|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dubrovnik
18.2.2011 21:19:16   
TomTaylor
A se splača iti v lastni režiji ali preko agencije, poleti, valda, sam ne vem kdaj je za it, če ne maram gužve a obožujem(o) vročino? Kakšne izkušnje?

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dubrovnik
18.2.2011 22:08:01   
trobentica123
Mi smo bili lani poleti (v sedmem mesecu). Šli smo z avionom- iz Zagreba ( veliko ceneje - karte nabavili preko hrvaške agencije, mesec dni prej), stanovali smo v privat apartmaju ( sorazmerna cen..)
Mesto je lepo, na plaži pa taka gužva, da se praktično nimaš kje usest!!!, na plavanje in ležanje nitine pomisli.
Tudi v mestu je zelooo gužva! Glih takrat sta priplula dva velika "cruzera" in se je kar ulilo turistov v mesto!!
Mesto je nekaj posebnega, sem pa pričakovala več! Cene v gostilnah - DA TE KAP!! 

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dubrovnik
18.2.2011 22:09:45   
čmrgelj
Dubrovnik  hhhhhmmmm - no jaz recimo obožujem gradove in temu podobne zgradbe, lani ko smo se vračali iz morja smo se tam tudi ustavli.
Sama zgradba zelo mogočna čudovita vredna ogleda, res je da so vsi muzeji ali stolpi ter obzidje za plačat kar pa ni prav poceni in v enem dnevu - večeru skoraj nemogoče vse pregladat, se splača kupit skupno karto,  če si kje v bližini na dopustu in si to v roku enega tedna počasi razgledaš.
Mi smo do Dubrovnika prispeli okoli dvanajste ure, vroče da dol padeš, in smo se šli najprej malo usvežit na njihovo znaminito plažo - no tam sem bila pošteno razočarana, gužva za znort, komaj da smo meli kam dati brisačo, pobirajo vstopnino razen če greš zraven na pesek kar nam je kar odgovarjalo in tudi tam gužva, da o svinjariji ki je plavala v vodi ne govorim katastrofa, na hitro smo se osvežili in odšli na že pozno kosilo nato pa v mesto.
Mesto čudovito, čisto, trgovinic malo morje , zelo okusno opremljenih, vidiš veliko vrhunskih butikov, v večernih urah vidiš kako peljejo stražo pred mestna vrata, če si tam na dopustu se lahko pelješ tudi z vzpenjačo na vrh hriba - gore od koder je čudovit razgled, no to nam ni uspelo pogledat.

Predlagam ti pa da pojdi v mestu čim višje do cerkve in poišči tablo kjer piše bar z najlepšim razgledom, krasatoa- romantika, izven obzidja na odprto morje bar v skalah prekrasno da tam gledaš sončni zahod. Prebivalci zelo prijazni kar z nekaterimi smo vspostavili kontakt res vstrežljivi - skratka mesto super, plaža pa samo za na hitro.
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dubrovnik
19.2.2011 3:48:48   
Kerensa*
Če ne maraš gneče, potem poletni meseci (predvsem julij in avgust, seveda) absolutno niso za obisk Dubrovnika, ne glede na to, ali bi šla tja v lastni režiji ali preko agencije.
Jaz sem bila tam lani, v drugi polovici avgusta, v lastni režiji. Vsi hoteli polni (ajde, v Hiltonu in Excelsiorju je bilo še nekaj prostega, ampak jaz sem za cel dopust zapravila 4x manj, kakor tam stane ena nočitev, tako, da...), vsa parkirišča polna (parkirno mesto je bilo prosto samo na najdražjem dubrovniškem parkirišču, ob utrdbi - ki je, za primer, dobesedno 10x dražje od npr. šibeniškega na njihovi promenadi), do plaže pa sploh nisem hotela it', glede na vse skupaj.
Sonce, ki ga imaš rada, lahko dobiš tudi povsod drugje, ampak je pa, ne glede na zgoraj opisano, Dubrovnik tako hudičevo lep (vsaj zame), da... Dejansko imaš kaj videti.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dubrovnik
19.2.2011 7:53:52   
alda
bila pred user posted image 24 a toliko? leti.
Bilo lepo...
ker sem bila mlajša ,polna energije, brez artritisa,..
kaj sem videla'
Gužvo že takrat veliko..
mi je pa ostala v spominu ena cerkev, zakladnica, kjer so mi padle zelo v oči in ostale v spominu zlate roke.
No malo za šalo, malo zares: kaj pa če si omisliš bivanje v kakem bližnjem kraju , pa pač obiščeš, plažo, Stradun ..ko se ti zazdi...

