|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
6.2.2011 8:22:16   
juhica
Res je bil lep dan, ampak jst sem ga prespala, grlo me je bolelo in glava, pa sem raje počivala. Če ne bi bila noseča bi vzela lekadol, rekla, da mi grlo že ne bo pokvarilo načrtov in cel dan uživala na soncu... Mož je z otročkoma šel k tašči, pa tam so nekaj v gozdu delali, tako da so izkoristili dan, otroka sta pomagala... Tudi danes bom bolj doma in se čuvala... Pa tak lep dan. Uživite tisti, ki greste na morjeuser posted image user posted image

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1326
   RE: Julijke 2011
6.2.2011 9:08:06   
julijka11
juhica, lekadol lahko vseeno vzameš, tudi vse pastile za grlo niso prepovedane ( npr. Granobil )

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1327
   RE: Julijke 2011
6.2.2011 9:09:04   
NEA_TEJA
Mi smo tudi včeraj preživeli krasen dan smo šli skupaj z kolegi in njihovo družino na morčka pogledat če je vse ok z prikolicami pol smo pa kr cel dan ostali dol .Sabo smo imeli sendviče tko da smo imeli mali piknik v naravi seveda ni bilo žara  ta pa pride kmalu na vrsto.Otroci so noreli cel dan okol tastari pa smo čvekali in delali plane za sezono .Bilo je super bi danes takoj ponovila.

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1328
   RE: Julijke 2011
6.2.2011 9:46:11   
juhica
julijka11 hvala za nasvet!
Sam pastil itak ne prenašam nobenih, lekadol pa šparam za hujše primereuser posted image . Zanalašč ga nisem vzela, ker nisem hotela iti čez bolezenske znake, da se mi ne bi potem v še hujši obliki vrnilo drug dan. In zato sem pač raje cel dan počivala, če bi vzela lekadol bi pa cel dan norela naokoli, dobro se poznam... Dons sem že boljše, še vedno pa utrujena, ah, upam da se bo tudi ta utrujenost počasi nehala, glede na to da bom počasi 16 tednovuser posted image ...

NEA_TEJA super se sliši, joj zdej je pa še mene zanimalo morje, k ste se tok razpisaleuser posted image

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 1329
   RE: Julijke 2011
6.2.2011 9:46:52   
Suziiika
Pozdravljene user posted image

Sonček je lepo sijal, oz. še vedno sije, sam js se še tudi bol not skrivam ker še zmer smrkam, pa bom bol v izi, da ne pokasiram še kej ekstra zraven user posted image

Me pa zgaga peče zej že par dni kr fejst, me prej nikoli niuser posted image , pa sem najprej misla da je po jagodnem soku, sem ga nehala pit, pa drugi dan spet udarlo.. user posted image

NEA_TEJA super ste začeli izkoriščevati sonček, pa dol je verjetno še malo bolj toplo kot pri nas user posted image  

Nič punce, lepo nedeljo vam želim pa pazite nase user posted image

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 1330
   RE: Julijke 2011
6.2.2011 11:35:35   
rakica82
Živjo,

vidim da uživate na sončku. Res je lep vikend.


Juhica upam, da bo zdravje kmalu boljše.

Vas samo na hitro pozdravim in šibam na Šmarno goro user posted image .

Lep sončen dan vsem


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 1331
   RE: Julijke 2011
6.2.2011 11:43:52   
total
Čudovit dan je,sam moj miško mali je dobil anginouser posted image ,tako da smo notr na antibiotiku.Upam,da bo kamlu bolje in da izkoristimo lepo vreme.Že komaj čakam toplo obdobje,ker to me res ubija.
Že delam plane za majski dopust in iščem kam ga bomo pihnili user posted image user posted image . NEA_TEJA kje že mate prikolico??
Stanovanje imam pospravljeno,tašča kuha kosilo,tako da bo danes dan za počitek.Pa še do srede sm frajuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Lp



