|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
14.12.2010 18:29:50   
total
Pozdravljene punce,kako smo?? Zanima me če boste šle zraven nuhalne tudi na krvni pregled?? Kaj menite o tem,pravijo da je 95 %??
Mi mamo v petek že nuhalno,joj komaj čakamuser posted image ,mi je rekla gin. ,da naj prilpeljem sineka seboj da bo tut on videl kaj se dogaja v maminem trbuščkuuser posted image .
*Lili* tebi pošiljam en velikuser posted image ,ne obupat.
anci banci to je pa res zdaj nepotrebno tebi v tem stanju,kaj se pa grejo?? Več nikjer nisi varen,kr neki grozijo.user posted image .
Vse novinke dobrodošle in veselo nosečnost vam želimuser posted image .

pa pa

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Julijke 2011
14.12.2010 19:00:22   
mismis
Total, jaz grem poleg nuhalne tudi na dvojni presejalni test (krvni test), ampak meni pripada na napotnico zaradi let. Mi je G kar sama napisala na napotnico oboje.

zate bomo pa držale pestke, da bo nuhalna čimboljša...


medko, super za pregled user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Julijke 2011
14.12.2010 19:05:26   
cori
Hojla!

Jaz se javljam z dobrimi novicamiuser posted image . PDP mi je ginekologinja prestavila za dva dni na 24.7., mi še bolj pašeuser posted image
Hvala, ker ste stiskale pestke zameuser posted image

Anci banci-joj groza tole s službouser posted image ....a je to privat ali javni sektor? Mene tudi že malo postrani gledajo zaradi porodniških....zato tudi malo odlašam s tem, da povem.

lepo se imejte!!!

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Julijke 2011
15.12.2010 9:31:26   
anci banci
dobro jutro..

cori..privat gospodarski sektor..ma grozni so, najhuje je to pa da se še trkajo po prsih kako oni skrbijo za ljudi in podpirajo materinstvo...za bruhat

no na pregeldu včeraj je bilo vse ok, det veliko za 9 tednov, dokror napisal bolniško zaradi stresa in dolge vožnje na šiht, slabosti, sum na sladkorno (sem jo imelav prvi nosečnosti in bla na insulinu), ter da je rizična nosečnost zaradi umetne oploditve...krita sem za 1 mesec pol bomo šli pa dalje...

danes grem dat kri in urin:)

(odgovor članu cori)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Julijke 2011
15.12.2010 9:33:31   
spetko
jutro...

medko...super za pregled pri G..tudi moj G je ful faca pa tak ko si vse zapomne..tako da kr preseneča glede na to kolko pacientk ima,...

total...jaz sem pri prvi nosečnosti delala samo NS ker je bil tolko dober rezultat glede na starosti in ramzerje...tako da je reku G da bi bilo nesmiselno delat še s krvjo...upam da bo tudi v tej nosečnosti...

anci banci....jooojj..a prav grozili...ufff..to pa res ni fer...mislim lih v takem času in z otroci potrebuješ službo..katastrofa...jaz tudi bom morala čimprej povedat...jooj..upam da bojo dobro sprejeli..glede na to da komaj dobro leto delam odkar sem prišla iz porodniške...user posted image user posted image ..bomo mislili pozitivno..

lep dan še naprej vsem...

_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu cori)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Julijke 2011
15.12.2010 9:40:08   
rakica82
jutro

user posted image user posted image za vse, ki ste v teh dneh dale preglede čez! Lepo brat take lepe novice user posted image .

Tudi danes držim pesti user posted image user posted image

Jaz sem na vrsti jutri in se mi ful vleče...pa živčna sem, prva nosečnost, ne veš kaj pričakovat...upam ,da bo vse v redu.
In po moje me od tega že dva dni po malem boli glava, spim bolj slabo, pa danes tud želodec nekaj štrajka user posted image .


Ancibanci sploh nimam besed za take delodajalce. Daj jih ni sram.

Meni je vsaj to prišparano kdaj povedat v službi, pa pritiski...itak sem doma user posted image

Punce a lahko malo poveste kam greste na nuhalno, tiste ki ste iz ljubljane ali tu blizu? Jaz še kar ne vem.

lep dan


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Julijke 2011
15.12.2010 10:32:31   
**M**
Ojla kako ste kaj?

