|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
25.1.2011 19:24:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

kje pa ste vse? user posted image  a ste šetale z nama? ker mi2 z arwenko sva spet naredile par km, ampak sva porabljene kalorije hiiiiitroooo nadomestile s super evropino tortico user posted image


face user posted image user posted image


hehe ane?
no ju3 pa šetnja, potem pa zumba zvečer. ma spet bo tempo user posted image

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 1276
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
25.1.2011 20:02:20   
kpmk
tz - pa a to spet s tortico ? user posted image user posted image

nadka30- da ti javim. prjatlca je delala teste za mano in ima izvid, jaz še vedno ne... in pazi to,... mala je full alergik in ji je sedaj po skoraj 2eh letih pokazalo minimalno (počasi izveni) alergijo na mleko, prej pa nikoli.... svašta !!!!!! 

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1277
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
25.1.2011 20:46:30   
Arwenko
evo še mene...

šetnja je bila super, ampak tamala je u iber tečna od takrat naprej. Že v avtu se je začela sirena, pol popoldne samo tečkanje, ampak je nekako šlo, prejle kopanje super, zadovoljna, po kopanju pa tečna no, ko sem jo vzela ven iz banjice, jok, histeričen, tačas da sem jo obrisala, namazala, ji sčistila nos, histerija, zdaj je pa spila malo čaja in je v postli...bomo videli kako bo to... user posted image

kpmk, kaj pa če bi ti malo poklicala, kje so izvide založili. 

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 1278
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
25.1.2011 22:03:55   
Anonimen
kpmk: ej, kaj pa vem... mislim da ne user posted image  po vsaki šetnji pa tudi ne pade tortica noooo!!! user posted image  drugače se pa strinjam z Arwenko, jaz bi na tvojem mestu poklicala in zatežila...

Arwenko: user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1279
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.1.2011 10:15:52   
Anonimen
Dan!
Kje pa ste danes vse?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1280
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.1.2011 12:26:02   
strelka87
živjo. je imela morda katera v nosečnosti težave s krvavitvijo z nosu? men namreč ta teden teče po 2x na dan še ponoč. že včasih sm mela te težave v nosečnosti pa še bol. baje da je za nosečnost to normaln pojau? sm u 18tednu pa 1dan. baje da v zimskem času še to bol izpostauleno. kako ste si ve lajšale to težavo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1281
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.1.2011 15:00:12   
urskaf
Hej hoj! Danes je pa res zatišje tu gori. user posted image

Jst bi imela pa eno vprašanje. 1.2. morava s Špelo v razvojno ambulanto v ZD Celje, k dr. Mariji Planinšek Bojovič. Mi lahko prosim katera pove kje najdem to ambulanto? Saj ZD vem kje je v Celju, sam to je pa tudi vse. Najlepša hvala!

Strelka87, jst sicer nisem imela teh problemov, sem pa slišala, da bi lahko bil problem suh zrak v stanovanju, predvsem ponoči. Pa še tole sem našla na enem drugem forumu:
Krvavitve iz nosu so pogostejše v času nosečnosti, ker je sluznica nabrekla, bolj občutljiva, žile se razširijo . Se pa da pomagat s kapljicami za v nos, tud s fiziološko tekočino. Sploh ponoči je dobro imet vlažen zrak. Pa treba je pazit, da uporabiš res mehke robčke in se ne brišeš pregrobo.


(odgovor članu strelka87)
Neposredna povezava do sporočila: 1282
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.1.2011 15:10:57   
kpmk
strelka- men je tud kri, samo ne na polno, tak k da bi mi vedn kak žilca počla
urskaf-ravno danes sem imela RA - to je tu ko je otroški oddelek, ne vem kako ti razložit, tu med bolnico in ZD.
tz - hehe sem že mislila da si pr vsaki šetnji privoščlita user posted image
izvidi - zanima me že je nadka dobila

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 1283
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.1.2011 15:27:10   
lidik
urskaf to je tam ko tudi midva hodiva user posted image user posted image user posted image user posted image
To greš kot da bi šla na zadnji vhod za zdravstveni dom - tu proti bolnici in namesto da greš v zdravstveni dom so malo levo ene takšne pomične vrate in greš skozi tiste vrate in potem na desno še skozi ene takšne vrate in kmalu boš videla razvojno ambulanto. No če se boš pa kaj lovila me pa pokliči pa bova na vezi da prideš do tja. user posted image Pa glej da mi poročaš kaj si zvedela !!!!

