|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
23.12.2010 10:36:25   
rakica82
Živjo,

Julijka super, pozitivne misli so pomagale user posted image

Držim pesti še za vse ostale.

Magic ta izjava zdravnice je pa resuser posted image . Mislim kot da je 22 čist nemogoče, da mi mela otroka. Jst sem si vedno želela, da mi imela otroke mlada, pa evo me, julija bom mela 29 let še pred porodomuser posted image .

Vidom, da ste vse po večini doma že povedale. Jst bi tud ful rada zdej med prazniki. Pa ne vem ,mal sem čudna, se ne upam. Ker sej veste,  kao prinaša nesrečo, če prehitro poveš. Čisto vraževerje, pa si ne morem pomagat. Sploh še kar ne morem verjet, da bi verjela, da je vse ok. Pač prvi pregled je mimo, naslednji je šele nuhalna, vmes skoraj en mesec. Ne vem, mene je pač strah. Sej vem, da sem čudna.

Lep dan vsem.


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu Magic*)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: Julijke 2011
23.12.2010 11:26:44   
juhica
magic ta izjava doleti mnoge mlade mamiceuser posted image , boš videla kakšni fajn nasveti te čakajo, ko boš rodilauser posted image user posted image . Nekateri imjo občutek, da če si mlad, da pojma nimaš o ničemer. Jst sm pri taprvem glih pohodla 25 let, sam zgledam precej mlajša, pa sem jih bla tut deležna. Je pa res malo čudno, da to vpraša zdravnicauser posted image  Mislim, da je fajn, da sta se odločila za otročka, in leta tuki res ne igrajo nobene vloge, vedno je pravi čas, če imaš dovolj energije.

Punce jst sm pa tok vesela, da mi ni več tako grozno slabo, taka sem bila zaradi viroze, pa sem vse pripisala nosečnosti. vsi smo precej bolje in končno sem se lotila pospravljanja svinjaka, ki je nastal, ker sem bila štiri dni koma.

rakica82, midva sva povedala najbližjim takoj po testu, ker bi v vsakem primeru, tudi slabem, vse izvedeli, sva precej odprta in deliva tako dobre kot slabe stvari z bližnjimi (njegova mama, sestra in naši prijatelji). Da bi pa vsem razlagali pa tudi ne. To pride tak trenutek, ko enostavno ne zdržiš in povešuser posted image

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: Julijke 2011
23.12.2010 11:37:49   
rakica82
Ja Juhica, sej moj mož je takoj po testu povedal najboljšemu prijatelju, ker onadva  si res stojita ob strani v dobrem in slabem in si dejansko povesta vse. Tako, da sem vedela, da bo on prvi vedel user posted image .  Potem sva ko smo bili skupaj  povedala že eni prijateljici, ker se pač vsi štirje ful družimo in je na pol itak sama pogruntala.
Starše pa ne vem, kar čakava pa vsak dan pade debata kdaj bova povedala. Ne vem sej mogoče se bova vseeno odločila, da poveva med prazniki. Ker je res težko skrivat, pa res bi rada razveselila starše pa babice, ker bo to prvi vnuk oz. pravnuk user posted image .  

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: Julijke 2011
23.12.2010 12:54:14   
medko
ojlaa, da sem vam malo javim še jaz.
mi2 sva tudi že povedala, staršem, nekaterim prijateljem, jaz sem mogla še klicat v dom kjer sem delala prek študenta da me ne bo več, in me je vprašala zakaj, pa sem ji povedala.
ta teden sem bila na praksi, je bilo kar zanimivo bit po dolgem času. samo še 3mesece in pol, potem smo opravili za en cajt....
Groza! Ne, ni bilo ponesreči, čeprav imam 22

če bi se to zgodilo pred 20leti bi bila že stara za prvo nosečnost user posted image sej jst mam tud 22 let in pričakujemo že drugega. in noben ni bil ponesreči. sam vseeno vidim mojo ginekologinjo kako se ji smeji. prvič ko mi je uzela bris, me je uprašala če rabim kontracepcijo. pa sem rekla da ne, da zaenkrat še drži naravna. čez en mesec in pol, sem bila spet pri njej, da mi je potrdila nosečnostuser posted image

jaz sem pa ugotovila kaj je s temi mojimi slabostmi... če zjutraj spijem elevit je vse ok, če ga pa ne, je pa katastrofa dan. kar slabi mi, in nič ne morem vase spravit.

julijka11 kako lepo da je vse tako kot mora bit! user posted image


(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: Julijke 2011
23.12.2010 13:44:26   
aqua77
Živjo user posted image .

