|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 17:10:17   
hmm...
...da je vaš mož pozabil na vaš rojstni dan?
Namreč včeraj je imela moja prijateljica rojstni dan in je mož na to enostavno pozabil. Skupaj pa sta 9 let. Saj potem, ko ga je spomnila se je opravičeval in vse, ampak meni vseeno ni jasno kako lahko to POZABI?

Torej se vam je že zgodilo, da je vaš mož ali pa fant pozabil, da imate rojstni dan?


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 17:35:42   
neika
če ti povem, da sva letos na morju z možem skoraj istočasno skočila v luft in ugotovila, da sva pozabila na tretjo obletnico poroke, ki sva jo imela dan prej, boš verjela, da je možno?

pa se imava rada in vse, a se zgodi, da se pozabi. Je pa res, da sva imela par stvari na kupu in nama je pač ušlo iz glave.

< Sporočilo je popravil neika -- 5.11.2010 17:36:08 >

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 17:39:44   
kaya2007
ne, se mi še ni zgodilo, ker začnem že vsaj en teden prej težit, da ne bo slučajno pozabil na moj rojstni dan user posted image
če ga ne bi opominjala, pa ne dam roke v ogenj, da ne bi pozabil user posted image  pa tudi po darilo ne gre sam od sebe (niti po kakšno rožo), ampak sem se že nekako sprijaznila in greva pač skupaj kaj kupit ali pa še raje na kakšno večerjo. mogoče je še bolje tako, ker mi je 100let nazaj, ko je bil še sveže zaljubljen, prinesel fen za rojstni dan user posted image

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 17:41:46   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: neika

če ti povem, da sva letos na morju z možem skoraj istočasno skočila v luft in ugotovila, da sva pozabila na tretjo obletnico poroke, ki sva jo imela dan prej, boš verjela, da je možno?

pa se imava rada in vse, a se zgodi, da se pozabi. Je pa res, da sva imela par stvari na kupu in nama je pač ušlo iz glave.


Ja, verjamem da je možno. Se zgodi, da imaš npr. v tistem času kakšne skrbi. Ampak da pozabiš kar tako (kot se je zgodilo pri moji prijateljici) pa ne razumem.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 17:43:12   
Čebel@
moj je nekaj takega kot od kaya2007-če nebi "težila" že prej bi ziher pozabil,pa tudi darilo si moram  vedno izbert sama...on pa priznava,da enostavno si ne zapomni datumov(no za svoj RD ve),tko da ne ve točno kdaj je hči rojena,datum poroke-če pa že zadane datum,bo pa kiksnil letnico

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 17:52:05   
Anonimen
Torej se vam je že zgodilo, da je vaš mož ali pa fant pozabil, da imate rojstni dan?


Ne.
Pa mi je tudi vseeno, če bi.

(odgovor članu hmm...)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 18:07:45   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...
Torej se vam je že zgodilo, da je vaš mož ali pa fant pozabil, da imate rojstni dan?


Ne.
Zgodilo se pa mi je, da jaz pozabim na mozev .... rojstni dan.  Recimo letos sem pozabila na njegov rojstni dan in obletnico poroke. 
Crkljam ga vsak dan, tako, da niti ni nujno, da ga spomnim, da se stara user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 18:08:40   
m_o_i
srecna naj bo, da vse ostale dneve misli nanjouser posted image

mislim, iz cesa vse delajo ljudje drame user posted image  mam rajsi, da mi na žnjti april prinese nekaj SPONTANO, kot pa da je celo leto v krcu, da ja ne bo pozabil na dan D...