aja: jaz sem takrat bila v enem bolj varianta hostel hotelu Splendid, ki je bil kar poceni,hrana užitna, je pa bil september.začetek in je bilo še zelo zelo vroče!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dubrovnik
19.2.2011 7:55:44   
alda
pozabla : agencija Klas mislim da je bila..nisem pa ziher..leta in demenca user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dubrovnik
19.2.2011 8:44:44   
jakaracman
Meni je Dubrovnik za podaljšan vikend, ne pa za glavni dopust.Mi smo recimo julija skočili za en dan iz Pule bili ob 8.00 v Dubrovniku, pili kavo , kopali na Lokrumu, pojedli kosilo in obisk Straduna ...ob 23 uri smo bili nazaj v Puli.Šla bi recimo v dober hotel za par dni, bila pa sem pred recimo 22 leti na 10 dnevnem oddihu.Samo takrat ni bilo take gužve.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dubrovnik
19.2.2011 9:14:46   
TomTaylor
hvala! Po opisih sodeč je potem res bolje, da gremo na en "podaljšani vikend". Gužve pa ne maram ajoj...Za prvomajske tut zna bit gužva?!

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dubrovnik
19.2.2011 9:37:48   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

hvala! Po opisih sodeč je potem res bolje, da gremo na en "podaljšani vikend". Gužve pa ne maram ajoj...Za prvomajske tut zna bit gužva?!



Po moje, da ne, ker Hrvati nimajotoliko praznikov takrat (27. april). Mi smo bili sicer lani za prvomajske v Zadru, pa sploh še ni blo turistov, tako, da po moje takrat ni gužve, razen Slovencev seveda.

< Sporočilo je popravil Andromeda -- 19.2.2011 9:38:08 >

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dubrovnik
19.2.2011 13:30:00   
Anonimen
Izkušenj - veliko.
Najlepše mi je bilo maja..ampak to več kot deset let nazaj, ko v Dubrovniku ni bilo take gneče. Zdaj je gneča praktično stalno. Pomladni meseci so mi idealni, ker še ni prevroče.
Z avtom je še vedno pot dolga.
Z avionom imaš dve povratni karti čez vikend za 800 kun, plus ca 150 kun parkinga. Odhod je v petek zvečer, tako da imaš na voljo celo soboto in nedeljo.
Hrana je zanič (pač turistični meniji), meni sta dobri restavraciji samo dve, Portus in Navtika, ki pa je za "izlet" predraga, plus ena picerija, kateri ne vem imena.
Kava je dobra in na Stradunu draga.
Za kopanje Dubrovnik ni prva destinacija, je pa pri meni definitivno prva za popit kavo in za jazz veččer v Trubadurju.
Dobra izbira za nočitev je lahko tudi Cavtat, zna biti precej ceneje od samega Dubrovnika.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dubrovnik
19.2.2011 14:25:46   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

hvala! Po opisih sodeč je potem res bolje, da gremo na en "podaljšani vikend". Gužve pa ne maram ajoj...Za prvomajske tut zna bit gužva?!


Mi smo bili lani za prvega maja nekaj dni....in sploh ni bilo gužve......



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dubrovnik
19.2.2011 15:42:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

hvala! Po opisih sodeč je potem res bolje, da gremo na en "podaljšani vikend". Gužve pa ne maram ajoj...Za prvomajske tut zna bit gužva?!


Mi smo bili lani za prvega maja nekaj dni....in sploh ni bilo gužve......





Čeprav je gneča relativen pojem - meni maja definitivno je gneča user posted image .

Zadnjič sem bila novembra, in je bila za moje pojme tudi gneča, zaradi kruzerjev.

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dubrovnik
19.2.2011 16:46:52   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

hvala! Po opisih sodeč je potem res bolje, da gremo na en "podaljšani vikend". Gužve pa ne maram ajoj...Za prvomajske tut zna bit gužva?!


Mi smo bili lani za prvega maja nekaj dni....in sploh ni bilo gužve......





Čeprav je gneča relativen pojem - meni maja definitivno je gneča user posted image .

Zadnjič sem bila novembra, in je bila za moje pojme tudi gneča, zaradi kruzerjev.


Ko smo mi bili v Dubrovniku.....in bili smo ene trikrat, drugače smo bili v Cavtatu (kjer pa ni bilo nobene gneče).....ni bilo nobenega kruzerja.....

In po vsej verjetnosti je novembra manj kruzerjev kot maja in maja manj kruzerjev kot julija.......

Če pa "uletiš" v Dubrovnik ravno takrat, ko se masa iz dveh kruzerjev zgrne na Stradun je pa verjetno res precejšnja gneča.......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dubrovnik
19.2.2011 16:54:45   
Anonimen
In po vsej verjetnosti je novembra manj kruzerjev kot maja in maja manj kruzerjev kot julija.......

Če pa "uletiš" v Dubrovnik ravno takrat, ko se masa iz dveh kruzerjev zgrne na Stradun je pa verjetno res precejšnja gneča.......



Ne vem, novembra jih je bilo očitno kar precej.
Je pa lilo cel vikend in je vsak kruzer hodil v svojih palerinah user posted image .

Je bil pa to eden lepših vikendov, ne glede na dež in gnečo.