Vas na hitro pozdravim,ker sem zadnje čase čist fuč. Spim do 11, pa še potem sem cel dan utrujena. Slabosti me tud pošteno dajejo. Danes ponoči me je še tako v trebuščku ščipalo, da sem se zbudila. Bomo vidli kako bo.

Lp...

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu medko)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: Julijke 2011
23.12.2010 13:53:32   
reni36
Haj,
da se javim iz včerajšnje nuhalne. Nič kaj lepi podatki saj imam rezultat 1:30. Morala bom na amnicotezo. Eh, sploh ne vem če sem napisala prav.
A ve katera kje se to dela in kateri zdravnik je vredu?
Upam, da imam vseeno možnost za zdravega otroka, saj mi rezultat zelo zbijejo leta, ki jih imam 36. Velikost nuhalne je bila pa 2,7 cm, pri velikosti ploda 5,3 cm.
A ve katera če se s temi podatki tudi lahko rodi zdrav otrok, jaz sem ful zaskrbljena user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: Julijke 2011
23.12.2010 13:57:25   
juhica
Poznam punco, ki je imela 1:38, mlajšo, pa je rodila povsem zdravega otroka. Ne vem ali je šla na amniocetozo.

(odgovor članu reni36)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: Julijke 2011
23.12.2010 14:02:16   
aprilčica07
reni36: oprosti, ker sem kr vpadla v to debato... sem slučajno videla kaj si napisala..  sama sem imela razmerje 1 proti 36, ns je bla pa 2,9 in imamo doma zdravo pupiko. Pri meni niti leta niso bla tak problem (no, 32 sem jih štelauser posted image ), ampak izvid je bil obupen, primer 44-letnici. Sem šla na amnio, kjer se je pokazalo, da je dete bp. Tako, da kr pogumno. Ni vse tako črno kot ti zdaj zgleda.

Še enkrat se ti opravičujem, ker sem kr tako vdrla sem k vam.user posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: Julijke 2011
23.12.2010 15:09:15   
julijka11
 reni36, ali so ti vzeli tudi kri in potem še enkrat preračunali tveganje?
Za amnio. je danes mene sestra vprašala, če bom šla, ker mi kao pripada na leta, pa sploh še nisem bila na nuhalni...sem ža kar zdaj rekla, da ne; v prvi nosečnosti nisem šla niti na nuhalno, tudi zdaj ne bi šla, če mi moja G nebi napisala kar napotnice.
mismis za seznam. NS 17. 01

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: Julijke 2011
23.12.2010 15:24:41   
reni36
Oh, hvala za odgovore.

Ne kri mi ni vzela, ker je sam rezultat tako slab, da kri ne bi nič veliko spremenila, pa zdravica je tako še rekla, da NS in kri so tako samo presejalni testi, ki nič ne morejo zagotovo reči.

Amniocinteza pa ti da prave podatke, kaj se dogaja z otrokom, tako da nimam kaj kot da najdem vredu zdravnika in se pripravim na AC.

Aprilčica07 hvala da še pogledaš malo na drug forum, seveda nismo jezne, če je le kaj lepega za povedat.

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: Julijke 2011
23.12.2010 15:35:27   
fiška33
reni36 user posted image user posted image user posted image

Upajmo na najboljše!

Tudi meni bojo leta nekaj tveganja dodala ...
mismis, če še vedno beležiš; NS 11.1.2011 user posted image , hvala user posted image

Drugače se mi pa zdi dobro, da imamo možnosti dodatnih preiskav. Mislim, da nobena od nas ne želi na svet spravit kakšnega revčka s težko boleznijo user posted image . Moja sestrična je šla lani splavit po zelo slabih nadaljnih preiskavah in zdaj je v drugo noseča in je vse OK.

lp

_____________________________

Vesna, 10.5.2010

(odgovor članu reni36)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: Julijke 2011
23.12.2010 15:50:03   
julijka11
fiska33, problem pri teh preiskavah je, da so velikokrat lažno pozitivne, pa tudi lažno negativne. Dokler se   otrok ne rodi  in še nekaj časa po rojstvu ne moreš vedeti, da je vse o.k, saj se ne vidi vedno na prvi pogled. Sem malo prečekirala forum genetika.

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: Julijke 2011
23.12.2010 18:02:22   
.Evelyn.
En lep dober popoldan želim user posted image .

