|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 21:08:27   
NEA_TEJA



IZVIRNO SPOROČILO: bubu_bibi

punce, hvala za pozornost! user posted image

NEA_TEJA: čestitke in najlepše praznovanje jutri, če se ne motim.

MetiLu tudi vi lepo praznujte jutri!

Lep večer vsem!


Hvala enako tudi tebi vse naj naj oprosti k sm prej zgrešila.

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 1426
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 21:52:10   
mismis
bubu_bibi, vse naj naj pa še boljše za tvoj rojstni dan user posted image user posted image user posted image

Nea_Teja, supeca da je s fantom vse v redu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 1427
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 22:58:28   
juhica
NEJA_TEJA user posted image user posted image , odlično, čestitam za rezultat!!!

No, jst sem pa slišala srček bubike, izmerila pritisk in se stehtalauser posted image  - ultrazvok ni delala, no le toliko da je slišala srček, ker ga na uni mašinci ni (me je že zaskrbelo)... Potem smo se pa dobesedno cel dan potepali in uživali, še zvečer smo imeli fajn družbo, otroci so noreli. Zdaj sem pa tako izčrpana, da grem samo še spat...

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1428
   RE: Julijke 2011
12.2.2011 8:18:23   
bucibirba
NEA_TEJA, user posted image user posted image user posted image čestitke!!!!

MetiLu, uf, si bla pa res pridna! Lepo praznujte danes!


(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1429
   RE: Julijke 2011
12.2.2011 9:33:34   
juhica
ooo MetiLu ni je čez nutelino torto, sploh če si tok pridna in še pečeš - jst sm bolj na izi, pa kar kupim čokoladne oblate, prej sem pa vedno zaherce pekla... Nutelino z vloženimi višnjami sem nazadnje naredila za svoj rojstni dan, zdajle jo bom pa še enkrat za tavečjega (čez mesec in pol bo sonček imel šest letuser posted image ), ampak jst si dam fuuuuuuul duška pri količini kremeuser posted image . Eno lepo praznovanje, pa vse najboljše tvojemu "velikemu" Janezuuser posted image .

No kok sem se krasno naspala, pa to ni resuser posted image , tamal se skozi zbuja in to z histeričnim jokom, in to čeprav spim zraven njega. Tako se razjezi in raztrma, se sploh noče potolažiti, ampak gre še atija zbudit, pa kakav zahteva, prav težek je ratal, pa pravi da ga noge bolijo. Se mi zdi, da vse počne napol v spanju, da se sploh ne zbrihta, ali pa kaj čudnega sanja in potem to zahteva - npr. neko igračo ali risanko. Upam da bo to obdobje kmalu mimo, ker se zbuja skoz.

Ah glavno, da sem prišla v obdobje ENERGIJE!!!! Počutim se res super, sej pravim spet stara jst, me bo kar razgnalouser posted image user posted image . Tko zdej pa mal pospravljat, pride pol soseda z otročki na obisk, ven pa ne vem če bomo danes kaj šli, prav zoprno piha pri nas...

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 1430
   RE: Julijke 2011
12.2.2011 10:26:19   
Suziiika
Jutro punce user posted image

NEA_TEJA user posted image user posted image  ni druga za rečit, čestitam res, sem vesela zate!

MetiLu čis preveč si pridna user posted image  pol pa le nafehti dragega za eno masažo v pondelek user posted image  pa lepo praznujte user posted image

Drugače pa kar se teh nakupov tiče, midva sma bla v Eleclecu včeraj, pa sma kupla samo ene zoknčke.. sej so mel luštne stvari, sam kar se tiče barv, so mel že čis popredalčkano punčka-fantek, pa nisma nič uzela ker se nama še sanja ne kaj bo, pa tud na preklop ne vem če je biu kaki, večina samo oni za čez glavo..boma zgleda še mal počakala.. vsaj do 24ga, da vidma kaj bo ginekologinja rekla user posted image
Sma pamel tako peš turo od europarka pa do c&a-ja v mb, pa ker nism točn vedla kje je, sma mal okol in okol šetala user posted image  so me tak podplati bolel oz pete, pa utrujena tud do amena user posted image

juhica js bi tud prišla v to obobje energijeuser posted image  bi jo raaaabla ful user posted image

bubu_ bibi tebi pa vse najbolše z zamudo user posted image

Lepo se mejte user posted image  

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1431
   RE: Julijke 2011
12.2.2011 11:57:57   
smuki
NEA_TEJA iskrene čestitke... zdaj se pa lepo sprosti in začni max uživat v nosečnosti. Bravo!!!
MetiLu - pridna, nimaš kaj... mi je pa tole kar si napisala poznano, smo dali prejšnji vikend skozi (in ker je naša žlahta toliko velika in kup prijateljev... smo morali narediti tudi na dvakrat...zvečer sploh nisem več čutila nog... v ponedeljek sem pa samo dol padla)

Vsem, ki pa ta vikend praznujete --- vse naj naj!!