IZVIRNO SPOROČILO: MetiLu

Zdej grem pa malo počit, ker ponoč sploh ne morem spat user posted image  Ali kaj trapastega sanjam, al mi je vroče, al me zebe, al me lulat, al pa tamal gnjavi, v glavenm, sem malo skurjena dones user posted image



Joj kok mi je tole znano. Ko mi zjutraj ura zvoni,kot, da bi me en po buči mahnu, bi mogla jt nazaj spat za ene par uric ne pa v službo. Še dobro, da delam samo še naslednji teden, pol pa 1 teden dopusta, ker tole je res groza. Vse kar delam je, da hodim v službo, doma ni od mene prou nič. Upam, da tole res čimprej mine...

anci banci mislim... no koment. Vem, da je težko ampak probaj se čim manj sekirat, škoda živcev, boljše pa tako ali tako nebo. Sem jaz bila enkrat 1 teden na bolniški, ker sem zbolela (obležala z vročino), delala sem dokler sem se lahko vlekla in, ko sem prišla nazaj se šefica cel teden ni pogovarjala z manouser posted image  .Pa še marsikaj je bilo v teh letih ampak ti povem, da mi zdej dol visi tudi, če mi da odpoved, bom pač iskala drugo službo. Škoda mojih živcev, po njihovo moraš bit zadovoljen, da delaš, o dnarju pa dopusu se pa itak ne govoriuser posted image  jah takle mamo nekateri pri privatnikih, bo že bolše...

Krvni pregled kje pa se to naredi in koliko stane? Jaz bi šla, da se res prepričam, da je vse ok.

Drugače pa čestitke za uspešno opravljene preglede in user posted image user posted image user posted image  za tiste, ki ga imate danes.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Julijke 2011
15.12.2010 11:30:07   
reni36
total Haj, jaz imam nuhalno naslednji teden v sredo 22. sem klicala danes, če se moram za krvni test naročit, pa mi je rekla sestra, da ne. Da bom kar takoj tam povedala, če želim in bom dala kri. Če bo treba bom to naredila, boljše kot amnicioteza.

rakica82 jaz grem v Dravlje na nuhalno, ker sem pač tam imela umetno oploditev. Baje je zelo dobro iti na nuhalno v Domžale, so mi priporočale prijateljica, pa še moja ginekologinja, ko pa sem ji omenila Dravlje dr. Reševo, pa je rekla, da je to tudi dobra izbira.

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Julijke 2011
15.12.2010 11:41:28   
cori
Dan!

Jaz bom šla na nuhalno v Dravlje, k Pušenjaku-izkušnje imam od tam nekoliko boljše kot iz Domžal....kaj vem, meni ni všeč prisiljena prijaznost in pa neverjetna hitrost, s katero je bila nuhalna izvedena. Nato so mi še jemali kri, raje ne napišem kako. V glavnem pri Pušenjaku je meni bolj sedlo,....imamo različne izkušnjeuser posted image

**M**, DHT test ti predlagajo na nuhalni, če je potrebno. Če sem prav razumela prijateljico-pravi da je 50 eur. Hmm meni se zdi veliko, ker leta 2009 jaz defenitivno nisem dala toliko. Ne vem, upam, da me katera popravi z bolj točno informacijo.

Zanima pa tudi mene, če mogoče katera ve, ja cena nuhalne povsod enaka?
lp

(odgovor članu reni36)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Julijke 2011
15.12.2010 12:47:04   
total
Ja krvni test pride 50 evrov,mislim da je bil lani tudi toliko. Jaz bom videla kaj bo gin. rekla v petek po nuhalni in če bo svetovala bom šla dat kri drugi dan. Nuhalana je pr nas 70 evrov,po moje je cena enaka tudi drugje.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu cori)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Julijke 2011
15.12.2010 13:58:38   
spetko
pri nas na primorskem je NS 60eur...tako da so v bistvu cene tam tam...



_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Julijke 2011
15.12.2010 15:08:25   
wwwwww
živjo punce!

evo prvi pregled je tudi za mano in na srečo je vse okuser posted image user posted image user posted image
dobila pa sem ene tablete ker sem imela prejšnič splav in naj bi ga te tablete pomagale preprečit....
držim pestke za vse, ki vas še čaka prvio pregled in za tiste, katere nam hitite proti niualniuser posted image
prav smilte se mi punce, ki se morate poleg veselega dogodka ubadati s tečnimi šefi, moj šef me ima na osebnem spisku nosečnic in mu sploh ne bo preveliko presenečenje, da sem zanosilauser posted image

držite se pa upam da se nas bo tale slabost enkrat naveličalauser posted image

d

(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Julijke 2011
15.12.2010 15:09:04   
wwwwww
za nuhalno mi je pa rekla da stane prav tako 60 evrov...