_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 1332
   RE: Julijke 2011
6.2.2011 14:58:56   
juhica
Suziiika sočustvujem s tabo (in s tabo Total), ampak bolje se je še malo pomerkat, itak čutim, da bo kmalu prava pomlad tu, potem bomo pa samo še zunaj user posted image user posted image user posted image

Mi mamo še to smolo, da tu kjer zdaj živimo, še vedno sonce niti ne posije na bajto (ekstremno severna lega pod hribom, pa še mrazišče zraven), in ne morem niti sama otroka pustiti ven, ker je okoli nas sama senca in vse je ledeno... No je pa poleti zvečer prijetno hladno celo v najbolj vročih dnevih user posted image

rakica82, hvala za želje, uživaj na Šmarni gori, še za nas, ki tole sonce od znotraj opazujemo...

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 1333
   RE: Julijke 2011
6.2.2011 15:26:17   
bubu_bibi
IZVIRNO SPOROČILO: juhica
itak čutim, da bo kmalu prava pomlad tu, potem bomo pa samo še zunaj user posted image user posted image user posted image



Oj, da bi bilo res! Sicer mene je najbolj strah, da se bo zima vrnila tam aprila, maja, čeprav tudi moj user posted image pravi, da je več take grozne ne bo letos.

Uživajte in lepo bodite, kjerkoli ste!


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1334
   RE: Julijke 2011
6.2.2011 16:05:26   
juhica
Hej punce - ZDELEEEEE na national geographic una super oddaja In the womb, pa ena se je glihkar začelauser posted image user posted image .... Jst sm hotla spat, pa sem čist not padla...

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 1335
   RE: Julijke 2011
6.2.2011 16:07:33   
NEA_TEJA
Ja bilo je res toplo mulčki so se podili okol nakar je kolegica rekla v hecu a veš da so naši dobili alergijo na sveži zrak ker toliko časa nismo bili nikjer .Sem misnla da bom počla od smeha .
Total prikolico imamo v Savudriji.

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 1336
   RE: Julijke 2011
6.2.2011 16:30:46   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: juhica

Hej punce - ZDELEEEEE na national geographic una super oddaja In the womb, pa ena se je glihkar začelauser posted image user posted image .... Jst sm hotla spat, pa sem čist not padla...


hvala za info!

ko sem zdaj gledala to operacijo, me več toliko ne skrbi sama amniocenteza

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1337
   RE: Julijke 2011
6.2.2011 17:59:30   
Suziiika
juhica user posted image user posted image  super hvala za info, sicer sem prva dva dela zamudila ampak že loadam user posted image  tak da bomo pogledli vse ko bo user posted image
Drugače pa sem sedela dans pred hišo, ko je sonce tak pripeku da sm zašvicala urnk,user posted image (ker pri nas smo na hribčku in sonce direkt v hišo sije od popoldneva nekje, je pa poleti tečno ja) user posted image    mi je blo prau vroče, sam se nisem hotla slečit ker je lih najslabše to zdej... sam je blo pa luštno na sončku, drugače pa dost pravjo ja, da naj bi ne bo več neke zime.. bi blo kr super user posted image  ampak sej bomo vidli user posted image
Zej pa šibamo na kremšnite, me je stric ravno klicu da je nabavu user posted image  pa mi ne rabi 2x rečit user posted image

Uživajte punce pa pazte nase.

< Sporočilo je popravil Suziiika -- 6.2.2011 18:04:30 >

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1338
   RE: Julijke 2011
6.2.2011 18:06:05   
juhica
joj, jst sm mal prespala user posted image , zdele pa gledam "gužvo" v materniciuser posted image  - četevrčki so se gnetli in brcali in božali - tok ganljivouser posted image .

julijka11 - ja kaj vse že zmorejo user posted image - noro!

