|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 21:40:36   
Anonimen
RA je v ZD, mi2 pa itak najbolje, da parkirava tam kjer ponavadi... itak mislim, da ima urskaf okoli 12h...

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1351
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 21:43:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: urskaf

T.Z., jaaaaa, dobra ideja!!! Pregled imava ob 12. kak dolgo bo trajalo se mi pa niti sanja ne. Če ti ve mogoče katera druga povedat. user posted image



eto, ob 12h ima, domnevam, da če mi2 uletiva v celje okoli 13h da bomo ravno pravi čas... urskaf bo malo čakala pri RA, potem gre not in bo 123 ura 13h....

(odgovor članu urskaf)
  Neposredna povezava do sporočila: 1352
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 21:47:04   
Arwenko
Ok, načeloma ob 13h kot ponavadi in šibama proti zdravstvenem domu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1353
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 21:50:17   
urskaf
Hejhoj! Ja, urskaf ima ob 12. user posted image Sam jst jo bom mogla pol še nahranit. Ker grema že ob 11. od doma, pa boma takrat nekje jedle, pol bo pa spet lačna, tak da če bota mogle še mal počakat, ne mi zamerit. user posted image Vidve se kr zmenita kjer hočeta, se lahko tudi midve pripeljema potem tja. Bom poklicala T.Z. takoj, ko bom konec, pa se bomo bolj podrobno zmenile. 

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1354
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 21:50:37   
Anonimen
jop!

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1355
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 21:52:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: urskaf

Hejhoj! Ja, urskaf ima ob 12. user posted image Sam jst jo bom mogla pol še nahranit. Ker grema že ob 11. od doma, pa boma takrat nekje jedle, pol bo pa spet lačna, tak da če bota mogle še mal počakat, ne mi zamerit. user posted image Vidve se kr zmenita kjer hočeta, se lahko tudi midve pripeljema potem tja. Bom poklicala T.Z. takoj, ko bom konec, pa se bomo bolj podrobno zmenile. 


eto, pol pa tko al tko lih prav. mi2 z A. se okoli 13h dobimo, pičimo proti zd in šibnemo vse 3 naprej ane user posted image  mi2 pa parkirava nasproti celeia-parka, tako da itak vseeno po kateri strani greva do parka ane... če pa še ne boš konec ko mi2 prideva v celje se bomo pa kje blizu zd na kavo vsedle, hudega nama že ne bo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urskaf)
  Neposredna povezava do sporočila: 1356
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 21:54:04   
urskaf
Superca!!! Komaj čakam!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1357
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 22:00:41   
Arwenko
Pomoje bom jaz tudi hranla tam nekje, ni panike smo  navajeni...gremo ali na kavico ali pa na kakšni klopci nafutramo otroke :)

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 1358
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 22:12:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Pomoje bom jaz tudi hranla tam nekje, ni panike smo  navajeni...gremo ali na kavico ali pa na kakšni klopci nafutramo otroke :)


ja ja, sam urskaf bo zeblo... ona polno doji user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1359
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 22:19:41   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Pomoje bom jaz tudi hranla tam nekje, ni panike smo  navajeni...gremo ali na kavico ali pa na kakšni klopci nafutramo otroke :)


ja ja, sam urskaf bo zeblo... ona polno doji user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Pozabla...no, pol pa kavica user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1360
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
1.2.2011 9:05:05   
lidik
hej punce, kako ste?
Naj sem vam považim, da jaz sem imela pa včeraj po dolgem času super leteči dan - mali je bil pa skoraj cel dan v varstvu. No ok, sej to je zgledalo tako, da zjutraj sem ga pustila našima dvema in sem jaz odfrčala do Rogaške, potem sem prišla nazaj ko je bila ura za previt in nahranit in sem to uredila, ga spet pustila in odfrčala do Celja in Ljubečne no pa spet ponovi postopek - previt in nahranit domov in potem sva šla z mojim nazaj v Rogaško - sva kupila ploščice za kopalnico. Jupi !!!! So mi bile super lepe. Danes pa se ravno odpravljava v Celje, ker imamo v bolnici pregled, pa rentgen plučk, pa ne vem kaj vse ga bodo spet mučli. user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1361
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
1.2.2011 12:46:37   
nadka30
lidik držim pesti da bo vse ok in da vaju ne bodo preveč mučiliuser posted image user posted image user posted image

sedaj pa k našemu poročilu mi  smo ok, krst je uspel niti enkrat ni zajokala ampak je z okroglimi očmi gledala kaj se dogaja okolil nje, cerkev je bila full lepa saj še niso pospravili božičnih smerečk in jaslic tako da je bil čist božični filing, torta je bila dobra ostalo jo je zelo malo v glavnem uživali smo je bil hec ko naju je župnik povabil odspred in jih je velika večina mislila da se boma poročila in da boma sedaj izmenjala prstana saj po eni strani mi je malo žal da tega nisma storila pa saj bo bomo imeli pa še v prihodnosti eno fešto .

