|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zgodovina del, ki smo jih opravljali
19.2.2011 10:03:54   
mojamura
EE ob temi kelnerce sem se spomnila na nekaj. Da bi si malo napisali kakšna je bila naša pot od lužbe do službe....no tole je moje, kronološko:
- čoistilka 3 mesece
- kelnarca 1 mesec, ker šef ni plačal dela sem šla
- radijska moderatorka, 1 mesec spet zaradi neplačila odšla
- skladiščnik, 1 leto in tri mesece
- administratorka oz vodja za vse papirnate zadeve in logistiko pa še kaj na društvu invalidov, 4 leta
tukaj vmes sem naredila prekvalifikacijo za elektrotehnika računalništva, ker sem prej imela končano gimnazijo)
- programerka, zdaj gre četrto leto (vmes diplomirala iz informatike)




< Sporočilo je popravil mojamura -- 19.2.2011 10:07:42 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zgodovina del, ki smo jih opravljali
19.2.2011 10:18:24   
karamela
kot študentka sem delala kot
- hostesa na sejmih
- pranje, likanje perila v pralnica hotela
- kuvertiranje na roko (takrat še niso imel strojčkov kuvertirk)
- pomoč v računovodstvu, tajništvu, vnosu podatkov za evidence
Redno dela:
- v bistvu najprej  banka, prejem denarja, štetje, sortiranje, ufff. kolk je blo to dnarja (4 leta)
- 11 let sedaj v isti firmi  v bistvu  vsa pisarniška dela, tajništvo, mal računovodstva, delo s strankami,  sklepanje pogodb, vnos, obdelava podatkov comp, 

kje je še penzija??user posted image



(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zgodovina del, ki smo jih opravljali
19.2.2011 10:31:29   
nadka30
- pomoč v kuhinji v bistvu deklica za vse- 6 mesecev
- delo v trgovini- 6 mesecev
- delo v pisarni, kao neka tajnica- 3 mesece
- delo v proizvodnji, delali take full male delce za avte- 10 mesecev- odšla na porodniško
- delo v trgovini kot blagajničarka sedaj izmenovodja in v tej trgovini  6 letouser posted image

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zgodovina del, ki smo jih opravljali
19.2.2011 11:39:42   
*miska.mcc*
kelnerca
kelnerca
kelnerca
kelnerca
proizvodnja
kelnerca
kerlera....user posted image

nekako tako


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zgodovina del, ki smo jih opravljali
19.2.2011 13:37:35   
Kerensa*
Dvomim, da sem se sposobna spomniti vseh del, ki sem jih opravljala v 17-ih letih, odkar delam. Hmmm...

- začela sem kot pomočnica v administraciji v "International bussines" podjetju, kjer sem sortirala dokumentacijo, sprejemala klice strank, odnašala pošiljke na pošto in podobno
- v A banki sem delala na oddelku pošte (evidentiranje prejetih in poslanih pošiljk)
- v nekem podjetju sem pakirala bonbone v tiste okrogle kovinske škatlice
- v skladišču "Nivee" sem etiketirala izdelke
- v podjetju, ki se je ukvarjalo s sejmi, sem bila edina direktorjeva tajnica
- pri "Mr. Džirlo" sem sprejemala naročila in pakirala čaje
- v eni proizvodnji sem sortirala napačno potiskano embalažo
- v drugi proizvodnji sem lakirala kovinsko embalažo
- pri nekem časopisu sem pošiljala ponudbe za oglasni prostor
- v dostavnem podjetju sem evidentirala naročila
- na Brezovici sem pakirala piškote
- lokal je bil pač lokal, klasična strežba, brez hrane
- Dairy Queen je bil običajen fast food