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 1339
   RE: Julijke 2011
6.2.2011 18:07:25   
juhica
oooo suziiika, tut mene bo sonček pred bajtico cvrl, sam čez ene dve do tri leta user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1340
   RE: Julijke 2011
7.2.2011 11:47:50   
rakica82
Punce se vidi, da je lepo vreme, nikjer nobene user posted image . men je tok lepo tako toplo vreme. Je bla pa včeraj na Šmarni gužva za znort, se vidi ,da ponavadi midva ob vikendih ne hodiva gor, greva raje kam drugam in nisva navajena tko v koloni hodit po zadnjem klancu user posted image .

Meni pa zdej sonček že tako lepo greje dnevno sobo, zadnje dni zakuriva samo pol ko se znoči, mava tako lepo toplo. Je res, da  so hišo dobro postavili in nama poleti sonček sije samo na teraso, pozimi pa čez celo steno ,ker so stekla , obsije celo dnevno sobo. In ful paše, se uležt na kavč sredi zime in te sonček grejeuser posted image .

Te oddaje na Natinal geograpichu pa jst žal nisem ujela ,sva bla včeraj skozi zunaj.

Lepe pozdravčke vsem


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1341
   RE: Julijke 2011
7.2.2011 11:54:52   
mismis

user posted image
 
 
PDP, NICK, STAROST, ŠT.user posted image , ŠT.user posted image , DATUM PREGLEDA, NS

1.7.
 
2.7.
jana banana, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, MF: ?
total, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 17.2., MF: ?
Zivez, 26, 2user posted image , 1user posted image , P: ., MF: 17.2.
 
3.7.
tina_r, ?, ? user posted image , ? , P: ?, MF: ?
 
4.7.
balem, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: 4.3.
pinky_fairy1, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.21.2, MF: 21.2
 
5.7.
smuki, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ?
 
6.7.
magic, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF:
 
7.7.
botticell, okolica MB, 28, 3user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
frcafella, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
 
8.7.
sonya1, 42, 1user posted image , 0user posted image , P: 24.2., MF: ? user posted image
marjetka15, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, MF: 2.3.
muki1, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?., MF: ?
majuscka, 27, Sl. Bistrica, 2user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: 14.2.
 
9.7.
saskam, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
škrpijonka, Koper, 32, 1user posted image , 0user posted image , P: 16.2., MF: 23.2.
monika2011, Kranj, 22, 2user posted image , 1user posted image P: ?, MF: 93.
Suziiika, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 24.2., MF: ?
 
10.7.
katja117, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, MF: ?
 
11.7.
reni36, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,
MagicSpell77, 33, 1user posted image , 0user posted image , P: ? , MF: 2.3.
 
12.7.
mismis, 36,  2user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: 23.2. 
freyja, 28,  1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ? 
 
13.7.
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., NS: ?.
Nateja85, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  MF: 22.2.
 
14.7.?
frufru, 35, 4user posted image ,  1 user posted image , P: ?, MF: ?, 3.3 ,
meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ?, 8.3.  user posted image
zoga08, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 9.2., MF: 8.3.
aloje, 35, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: 28.2.
Zima1976, 34, 1user posted image , 0user posted image , P: ., MF: ?
 
15.7.
dhamma, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, NS: ?
petrussa, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., NS: ?
.Evelyn, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., OGGT: ?
kovanec, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., NS: ?
 
16.7.
bubu_bibi, 27, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: 9.3.
spetko, 24, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
 
17.7.
tamcy, ?, ?user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ?
aqua77, 33, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ? user posted image
fiška33, 34, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF:. user posted image
sunny24, ?29, 3user posted image , 1user posted image , P: 25.2.., MF: ?.
 
18.7.
zabica81, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: 7.3..
meti.lu, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.2., MF: 11.3.
mamyp3, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: 2.2., MF: 6.3.
dekle23, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 3.2.., MF:
 
19.7.
rakica82, 28, 1user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: 10.3.
 