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 1284
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.1.2011 15:41:36   
kpmk
danes smo bili v RA in imamo nove mere (v soboto bo stara 4m) in je rekla da naj jo kr že bolj pokončn držim, ker se sama steguje na polno:
mere -  5530g - 60,50cm - 38cm

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1285
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.1.2011 15:42:34   
Anonimen
kpmk: pa a veš, da sva dejansko šli na tortico?! ampak sva bili pa v Laškem tokrat ne v Celju. pa super za mere!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

urskaf: torej si 1.2. (v torek je to ane?) v Celju? ob kolkih pa imaš? greva potem na kavico?!

eto Arwenko je pa danes doživela tečnega Filipa, čeprav sem potem ugotovila vzrok tečnobe. nekaj čez 12h je imel kosilo; 3/4 porcije kašice za 6.mesečnega otroka ter eno celo skuhano jabolko - skupaj zmešano. No in je pojedel skoraj vse. valda sem šla v šetnjo samo s čajem, če pa sem bila praktično doma ane. no in ko sva prišli na tortico (okoli 14h) mojega dragega otroka zgrabi nora tečnoba, kateri vzrok je bila LAKOTA. sva prišla domov pred 15h in je gospod eksal celo porcijo mleka. noro.

< Sporočilo je popravil T.Z. -- 26.1.2011 15:43:29 >

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1286
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.1.2011 15:51:34   
kpmk
vidve sta face user posted image user posted image user posted image  
ampak danes po zumbi je treba domov in NIČ pol jest user posted image user posted image user posted image
u me2 še kr okušava bolj, ker sva še kr na parih žličkah (se pozna na težiuser posted image  mora držat linijouser posted image ) priden Filip že na 3/4 user posted image user posted image

aja AD3 - še danes so mi rekli v RA da mora imeti 7 kapljic, kjub temu da je na polno na AM user posted image  nič mi ni jasn, no očitn je že tak prav

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1287
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.1.2011 16:03:06   
Anonimen
ne ne, poje cel obrok - torej kosilo ima GH, ampak pač ker sem mu mešala jabolko + kašico od DMa, nisem naredila cele porcije kašice ampak "samo" 3/4...

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 1288
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.1.2011 16:05:36   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

ne ne, poje cel obrok - torej kosilo ima GH, ampak pač ker sem mu mešala jabolko + kašico od DMa, nisem naredila cele porcije kašice ampak "samo" 3/4...



user posted image user posted image user posted image  sem ti kr fouš.... bravo filip... zdej pa komi čakam da bomo mi tud vse na gh, ker tole mi že počas preseda tole njeno fujtranje user posted image  ma mala je dama, ona mi spet neki štrajka s hrano, pa bi jedla, pa ne bi, pa ... he he ampak par žličk pa vedno pali user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1289
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.1.2011 16:13:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

ne ne, poje cel obrok - torej kosilo ima GH, ampak pač ker sem mu mešala jabolko + kašico od DMa, nisem naredila cele porcije kašice ampak "samo" 3/4...



user posted image user posted image user posted image  sem ti kr fouš.... bravo filip... zdej pa komi čakam da bomo mi tud vse na gh, ker tole mi že počas preseda tole njeno fujtranje user posted image  ma mala je dama, ona mi spet neki štrajka s hrano, pa bi jedla, pa ne bi, pa ... he he ampak par žličk pa vedno pali user posted image user posted image user posted image


itak, tipično žensko. če hočmo bit fine ne pojemo vsega ane user posted image
drugače je pa sam zamenjal cel obrok za GH, sem mu mislila dajati samo po par žličk ampak je bil jok in je iz par žličk v enem tednu ratalo celo kosilo. faca je mali. ampak ni mi pa jasno kaj mu je pa danes. ima dan P(ožeruh) zgleda. že ponoči (ob 4h) je pojedel celo porcijo mleka kar nikoli ne... je pa potem spal do 8:30 ko je spet jedel (itak maznil celo flašo) in sem ga potem "držala budnega" (mu poskušam malce spremeniti ritem, ker tole spanje do 10 ali pa celo 11 ne bo šlo na dolgi rok), zaspal je okoli 11h pa do okoli 12h ko je jedel kosilo, in potem je bil že ob 14h (zgleda da) spet lačen. no, zdaj pa spi spanje sitega user posted image  upam.

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 1290
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.1.2011 16:23:02   
Arwenko
Evo še mene, naša tamala je tudi ullltttrrraaaa tečka danes, eno uro sma doma in samo joka in tečka, pa še zvija jo malo. No, zdaj se je končno umirla in drema, prav paše odkrito povedano.

Drugače pa ja, danes je bila šetnja v Laškem, lepa potka, ampak malo prekratka, imava s T.Z. kar daljšo turo v Celju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1291
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.1.2011 16:32:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko
Drugače pa ja, danes je bila šetnja v Laškem, lepa potka, ampak malo prekratka, imava s T.Z. kar daljšo turo v Celju.


ja, ta je za takšne dneve, ko bova bolj šminkirali kot rekreirali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ampak tortice majo pa boljše user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1292
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.1.2011 16:57:27   
Špelca21
Oj oj.