(odgovor članu wwwwww)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Julijke 2011
15.12.2010 16:22:36   
juhica
cori kam pa si šla v Domžalah, Strahovi ali Megličevi?
Jaz sem 6 let nazaj bila pri Strahovi, in si je vzela čas zame, v drugi nosečnosti pa nisem šla na nuhalno. Sedaj sem tudi v dilemi, ampak bom verjetno šla kar k svoji ginekologinji Megličevi, z njo sem nasploh zelo zadovoljna, je pa res da sta bili obe nosečnosti brez težav.

wwwwww in cori super za opravljen pregled in da je vse v redu.

(odgovor članu wwwwww)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Julijke 2011
15.12.2010 18:24:03   
MetiLu
Živjo!

danes je bilo na pregledu vse ok user posted image  user posted image  pikica je velika že skoraj 3 cm user posted image  je G rekel, da sem glede na TT noseča 9t6d, torej skoraj polnih 10t, PDP pa je postavil na 18.7., čeprav mi po logiki ne gre lih skupaj user posted image  Po mojih izračunih je bil PDP 17.7. in 9t3d... Tista druga vrečkica se manjša in plošči in je G rekel,da zgleda, da bo sama od sebe izginila user posted image  so se pa že videle vse rokice in nogice user posted image  miga 100/h user posted image  bolniško mi je podaljšal, čeprav mi ni dal nobenega papirja user posted image  22.12. bo pa že en mesec naokol, kar sem na bolniški, zdej pa ne vem ali moram komu kaj javit oz. kako je s to komisijo? katera ve mogoče?

No, NS imam 4.1.2011 stane pa pri nas 70€. Jaz o krvnem testu ne razmišljam, upam, da bo rezultat NS dober kot prejšnjič, da se bo videla nosna kost, še najbolj me bo pomirila oblika glave user posted image  mi imamo vsi ovalno s strani, torej bolj podolgovato kot okroglo user posted image  pa da ima srček 4 prekate in da so ostali organi videti ok. Bom pa tokrat mojega G malo bolj pognjavila z vprašanji, ker sem si malo bolj podrobno prebrala, kaj vse se preverja pri NS.

Apetit imam danes nenormalen user posted image user posted image  sej zjutraj še lahko oblečem stare kavbojke, opoldne si že gumb odpnem, okol treh odpnem zadrgo, zdele sem pa zrela za nosečniške user posted image user posted image user posted image  me napihuje ko balon user posted image

Danes sva si šla sposodit smučke za našega malega smučarja. Gremo za vikend v gozd martuljk malo na oddih, pa ga bova probala prvič na smučke postavit user posted image  je že prejle pogumno obul pancarje, si zapel smuče in se ogledoval v ogledalu user posted image  user posted image  no, bomo videli potem na snegu...

Jutri grem najbrž na šiht pogledat in se zmenit kako naprej... mi je šefica prec ko sem ji  povedala za bolniško, rekla, da je nabolj da kar do konca ostenm na bolniški, ker po enem mesecu itak nisem več breme firmi ... ja tako imamo nekateri v službah user posted image  je pomojem kar srečna, da mi čez 1 mesec pogodba poteče, da jo odrešim user posted image  regresa nisem videla odkar sem v tej firmi, dopusta sem vsako leto izkoristila samo 14 dni, na bolniški sem bila max 3 dni v celem letu, na koncu pa takole potegnem ... pa še bi lahko kakšno stvar omenila pa nima smisla... dokler nam finančno znese, se ne bom razburjala, če pa bi bila od mojega šihta odvisna, potem bi bila zgodba čisto drugačna in me najbrž ne bi bilo tukaj med vami user posted image

Uh, spet preveč pišem ...

< Sporočilo je popravil MetiLu -- 15.12.2010 18:28:41 >


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Julijke 2011
15.12.2010 18:50:45   
mismis

user posted image
 
 
PDP, NICK, STAROST, ŠT.user posted image , ŠT.user posted image , DATUM PREGLEDA, NS

1.7.
 
2.7.
jana banana, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, NS: ?
total, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ., NS: 17.12.
 
3.7.
tina_r, ?, ? user posted image , ? , P: ?, NS: ?
 
4.7.
balem, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ?., NS: 27.12.
 