20.7.
anci banci, 31, 2user posted image , 1user posted image , P: 16.2.., MF: user posted image
NEA_TEJA, 35, 5user posted image , 3user posted image , P: 9.2., MF:  ?
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF:
 
21.7.
medko, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: 14.2., MF: ?
bucibirba, 28, Primorska,  2user posted image , 0user posted image , P: 11.2., MF: ?
 
22.7.
**M**, 27, 3user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: 1.3.
 
23.7.
Špelca21, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: 15.2., MF:
 
24.7.
cori, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?., NS: ?
ssevin, 27, 2user posted image ,1user posted image , P: 17.2., MF:.   user posted image
piccolina1983, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., MF:. ?
 
25.7.
summer11, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, NS: ?
LuNaMi, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
Thrina, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., MF: ?
reginca1, ?, Maribor, 3user posted image , 2user posted image , P: 15.2.., MF: ?
 
26.7.
wwwwww, 23, 2user posted image , 1user posted image , P: 21.2., MF: ?
Juhica, 31, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, MF: 15.3.
nussy, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, MF: ?
 
27.7.
Roži_, 30, Koper, 1user posted image , 0user posted image , P: 28.2., MF: 15.3.
julijka11, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: 4.3., AC: 17.2.,  MF:  ?.
maca84, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: 2.3., MF:  ?
Helenc80, 31, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF:  ?
 
28.7.
Minnie, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: 23.2., MF: 15.3.
 
29.7.
_Mavrica_ , 25,1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
Tamcika, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: 14.2.., MF: user posted image
 
30.7.
Šnofla, 21, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., NS: 17.1.
 
31.7.
 
X.7.
Vixen, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, MF: ?
anonimen, ?,1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
 
 
 
Julijk 2011 nas je: 71

user posted image user posted image  Z nami so pot začele: user posted image user posted image
 
sončnica14
SmInCa
nhaya
Angelica Wald
*Lili*
anak
aTri


 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

user posted image user posted image www.noseca.com/ 



  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   



  • user posted image


    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu rakica82)
  • Neposredna povezava do sporočila: 1342
       RE: Julijke 2011
    7.2.2011 11:59:48   
    mismis
    Evo nas, pri nas je tudi danes tak lep sonček, da je pravi užitek. Še kakšno urco, pa bova z user posted image  peljala user posted image  na sprehod, nekam čisto na samo, da se bo lahko zlaufal.
    Drugače se pa meni trbuh že kar orenk pozna, pa če hodim malo dlje časa, ok res imamo malo hitrejši tempo, me začne kar orenk boleti.  Imam full občutek, da mi trebuh kar dol vleče. Kako ve to rešujete? Ali s pomočjo materinskega pasu?

    Oddajo na national geo. ujeli, ampak samo tisto o večplodni nosečnosti, no pa saj to je tisto kar nas zanima user posted image . Je bilo prav fino gledati te male medije, kako se kobacajo, brcajo, božajo, ljubkujejo,...v maternici

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 1343
       RE: Julijke 2011
    7.2.2011 13:16:33   
    MetiLu
    IZVIRNO SPOROČILO: julijka11

    IZVIRNO SPOROČILO: juhica

    Hej punce - ZDELEEEEE na national geographic una super oddaja In the womb, pa ena se je glihkar začelauser posted image user posted image .... Jst sm hotla spat, pa sem čist not padla...


    hvala za info!

    ko sem zdaj gledala to operacijo, me več toliko ne skrbi sama amniocenteza


    user posted image
    Tud jaz sem jo gledala, pa mi je prišlo na misel, da če izpeljejo take operacije, da pol tud AC ne more bit tako huda oz. rizična. Lahko je sicer bit pameten, sem pa jaz že razmišljala, da bi šla samoplačniško, pa sem se potem premislila...

