samoplačniškega ofalmologa oziroma no očesnega zdravnika za T. Pregled ima komaj pri 3let. se mi di do takrat še dolgo.Glede na to,da je na sistematskem P. opazila da ima res notranjost očesa eno večjo od druge,pačeprav sploh ni vidno kej preveč čist od blizu,ker ima že tko različne barve učk,bi ga rada peljala da ga vseno pregleda in,da se prepričam za mnenje.


(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2919
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 20:59:36   
maja1488
Eelyy, jst sem M naročila, pa je bila na vrsti čez 2 meseca. Na koncesijo. Poskusi naročit kje drugje, mogoče so krajše vrste.

Mene pa vedno bolj mika laser za odpravo dioptrije. Je bila kolegica in je super zadovoljna. Mogoče za okrogli RD.

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2920
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 21:05:40   
petrazg
Maja moj je tudi bil in je tudi zadovoljen... Tudi jaz od takrat premišljujem o tem, ampak ne upam... 

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2921
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 21:10:00   
maja1488
Greve lahko skupaj, se bove za roke držali :D

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2922
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 21:12:54   
petrazg
Kriza je potem doma, ko boli in si v postelji 2 dni... Jaz , če bi šla , bi šla eno po eno... 

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2923
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 21:19:13   
Tanja_
Čer!

Je možek prinesel Eat pray love, pa sva obupala-kr neki film.Zdej pe gledamo prehitre in predrzne. No, on gleda, jaz pa zravn srfam.

šivilja kapo dol. Dobra si!
Pri nas nismo tok pridni, smo šli kr k šiptarju po krofe-ima pa noro dobre.Ampak sem pa že stanovanje spucala danes. Jutri gremo pa na kosilo k moji teti in potem na sprevod v Ribnico.

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2924
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.3.2011 21:28:13   
majana79
eelly, midva sva ga peljala k najini oftalmologinji, ga je vzela na napotnico, je pa zelo dobra
ima ambulanto na Metelkovi, v tistem delu kjer so tudi lokali (link)
mislim da nismo čakali zelo dolgo, ne spomnim se pa več koliko časa

itak se mi zdi da je vse kar je čakalna doba pod 3m že bolj izjema kot pravilo



(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Še poznate stare igre? Se jih še igrate?
photo
Igre poznajo vse kulture sveta. Skozi igro spoznavamo sebe in druge, pridobivamo dragocene izkušnje, rešujemo konflikte,...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?