5.7.
smuki, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: 21.12., NS: 27.12.
 
6.7.
 
7.7.
 
8.7.
sonya1, 42, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., NS: 20.12.
 
9.7.
saskam, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 4.1.., NS: ?
 
10.7.
 
11.7.
reni36, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., NS: 22.12.
Nateja85, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 16.12., NS: ?
 
 
12.7.
mismis, 35,  2user posted image , 0user posted image , P: 19.01.., NS: 30.12.
 
13.7.
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: 12.01.., NS: 06.01.
 
14.7.
Anonimen, 35, 4user posted image ,  1 user posted image , P: ?, NS: ?
 
15.7.
dhamma, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, NS: ?
petrussa, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: 21.12., NS: ?
.Evelyn, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., NS: ?
kovanec, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., NS: ?
 
16.7.
bubu_bibi, 27, 1user posted image , 0user posted image , P: 20.12., NS: ?
škrpijonka, 32, 1user posted image , 0user posted image , P: ., NS: 27.12.
spetko, 24, 2user posted image , 1user posted image , P: 03.01., NS: 03.01.
 
17.7.
tamcy, ?, ?user posted image , 1user posted image , P: ?, NS: ?
meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 4.1., NS: 5.1.
aqua77, 33, 2user posted image , 1user posted image , P: 3.1., NS: 3.1.
zoga08, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 04.01., NS: 04.01.
fiška33, 34, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., NS: ?
 
18.7.
zabica81, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 16.12., NS: ?
meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 4.1., NS: 4.1.
 
19.7.
aTri, ?, 4user posted image , 1user posted image , P: ?., NS: ?
 
20.7.
dekle23, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: 17.12., NS: ?
 
21.7.
medko, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.01., NS: ?
 
22.7.
 
23.7.
rakica82, ?, 1user posted image , 1user posted image , P: 16.12., NS: ?
 
24.7.
cori, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?., NS: ?
 
25.7.
summer11, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, NS: ?
 
26.7.
NEA_TEJA, 35, 5user posted image , 3user posted image , P: 5.1., NS: ?
wwwwww, 23, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.., NS: 11.1.
 
27.7.
Roži_, 30, 1user posted image , 0user posted image , P: 22.12., NS: 11.01.
julijka11, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: 16.12., NS:
 
 
28.7.
Minnie, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: 17.12., NS: 17.1.
Juhica, 31, 3user posted image , 2user posted image , P: 20.12., NS: 14.1.
 
29.7.
_Mavrica_ , 25,1user posted image , 0user posted image , P: 27.12.., NS: ?
 
30.7.
 
31.7.
 
X.7.
Vixen, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, NS: ?
anci banci, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., NS: 10.01.
anonimen, ?,1user posted image , 0user posted image , P: ?., NS: ?
**M**, 27, 3user posted image , 0user posted image , P: 28.12., NS: ?
Zima1976, 34, 1user posted image , 0user posted image , P: ., NS: 03.01.
 
Julijk 2011 nas je: 44
 
 

user posted image user posted image  Z nami so pot začele: user posted image user posted image
 
sončnica14
SmInCa
nhaya
Angelica Wald
*Lili*


 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

user posted image user posted image www.noseca.com/ 


  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   


  • user posted image


    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
  • Neposredna povezava do sporočila: 466
       RE: Julijke 2011
    15.12.2010 18:52:49   
    mismis
    user posted image  


    V TEM TEDNU:  


    16.12.
    Nateja85
    rakica82
    julijka11
    zabica81

    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    17.12.
    dekle23
    Minnie
    anonimna?
    Total - NS



    Držim pestke, da bodo jutrišnji pregledi uspešni. Mene je pa napadel lenoritis, čisto nič se mi ne da, tudi tipkati ne. Še dobro, da sem na bolniški  user posted image


    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 467
       RE: Julijke 2011
    15.12.2010 19:02:46   
    MetiLu
    Mismis, si pa hitra user posted image  samo si napačno Meti. kopirala user posted image  

    _____________________________

    12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

    8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 468
       RE: Julijke 2011
    15.12.2010 19:06:51   
    mismis

    user posted image
     
     
    PDP, NICK, STAROST, ŠT.user posted image , ŠT.user posted image , DATUM PREGLEDA, NS

    1.7.
     
    2.7.
    jana banana, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, NS: ?
    total, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ., NS: 17.12.
     