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 1432
   RE: Julijke 2011
12.2.2011 12:47:29   
MetiLu
Dan!

No, pa so priprave skoraj za mano user posted image  spečena še ena torta za jutri, pa pospravili smo, mi je možek precej pomagal, ker res ne morem več vsega sama... letos sem si dala veliko dela s peko, ker sem malemu obljubila in mi je "pomagal". Do sedaj sem vedno vse nakupila in torto tudi naročila v slaščičarni, letos sem pa rekla, da je že tok star, da ful sodeluje in mu lahko naredim malo več veselja in dogajanja okoli rojstnega dneva user posted image

Pol mi pride še best prjatlca pomagat narezke naštimat, pa smo kvit, razen popoldanskega skakanja po kuhinji in strežbe user posted image  no ja, za malega se že splača, ker je čist navit dones user posted image  

Zdele ga spokam spat, pol pojemo govejo juhco, pol pa akcija user posted image

Neja_tea user posted image  za dobre rezultate in zdravega fantiča user posted image  in vse najboljše vsem, ki danes praznujete user posted image


lep dam vsem

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 1433
   RE: Julijke 2011
12.2.2011 20:16:47   
mismis
da nas malo dvignem...

Meti.Lu, a je žurka uspela? Si bila pa pridna s peko user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1434
   RE: Julijke 2011
12.2.2011 20:27:03   
smuki
Jaz morem pa malo potarnat...
Že kakšen teden me ful dol tišči, da ne govorim, da hodim na wc po kapljicah... me je zdaj začelo bolet v dimljah. In to samo na levi strani. Včasih me tako boli, da sem komaj pokonci. Se pa pojavi bolečina, če sem nekaj časa na nogah. Npr. ko kuham ali pospravljam po kuhinji... ko si bolj ali manj na istem mestu me začne kr skupaj vlečt.
Vem, da bi mogla počivat in pit Magnesol... me pa zanima, če se tudi kateri to dogaja?

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1435
   RE: Julijke 2011
12.2.2011 21:00:04   
Suziiika
smuki meni se podobno dogaja, ne bom rekla da enako, ker tak fejst me ne boli, me pa špikne ko vstanem, al pa da ležim pa se hočem dvignat.. Pa včer me je malo bolj, ko sma mela tako peš turo po mb-ju, drugače pa ni neke krize no al pa sem se navadla..drugače pa js magnezij pijem vsako jutro že en lep čas..

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 1436
   RE: Julijke 2011
12.2.2011 22:45:16   
MagicSpell77
MetiLu vsaka čast, men se že ne bi dalo tolk pečt :) Upam, da je žurka uspela, pa da bo jutri še boljša!

Smuki in Suziiika to vama pa prav nič ne privoščim. Jaz nimam nobenih podobnih problemov, sem se pa preveč zredila in zgledam kot, da sem bebija pojedla. Sem gledala včeraj na enem pagu bušije v 19 tednu, pa se enim komaj kaj pozna. Jaz mam pa rit, buši in prsa 3x večje ko prej. Še vezalke si težko zavežem . Me je zadnjič soseda vprašala, če sem v sedmem mesecu... user posted image Hujšat ne smem...bomo pol to dol spravljali z aktivnostjo in plezanjem. Od začetka sem se zredila že za 8 kg, zdaj pa sem noseča 18 tednov in 5 dni. Pred začetkom nosečnosti sem imela pri 167cm 60 kg, zdaj pa že 68... Ma, bolj ko tu berem, sem lahko srečna, da sem samo bajsi user posted image Moj pa itak pravi, da sem mu lepa. To je pa najbolj važno!

En lep vikend vsem skupaj, mi bomo zabušavali, ker je napovedano grdo vreme, pa nam ni treba goric obrezovat.