    Drugače pa dan user posted image

    Včeraj smo se imeli super, smo šli v Portorož se malo sprehodit, pa na kavico, pa tamal je šel na ringelšpil user posted image  smo pa ujeli še taprav cajt, ker čez eno uro je bilo mesto polno, niti enega parkinga, ko smo se vračali proti Kopru, je v kontra smeri vse stalo user posted image  No, v kopru smo pojedli kosilo, potem pa se odpravili domov. lepo je blo user posted image

    Danes sva se pa s tamalim tud že malo potepala, zdele pa počiva, da malo nadoknadi za vikend user posted image  ima danes dopust, ker je vrtec zaprt in so tistih nekaj otrok, ki so za danes rabili vrtec prestavili v drugo enoto. Pa da naš "revček" ne bi doživljal stresa zaradi spremembe okolja, sem ga pustila doma in ima podaljšan vikend user posted image

    Sonček sva tudi že izkoristila, potem grem pa jaz za šporget, ker lubek danes nima celodnevne in bo kmalu doma user posted image  Danes bo pa poslastica, žrebičkovi zrezki, pire in solatka, njama...

    Lep dan vsem, lepo ga izkoristite user posted image



    < Sporočilo je popravil MetiLu -- 7.2.2011 13:24:10 >


    _____________________________

    12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

    8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

    (odgovor članu julijka11)
    Neposredna povezava do sporočila: 1344
       RE: Julijke 2011
    7.2.2011 15:42:15   
    Zima1976
    Punce nekaj šteka.Upam, da ne bo dvojne objave. 
    Torej..pregled sem imela v petek, vse ok, dobila slikico (čeprav ne pripada:):):)), ginekologinja me je malo kregala glede kg. Torej..kako se ne zredit???? ČE je pa vse tako dobro.
    Danes dala še kri zaradi srbečice kože (bilirubin pa še nekaj) tudi vse ok. Očitno je alergija.
    Me je pa zasekalo v ledvenem delu danes ponoči. Pa ne vem ali so bile ledvice ali hrbtenica. Je vse skupaj trajalo cca. 10 minut. Potem pa konec. Zdaj je dobro.
    Držim pesti za vse tiste, ki imate kakršnekoli težave, upam, da čimprej minejo.
    Lp in veliko sončka....

    (odgovor članu MetiLu)
    Neposredna povezava do sporočila: 1345
       RE: Julijke 2011
    7.2.2011 15:43:05   
    Zima1976
    Ah ja pa še tole. Morfologija-1.3....upam, da bo kaj bolj jasno glede spola:)

    (odgovor članu Zima1976)
    Neposredna povezava do sporočila: 1346
       RE: Julijke 2011
    7.2.2011 22:53:35   
    MagicSpell77
    IZVIRNO SPOROČILO: mismis
    Evo nas, pri nas je tudi danes tak lep sonček, da je pravi užitek. Še kakšno urco, pa bova z user posted image  peljala user posted image  na sprehod, nekam čisto na samo, da se bo lahko zlaufal.
    Drugače se pa meni trbuh že kar orenk pozna, pa če hodim malo dlje časa, ok res imamo malo hitrejši tempo, me začne kar orenk boleti.  Imam full občutek, da mi trebuh kar dol vleče. Kako ve to rešujete? Ali s pomočjo materinskega pasu?


    mismis mi imamo tudi user posted image pa mi hvala bogu ni nič panike na sprehode hodit. Je pravi živec in vleče na vse strani, ampak zaenkrat ga še obvladam. Smo pa izkoristili podaljšan vikend in šli v soboto na Komen (ene 3 ure hoje pa 700 m višinske razlike v eno smer) in danes na malo krajši pohod na Donačko goro (1 uro, 200 m višinske). In se moram kar pohvalit, da še vedno šibam, čeprav si gojzarje težje zavežem zaradi bušija. Mislim, da pohodne palice zelo pomogajo pri ravnotežju. Je pa res, da sem bila prej kar aktivna (pohodi, plezanje) tako, da me malo "stara kondicija" rešuje. Ker bi rada še naprej čim več skakala okoli, me tudi zanima kako ostale rešujete probleme z gibanjem.