No po dolgem času se spet javljam. Bila sva v selitvi in šele danes so nama prišli priklopit internet, tv in telefon tako da sem zdaj spet povezana s svetom.
Kar veliko ste se razpisale ko me ni bilo tako da še nisem uspela vse prebrat .
Da se pa še malo pohvalim včeraj sem imela zagovor diplome tako da je ta del uspešno za mano in lahko naredim kljukico.
Sedaj pa sva že v intenzivnoh pripravah na poroko, jaz pa še na strokovni izpit. Bo še pestro.

Lepo bodite!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1293
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.1.2011 17:28:49   
urskaf
user posted image Hvala punce za pojasnila!!! user posted image
Špelca
, čestitam za diplomo!!! user posted image user posted image user posted image A ne, kak je fajn, ko lahko na tem mestu narediš kljukico!!! user posted image user posted image user posted image

lidik, super, te bom poklicala, če bo treba. user posted image

T.Z., jaaaaa, dobra ideja!!! Pregled imava ob 12. kak dolgo bo trajalo se mi pa niti sanja ne. Če ti ve mogoče katera druga povedat. user posted image

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 1294
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.1.2011 18:13:47   
obcinarka
evoooooooooooo izgubljena duša tu)))))))) sej ne morm verjet kolk ste načvekale, kaj mate vse tak pridne otročke????user posted image user posted image user posted image .. jaz sm mela ovire -tehnične narave, sploh se nisem mogla povezat na RR, za user posted image user posted image user posted image ..
kako smo?? dans iz posvetovalnice, smo bli pohvaljeni pridobili 950g, kar je uauauau najvažnejše, no, glede na to da naš polhec spi in spi...)))resno.. mi je dohtarca zabičala da nobenega zbujanja ponoči, resno.. jaz sm mela pa kar slabo vest k ni jedla 5 uruser posted image user posted image skratka.. smo zeloo pridni, čez dan se zabavamo, hodimio ven -jah bejbe morm en avto nakupit, ker sm zdej bolj kot ne brez, pol pa uletim na vaše sprehode... user posted image .. zdravi smo, jaz apetit do urnebes še kar.. pijem čaje, vodo, jem kot slon, resno)).. mala je dobila malce mozoljčkov, pa zanimivo po vratu in malce zadaj na tilniku?? po obrazu ravno ne.. mi je dohtarca dans rekla da naj z mojim mlekom saniram stvar??? ok, kamilice štekam, ampak ravno mleko?? kaj pravte?
vidim da ste že aerobnoa aktvivne)) fajn, tista zumba tud men diši, počakte še mal...  vidim da je nekaj novih, lepoooooooo dobrodošle...
a bomo spomladi eno feštico nardila al kako?? spoznavni danuser posted image user posted image user posted image
jaz sm ponavadi akter v takšnih zadevah, tako da...user posted image
no tole na brzino,mmoram še v pikapolonico skočit, bejbica spi..
mejte se, pa me vrnite na listo, noooooooooouser posted image  

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 1295
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.1.2011 19:19:51   
strelka87
punce kam ste hodile v materinsko šolo v celje? kok prej se je treba prjavt? pa če lahka mal opišete kk zgleda :) hvala.

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1296
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.1.2011 19:34:54   
Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: strelka87

punce kam ste hodile v materinsko šolo v celje? kok prej se je treba prjavt? pa če lahka mal opišete kk zgleda :) hvala.


Jaz sem bila v Mariboru, tak da ti težko pomagam.

(odgovor članu strelka87)
Neposredna povezava do sporočila: 1297
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.1.2011 19:58:54   
Anonimen
eto iz zumbe, je blo spet fino, sicer sem se malce bolj spotila kot v ponedeljek ampak je še ql tempo no user posted image

: jaz sem hodila v Laškem in ti tudi ne morem pomagati.

obcinarka: ojla nazaj!

kpmk: mmmmmm gobice z jajčko mam za večerjo, vidiš, ni tortica user posted image

Arwenko: v ponedeljek!!! pa brez izgovorov! user posted image

feštica: glede na to, da se še za šetnjo vse samo pogovarjate (razen Arwenko in kpmk) jaz ne organiziram nič. k.... vas gleda, čist ste neresne. če bi bil res interes po druženju bi se vas več pridružilo sprehodom!

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1298
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.1.2011 20:55:04   
Arwenko
Evo, jaz na robu živčnega danes, resnično...user posted image

Zdaj se je tamala končno pokakala in močno upam, da je to bilo to no, da je bila zaradi tega tečna in da bo zdaj ok. Zdaj smo jo ravno umili, pa nosek čistli, je mela čisto zabitega ne, zdaj je še pojedla eno rundo, zdaj pa grem pravljico čitat in jo dam spat.

T.Z. itak da velja za zumbo, že komaj čakam. Aja, pa jutri ne grem v MB, tak da če boš za in bo vreme, prosim lepo šetnja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1299
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.1.2011 21:49:11   
Anonimen
ej arwenko a veš, da mi je A. jamral, da je bil F. tudi super tečen? zgleda, da je res nekaj v zraku.
jaaaaaa, itak velja za šetnjo!!!! ampak tokrat prosim lepo RES brez tortice!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?