Po doooolgem času se javljam in sicer s podatki 29.12 nuhalna, pregled je bil pa včeraj in nam je našuser posted image  mahal z roko v slogu diktatorja user posted image . Rok imam še vedno isti - 15.7.2011, naslednji pregled pa 14.1.2011. Ginekologinja zadovoljna, je rekla da sem mlada - imam jih 28 user posted image . Torej vse tiste, ki jih štejete 22 ali manj kot Magic  - res ste očitno PREMLADE user posted image user posted image .ŠALA.

Počutje je počasi boljše, slabosti zginjajo, tečnost je na isti frekvenci...uglavnem, 7.1. imam pregled pri diabetologu za OGTT test (po tanovem delajo 75g in ne več 50g in 100g) - naročena sem preventivno, ker sem imela v prejšnji nosečnosti sladkorno, tako da sem ker sama rekla, da za vsak slučaj prej ukrepamo. Da ne bom spet 25kg + pridelala...mi res ni do tegauser posted image .

Če katero kaj zanima o sladkorni - naj kar vpraša (nič strašnega zadeva, sam veliko te stane samokontrole)user posted image .


Čestitam vsem za uspešno opravljene preglede...komaj čakam nuhalno čez 6 dni. user posted image



Lep večer user posted image še naprejuser posted image  se z mojo princesko igrat

_____________________________

Kadar ne uspe nič, poskusi, poskusi vnovič...

William Edward Hickson


(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: Julijke 2011
23.12.2010 18:11:30   
mismis

user posted image
 
 
PDP, NICK, STAROST, ŠT.user posted image , ŠT.user posted image , DATUM PREGLEDA, NS

1.7.
 
2.7.
jana banana, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, NS: ?
total, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ., MF:
 
3.7.
tina_r, ?, ? user posted image , ? , P: ?, NS: ?
 
4.7.
balem, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ?., NS: 27.12.
 
5.7.
smuki, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: 1.2., NS: 27.12.
 
6.7.
magic, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., NS: 22.12.
 
7.7.
 
8.7.
sonya1, 42, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., AM:
 
9.7.
saskam, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 4.1.., NS: 27.12.
MagicSpell77, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, NS: 03.01.
 
10.7.
 
11.7.
reni36, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., AM:
 
12.7.
mismis, 36,  2user posted image , 0user posted image , P: 19.01.., NS: 30.12.
 
13.7.
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: 12.01.., NS: 06.01.
Nateja85, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., NS: 05.01.
 
14.7.
frufru, 35, 4user posted image ,  1 user posted image , P: ?., NS: 30.12.
 
15.7.
dhamma, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, NS: ?
petrussa, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., NS: ?
.Evelyn, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 14.1.., NS: 29.12.
kovanec, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., NS: ?
 
16.7.
bubu_bibi, 27, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., NS: ?
škrpijonka, 32, 1user posted image , 0user posted image , P: 24.12.., NS: 27.12.
spetko, 24, 2user posted image , 1user posted image , P: 03.01., NS: 03.01.
 
17.7.
tamcy, ?, ?user posted image , 1user posted image , P: ?, NS: ?
meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 4.1., NS: 5.1.
aqua77, 33, 2user posted image , 1user posted image , P: 3.1., NS: 3.1.
zoga08, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 04.01., NS: 04.01.
fiška33, 34, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.1., NS: 11.1.
 
18.7.
zabica81, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 19.1.?., NS: 7.1.
meti.lu, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., NS: 04.01.
mamyp3, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?., NS: 06.01.
 
19.7.
aTri, ?, 4user posted image , 1user posted image , P: 23.12.?., NS: ? user posted image user posted image user posted image
rakica82, 28, 1user posted image , 1user posted image , P: 27.1.., NS: 12.1.
 
20.7.
dekle23, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., NS: ?
 
21.7.
medko, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.01., NS: ?
 
22.7.
 
23.7.
 
24.7.
cori, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?., NS: ?
 
25.7.
summer11, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, NS: ?
 
26.7.
NEA_TEJA, 35, 5user posted image , 3user posted image , P: 5.1., NS: ?
wwwwww, 23, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.., NS: 11.1.
Juhica, 31, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, NS: 14.1.
 
27.7.
Roži_, 30, 1user posted image , 0user posted image , P: 19.1., NS: 11.01.
julijka11, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: 12.1., NS:  17.1.
 
 
28.7.
Minnie, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., NS: 19.1.
 
29.7.
_Mavrica_ , 25,1user posted image , 0user posted image , P: 27.12.., NS: ?
 
30.7.
 
31.7.
 
X.7.
Vixen, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, NS: ?
anci banci, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., NS: 10.01.
anonimen, ?,1user posted image , 0user posted image , P: ?., NS: ?
**M**, 27, 3user posted image , 0user posted image , P: 28.12., NS: ?
Zima1976, 34, 1user posted image , 0user posted image , P: ., NS: 03.01.
 