    Super se mejte in izkoristite lepo vreme dokler traja. Ta bolanim pa želim, da se čim prej "pocajtate" in da bo vreme počakalo tudi na vas!

    Mi gremo jutri kulturno k moji mami na kosilo ;)

    < Sporočilo je popravil MagicSpell77 -- 7.2.2011 22:54:21 >


    _____________________________

    As long as you believe that time is money, you will spend money all the time. Time is not money. Time is free. You have all the time in the world.

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 1347
       RE: Julijke 2011
    7.2.2011 23:11:51   
    juhica
    gibanjeuser posted image  - ne vem kaj je zdej to, ampak jaz sem pa to nosečnost čist fuuuuč in tok brez energije, da se komi po kuhni premikam - in se skoz tolažim, da bo kmalu bolj, sam da ta začetek mine, ker to pač nisem jstuser posted image ....  Fajn je da je človek v kondiciji, pa tudi bliža se poletje, čas velikih sprehodov, tudi soseda je na porodniški....

    mismis, jaz imam tudi že tak trebuh (pa čisto naenkrat mi je zrastel, v zadnjem mesecu), kot da bi bila že v petem mesecu - in me ko stojim bolijo spodnje kosti (pri nožnici), kot me ponavadi bolijo med menstruacijo, če se uležem, takoj neha. Sam trebuh me pa ne boli, včasih, če hitro vstanem ali se obrnem, me precej špikne. Če hodim je v redu, danes sem šla na sprehod - edino izčrpana sem, pa ne vem ali zaradi nosečnosti, prehlada,...

    Sem šla prav na internet geldat, ampak naj bi to špikanje in utrujenost bila povsem normalna pojava v nosečnosti, sploh na začetku. Komaj čakam, da dobim un hud naval energije, ki sledi tam okoli 24. tedna (po včerajšnji oddaji sodeč)user posted image  - pa jaz sem ga imela že dvakrat imela, menda me ne bo tokrat na cedilu pustil...

    Lahko noč, pa čimmanj sprehodov na stranišče vam želimuser posted image

    (odgovor članu MagicSpell77)
    Neposredna povezava do sporočila: 1348
       RE: Julijke 2011
    8.2.2011 7:51:27   
    monika2011
    LEPO SONČNO JUTRO VSEM :)

    Naj povem, da sem v 17. tednu tudi jaz začutila prve nežne brcike. Občutek je res lep, komaj čakam, da jih bodo lahko čutl še drugi, ko se bodo stopnjevale. Drugače se pa počutim super, spet imam nekaj energije, zgaga je nehala. Zdj pa čakat morfologija marca, da ga spet vidim :) :) :)



    Zadnjič je moj sinko Enej pridirkal k meni,objel moj trebušček in rekel: moj moj dojenček, tok je blo lepo...Pa pravi, da bo bratca imel, ne setrice, ko ga vprašamuser posted image user posted image user posted image BOMO VIDL KAJ BO




    (odgovor članu juhica)
    Neposredna povezava do sporočila: 1349
       RE: Julijke 2011
    8.2.2011 8:11:04   
    julijka11
    evo, spet pišem iz službe:((( ali barem sem potem plačana prazničnouser posted image

    mene je tudi razgnalo v zadnjem tednu; takoj ko sem dobila nazaj apetit in še komaj skrijem bušija z oblekami, hlače pa me normalne preveč tiščijo zaradi pasa  ko sedim, tako da veselo že tudi nosim nos. kavbojke

    lenitis pri meni še kar traja - enostavno se mi skoraj nič ne da, tisto najnujnejše še spravim skupaj, ostalo pa nič od mene....tudi čakam naval energije; upam da pride čimprej

    (odgovor članu monika2011)
    Neposredna povezava do sporočila: 1350
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
    Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...
    Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
    Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




    Najbolj naporno obdobje.
    пеперутка16

    Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?