|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.12.2010 9:30:49   
nikolet
no ena dobra stran... jz moram pa spet it na regled za ščitnico oz. kri moram it datuser posted image


možek kuha kosilo, otroka se kregata, jz pa probam odmislit da je dretje po hišiuser posted image user posted image

no pa sta se umerla user posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 951
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.12.2010 9:55:29   
lake
Dobro jutro in lepe praznike še od mene. Včeri je bla delovna sobota, dons se bomo pa mal po Bledu potepal. Je še neka otroška predstava.

Zvečer ne vem če mi bo uspelo pridt do mesta, edin če boste do kake osmih tam.

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 952
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.12.2010 9:58:41   
Dudica1
Nam pa ni treba kuhat,gremo nadstropje nižje user posted image
Pol pa na rd user posted image user posted image

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 953
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.12.2010 11:32:37   
ivanamdb
juuuuuuutrceeek, ja skoraj je ze poldne..user posted image
mi smo HB spaaaaaaaali, zdaj smo pri tasci, gospodicna spet spi....kosilo ze zrihtano (zaenkrat tudi pri nas palcki delajo user posted image user posted image )

sivilja user posted image user posted image user posted image user posted image jp res pejd pregledat scitnico...lahko da je, a lahko je samo utrujenost! moja prijatelca psihijater mi je rekla da se to lahko zgodi ko si res utrujen, a ful delas, in potem v bistvu telo ti na ta nacin rece da moras mal slow down. to pomeni da nekaj pustis (ce mores) drugim da nekaj naredijo = to delegate, ali pa se ne brigas ce je hisa kot scena iz csi, ker itak, jo zrihtas in je 5 min potem spet identicna. jaz sm se tut ful brigala za totalno vvvvsssseeee, zdaj pa pocasi (ker ne gre instant) mal pustis eno stvar, pa da mal nekdo drug zrihta drugo stvar in mal flegma bit. tezko je, ampak gre! ne pit tabletke ce ti jih ne da doktor, samo kamilico.

leela - a greste kaj do benetk?

zdaj pa greva na maso ker sva jo zamudila.


< Sporočilo je popravil ivanamdb -- 26.12.2010 11:34:48 >

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 954
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.12.2010 11:53:58   
Tanja_
Dan!
Lepe praznike vam želim, punce!
Mi se rehabilitiramo po petkovem žuru in po današnji neprespani noči. Sploh ne vem, kaj je blo z malo, je tako jokala in me klicala, kot še nikoli do zdaj. Mogoče je mislila, da nas spet ni, kot eno noč prej.Je pa zdej že v Dreamlandiji, itak. Možek tudi, jaz pa odhajam tjauser posted image .

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 955
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.12.2010 14:17:20   
eelyy
Ojla!

No takole zadnič sem vam cel spis napisala in vsaki posebej odpisala pa sem pozabla kopirat in kaj je bilo error.
No še od nas z zamujanjem vesel in srečen božič.
Takole obadva malčka spita,možek puca avto je T. vse razstresel in zdrobil po tleh jst sem pa takole vozila sploh si nisem najdla časa,ker ga že tko pred blokom nečistim oziroma ga nihče,z L. pa letat okoli po črpalki je pa tudi cela umetnos.

šivilja;Možno,da je res ščitnica sam vseno se dej probaj umiriti,ali je možno da tvoj mož vzame dopust,bolniško karkoli in da ti pomaga.Spravi se čimprej k zdravniku in poštimaj,da nebo kaj hujšega.Jst sem tudi taka zmtrana,živčna pa kr letam in letam pospravljam da se vse sveti pa je pri tako malih nemogoče.
Drugače je bil prejšni teden T. toliko bolan drisko je imel po 7 krat na dan,a sem obadva rihtala sama se mi je že skoraj mešalooo res,komaj sem čakal da moj ride domov in k sreči je od petka bil doma in mi je res lažje,se mi zdi da so se mi živci in vse umirili.Kuha nam že dva dni pospravlja zmano,rihta malega ..jutri bo pa spet pestro ga bom pustila doma da se čisto pozdravi.

nč zdej pa grem

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 956
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.12.2010 17:01:39   
Leela
oj, še en zaspan dan.

ivana- drugič gremo do benetk, zdaj je odpadlo zaradi vremena. Itak je to samo izletek. Bi pa rada šla v London najprej. saj veš, ko sva se zadnjič pogovarjali, da že dolgo nisem šla kam.user posted image  Za kam dlje bi mogla pa prišparat.
Se pa strinjam s tabo glede utrujenosti. Dejansko moraš nekatere stvari včasih nevidit. Recimo koliko imaš svinsko po tleh, za druge stvari pa sigurno rečt za pomoč. Deci toktok..je treba posebej naročit. Včasih se mi zdi dejansko ne vidijo kako stvari stojijo.

