|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
14.2.2011 9:57:00   
juhica
Tako pa sem nazaj s potepanja po trgovini z mlajšim, starejši je pa v vrtcu. Kupila sva par malenkosti, bom danes spekla mafine za valentinovouser posted image , zvečer pa možeka presenetila še s kako masažo, ki je dolgo ni bil deležen... Vikend je bil vesel, v Celje smo šli mal dinozavre pogledat - starejši se jih je grozno bal. Potem pa še na igrala, mi tudi malo na kavico, ki je zraven, pa smo se mal izmenjevali, da smo tudi otročke čuvali, pa mal maškarce pogledat v interspar. Družbo nam je delala še ena petčlanska družina, tako da je bilo res pestro.

Ime našega dojenčka, če bo fantek je pa skoraj 100 procentno izbrano, sicer možu najprej ni bilo najbolj všeč, ampak zdaj pravi, da bi šlo... Težko je najti ime za fantka, sploh za tretjega... No skratka, Julian bo, ali pa Julijan, to še razmišljam, kaj se mi bolje sliši.... Tudi  prva dva (Andrej, Leon) imata malo "starejša" imena, tko da bo kar ustreznouser posted image . Če bo slučajno punčka - se ne predam do morfologijeuser posted image , imam pa ene par izbranih....

Zdaj pa tudi jaz redno čutim gibe v trebuščkuuser posted image user posted image

No vidim da so knjige moderna darila - ampak mi jih tudi vedno prinesemo na rojstni dan kakega otrokauser posted image  , čeprav smo starši še vedno najbolj veseli kakega plišauser posted image

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 1451
   RE: Julijke 2011
14.2.2011 10:22:08   
Suziiika
Jutro punce user posted image , ter lepo Valentinovo želim vsemuser posted image user posted image .user posted image

Js sem pa že učeri zvečer pekla za danes, tak da mam mir dans, razn za kosilo še neki u izi pogruntam user posted image
Zej pa ne vem al bi me moglo skrbet, ker vse pravite kak čutite user posted image  kak brcajo, ker js pa še nič ne user posted image Joj kje je še pregled naslednji teden user posted image
Kar se imen tiče, za user posted image  sma zdej zbrala dokončno, za fantka je pa res malo težje, pa še glede na to da moj dragi pravi da bo fantek, mora bit neko super ime , nekej jih sicer mama na pladnu, sam boma še kr en čas se najbrž lovilauser posted image  Zaj je celi vikend vsako jutro se pogovarju z trebuščkom pa mu nagovarju da mora naslednji teden na pregledu lulčeka pokazat user posted image

smuki držim pesti da čimprej dobiš rezultate, pa da bodo najbolši kok so lahko user posted image

juhica kakšni pa so ti dinozavri na razstavi? Sem se ravno spraševala to zadnič ko sem plakat vidla, kak bo to zgledal?

Lepo preživite dan user posted image

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1452
   RE: Julijke 2011
14.2.2011 11:23:25   
juhica
Ma ne vem, ali smo mi kaj zabluzili, ali je bilo to to... Skratka ene deset dinozavrov v Planet Tušu Celje, mislim da ne naravnih velikosti (vsaj meni so se nekam majhni zdeli), ene dva sta se res zanimivo premikala, tako da se je moj šestletnik kar skril in skoraj zjokal.... Skratka najbolj zanimivi so mi bili fosili školjk, ki so bili zraven razstavljeni... Tista razstava dinozavrov v arboretumu je naredila prevelik vtis name, pa mi je blo tole mal brezveze... Veliko bolj zanimiva so bila potem una igrala v City Centruuser posted image user posted image user posted image , so otroci komaj čakali in težili ves čas, da pejmo raj na igrala....

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 1453
   RE: Julijke 2011
14.2.2011 11:28:14   
škrpijonka
Tudi jaz še ne čutim brcik. Imam pa v sredo pregled.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1454
   RE: Julijke 2011
14.2.2011 12:02:13   
smuki
Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... najlepše valentinovo ever!!
DObila rezultat iz amniocenteze.... z našo pikico je vse OK!!

Srečna srečna srečna!!