Zagotovo sem marsikaj pozabila. Zdaj sem pa že osmo leto v taksiju.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zgodovina del, ki smo jih opravljali
19.2.2011 14:04:07   
darja.mark
Kerensa že 17 let? ja kaj a delaš od 13. leta že?
No, jaz sem prvič delala v menzi med poletnimi počitnica,i iz 7. v osmi razred. Pol še med srednjo šolo dvoje počitnice preživela v ani od avtohiš, v pralnici, po srednji šoli pač kelnarila, dolgo v lokalih, nato 3 ali 4 leta v restavraciji, vmes naredila fax (zdaj me čaka diploma, al jaz njo, sej ne vem user posted image ), med porodniško uspešno šla skozi avdicijo za delovno mesto na radiu in zdaj že skoraj dve leti delam kot radijski producent na radiu. In mi je čist luštno user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
19.2.2011 14:26:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zgodovina del, ki smo jih opravljali
19.2.2011 17:21:50   
enea
evo še moj delovni cajt, po končani SŠ, pripravništvo v tekst. tovarni, šivanje- 6m + 1m red. dela, potem  restavracija na nivoji v kuhinji kot kuh. pomočnica, 1 leto, privat gostilna, kuh.pomočnica 5 let, OŠ, kuh. pomočnica + čistilka, 8 let ( vmes 2 porodniški), sedaj spet OŠ, ma ne ista, spet kuh. pomočnicauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zgodovina del, ki smo jih opravljali
19.2.2011 17:35:48   
Anonimen
Izkušenj bolj malo, ker je bila štipendija dovolj visoka (ali pa jaz premalo požrešna user posted image ).

Delala sem direktni marketing, od začetka do konca, to je od izbire baze do merjenja učinka, 15 let nazaj, ko je bil njegov car Mr. Đirlo user posted image . Bilo je fino, ker sem bila 100% free.

Hodila na javne razpise, oddaja razpisa in javno odpiranje ponudb. To je bilo še bolj fino, ker je bilo plačano prosto po Prešernu - veliko user posted image . Ena lepa štipendija v treh urah.

(odgovor članu enea)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zgodovina del, ki smo jih opravljali
19.2.2011 19:39:23   
mojamura
ja pa še jaz sem pozabila:
- preko ŠS v mercatorju
- v telefonskem studiu prodajala knjige ipd....


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zgodovina del, ki smo jih opravljali
19.2.2011 20:09:33   
nananaja
Začela sem dokaj pozno, konec srednje šole, ampak skoraj dve službi preko napotnice hkrati
- tajnica v pisarni turističnega društva zraven še prodaja turističnih spominkov,
- ter proizvodnja.
Potem sem nekaj let občasno delala v tej pisarni TD, hodila na njihove stojnice prodajat čipke, in kar nekaj sem delala v proizvodnji, kjer je delal fant.
- trgovina s čevlji, kjer je delala moja mama - kasneje tu prva redna zaposlitev
- po porodniški sem začela iskati bolj primerno zaposlitvi - dobila razvijanje programske opreme
- v isti firmi sem se preselila na testiranje programske opreme...

Zadnjih nekaj let vodim tečaje klekljanja, vsako leto mi je takle čas uspelo že začeti s 30urnim, letos pa me daje lenoba.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zgodovina del, ki smo jih opravljali
19.2.2011 22:40:26   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark
Kerensa že 17 let? ja kaj a delaš od 13. leta že?

Začela sem pri 14-ih letih in 9-ih mesecih - v času počitnic med 8. razredom in 1. letnikom.
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
- pri "Mr. Džirlo" sem sprejemala naročila in pakirala čaje

user posted image lahko bi ti pripisala MR. Đ!

Zakaj?

Dodajam pa še telefonsko anketiranje in telefonsko dogovarjanje za sestanke za sklepanje DZZ (takrat se je to ravno uvajalo).

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
19.2.2011 22:56:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zgodovina del, ki smo jih opravljali
19.2.2011 22:59:52   
Kerensa*
Še en dodatek z moje strani - čistilka v hotelu na Bledu (to sva delala skupaj z možem od "darje.mark" )user posted image in na AvtoSalonu v Ljubljani (kjer sem sesala preproge, na katerih so stali avtomobili user posted image ). En krajši čas sem delala tudi na Petrolovi bencinski črpalki v Ljubljani.


< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 19.2.2011 23:05:04 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zgodovina del, ki smo jih opravljali
19.2.2011 23:07:01   
Anonimen
V OS sem delala v 2h zivilskih trgovinah, v gimnaziji sem delala v knjigarni, 2h bankah in v elektru. Preko celega faksa sem delala v istem podjetju + priloznostna dela. Sedaj pa od diplome v javni upravi.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zgodovina del, ki smo jih opravljali
19.2.2011 23:13:56   
Nika v službi
Ste pa res vse zelo pridne! Jaz sem delala samo med poletnimi počitnicami, torej julij in avgust, 3 leta zapored, na Dunaju - kot sobarica v študentskem domu, kot receptorka v študentskem domu in hotelu in turistična vodnica. Zaslužila sem več kot odlično za tiste čase, več 10.000 šilingov, ki sem jih pridno tekoče porabljala že kar na Dunaju in živela na "visoki nogi".user posted image  Domov sem prinesla le nekaj drobiža in manjko spanja. Ko sem prišla domov, sem spala 2 dni skupaj!user posted image  
So pa to eni najlepših spominov in še zdaj sem v rednih kontaktih z določenimi ljudmi, s katerimi smo takrat spletli vezi.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zgodovina del, ki smo jih opravljali
20.2.2011 1:00:51   
darja.mark



IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Še en dodatek z moje strani - čistilka v hotelu na Bledu (to sva delala skupaj z možem od "darje.mark" )user posted image in na AvtoSalonu v Ljubljani (kjer sem sesala preproge, na katerih so stali avtomobili user posted image ). En krajši čas sem delala tudi na Petrolovi bencinski črpalki v Ljubljani.

 
Hmm,....da je pa tole kdaj počel, mi pa ni povedal user posted image kaj a oba sta bla čistilke, hah, si ga pa res ne predstavljam, doma je treba s prstom pokazat da kej spuca, mater se je poslabšal al kaj user posted image   Ga  bom zutri mal o tem povprašala, zdej že veselo pod kožo gleda

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zgodovina del, ki smo jih opravljali
20.2.2011 1:07:42   
Kerensa*
O, ja, "čistilka" user posted image je bil. Sicer ne kaj hudo dolgo, ampak bil pa je. Če mu pa že spomin peša, mu bo pa mogoče pomagala informacija, da je bil "Čolovc" zraven. Tako ali tako sta se onadva večino časa zafrkavala. user posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zgodovina del, ki smo jih opravljali
20.2.2011 1:17:47   
darja.mark
Hehe, tole ga moram zutri vprašat user posted image   mater kaj vse na RR zveš user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zgodovina del, ki smo jih opravljali
20.2.2011 1:18:16   
Kerensa*
Sorry, ampak kakšne sočne podrobnosti o tvojem g. Možu se pa žal ne spomnim. user posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zgodovina del, ki smo jih opravljali
20.2.2011 1:20:29   
darja.mark
user posted image user posted image   Škoda, lih je zanimivo ratalo. No itak pa če bi se česa spomnila bi jaz verjetno že zvedla ane 

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zgodovina del, ki smo jih opravljali
20.2.2011 1:21:50   
Kerensa*
Če me spomin ne vara, takrat niti z Z. še ni bil. Kolikor jaz vem, je bil srečno samski in sta lahko s "Čolovcem", ki je takrat že bil s H., skupaj šimfala babe. user posted image Pa še "Spidy" jima je pomagal, ko svoje U. ni imel zraven. user posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zgodovina del, ki smo jih opravljali
20.2.2011 1:25:30   
darja.mark
Čak a ti Z. poznaš? Sem misla da je ne, da poznaš samo B. Sam kako pa je bil samski, a ni šel od B. takoj k Z.? Hehe jao zmešano do amena kaj je ta človel počel,....Drugače pa razen Z. ne poznam nobenga ki si ga tam omenila. Upam da je vsaj Z. tista ki jo mislim. Pol otroka tut oba poznaš?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zgodovina del, ki smo jih opravljali
20.2.2011 1:29:52   
Kerensa*
Kdo je (bila) B., se mi niti sanja ne, Z. pa poznam še iz časov OŠ, saj sva hodili na isto OŠ, tako, da sem bila potem dokaj presenečena, ko sta onadva začela. Mislim, da je bil z njo in z dojenčkom celo enkrat na obisku pri "Spidyju" (Dragan je to, drugače) in U., ko sta še živela v stolpnici (zdaj sta se preselila nekam v okolico Ivančne gorice) - pa smo se tam srečali.
Edini, s katerim sem se nekoliko več družila (pa še to zato, ker smo bili "CB-banda"), je bil pravzaprav tvoj g. Mož. O njegovih boljših polovicah in potomstvu pa lahko rečem, da skoraj nič ne vem.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zgodovina del, ki smo jih opravljali
20.2.2011 1:32:02   
darja.mark
Hm,...koliko let nazaj pa ste se družili? Na tak način mi bo bolj jasno katero misliš, ker mi ne gre v glavo zdej tole,...neki ne klapa user posted image   by the way, stara, celo temo sve zaj....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?