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 18:31:38   
ZARA
Ja.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 18:33:13   
Gina
Ja, meni se je zgodilo, da sem jaz pozabila na rojstni dan od meni ljubih, bližnjih ljudi. Tudi moji bližnji so že pozabili na moj RD. Samo meni to toliko ne pomeni. Pa tudi ni šlo za moža ali da bi mož name pozabil - ta mi cel sprejem naredi vsako leto.
Se pa spomnim,d a sem bila včasih drugačna, čeprav mi je kar hecno, ko nazaj pomislim - da sem bila strašno užaljena, ko je moja stara mama pozabila na 2. rojstni dan mojega prvorojenca - saj zame mi je bilo vseeno, ampak za ta malega.... Katastrofalno se mi je zdelo. Ampak potem odrasteš, pa ugotoviš prioritete v lajfu.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 18:46:06   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ja.


podpis


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 18:53:33   
Hope2
Sem že jaz pozabila na RD bližnjih, pa mož tudi. En na drucga še nisva, mislim pa da prej ko slej se nama bo tudi to zgodilo. Zaenkrat se še opominjavauser posted image . Sva pa pozabila na obletnico poroke, čeprav sva še kak dan prej govorila o njej.
Se zgodi, glavno je, da iz tega ne delava drameuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 19:22:53   
water lily
Sm tud sama že pozabila na svoj roj. dan.
Če nebi obstajali opomniki bi pozabila na vse.
Prvo obletnico poroke sva oba falila....sva se šele čez 3 tedne spomlnauser posted image -
Letos sva si pa opomnike nastavla za vsak slučajuser posted image


< Sporočilo je popravil water lily -- 5.11.2010 19:24:17 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 19:42:32   
Ana009
midva sploh ne praznujeva rojstnih dni.. razen otroske tako, da s tem nimamo tezav.. :)

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 19:56:54   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

mogoče je še bolje tako, ker mi je 100let nazaj, ko je bil še sveže zaljubljen, prinesel fen za rojstni dan user posted image


user posted image

Pri nas sem jaz zadolžena za datume oz si te nekako spontano zapomnim in ponavadi sem jaz pobudnik idej za darila. Zato, ko praznujem jaz, pač grem in kupim darilo zase, ki mi ga potem dasta partner in otrok user posted image .
Prej, ko sva bila še brez otrok, pa sem dobila denar in si kupila, kar sem želela (pač v okviru možnosti, seveda).
Ni mi bilo sicer všeč, ampak tako je in tako sem se navadila. Sedaj pa se pač obdarim v njegovem imenu in to z velikim veseljem user posted image .
Je pa čisto možno, da bi zadeva šla mimo, tako kot tudi njegov praznik, če ne bi sama za to poskrbela. Smo pač različni.
Mi pa izkazuje ljubezen in spoštovanje na drugačne načine in kot pravijo, vsega ne moreš imeti user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 20:00:49   
Anonimen
midva sploh ne praznujeva rojstnih dni..


Uf, mene pa prime na vsakih nekaj let in potem praznujem sto na uro.

(odgovor članu Ana009)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 20:24:15   
zmajaz
Eh - to se pač zgodi - jaz sem enkrat celo na svoj lastni rojstni dan pozabila user posted image  
Enkrat sem pa pozabila na maminega in potem je bilo še celo tako, da smo ravno na njen RD prišli lepo na obisk, pol mi pa ata reče tak na strani, da naj mami čestitam za RD in sm bla potem čist v šoku, ker mi sploh ni bilo jasno, kako se mi je to lahko zgodilo, da sem pozabila - ampak kaj češ, se zgodi.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 21:03:48   
Aninchy
Ja, se je zgodilo mojemu partnerju pri obletnici (še letos), mene pa zaenkrat še ne. Se mi je zgodilo, da se zjutraj, ko sem se zbudila nisem spomnila, ampak tekom dneva sem se pa ziheruser posted image
Obdarujeva se pa praviloma ne, razen s kakimi uporabnimi zadevami npr. spodnje perilo, nogavice itd. user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 21:26:10   
oka
...da je vaš mož pozabil na vaš rojstni dan?


Ja. Pa ne samo na mojega. Na večino pozabi, tudi na svojegauser posted image . Ima datumsko amnezijo tako, da mu ni za zamerit .