    3.7.
    tina_r, ?, ? user posted image , ? , P: ?, NS: ?
     
    4.7.
    balem, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ?., NS: 27.12.
     
    5.7.
    smuki, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: 21.12., NS: 27.12.
     
    6.7.
     
    7.7.
     
    8.7.
    sonya1, 42, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., NS: 20.12.
     
    9.7.
    saskam, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 4.1.., NS: ?
     
    10.7.
     
    11.7.
    reni36, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., NS: 22.12.
    Nateja85, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 16.12., NS: ?
     
     
    12.7.
    mismis, 35,  2user posted image , 0user posted image , P: 19.01.., NS: 30.12.
     
    13.7.
    sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: 12.01.., NS: 06.01.
     
    14.7.
    Anonimen, 35, 4user posted image ,  1 user posted image , P: ?, NS: ?
     
    15.7.
    dhamma, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, NS: ?
    petrussa, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: 21.12., NS: ?
    .Evelyn, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., NS: ?
    kovanec, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., NS: ?
     
    16.7.
    bubu_bibi, 27, 1user posted image , 0user posted image , P: 20.12., NS: ?
    škrpijonka, 32, 1user posted image , 0user posted image , P: ., NS: 27.12.
    spetko, 24, 2user posted image , 1user posted image , P: 03.01., NS: 03.01.
     
    17.7.
    tamcy, ?, ?user posted image , 1user posted image , P: ?, NS: ?
    meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 4.1., NS: 5.1.
    aqua77, 33, 2user posted image , 1user posted image , P: 3.1., NS: 3.1.
    zoga08, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 04.01., NS: 04.01.
    fiška33, 34, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., NS: ?
     
    18.7.
    zabica81, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 16.12., NS: ?
    meti.lu, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 15.12., NS: 04.01.
     
    19.7.
    aTri, ?, 4user posted image , 1user posted image , P: ?., NS: ?
     
    20.7.
    dekle23, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: 17.12., NS: ?
     
    21.7.
    medko, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.01., NS: ?
     
    22.7.
     
    23.7.
    rakica82, ?, 1user posted image , 1user posted image , P: 16.12., NS: ?
     
    24.7.
    cori, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?., NS: ?
     
    25.7.
    summer11, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, NS: ?
     
    26.7.
    NEA_TEJA, 35, 5user posted image , 3user posted image , P: 5.1., NS: ?
    wwwwww, 23, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.., NS: 11.1.
     
    27.7.
    Roži_, 30, 1user posted image , 0user posted image , P: 22.12., NS: 11.01.
    julijka11, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: 16.12., NS:
     
     
    28.7.
    Minnie, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: 17.12., NS: 17.1.
    Juhica, 31, 3user posted image , 2user posted image , P: 20.12., NS: 14.1.
     
    29.7.
    _Mavrica_ , 25,1user posted image , 0user posted image , P: 27.12.., NS: ?
     
    30.7.
     
    31.7.
     
    X.7.
    Vixen, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, NS: ?
    anci banci, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., NS: 10.01.
    anonimen, ?,1user posted image , 0user posted image , P: ?., NS: ?
    **M**, 27, 3user posted image , 0user posted image , P: 28.12., NS: ?
    Zima1976, 34, 1user posted image , 0user posted image , P: ., NS: 03.01.
     
    Julijk 2011 nas je: 44
     
     

    user posted image user posted image  Z nami so pot začele: user posted image user posted image
     
    sončnica14
    SmInCa
    nhaya
    Angelica Wald
    *Lili*


     
    PRVO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO           MERE
    DRUGO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO           MERE
    TRETJE TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO           MERE

    user posted image user posted image www.noseca.com/ 


  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   


  • user posted image


    eh se vidi, da sem lenoba user posted image

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
  • Neposredna povezava do sporočila: 469
       RE: Julijke 2011
    15.12.2010 19:10:44   
    cori
    IZVIRNO SPOROČILO: juhica

    cori kam pa si šla v Domžalah, Strahovi ali Megličevi?



    Joj, ne želim delati kakšne antireklame....bila sem pa pri dr. Strahovi. Izgledalo je zelo vse tako na hitro, počutila sem se bolj tako, plačaj in pojdi...mogoče sem dobila napačen občutek, ker veliko punc jo pohvali.


    (odgovor članu juhica)
    Neposredna povezava do sporočila: 470
       RE: Julijke 2011
    15.12.2010 19:14:01   
    mismis
    Ali je bila katera morda na Ginekološki na NS?