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1455
   RE: Julijke 2011
14.2.2011 12:23:39   
Suziiika
smukiuser posted image user posted image user posted image user posted image  super, sem vesela tudi jaz. user posted image user posted image

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 1456
   RE: Julijke 2011
14.2.2011 12:30:38   
spetko
ciaoo punce...

evo še mene....da se pohvalim da sem opravila licenco za katero sem se zadnje čase učila in nič bila prisotna tukaj...jeeiiii..ena skrb manj pred porodniško, zdej pa se bom probala spravit delat še 1 izpit in diplomsko user posted image  :D

najprej vseee naj naj otročkom in mamicam ki ste imeli pa da se vam uresniči vse kar si želite..

smuki, neja_teja..čestitke za dobre rezultate...

glede nakupovanja jaz imam še neki od prvega otroka ki tudi nismo vedeli kaj bo pa so nevtralne barve....tako da si bom malo kasneje dala še kaj duška za nakupovanje..te večje stvari pa že imam...

eno vprašanje imam glede vozička..je katera imela oz. bo imela voziček peg perego skate ali da je slišala kaj o njem, je vredu?..ker sem malo razmišljala pa bi zamenjala svoj voziček, pa me zanima če je v redu ali ne..hvala za odgovore...

jutri imam pregled...tako da bomo videli kako in kaj...

brcike  jih čutim samo če se umirim in bolj proti večeru...tako da upam da bom kaj kmalu čutla vse..

lih sem se pogovarjala s šefom in če bo še naprej vse ok, grem v sredini maja na dopust in pol porodniška in pol julija cartanje...tako da delam še ene 3 mesece in pol pripravljanje...:D :D :D

ammm...mi je žal ste tolko napisale v tem času, da se več ne spomnem kaj ste pisale. bom zdej bolj redna ki nimam več toliko obveznosti :D

želim vam prelep valentinov dan....

_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 1457
   RE: Julijke 2011
14.2.2011 12:35:39   
rakica82
Nea_teja in Smuki user posted image user posted image user posted image , super novice!!! Zdej pa uživajta na polno do konca nosečnosti.

Bom pol malo prebrala za nazaj, kaj vse ste se načvekale čez vikend, zdej šibam.

Pa pa


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 1458
   RE: Julijke 2011
14.2.2011 13:15:44   
bucibirba
Super Smuki za rezultate!!!! user posted image user posted image user posted image

Spetko, tudi tebi čestitke za opravljeno licenco! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 1459
   RE: Julijke 2011
14.2.2011 14:06:13   
Zima1976

Imam en čuden problem itakuser posted image . Sem v 19 tednu nosečnosti. Do sedaj vse dobro, razen povišan pritisk, ko sem ga merila pri ginekologu (max 140/80). Me je ginekologinja opozorila, da naj si merim pritisk doma. Do četrtka vrednosti nikoli več kot 120 zgornji. In tudi težav nobenih. Od četrtka pa mi močno utripa srce (ampak, ko si ga merim pulz ni povišan -največ 75), da je že kar nadležno.user posted image In tudi pritisk se mi je povišal ampak spet ne pretirano- recimo max. do 130 zgornji in tudi to samo ob eni meritvi, druge meritve čez dan so bile nižje). Danes si pritisk merim v intervalih in sem imela najvišjega takoj, ko sem prišla iz malice 129/66, drugače vse ostale vrednosti nižje. Tudi pulz ni povišan. Zatekan nič, urin je bil pred enim tednom b.p.

A je imela še katera take težave?user posted image In so povezane z mojo preobčutljivostjo? Al kaj je zdaj to?

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 1460
   RE: Julijke 2011
14.2.2011 14:55:33   
Suziiika
Zima1976 js mam tudi pr ginekologu vedno mal povišan pritisk, bolj zaradi straha pred gineko. ker sm mela vedno neke težave z ginekologinjo kot zaradi česa drugega , ne vem kak bo zdej pri novi ginekologinji naslednji teden, je pa res da občasno slišim srce tak fejst bit, ko se uležem pa umirim, bom ji omenla to naslednji teden da vidim kaj bo rekla.. Upam da ni nič kaj hudega, pa pri tebi enako..

(odgovor članu Zima1976)
Neposredna povezava do sporočila: 1461
   RE: Julijke 2011
14.2.2011 15:05:23   
MetiLu
Suzika, ne rabiš nič skrbet glede brck. Jaz sem jih v prvi user posted image  začutila šele v 20. tednu, če ne celo v 21. Ma vem, da ful pozno. Takrat so vse že pisale o metuljčkih in balončkih in brcikah, men se ni pa še nič dogajalo... Jih boš dočakala, brez skrbi user posted image

Smuki user posted image  za rezultate

Jaz sem pa dones čist podrta user posted image  zabasan nos, energija na nuli, tud apetita ni tapravega. Sem si zaželela mlečni riž in ga zmazala dva krožnika, zjutaj sem pa samo dva poopečena kosa kruhka z margarino pojedla,, tolk da ni bil želodec prazen... zgleda da je tole praznovanje malo za mano prišlo user posted image  ah, bo že, pa še vreme je spet user posted image

Možek je šel po tamaučka, jaz mam pa še par minut časa za računalnik user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 1462
   RE: Julijke 2011
14.2.2011 15:31:28   
julijka11
smuki čestitke za rezultat!user posted image , tudi ti uživaj zdaj 100 na uro...mene AC čaka v kratkem ( četrtek) in močno si želim, da bom potem tudi jaz pričela uživati tako kot treba

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1463
   RE: Julijke 2011
14.2.2011 17:58:39   
bubu_bibi
smuki - cestitke za rezultate! user posted image
spetko - user posted image za licenco!