Grem otroke budit. Tudi onadva sta čist out. Tukaj piha kot pri norcih in smo cel čas notri.

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 957
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.12.2010 17:02:34   
nikolet
kakšen dan... noro... sam poležavamo in lenarmo....

no jutri je konec moje bolniške grem v službo.. bo kar asalo mal v odraslo sevilizacijo it....


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 958
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.12.2010 20:14:48   
Dudica1
Dan!
Je bil lep dan,spet polno hrane in torte seveda user posted image
In najboljše je ker jutri ni treba v služboooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image
Gremo mal po nabavi za našega novega članauser posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 959
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.12.2010 20:18:34   
koala.cek
dudica - kerga novega člana ?

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 960
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.12.2010 20:19:59   
majana79
ja dudi, pa nam menda nisi česa zamolčala? user posted image  user posted image


sem še vedno v fazi samopomilovanja, J. je zdrav in gre jutri v vrtec, jaz bom pa še 2 dni vsaj doma, ker taka niti približno nisem sposobna delat user posted image
hvala za vse nasvete, ampak čisto nič mi ne pomaga, ne inhalacije, ne kapljice, tablete,... kr neki

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 961
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.12.2010 20:48:58   
Dudica1
user posted image user posted image user posted image sem vas pustila mal čakat hehe
T. in M. bosta dobila 2 ptička in moramo kupit hrano itd...

koalček zaenkrat še ni kaj drugega user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 962
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.12.2010 21:08:03   
majana79
o ti lumpa user posted image  

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 963
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.12.2010 21:36:02   
Dudica1
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 964
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.12.2010 21:47:35   
Anonimen
Dudi svaka čast   DObro si nas 

Mi smo bli pa v LJ na DM, pa ga tamali po moje sploh videl ni, ker se je tok hitro mimo peljal user posted image Ampak smo bli pa vsaj malo zunaj user posted image

Zdej me pa kuhinja vabi, da bi jo pospravila, pa jo zaenkrat še uspešno ignoriram user posted image   Edin perila pa ne bom mogla več dolgo user posted image

Majana kaj pa če bi obiskala zdravnika - morda pa ni tok nedolžno vse skupaj user posted image
Šivilja.... Nimam besed....  Morda najprej ščitnico pregledat in če ni nič na tem ........ user posted image   Nevem..... Morda kak psiholog, da ne padeš v kako globjo depresijo? user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 965
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 7:12:21   
Leela
jutro

sem že v službi. Pijem kavo, je še mrzlo tukaj.
danes sem naročila darilo. Nič takega-knjigo kuharsko, da bom kuhala in vam konkurirala v vaših kosilih/večerjih user posted image
Lep dan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 966
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 8:12:22   
Dudica1
dobro jutro
gremo na kavico smo dooolgo spali in T. še vedno spi user posted image
pa zajtrk me čaka user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 967
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 8:24:39   
PapuaNG
jutro,

jst tut že v službi po enem tednu. Mam polno vročilnic za vstavit pa spise pospravit, sovražim to...ampak ok, bo že. Še tri dni službe, pol pa itak spet en teden dopusta, jeiiiii.....aja, spali odlično!

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 968
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 9:40:08   
Anonimen
JUTRO!

midva sva danes kar doma ostala user posted image   Se mi zjutraj ni in ni dalo v LJ in itak se potem nimam kam dat... Sem se odločla kar za en dan špricanja vrtca user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
  Neposredna povezava do sporočila: 969
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 10:29:58   
koala.cek
mater, srečnice - doma ste.

mi smo kar delovno in tako naj bi ostalo do konca letauser posted image
otroka bosta sicer šla za dva dni na počitnice, da ne bosta res cel teden hodila v vrtec.

sicer pa sem sita tega mraza. želim morje, sonce, dopuste, regrese, intd...user posted image

dudica - super za novi bitji. mi tudi danes dobimo dva nova člana. zlati ribici. user posted image  pa naš dedi bi rad imel koze, jest bi kakšno kravo privlekla in kokoške, vrta imamo dovolj in voula - se bom šla kmetijo. ma prav res bi zamenjala tole birokracijo za kaj bolj človeškega. sej zdej itak 700 eur na mesec znesem v mercartorja, da jem špricano in rakavo hrano. ful hud biznis. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 970
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 10:44:31   
ledenka
jutro