Malo poskušamo z gosto hrano pa ni ne vem kako velikega navdušenja tako da smo trenutno na mirovanju in uživamo pri maminem mlekcu se moram pa pohvalit po cca 2 mesecih smo spet končno spali to pomeni da se mi je zbudila samo 2x na noč ma to je naš rekord, nazadnje sem tako spala na dan pred prvim ceplenjem- ja punce lanskega decembra moram rečt da je prav pasalo se končno 6 ur skupaj se naspat
Drugače pa pridno rastemo spet se nam nekaj pojavljajo te sitne temence ampak mi smo vztrajni in jih bomo pregnali.
Moram pa pohvalit še našo nadjo letos je prvošolka in sedaj so pisali test iz matematike in ja naša pupa je dobra v matematiki mami pa ponosna da se ji smeji do koroške

tako to bo v kratkem vse punce uživajte naši sončki so tega vredni user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1362
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
1.2.2011 13:19:04   
Arwenko
No, evo, Arwenko je ostala doma 

Sicer ne vem kaj ji je, mislim osebno da ni nič hujšega, ampak naša punca danes ni taprava. Nosek je spet malo zamašen, pa nekaj pokašljuje, ampak dobro, tu še ni sile. Mi je pa obrok ob 11.30 zbruhala v loku, komplet
Sicer vsepovsod piše, da če se to zgodi 1x ni nobene panike, pa vseeno, mislim da ni taprava danes no, ne znam niti prav opisat. Sicer je ravnokar hotla flaško met, pojedla 20ml in zaspala, bomo videli kako bo danes do večera, itak naša pediatrinja dela danes do 20h.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1363
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
1.2.2011 13:29:06   
Tik tak
Arwenko - tudi nam se je to enkrat zgodilo - sredi noči in moram reči, da je bila zelo neprijetna izkušnja, ker takšnega bruhanja še nisem videla! Ampak je bilo pol vse ok, le precej utrujena je bila potem ves dan in je veliko prespala. Zgleda, da ji nekaj ni pasalo in je pač moralo iti ven - bila pa je večer pred tem kar precej taka...sitna no, pa kar nekaj je jokcala, nič ji ni bilo čist prav. Upam, da je tudi pri vas takšna muha enodnevnica in da se hitro porihtate!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1364
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
1.2.2011 13:45:35   
Arwenko
Tik Tak...jaz tudi upam, da je muha enodnevnica...saj bo. Trenutno jo še krčki ful dajejo revo...ampak saj bo to tud, pomoje je vse skupaj povezano user posted image

(odgovor članu Tik tak)
Neposredna povezava do sporočila: 1365
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
1.2.2011 18:06:27   
Anonimen
Daaaaaaaan!!!

Arwenko: jaz upam, da je Alex že boljše no!!! Res škoda, ker te ni bilo.
Za jutri sem pa tako že povedala, da dvomim, da bom jaz za šetnjo, ker ima Filip 2.cepljenje in ne vem kakšna bo reakcija - če sploh bo pa ga ne bi okoli vozila in ga bova imela bolj not. Pridem pa 100% na zumbo zvečer, to pa. user posted image

Urskaf: hvala za šetnjo/kavico/čvek!!! Super je bilo, komaj čakam, da se spet vidimo!!!

Lidik: upam, da ste ok poštimali!!!

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1366
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
1.2.2011 18:48:24   
Arwenko
Alex je boljše, naslednja dva obroka sta v celoti ostala v želodcu. Sicer jo še malo zvija in malo tečka, ampak ni več tak hudo. Nosek pa tudi pridno čistimo pri vsakem previjanj in lažje diha. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1367
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
1.2.2011 18:56:00   
Anonimen
Dihanje si ji kaj "zmerila"? Preštej št. vdihov v eni minuti, da dobiš frekvenco...

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1368
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
1.2.2011 19:21:00   
Tik tak
Arwenko in/ali katera druga - jutri za kakšen sprehod z našimi malčki v Celju? Filip se cepi, tako da bo počival, ostale pa...če je katera za - midve sva! In v četrtek tudi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1369
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
1.2.2011 20:02:27   
brezcopatka
Tik tak: jaz grem po vsej verjetnosti jutri v Celje, tam ob ene 13ih. Lahko mi pa pošlješ številko na zs, pa ti dopoldne javim?

(odgovor članu Tik tak)
Neposredna povezava do sporočila: 1370
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
1.2.2011 20:34:41   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: Tik tak

Arwenko in/ali katera druga - jutri za kakšen sprehod z našimi malčki v Celju? Filip se cepi, tako da bo počival, ostale pa...če je katera za - midve sva! In v četrtek tudi!


Jaz sem za user posted image

(odgovor članu Tik tak)
Neposredna povezava do sporočila: 1371
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
1.2.2011 21:27:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: Tik tak

Arwenko in/ali katera druga - jutri za kakšen sprehod z našimi malčki v Celju? Filip se cepi, tako da bo počival, ostale pa...če je katera za - midve sva! In v četrtek tudi!


Jaz sem za user posted image



jaz bom pa tako Arwenko javila, če se bomo pridružili... če Filip ne bo imel reakcije do 12h potem bova šla na šetnjo, atiju pa pustila popoldan za delo/učenje.

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1372
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
1.2.2011 21:53:11   
Arwenko
Polse pa tak zmenimo 13.30 parkirišče nasproti Celea parka v centru. Javite mi če katera pride, da se počakamo, pol pa gremo ob Savinjo user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1373
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
1.2.2011 21:59:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Polse pa tak zmenimo 13.30 parkirišče nasproti Celea parka v centru. Javite mi če katera pride, da se počakamo, pol pa gremo ob Savinjo user posted image  


js js js, sam upam, da Filip REES ne bo imel reakcije - prejšnjič je ni imel!!!! A. je čist navdušen, da bo mel popoldan "prost" za šolo user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1374
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
1.2.2011 22:07:52   
brezcopatka
O , super, jaz sem tudi za.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?