< Sporočilo je popravil MagicSpell77 -- 12.2.2011 22:47:00 >


_____________________________

As long as you believe that time is money, you will spend money all the time. Time is not money. Time is free. You have all the time in the world.

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 1437
   RE: Julijke 2011
13.2.2011 6:58:05   
reginca1
Dobro jutro user posted image !

Evo mene je mali spet ob petih pokonci spravu!user posted image grozaaaaaaaaaaaa!!
Vsem ki ste praznovali malo z zamudo vsee najboljšeeeeeeeuser posted image .

Men se tudi zdi da me je kar napihnilo, trebuh mam tak k sem ga mela pri tavečji v 30 tednu. Me je malo šokiralo k sem bila v C in A in sem probavala eno jeans nosečniško krilo, pa se v ogledalo pogledam in me je skoraj kap zadela. Zredila se sicer nisem veliko samo 2 kg (jutri bo 17t), me pa že malce ovira tale moj bušiuser posted image !

Imam eno prošnjo če ima mogoče katera kakšno seminarsko nalogo iz SOCIOLOGIJE, se zelo priporočam.

Uživajte v nedelji in veliko počitka vsem želim!!

(odgovor članu MagicSpell77)
Neposredna povezava do sporočila: 1438
   RE: Julijke 2011
13.2.2011 7:01:10   
reginca1
Dobro jutro !

Evo mene je mali spet ob petih pokonci spravu! grozaaaaaaaaaaaa!!
Vsem ki ste praznovali malo z zamudo vsee najboljšeeeeeee.

Men se tudi zdi da me je kar napihnilo, trebuh mam tak k sem ga mela pri tavečji v 30 tednu. Me je malo šokiralo k sem bila v C in A in sem probavala eno jeans nosečniško krilo, pa se v ogledalo pogledam in me je skoraj kap zadela. Zredila se sicer nisem veliko samo 2 kg (jutri bo 17t), me pa že malce ovira tale moj buši!

Imam eno prošnjo če ima mogoče katera kakšno seminarsko nalogo iz SOCIOLOGIJE, se zelo priporočam.

Uživajte v nedelji in veliko počitka vsem želim!!

(odgovor članu MagicSpell77)
Neposredna povezava do sporočila: 1439
   RE: Julijke 2011
13.2.2011 9:24:38   
julijka11
ha, ha, spet se javljam iz službeuser posted image

NEA_TEJA čestitke! uživaj zdaj 100 na uro!

Vsem slavljenkam vse najboljše, pa da vam ne bo šlo vse na kileuser posted image ; za to še imate 5m časa....

in upam, da se boste danes kaj bolj razpisale ( da mi dežurstvo prej mine)

(odgovor članu reginca1)
Neposredna povezava do sporočila: 1440
   RE: Julijke 2011
13.2.2011 9:36:43   
mismis
Dobro jutro vsem skupaj,

julijka11, naj ti delovnik čimprej mine.

Meti.Lu, ste lepo praznovali včeraj?

Mi smo pa zapravljali v Leclercu, jap akcije so bile zelo ugodne (sem primerjala cene v BC in Pikapolonici), zato smo malo pohiteli, vseeno je bilo potrebno nabaviti kar nekaj stvari za user posted image user posted image . No z oblekicami nismo pretiravali, glede ne to, da še ne vemo, kaj bomo imeli, sva pa vzela en paket bodijev na preklop v kombinaciji svetlo modra in rjava barva. Mi je vseeno, tudi če bosta obe user posted image user posted image , bosta pa nosili svetlo modro barvo, midva tako ali tako nisva preveč nora na roza barvo.

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1441
   RE: Julijke 2011
13.2.2011 9:47:51   
Suziiika
MagicSpel77 mislim, da nisi edina s takšnim težavami user posted image  kar se tiče drugače mojih problemov, ni tak hudo, sem se navadla.. bom pa omenla ginekologinji naslednji teden, pa bomo vidli kaj reče... Drugače pa punca, js sm si učer nohte na nogah strigla user posted image  Don't ask user posted image  bo po moje tud ginek. rekla kej glede teže, ampak se zdej ne bom neki fejst obremenjevala s tem, za to bomo poskrbel pol, bo pol časa pa priložnosti tud -- z vozičkanjem gor in dol user posted image  drugače pa je moj tudi čis navdušen nad bušijem, skos boža pa slikari, tak da če ti pokažem kako sliko bo tud zgledal nekje 7 mesec user posted image , ampak je veseu, js pa tud neke panike ne peljem zard tega, tak da sploh nimamo za kej skrbet user posted image user posted image  

julijka11 ti kr pridi kej sem pogledat med službo da ti čimprej mine ja user posted image