HB da je konc praznikov... zaj lahk začnem hujšat do 31. user posted image  

Majanči, kako si ti? user posted image user posted image user posted image

Šivilja user posted image user posted image user posted image  sem prebrala tvoje sporočilo, večkrat... ščitnico si le daj pregledat, da boš mirna. mislim pa, da ti telo sporoča, da moraš malce izprežt. a je kaka možnost, da si en dan vzameš SAMO ZASE? da greš ven, na kavo v miru, v šoping, na masažo, ali samo na dolg sprehod, kosilo (ven, sama!), v kino, prebereš kako knjigo, v savno... ne vem, kaj je zate najbolj relaks varjanta. vem, kako je, ko je mularija bolna... meni se meša po par dneh, kaj se tebi ne bi po 3 tednih. ti želim, da se čim prej spraviš k sebi. pazi nase!



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 971
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 11:02:50   
majana79
Dan!

ledenka, za en k, po domače povedano... sem še vedno doma, na trenutke me neha bolet, potem pa spet...
bo že... J je šel v vrtec, itak da je po 14 dneh vpil kot žival user posted image , ampak HB je bila vsaj njegova vzgojiteljica tam...

šivilja, verjamem da je tvoj mož precej zaposlen, ampak glede na to, da imata 3 otroke, oba precej zahtevni službi, in da on pokriva precej manj gospodinjstva in družine kot ti, bi ti lahko privoščil kakšno pomoč... npr. nekoga, ki bi pobral otroke, jih razvozil, ipd.
ker tole kar pišeš je že skoraj pot v polje user posted image sej vem da se sliši grdo, ampak ti dejansko rabiš nekoga, ki ti bo pomagal, ne glede na to a so otroci bolni al ne... sej sfolgaš, ko so zdravi in je vse ok, ampak tudi takrat ne zadihaš, ne narediš ničesar zase, kaj takega, kot je ledenka predlagala
jaz se rušim pri samo enem otroku (s tem, da so pri nas še drugi problemi), kaj šele pri 3...
dej, javi se kaj, da ne bomo v skrbeh

odštevam dneve do novega leta... baje bo potem boljše user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 972
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 11:34:26   
maja1488
Dan!

Praznike preživeli za mizo, hujšali bomo pa po 31.12.

Z je zakuhala, kašlja do bruhanja... Enkrat se bom naučila, da delat plane več kot 1 uro pred odhodom nima smisla.

Bolančki user posted image user posted image user posted image

Šivilja, se popolnoma strinjam z majano. Sicer ti bo en dan počitka koristil ampak moraš razmišljat o nečem dolgoročnem. Otroci bodo vedno bolj zahtevni s temi šolskimi obveznostmi. tako da, al mož al nekdo drug ti bo moral pomagat. En sam ne more vsega tega poleg zahtevne službe. Jst se ti še vedno čudim kako folgaš.

Leela, sem sam preletela tele par strani. A F je boljše?

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 973
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 11:48:06   
Dudica1
pikepoke za vse! user posted image

Mi se bomo lotili zdej kuhinje belit in barvat,dnevno smo pa že user posted image
Za kosilo bom kr pico danes speklauser posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 974
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 11:51:41   
petrazg
Dan, dan...

Pri nas je tudi samo oči v službi, mi smo doma. Ampak namesto , da bi zunaj hodili, smo doma, ker smrkamo in kašljamo in se bojim, da ne bi ornk zboleli.

Božič preživeli, se najedli preveč, tako da tudi pri nas začnemo s hujšanjem 1.1.2011 user posted image

Šivilja... se samo podpišem pod Majano.... vsedita se in skupaj razmislita kako bosta stvari rešila dolgoročno. Ali pomoč ali skrajšan delovnik... Nima smisla, da sama sebe prekuriš...

Bolančki in Majana user posted image user posted image user posted image ...


_____________________________

26.5.2007 naju je s svojim rojstvom osrečil ANŽE... najina sreča in največji ponos...
7.5.2009 smo dobili še enega sončka... LUKA je njegovo ime...

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Še poznate stare igre? Se jih še igrate?
photo
Igre poznajo vse kulture sveta. Skozi igro spoznavamo sebe in druge, pridobivamo dragocene izkušnje, rešujemo konflikte,...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?