|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Reklamirati ali ne?
21.9.2010 13:24:11   
luka jan
Ta viknd bi sama najraje odpisala, a žal ne gre. Poleg poplav in vseh ostalih stvari mi je mali v vedro za čiščenje vrgel še moj mobitel. Sicer ga je takoj pobral ven, vsaj tako pravi, razstavila in dala sušit pa sem ga šele zvečer, ko sem hotela klicati.
Telefon sem temeljito očistila, cel vikend sušila, ampak še vedno ne dela.user posted image user posted image
Ker je še v garanciji razmišljam da bi ga reklamirala, vendar pa dvomim v to da mi reklamacijo priznajo. Brezzveze se mi zdi zaradi tega hodiit v lj, samo če bi mi ga zrihtali, preživim tudi to.user posted image
A se mi splača al ne, sicer nimam kaj zgubit, pa vseeno.

Še sreča da je vikend mimo.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Reklamirati ali ne?
21.9.2010 13:27:10   
Klemy82
Tu žal nimaš kaj reklamirat. 

_____________________________

Jst.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Reklamirati ali ne?
21.9.2010 13:30:17   
kalbo
Reklamirat ga ne nosi, ker se telefonu znotraj z aviona vidi, da je bil v vodi.

Ko pade telefon v vodo je treba tisti hip fizično odstranit baterijo (hitrejše izvedeš ta manever, več možnosti ima tvoj telefon za preživetje). Telefon temeljito posušiš, po možnosti neseš na servis, da ga posušijo in očistijo še znotraj in šele ko je 100% suh, daš baterijo nazaj in poizkusiš srečo.

Tvojemu glede na napisano sigurno ni več pomoči.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Reklamirati ali ne?
21.9.2010 13:47:12   
Felicita
jup, večino telefonov ki vode niso vidli od blizu na servisu za garancijo zavrnejo, ker so 'bili v stiku z vodo' - dovolj je že dež al pa kondenz... je pa notri nalepka (vsaj v mojem), ki se ob najmanjšem stiku z vodo obarva. kakorkoli, pozabi na reklamacijo, absolutno.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Reklamirati ali ne?
21.9.2010 14:02:40   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Reklamirat ga ne nosi, ker se telefonu znotraj z aviona vidi, da je bil v vodi.

Ko pade telefon v vodo je treba tisti hip fizično odstranit baterijo (hitrejše izvedeš ta manever, več možnosti ima tvoj telefon za preživetje). Telefon temeljito posušiš, po možnosti neseš na servis, da ga posušijo in očistijo še znotraj in šele ko je 100% suh, daš baterijo nazaj in poizkusiš srečo.

Tvojemu glede na napisano sigurno ni več pomoči.


Ne, res mu ni več pomoči. Po moje je bil moker kar enih 8 ur, vsaj tako sem na hitro preračunala. Sicer sem ga sušila cel vikend, pa tudi to ni pomagalo.user posted image user posted image
Pa tako zelo sem bila navezana na ta telefon, sedaj pa moram spet iskat nekaj novega. Pa še aneks mi ni potekel.user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Reklamirati ali ne?
21.9.2010 14:04:13   
Klemy82
Pri katerem operaterju pa si? Na Simobilu lahko vzameš nov telefon 6 mesecev pred iztekom ankesa brez doplačil.

_____________________________

Jst.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Reklamirati ali ne?
21.9.2010 14:32:59   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Pri katerem operaterju pa si? Na Simobilu lahko vzameš nov telefon 6 mesecev pred iztekom ankesa brez doplačil.


Pri Mobitelu.
Včasih se je tudi tu dalo telefon dobit prej, pa so se leta seštevala, sedaj pa menda ne več. Ne vem, moram vprašat.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Reklamirati ali ne?
21.9.2010 15:35:35   
enea
Ti nesi aparat na mobitel, povej kaj se je zgodilo, pa ti bodo povedali ali se ga sploh da in splača popraviti, pa vprašaj za splošno akcijo, ali kakšno drugo akcijo, kjer še nimaš aneksa, imaš splošno akcijo, gsm, umts, akcija povezani, če imaš paket povezani,.. vprašaj,... pa na njihovi strani imaš mobitele, cene, akcije,...user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Reklamirati ali ne?
21.9.2010 16:05:03   
noranate
Luka Jan ti kar nesi. Moja hčera ga je zalila z sokom, je crknil v sekundi. Ga je dala na servis pod garancijo in so ga porihtal. Srečno!user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Reklamirati ali ne?
21.9.2010 16:44:21   
kalbo
Če je blo sam za odpret pa spucat, logično, da ti niso računal, če bi bil za zamenjat kak drag del, verjemi, da ti nebi. Je razlika polit s sokom, al pa vrečt v vodo.