Js pa hitro za župco gor zej, ve pa se lepo mejteuser posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1442
   RE: Julijke 2011
13.2.2011 10:24:30   
Suziiika
Aja pa še to sem pozabla, je pa tud čist od posamezne ženske odvisno kak se ji pozna nosečnost, ker npr. pri moji mami so vsi mislal da vozi mojo sestrično ven z vozičkom (ona je rojena en mesec pred mano) ker se ji nič ni poznalo ko je bla noseča in ni blo nobenmu nič jasno user posted image

Drugače pa MetiLu lepo se mejte danes user posted image

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 1443
   RE: Julijke 2011
13.2.2011 10:36:23   
total
Jutro...

Mi smo si danes  prvoščli daljši spanec in je bilo prav lušno. Zdravje  gre počasi na bolje,sam kašljam ko vrag. Eh sej bo...
Že komaj čakam četrtek in MF da vidim svojega bebija. Včeri je bil pop. v trbuhu kr mir,zvečer pa je Nikec na trebuščku začel pet in lej ga ...se je začel kobacatuser posted image ,tak da je je moj možek oreng začutu na rokiuser posted image user posted image user posted image .

Upam,da ste veselo preživeli vikend..jutr pa žal novi dan in nove obveznosti.

julijka11 teb pa naj mine hiter,se mi kr smiliš ko si na šihtu.

mismis super za nakup,a si mogoče kaj gledala une otroške varuške,ko so jih imeli????

Danes pa montiramo novo sobico za Nika,ki se že zelo veseliuser posted image .

Lepo nedeljo



_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 1444
   RE: Julijke 2011
13.2.2011 11:05:08   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: total

mismis super za nakup,a si mogoče kaj gledala une otroške varuške,ko so jih imeli????

Danes pa montiramo novo sobico za Nika,ki se že zelo veseliuser posted image .

Lepo nedeljo





priznam, da nisem gledala varušk, midva jo že imava, podedovano od mojih nečakov, jo je sestra zadnjič slučajno našla. Res, da je stara, ampak za prvo silo bo že.

Pa super za novo sobico, a ste mu naštimali kakšen poseben motiv?

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 1445
   RE: Julijke 2011
13.2.2011 11:22:29   
total
Gledala sem tut eno majo zdaj v Pikapolonici v akciji,bom šla pogledat..hvala ti vseenouser posted image .

Sobica je izredno lepa,ja kombinacija bela-zelena,izredno prostorna in velika.Stene ima večinoma bele,sam tam kjer postelja stoji in en takšen velik polkrog v rahlo zeleni barvi noter pa bajo verjetno kakšne  nalpekice,če bo želel. Se že veselim končnega rezultata..user posted image


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1446
   RE: Julijke 2011
13.2.2011 12:43:47   
MetiLu
Dan!

Hvala za čestitke user posted image  Včeraj je žur uspel, danes pa nas čaka še eden user posted image  torta je bila zelo dobra, edino ena rolada ne gre v promet, ker je malo presuha user posted image  danes sem že pekla pico iz včerajšnjih ostankov, da bom lahko danes frišne narezke naštimala...
Tamal je pa že dva dni kot navit user posted image  user posted image  nič ne posluša, vse mu je treba 10x rečt, pol pa še jezika nazaj user posted image  mulo moj, se vidi, da ima te dni občutek, da se zemlja okoli njega vrti user posted image user posted image user posted image  se mi zdi da prvič dojema kaj pomeni imet rojstni dan user posted image  pa saj ga je komaj dočakal... Naj uživa dokler traja user posted image

Zdejle pa eno kavico vržem vase, pol pa upam na WC, ker me tale hrana in zaprtost čist ubija... me vse tišči. Pa začel mi je trebuh otrdevat user posted image  že zdej ... prvič mi je šele v 30. tednu user posted image  mi pa to samo zjutraj, ko se zbudim... drugače pa user posted image  lepo brcka, tko da vem, da je ok user posted image  Trebuh in kile mi pa tokrat malenskot počasneje rastejo, kot prvič, kar je ok, ker prvič sem imela trebuh ko tank user posted image