MetiLu: drugace meni tudi malo otrdi trebuh, se je zacelo ze okrog 16.-17. tedna, samo sem prebrala, da je to normalno in ni razloga za skrb, ce ni bolece. Najbolj pogosto pa se zgodi ponoci ali takoj zjutraj, zlasti, ce se obrnem z boka na hrbet in sicer pod popkom.

vsem vam pa lepo valentinovo... user posted image

< Sporočilo je popravil bubu_bibi -- 14.2.2011 17:59:12 >


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 1464
   RE: Julijke 2011
14.2.2011 19:02:18   
medko
helou še jst po dolgem času
se nam je končala praksa in zdej smo 1 teden fraj.. ma danes sem šla na pregled k G in tam odsedela en šiht.. je pa vse ok, srčka je takoj dobila (zadnjič ga ni in ni blo), vprašala me je če grem kaj smučat user posted image user posted image sem samo debelo pogledala user posted image mi je pa rekla, naj še kar naprej pijem folno, a ve jo še pijete??
ma jst pa tud že čutim nekaj notri po trebuščku, čez dan bolj malo ker sem preveč v pogonu, zvečer ko se uležem pa ja. fajn občutek po dolgem cajtu user posted image sem pa v 1user posted image tudi jst ful pozno začutila brcike, mislim da v 21 tednu, ravno ko sem šla z morfologije.

čestitke vsem za fajn rezultate! Zdej pa res dejte uživat nosečnost, kar je še ostalo user posted image

modrčki za dojenje - jst ssm kupila v h&m-u, in jih še zdej najrajši nosim user posted image tud če že dooolgo ne dojim več. tako so mi udobni in mehki. sam še malčk če bi bli podloženi user posted image

take čveke ste, da komaj hitim brat vse user posted image user posted image

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 1465
   RE: Julijke 2011
14.2.2011 19:41:04   
binca 13
hej pozdravljene
pa sem se tudi jaz opogumila in se vpisala na tale prav lušn forum. me pa veseli da vas je toliko,ki vas ima rok julija .super. tudi jaz naj bi rodila julija (17-ega).komaj čakamuser posted image
lp pozdrav vsem user posted image

(odgovor članu medko)
Neposredna povezava do sporočila: 1466
   RE: Julijke 2011
14.2.2011 20:02:00   
marjetka15
Punce živijo,

se spet malo javljam... Ja res super vsem za odlične rezultate AC, ter vsem ki ste praznovale vse najboljše.

Jaz tudi že čutim brcike user posted image , moj mož je žalosten, ker jih on še ne, bo mogel še počakati.
Se je pa meni tudi že 2x zjutraj zgodilo, da mi je otrdel trbuh od popka dol, čuden občutek.

Sem pa možu danes za valentinovo kupila rdeč otroški bodi z napisom ''moj oči je zakon'' in je bil zelo vesel.

Toliko na hitro se še javim.



(odgovor članu binca 13)
Neposredna povezava do sporočila: 1467
   RE: Julijke 2011
14.2.2011 20:21:01   
nanny.girll
Pozdravljene!
Prodam komplet oblačil če katero zanima: http://www.bolha.com/oglas.php?id=oglas1273298453

majčica 2010

(odgovor članu marjetka15)
Neposredna povezava do sporočila: 1468
   RE: Julijke 2011
15.2.2011 8:18:44   
NEA_TEJA
Smuki čestitke tudi tebi za super rezultate sedaj pa samo uživanje.Jest sem zbolela včeraj vročina dons kašlanje,smrkanje vse me boli .Groza in te viroze .Tamalo mam spet doma ker tok kašlja da ni za v šolo.Še dobro da je vsaj tamal ok.