(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dubrovnik
19.2.2011 17:02:56   
čmrgelj
Jaz vsekakor vsakomur ki si želi v Dubrovnik priporočam letovanje nekje v bližini, da si čez dan na mirni plaži in če ti ne paše vsak dan gneča zvečer v mestu si pač kje drugje, si pa še zmerom lahko privoščiš Dubrovnik na dan ki si ga želiš, seveda pa odsvetujem vsakomur ki ne mara gužve obisk konec tedna, ker so takrat menjave po hotelih in križarke se vračajo proti Benetkam , ker se ti lahko zgodi da imaš takrat kar po 4 zasidrane, no to se je zgodilo nam, vendar mene gužva ni niti toliko motila ker sem pač občudovala arhitekturo in ne turistov, seveda pa tudi to da poseben čar.
Se mi pa vsekakor zdi da Dubrovnik ni primerno mesto za večdnevno letovanje kjer si želiš spočiti in nafilati baterije za naslednje leto, je pa vsekakor vreden ogleda kot sem že pisala -čudovit.


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dubrovnik
19.2.2011 17:07:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

hvala! Po opisih sodeč je potem res bolje, da gremo na en "podaljšani vikend". Gužve pa ne maram ajoj...Za prvomajske tut zna bit gužva?!



Po moje, da ne, ker Hrvati nimajotoliko praznikov takrat (27. april).


Po moje pa zna bit user posted image , ker je 25. april velika noč in so tisti teden po vsej Evropi velikonočne počitnice in potovanja.

(odgovor članu Andromeda)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dubrovnik
19.2.2011 17:12:43   
skuštrana
Ma, joj, meni je v Dubrovniku vedno gužva user posted image Zato ga pa še nisem videla "od znotraj"...Bo treba enkrat riskirat in it v gužvo user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dubrovnik
19.2.2011 17:17:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ma, joj, meni je v Dubrovniku vedno gužva user posted image


Mislim, da še nisem bila januarja in februarja - zna biti, da ni gneče, ker takrat pogosto piha zeloooo močna burja. Eto, včeraj je že user posted image .

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dubrovnik
19.2.2011 17:21:58   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ma, joj, meni je v Dubrovniku vedno gužva user posted image


Mislim, da še nisem bila januarja in februarja - zna biti, da ni gneče, ker takrat pogosto piha zeloooo močna burja. Eto, včeraj je že user posted image .


Burje tudi ne maram. Očitno Dubrovnik ni zame user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dubrovnik
19.2.2011 17:25:13   
TomTaylor
ja, šit pol glede gužve. Okej,...pol pa naj še takole vprašam: kdaj je lepše za it - spomladi (pred prvim majem) ali jeseni (recimo nekje oktobra)? ....sam da ni gužve.user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dubrovnik
19.2.2011 17:27:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

kdaj je lepše za it - spomladi (pred prvim majem) ali jeseni (recimo nekje oktobra)? ....sam da ni gužve.user posted image


Bila oboje, itak user posted image .
Spomladi je lepo, ker je dolg dan.
Jeseni (september, oktober) je pa nekako bolj mirno in spokojno v zraku.

Kaj pa vem - oboje je v redu.

ps. kuverte še nisem vrgla v nabiralnik, je pa ready.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dubrovnik
19.2.2011 19:52:14   
majčica1508
Edini kraj,kjer se vedno rada vračam....pa ne glede nato,kateri letni čas je........
Jaz bi ti priporočila hotel Kompas....leži v uvali Lapad,do starega jedra imaš cca 3km in super potke za sprehajat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dubrovnik
19.2.2011 20:42:16   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

ps. kuverte še nisem vrgla v nabiralnik, je pa ready.


no, le, ker se mi je danes zazdelo, da mi je poštar ob odhodu pomežiknil...Pomojem si revež po vsakodnevnem "a imaš mogoče kaj zame?" še preden je pritisnil na zvonec, čist narobe razlaga...
Ma hecam se. Ni panike.



_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dubrovnik
20.2.2011 12:17:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

ps. kuverte še nisem vrgla v nabiralnik, je pa ready.


no, le, ker se mi je danes zazdelo, da mi je poštar ob odhodu pomežiknil...Pomojem si revež po vsakodnevnem "a imaš mogoče kaj zame?" še preden je pritisnil na zvonec, čist narobe razlaga...
Ma hecam se. Ni panike.




Eto, kaj vse naredi ena sama znamka user posted image .

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dubrovnik
20.2.2011 12:19:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Jaz bi ti priporočila hotel Kompas....leži v uvali Lapad,do starega jedra imaš cca 3km in super potke za sprehajat


Ni slaba izbira.
Leži takoj ob plaži, ima notranji bazen, kar je fino, če ne greš v najbolj vroči sezoni, običajno ima ok cene za svoje tri zvezdice. Čeprav ni hotelski presežek, da vedno od sebe maximum. Za vikend z družino fino.

(odgovor članu majčica1508)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Komentar na anketo


Bi naredili anketo z največ komentarji pod njo?

da, že odgovarjam (62%)

da, zakaj pa ne (38%)


Število vseh glasov: 281

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!