Julijk 2011 nas je: 47
 
 

user posted image user posted image  Z nami so pot začele: user posted image user posted image
 
sončnica14
SmInCa
nhaya
Angelica Wald
*Lili*
anak


 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

user posted image user posted image www.noseca.com/ 


  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   


  • user posted image



    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
  • Neposredna povezava do sporočila: 589
       RE: Julijke 2011
    23.12.2010 18:17:14   
    mismis
    Magic, super za dobro opravljeno nuhalno user posted image user posted image user posted image , moraš priznati, da si pa res še mlada user posted image .

    juhica, super da so slabosti minile

    .Evelyn, sem te ravno hotel prašati, zakaj imaš tako zgodaj test za sladkorno, potem sem pa prebrala do konca

    Fiška33, ti kar sporočaj podatke, ena bo že dopolnila seznam, če ne jaz pa katera druga

    Akvič, še kar slabosti user posted image , ti revček naš. Utrujenost in zaspanost pa tudi mene daje.

    reni36, držim pestke, da bo na amnio vse v redu. Ne bi bilo prvič, da bi bili na nuhalni slabi rezultati, na amnio pa so bili potem dobri. Priznam pa, da je tudi mene nuhalne strah, namreč tudi jaz imam 36. let, pa še 2 user posted image  imamo. user posted image user posted image

    aTri, kako gre, upam da imaš dobre novičke  user posted image user posted image

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 590
       RE: Julijke 2011
    23.12.2010 18:22:12   
    dekle23
    pozdravček vsem user posted image :) po dolgem času se spet javljam tukaj :)

    opravila sem prvi pregled in... pričakujemo user posted image user posted image user posted image dvojno veselje :)

    po mojih izračunih naj bi bil PDP 20.7.2011, no na pregledu pa je določila 18.7. :)

    tako da lahko popravim svoje podatke:

    PDP: 18.7.2011
    nick: dekle23
    starost: 23
    št.user posted image : prva
    št.user posted image : 2
    datum pregleda: prvi pregled 17.12.2010, naslednji 3.2.2011
    NS: 10.1.2011

    vsem želim lepe božične praznike :)

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 591
       RE: Julijke 2011
    23.12.2010 18:26:55   
    mismis
    dekle23, to je pa res super novička user posted image user posted image user posted image

    no zdaj si že tretja julijka, ki nosi dvojčke. Ali sta tvoja enojajčna ali dvojajčna, mkidve z Roži imava dvojajčna user posted image


    podatke pa dopolnim pri naslednjem seznamčku user posted image

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu dekle23)
    Neposredna povezava do sporočila: 592
       RE: Julijke 2011
    23.12.2010 18:34:13   
    .Evelyn.
    Dekle23 čestitke, kar dva user posted image user posted image . Dvojni občutkiuser posted image .

    Mismis preventiva seveda, potem pa še en test kasneje za vsak slučaj. Jaz sem en specifičen primer kar se tiče vsega, tako da se kar vnaprej naročam za take stvari, da potem nisem presenečena user posted image .

    Reni36, pogumno na amniocintezo, vse živo sem že slišala o teh nuhalnih - punca stara 21 let in je imela nuhalno tako zastrašujočo (tudi doktorji znajo na ogenj priliti še več olja)...punca ni mogla priti k sebi. Na koncu vse bp, samo očitno doktorica ni prav merila. user posted image

    Aja, pa še na tisto temo o tem komu je kdo povedal doma - midva z mojim sva že pri naši prvorojenki takoj povedala...par dni po testu, ker sva pač taka. Raje vidim, da če se že kdo veseli z menoj - naj se tudi razjoka če bi šlo kaj BOGNEDAJ po zlu.user posted image


    Čuvajte se user posted image in božajte se po trebuščkihuser posted image

    _____________________________

    Kadar ne uspe nič, poskusi, poskusi vnovič...

    William Edward Hickson


    (odgovor članu dekle23)
    Neposredna povezava do sporočila: 593
       RE: Julijke 2011
    23.12.2010 20:11:47   
    julijka11
    mene tako dajejo slabosti kljub trakuuser posted image ; sem začela še bruhati..groza, čisto semuser posted image , pa še spat ne morem ker sem v službi...me kar stiska malo ko pomislim koliko je še do mojih 13 tednov

    (odgovor članu .Evelyn.)
    Neposredna povezava do sporočila: 594
       RE: Julijke 2011
    23.12.2010 21:13:03   
    bubu_bibi
    Punce pozdravljene!
    Na pregledu v ponedeljek je bilo super, pikec je mahal z rokicami in nogicami in tako fino skakal; potem mu je bilo malo nerodno - mislim, da ne mara, da ga motimo ;)

    Me je vprasala za NS pa sem rekla, da verjetno ne bom sla, pa sem zacutila, da ni ji glih prav in sem se kar narocila za ponedeljek, 27.12.