Evo, možek je dostavil kavico user posted image  lep dan vsem



_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 1447
   RE: Julijke 2011
13.2.2011 14:29:43   
balem
http://www.mimovrste.com/artikel/1390749235/otroska-varuska-olympia-2100

No tole je pa tudi... Tale varuška je bila lani 30 eur ceneje... Je pa kr fina, men je všeč ker ima uspavanke, ji kr naštimava da ji lepo odpoje, pa nočna lučka je gor. Pa še dvosmerno komunikacijo ima, jst sem to hotla met, ker včasih lahko malo pomiri, da ji kr neki povem preko varuške...
se pa po novem plazimo, postavljamo na noge pa na veliko "govorimo" user posted image
tak da je pri naši bajti zelooooo pestro. Drugače, jaz in dojenček sva ok, čakava morfologijo, pol en tedn za tem pa greva še na 3D/4D.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1448
   RE: Julijke 2011
14.2.2011 8:01:09   
MetiLu
Dobro jutro!
Preživeli še eno dozo praznovanja user posted image  ma res je bilo fajn, Janezu je dogajalo 100/h, je dones spal ko polhek celo noč skoraj do sedmih zjutraj user posted image

Jaz sem zvečer samo dol padla, pa sem se tudi še kar naspala... Razmišljam kakšen jedilnik naj si sestavim za dones, ker sem od tega basanja čist napihnjena. Bo treba dones veliko sadja in solate pojest, pa kakšno enostavno rižotko, da se mal znormalizira vse skupaj user posted image  

Malo je treba še pospravit, pa sosedi moram stole vrnit. Mamo tako fajn mizo, ki se raztegne za 10 oseb, samo stole imamo pa samo 4... smo bolj na majhnem ... pa mal sesalec in cunjo sprehodit, pol pa mal ležečke user posted image

Bi pa zaradi daril lahko odprla knjigarno in zraven kinderjajčke talala, ker jih imamo zdej za celo leto user posted image  So šle pa moje pekovske "mojstrovine" vse v promet, edino salamce je ostalo, tako da bo spet pica v kratkem ... samo ne dones user posted image

Ta teden imam pa zobarja, pa najbrž bova šla po voziček, drugih obveznosti pa zaenkrat nimam user posted image  tako, da lahko samo sedim in valim user posted image  zjutraj mi je spet trebuh otrdel, sem mela tako kepo, točno čutim celo maternico na otip user posted image   ma to je pa res zoprno ... sicer pa sva z user posted image  ok

No,  lepo se imejte

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu balem)
Neposredna povezava do sporočila: 1449
   RE: Julijke 2011
14.2.2011 8:13:23   
smuki
Najprej, da vam zaželim veselga Valentinčka!!! user posted image user posted image user posted image

MetiLu... sem ravno danes zjutraj razmišljala, kako se počutiš po celovikendskem rajanju. Zdaj si pa le privošči in tud malo noge v luft.
A pri vas boste tud imeli knjigarno? Tudi pri nas... s tem, da bomo namesto kinderjajčkov delili otroške piškote user posted image .
Pri nas je potem rajanje trajalo še v torek - ko je bil praznik, pa še za v četrtek sem morala pripravit, ker so imeli otroci rajanje v vrtcu... Uf, je bilo res kr naporno...
Ampak je tudi meni tak užitek pripravljat za tamale, ker vidim kak uživajo v tem (no, naša je itak vsa srečna, če se vse vrti okoli nje).

Mojedva sta malo prej odpeketala vsak na svoj konec, jst pa razmišljam, kako ju naj pocrtam danes na Valentinovo. Bo treba nekaj sladkega... že taaaaaaaaako dolgo nismo nič user posted image .

Moja pikica v trebuhu pa tako razgraja... zdaj že fajn čutim, tudi če dam roko na trebuh.
Mi je pa danes ob petih, ko se je mala zbudila za pit, začela na ful teč kri iz nosu. Skoraj pol ure sem porabila, da se je ustavilo... pa da ne rečem, kako mi je dvigovalo, ko mi je v grlo teklo... bljek....

Aja, pa še nekaj... ta teden bom pa kr mal nervozna... zdaj je že polnih 3 tedne od moje AC... upam, da bo ta teden že kakšen rezultat... in glede na to, da me še niso poklicali reeeeeees upam, da je vse OK.


(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?