(odgovor članu nanny.girll)
Neposredna povezava do sporočila: 1469
   RE: Julijke 2011
15.2.2011 8:29:40   
Majuscka
Nea_teja in smuki: bravo, way to go! :) user posted image

Jaz pa sem imela včeraj morfologijo. Čeprav sem imela včeraj zelo pretresljiv dan in nič ni šlo kot bi lahko...Danes je že boljše. Po vrhu pa je še moj zamudil na pregled, tak da sem bila sama...sej ne po njegovi krivdi, samo saj veste, v tistem trenutku gore solz :) izvedela pa sem, da dobima user posted image ...pa to sem že nekako čutila, tako da nisem bila presenečena... S tamalim je vse ok, pridno brca, raste, tehta 320g... žal pa se mi posteljica še ni nič dvignila, tako da imam podaljšano bolniško, nič napora...in v najslabšem primeru carski rez...ampak bomo že. Nekje sem slišala, da obstajajo vaje, za dvig posteljce. Ve katera kaj o tem? Sem čisto pozabila vprašati ginekologa...

Danes pa bom počivala, vreme je direkt za to, in poskusila čim manj misliti na bremena, predvsem na službo, ki mi greni življenje...

Pridne bodite in miren dan žeim!

(odgovor članu nanny.girll)
Neposredna povezava do sporočila: 1470
   RE: Julijke 2011
15.2.2011 8:41:11   
Majuscka
No, to sem še pozabila omenit...

Vem, da se lahko posteljica dvigne vse do poroda. Saj ginekolog me ni strašil, ker velja tudi neko splošno pravilo, da bi se naj dvignila nekje do 28-30 tedna...ampak jaz sem že 2x krvavela in moram zato biti toliko bolj pozorna. Ginekolog je sicer ful skuliran, me je pa vseeno seznanil, kaj sledi, če se do konca ne dvigne...Na forumih pa za enkrat še ne najdem vaj za dvig posteljice...

(odgovor članu Majuscka)
Neposredna povezava do sporočila: 1471
   RE: Julijke 2011
15.2.2011 11:24:54   
mismis

user posted image
 
 
PDP, NICK, STAROST, ŠT.user posted image , ŠT.user posted image , DATUM PREGLEDA, NS

1.7.
 
2.7.
jana banana, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, MF: ?
total, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 17.2., MF: 17.2.
Zivez, 26, 2user posted image , 1user posted image , P: ., MF: 17.2.
 
3.7.
tina_r, ?, ? user posted image , ? , P: ?, MF: ?
 
4.7.
balem, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: 4.3.
pinky_fairy1, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: 21.2, MF: 21.2
 
5.7.
smuki, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: 1.3.
 
6.7.
magic, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
 
7.7.
botticell, okolica MB, 28, 3user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
frcafella, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
 
8.7.
sonya1, 42, 1user posted image , 0user posted image , P: 24.2., MF: ? user posted image
marjetka15, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, MF: 2.3.
muki1, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?., MF: ?
majuscka, 27, Sl. Bistrica, 2user posted image , 0user posted image , P: ?.,   user posted image
theirchy, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
 
9.7.
saskam, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
škrpijonka, Koper, 32, 1user posted image , 0user posted image , P: 16.2., MF: 23.2.
monika2011, Kranj, 22, 2user posted image , 1user posted image P: ?, MF: 9.3.
Suziiika, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 24.2., MF: ?
 
10.7.
katja117, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, MF: ?
 
11.7.
reni36, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,
MagicSpell77, 33, 1user posted image , 0user posted image , P: ? , MF: 2.3.
janca15, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ? , MF: ?
 
12.7.
mismis, 36,  2user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: 23.2. 
freyja, 28,  1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ? 
 
13.7.
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?.
Nateja85, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  MF: 22.2.
 
14.7.?
frufru, 35, 4user posted image ,  1 user posted image , P: ?, MF: ?, 3.3 ,
meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ?, 8.3.  user posted image
zoga08, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 9.2., MF: 8.3.
aloje, 35, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: 28.2.
Zima1976, 34, 1user posted image , 0user posted image , P: ., MF: 1.3.
 
15.7.
dhamma, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, MF: ?
petrussa, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., MF: 1.3.
.Evelyn, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., OGGT: ?
kovanec, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., MF: ?
 
16.7.
bubu_bibi, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: 9.3.
spetko, 24, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
 
17.7.
tamcy, ?, ?user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ?
aqua77, 33, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: 1.3.   user posted image
fiška33, 34, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF:. user posted image
sunny24, 29, 3user posted image , 1user posted image , P: 25.2.., MF: ?.
binca13, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., MF: ?.
 
18.7.
zabica81, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: 7.3..
meti.lu, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.2., MF: 8.3.
mamyp3, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: 2.2., MF: 6.3.
dekle23, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 3.2.., MF:
 
19.7.
rakica82, 28, 1user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: 10.3.
 