    Jaz jo imam tam 30.12., mi je pa G istočasno napisala napotnico tudi za Dvojni hormonski test

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu cori)
    Neposredna povezava do sporočila: 471
       RE: Julijke 2011
    15.12.2010 19:34:20   
    womanpolice



    IZVIRNO SPOROČILO: cori

    IZVIRNO SPOROČILO: juhica

    cori kam pa si šla v Domžalah, Strahovi ali Megličevi?

     

    Joj, ne želim delati kakšne antireklame....bila sem pa pri dr. Strahovi. Izgledalo je zelo vse tako na hitro, počutila sem se bolj tako, plačaj in pojdi...mogoče sem dobila napačen občutek, ker veliko punc jo pohvali.




    Nisem julijka 2011, temveč aprilčica 2011, vendar moram komentirat tvojo izkušnjo pri dr. Strah, pa upam, da ne zameriš. Jaz sem bila na nuhalni pri njej in sploh ni tko zgledalo kot je očitno pri tebi. Res si je vzela čas, vse mi pokazala, razložila, zraven sva se lepo pogovarjali. Jaz imam dobro izkušnjo z njo in v naslednji nosečnosti bo me zagotovo spet videla.

    Lp.

    (odgovor članu cori)
    Neposredna povezava do sporočila: 472
       RE: Julijke 2011
    15.12.2010 19:35:19   
    womanpolice



    IZVIRNO SPOROČILO: mismis

    Ali je bila katera morda na Ginekološki na NS?

    Jaz jo imam tam 30.12., mi je pa G istočasno napisala napotnico tudi za Dvojni hormonski test


    kak hitro beži čas.... že NS boš imela...

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 473
       RE: Julijke 2011
    16.12.2010 8:11:28   
    **M**
    IZVIRNO SPOROČILO: MetiLu

    bolniško mi je podaljšal, čeprav mi ni dal nobenega papirja user posted image  22.12. bo pa že en mesec naokol, kar sem na bolniški, zdej pa ne vem ali moram komu kaj javit oz. kako je s to komisijo? katera ve mogoče?

    Ginekolog ti napiše potrdilo, da priporoča bolniški stalež zaradi tega in tega...S tem potrdilom greš potem do svojega splošnega zdravnika in on potem s temi papirji in tvojo kartoteko pošlje na komisijo. Kar pokliči ginekologa in povprašaj, en mesec bo hitro naokoli in takrat mora bit kartoteka na komisiji. Potem dobiš po pošti odgovor ti, tvoj zdravnik in služba. Je pa res, da zzzs krije bolniško po 30 delovnih dneh, ne koledarskih.

    < Sporočilo je popravil **M** -- 16.12.2010 8:12:02 >

    (odgovor članu MetiLu)
    Neposredna povezava do sporočila: 474
       RE: Julijke 2011
    16.12.2010 8:54:54   
    MetiLu


    IZVIRNO SPOROČILO: MetiLu

    bolniško mi je podaljšal, čeprav mi ni dal nobenega papirja user posted image  22.12. bo pa že en mesec naokol, kar sem na bolniški, zdej pa ne vem ali moram komu kaj javit oz. kako je s to komisijo? katera ve mogoče?

    Ginekolog ti napiše potrdilo, da priporoča bolniški stalež zaradi tega in tega...S tem potrdilom greš potem do svojega splošnega zdravnika in on potem s temi papirji in tvojo kartoteko pošlje na komisijo. Kar pokliči ginekologa in povprašaj, en mesec bo hitro naokoli in takrat mora bit kartoteka na komisiji. Potem dobiš po pošti odgovor ti, tvoj zdravnik in služba. Je pa res, da zzzs krije bolniško po 30 delovnih dneh, ne koledarskih.


    Ja meni je G dal to potrdilo 1. ko mi je bolniško odprl, zdej pa ne. Predvidevam, da potem še tisto prvo potrdilo drži in samo pokličem mojo zdravnico, da pošlje papirje na komisijo? to pa nisem vedela, da krije šele po 30 delovnih dni user posted image  Se pravi da si v bistvu mesec in pol  v breme delodajalca?

    < Sporočilo je popravil MetiLu -- 16.12.2010 8:55:28 >


    _____________________________

    12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

    8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

    (odgovor članu **M**)
    Neposredna povezava do sporočila: 475
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
    Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
    10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
    Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




    Najbolj naporno obdobje.
    пеперутка16

    Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?