    Danes pa se je zgodilo nekaj cudno-lepo-smesnega...
    Sva bila z mojimi na vecerji v restavraciji, kjer sva se porocila in je sefica prisla k nam pozdravit. Sicer nisva se nobenemu povedala za pikeca (jaz bi najraje pocakala tja do petega meseca vsaj) in ona mene zagleda in se nasmehne in rece: o, a bo novo leto prineslo najlepse darilo? In prikimam. Pa nadaljuje ona: fantka ali puncko? Moja dva pa user posted image Saj jima bova povedala po NS, samo je bilo kar zabavno...

    Dobrodosle nove nosecke, srecno vsem, ki imate preglede in prelepe praznike! user posted image

    (odgovor članu julijka11)
    Neposredna povezava do sporočila: 595
       RE: Julijke 2011
    24.12.2010 10:37:15   
    rakica82
     Reni36 user posted image user posted image user posted image . Pogumno, mislimo na tebe. Moja kolegica je stara 36, nihalno je mela zelo slabo in šla na amnio kjer se je izkazalo ,da so delali paniko brez potrebe.

    Semi pa res smilite vse, ki vas tako mučijo slabosti. V primerjavi z vami sem jaz kot rožica, mene matra edino utrujenost, spala bi skoz.

    Dekle23 user posted image user posted image super, dvojno veselje! Bo pa julija kar nekaj dvojčkov.

    Bubu_bibi so pa eni res  detektor za nosečnost odkrivat. Ampak so pa tvoji na zanimiv način izvedeli user posted image .

    Jaz sem nekako premlela vaša mnenja in sva se odločila, da ta vikend poveva staršemuser posted image . Moj je čisto navdušen, in komaj čaka jutri ko greva h mojim na kosilo, da bo lahko povedal in poslikal reakcije user posted image .

    Lep dan vsem




    _____________________________

    ti si najlepša pesem življenja mojega...

    (odgovor članu bubu_bibi)
    Neposredna povezava do sporočila: 596
       RE: Julijke 2011
    24.12.2010 10:50:54   
    Roži_
    user posted image

    Vesele Božične praznikeuser posted image  in ker me ne bo tu za novo leto, vam želim vsem skupaj, srečno ter zdravo novo leto 2011user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    Sinček nama je polepšal življenje(2011) in drugi/a se nama bo kmali pridružil/a(2015)

    (odgovor članu rakica82)
    Neposredna povezava do sporočila: 597
       RE: Julijke 2011
    24.12.2010 11:00:04   
    reni36
    Vsem vam želim:

    vesel božič ter srečno zdravo novo leto 2011

    Reni36

    (odgovor članu Roži_)
    Neposredna povezava do sporočila: 598
       RE: Julijke 2011
    24.12.2010 11:20:34   
    mismis
    škrpijonka, držim pestke, da bo danes uspešen pregled user posted image user posted image user posted image


    drugače pa vsem skupaj želim lep in miren Božič preživet v krogu najbližjih in pa seveda srečno novo leto 2011

    user posted image

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu reni36)
    Neposredna povezava do sporočila: 599
       RE: Julijke 2011
    24.12.2010 11:40:42   
    sonncnica
    Mi smo danes doživeli eno predbožično srečo ali pa čudež... Danes zjutraj sem opazila rjav izcedek in sem takoj klicala ginekologa. Rekel je, naj takoj pridem in z našo pikico je vse ureduuser posted image , sama pa moram nujno počivat in se ne preforcirat! Ker se mora posteljica zdej obnovit... Ful sem se ustrašila in sem zdaj hvaležna vsem v katere verjamem in tudi tistim v katere ne verjamemuser posted image .

    V glavnem vsem želim lepe praznike, srečen in miren Božič in čuvajte se! Mi je rekla ginekologinja - če že zase slabo skrbite (ker sem očitno pretiravala in premalo počivala), spomnite se, da je še eno bitje zdaj poleg vas, ki je še bolj pomembno!

    SREČNO!

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 600
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
    Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
    Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
    Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




    Najbolj naporno obdobje.
    пеперутка16

    Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?