20.7.
anci banci, 31, 2user posted image , 1user posted image , P: 16.2.., MF: user posted image
NEA_TEJA, 35, 5user posted image , 3user posted image , P: 9.2., MF:  ?
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF:
 
21.7.
medko, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
bucibirba, 28, Primorska,  2user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: 18.3.
 
22.7.
**M**, 27, 3user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: 1.3.
 
23.7.
Špelca21, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: 15.2., MF:
 
24.7.
cori, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?., MF: ?
ssevin, 27, 2user posted image ,1user posted image , P: 17.2., MF:.   user posted image
piccolina1983, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., MF:. ?
 
25.7.
summer11, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, MF: ?
LuNaMi, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
Thrina, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., MF: ?
reginca1, ?, Maribor, 3user posted image , 2user posted image , P: 15.2.., MF: ?
 
26.7.
wwwwww, 23, 2user posted image , 1user posted image , P: 21.2., MF: ?
Juhica, 31, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, MF: 15.3.
nussy, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, MF: ?
 
27.7.
Roži_, 30, Koper, 1user posted image , 0user posted image , P: 28.2., MF: 15.3.
julijka11, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: 4.3., AC: 17.2.,  MF:  ?.
maca84, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: 2.3., MF:  ?
Helenc80, 31, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF:  ?
 
28.7.
Minnie, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: 23.2., MF: 15.3.
 
29.7.
_Mavrica_ , 25,1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
Tamcika, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: 14.2.., MF: user posted image
 
30.7.
Šnofla, 21, 1user posted image , 0user posted image , P: 15.3.., MF: ?
 
31.7.
 
X.7.
Vixen, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, MF: ?
anonimen, ?,1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
 
 
 
Julijk 2011 nas je: 74

user posted image user posted image  Z nami so pot začele: user posted image user posted image
 
sončnica14
SmInCa
nhaya
Angelica Wald
*Lili*
anak
aTri


 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

user posted image user posted image www.noseca.com/ 



  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   



  • user posted image



    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
  • Neposredna povezava do sporočila: 1472
       RE: Julijke 2011
    15.2.2011 11:29:11   
    mismis
    Majuscka, super za user posted image  user posted image user posted image , upam da se ti bo posteljica še dvignila.

    Nea_teja in Meti.lu, čimprej se pozdravita user posted image user posted image user posted image

    binca in theirchy, dobrodošli med nami user posted image  več nas je, bolj bo veselo

    smuki, super za dobre rezlutate AC, to je res najlepše darilo user posted image user posted image

    marjetka15, je bil oči vesel valentinovega darila?

    medko, jaz ne pijem več folne, pila sem jo nekje do konca 4.meseca ker sem ravno imela zalogo doma. Pa super za uspešen pregled. user posted image

    julijka11, bomo v četrtek mislile nate in navijale, da bo vse ok user posted image user posted image

    spetko, čestitke za licenco, a ni fino, ko se ti odvali eno breme? user posted image

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu Majuscka)
    Neposredna povezava do sporočila: 1473
       RE: Julijke 2011
    15.2.2011 13:30:14   
    spetko
    punce hvala za čestitke za licenco..

    danes sem bila na pregledu in sem čakal 3h in pol in bla sem not celih 10min ker je bil samo pregled in srček je bilo lepo slišat..vprašal kako sem in če karkoli rabim da naj pokličem...in mi dal datum za MF 11.3.
    tako da sem vesela da je vse ok...zdej sem v 18t+...

    a je katera mogoče imela peg perego skate ali pa ga ima namen kupit ali kakršnokoli izkušnjo, da ve če je ok?
    hvala..

    lp

    _____________________________

    9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
    10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 1474
       RE: Julijke 2011
    15.2.2011 21:38:53   
    Špelca21
    Hoj hoj sonosečke!

    Evo se javljam po dolgem času- imam toliko dela v službi, pa še s pripravami za poroko da za čvek zmanjka časa.

    ŽDanes sem imela pregled, sem pa od nedelje imela bolečine v sp. delu trebuha tako da mi je G. danes pregledal še maternični vrat in je vse ok. Na srečo! Sem ga pa "nafehtala" da mi je še navaden UZ naredil in najverjetneje bomo imeli user posted image . 16.3. imam morfologijo in bom tam še enkrat vprašala, ker danes ni hotla dat kej zelo nogic narazen ampak vseeno toliko da je rekel, da bo verjetno kar punca. user posted image

    Lepo bodite

    (odgovor članu spetko)
    Neposredna povezava do sporočila: 1475
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
    Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
    Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
    Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




    Najbolj naporno obdobje.
    пеперутка16

    Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?