< Sporočilo je popravil oka -- 5.11.2010 21:28:22 >

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 21:55:06   
nejcko
Ni še pozabil, če pa bi, pa mu ne bi zamerila. Rojstnega dneva itak ne praznujem že več kot deset let, to mi je čisto postranska stvar.
Na obletnico poroke konstantno oba pozabljava, jaz pa čedalje bolj pozabljam na številne rojstne dneve meni dragih oseb - no, saj ne pozabim, ampak točno tisti dan mi pa velikokrat "uide" iz glave.

Torej, to so meni čisto bv stvari.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 22:28:27   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

ne, se mi še ni zgodilo, ker začnem že vsaj en teden prej težit, da ne bo slučajno pozabil na moj rojstni dan user posted image
če ga ne bi opominjala, pa ne dam roke v ogenj, da ne bi pozabil user posted image  pa tudi po darilo ne gre sam od sebe (niti po kakšno rožo), ampak sem se že nekako sprijaznila in greva pač skupaj kaj kupit ali pa še raje na kakšno večerjo. mogoče je še bolje tako, ker mi je 100let nazaj, ko je bil še sveže zaljubljen, prinesel fen za rojstni dan user posted image


enako! user posted image odštevam k ticker user posted image user posted image

prepričana sem, da bi moj pozabil, 100%...

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 22:41:13   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: hmm...
Torej se vam je že zgodilo, da je vaš mož ali pa fant pozabil, da imate rojstni dan?


Ne.
Zgodilo se pa mi je, da jaz pozabim na mozev .... rojstni dan.  Recimo letos sem pozabila na njegov rojstni dan in obletnico poroke. 
Crkljam ga vsak dan, tako, da niti ni nujno, da ga spomnim, da se stara user posted image user posted image user posted image

Crkljaš ga vsak dan ? Prav crkljaš crkljaš user posted image ? ? ..... svaka čast !!!user posted image


No jaz nisem, še nikoli pozabil na ženin rojstni dan in tudi ona ne na mojega. Ne maram pa kakih dragih daril .. .... da se le spomni..... user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 22:51:20   
mateyka
Torej se vam je že zgodilo, da je vaš mož ali pa fant pozabil, da imate rojstni dan?


khm, ne. v bistvu vice versa. jaz sem pozabila na njegov rojstni dan user posted image

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 23:11:46   
ronja
Ne, ampak bolj po sreči kot ne: na moj rd je imel koncert njegov najljubši glasbenik in on je imel par let v svoji sobi plakat za ta koncert (kjer je bil seveda gor tudi datumuser posted image ) in tako si ga je zapomnil (letnico imava pa itak isto, to ni bilo težkouser posted image ). no, to je moja verzija, on pravi, da si je zapomnil moj rd, ker je moj rd. Ampak mu ne verjamem kaj prida, ker ne ve NOBENEGA drugega rd razen tistih, pri katerih je bil zraven: torej svojega in od tamalihdveh (pa še tu pravi, da mora mal pomislit, sploh za letouser posted image ).

Se mi je pa že zgodilo, da sem 1 mesec prej že pripravljala darila in vse za njegov rd in ko je prišel, sem imela narobe uro nastavljeno (datum se sam prestavi, ampak računa, da imajo vsi meseci 31 dni) in sem mislila, da ima rd naslednji dan. On potrpežljivo čaka do malo pred polnočjo, ko me vpraša, če mu ne bom nič čestitala. Jaz pa, da jasno, da že ves čas gledam, kdaj bo polnoč, da mu bom lahko taprva čestitala. On pa pravi, da bo takrat že prepoznouser posted image . meni nič jasnouser posted image No, mi ni zameriluser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali se vam je že zgodilo...
5.11.2010 23:59:10   
*miska.mcc*
ja. in na svojega
in jaz na njegovega. in na svojega.

user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




SLUŽBA
nataly33

Ali ste zaposleni?

DA (57%)

NE (43%)


Število vseh glasov: 119

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!