(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Reklamirati ali ne?
21.9.2010 17:02:41   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: enea

Ti nesi aparat na mobitel, povej kaj se je zgodilo, pa ti bodo povedali ali se ga sploh da in splača popraviti, pa vprašaj za splošno akcijo, ali kakšno drugo akcijo, kjer še nimaš aneksa, imaš splošno akcijo, gsm, umts, akcija povezani, če imaš paket povezani,.. vprašaj,... pa na njihovi strani imaš mobitele, cene, akcije,...user posted image

Sem danes klicala in so mi rekli da naj ga kar prinesem, potem pa me pokličejo in mi povedo kaj in kako je s telefonom. Načeloma je bolj malo upanja, a poskusiti ni greh.user posted image
Sem pa že malo gledala telefone na tej strani in je kar nekaj všečnih, bom pač plačala malo več in ga kupila v splošni akciji.
Pa ravno ta mesec, ko sem že tako broke.user posted image

Najprej pa bom počakala na razplet na servisu. Držte pesti.user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Reklamirati ali ne?
21.9.2010 18:08:07   
pelin
Imam kolegico, ki ima najstniško hči...njej sta že dva mobitela padla v wc user posted image ...kljub hitremu posredovanju jima ni bilo rešitve in sta šla rakom žvižgat...Na servisu so jima rekli, da je taka nesreča neverjetno pogosta ( verjetno pri najstnikih, ko si zaželijo novega)...da pa jima seveda ne morejo priznat reklamacije...Očitno se mobiteli res zelo radi spravijo plavatuser posted image ...te pa resnično razumem, ker sem sama tudi takšna...ko se enega navadim in ga "udomačim", se težko ločim od njega...
Seveda pa upanje umre zadnje...držim pesti...


< Sporočilo je popravil pelin -- 21.9.2010 18:11:06 >

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Reklamirati ali ne?
21.9.2010 18:21:51   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: pelin
...te pa resnično razumem, ker sem sama tudi takšna...ko se enega navadim in ga "udomačim", se težko ločim od njega...
Seveda pa upanje umre zadnje...držim pesti...



Ne da sem se ga navadila in udomačila, preprosto mi je bil ta telefon pisan na kožo. Imel je vse kar rabim, batarija vzdržljiva, ravno prav velik, robusen...Skratka super, bi ga še imela.
Ko pa sem videla tole, me je pa skoraj kap, gledala sem splošno akcijo, edino ki pride v poštev.
http://www.mobitel.si/telefoni-in-naprave/aparati.aspx?aid=1325&pu=0
Me je impresionirala cena, negativno, skoraj 300 eurov.user posted image user posted image Moram še mal prečekirat če je kje ceneje.user posted image


(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Reklamirati ali ne?
21.9.2010 21:18:51   
pikica*
Kaj pa tale? Jaz ga imam v beli barvi in sem z njim zelo zadovoljna. 

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Reklamirati ali ne?
21.9.2010 21:37:05   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Kaj pa tale? Jaz ga imam v beli barvi in sem z njim zelo zadovoljna. 


Sploh ni slaba izbira, pa še cena je dostopna. Moram enkrat skočit na Mobitelov center, pa da telefone vidim v živo.user posted image
Problem je v tem da je na voljo preveč telefonov, potem se pa odloči če se lahko.user posted image user posted image

Najprej moram pa svojo staro Nokio pozabit. Joj, kolk mi jo je žal.user posted image user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Reklamirati ali ne?
21.9.2010 21:42:54   
MID
luka jan,poglej malo na ZS.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Reklamirati ali ne?
27.10.2010 10:30:28   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: MID

luka jan,poglej malo na ZS.


MID hvala za pomoč, samo si bila malce prepozno.

Danes so mi s servisa sporočili da je moj telefon mrknil za vedno, mu ni več pomoči.user posted image user posted image user posted image Sicer sem ga prej dala pogledat že enemu prijatlu ki ima servis, pa mi je tudi on svetoval da si nabavim kar novega, tako da niti nisem pričakovala da bi lahko na servisu kaj naredili.

Sedaj pa imam drug problem, kaj kupiti?????user posted image user posted image

Imela bi Nokio, po možnosti tako da baterija dolgo zdrži, pa da imam možnost na teklefonu spremljat maile, facebook.... Torej nekaj podobnega kot sem imela, ampak bi poskusila še kaj drugega.user posted image
Cenovno tam nekje do 400 eurov, pa ni pomembno kje jo kupim, ker bi jo povsod kupila v splošni akciji.

Ima kdo kakšen preverjeno dober predlog??

(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Reklamirati ali ne?
27.10.2010 11:01:01   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: MID

luka jan,poglej malo na ZS.


M

Sedaj pa imam drug problem, kaj kupiti?????user posted image user posted image

Imela bi Nokio, po možnosti tako da baterija dolgo zdrži, pa da imam možnost na teklefonu spremljat maile, facebook....
Cenovno tam nekje do 400 eurov,


a nisi rekla da si broke?! O madonca, jz sem broke ko mi na koncu meseca ostane 10 eurov na računu user posted image ....no, whatever...za 400 evrov dobiš že cel compjuter ne samo telefona.

Sorry, preseravanje.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Reklamirati ali ne?
27.10.2010 11:30:47   
barika
Jaz se zagrevam za tegale http://www.nokia.si/podpora/podpora/c6-00 , pa še za ene 3 zraven, do januarja se bom verjetno odločila. Rabim pa fajn fotoaparat in internet. Še bolj mi je pa včeš HTC. user posted image

< Sporočilo je popravil barika -- 27.10.2010 11:34:51 >

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Reklamirati ali ne?
27.10.2010 11:54:36   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: MID

luka jan,poglej malo na ZS.


M

Sedaj pa imam drug problem, kaj kupiti?????user posted image user posted image

Imela bi Nokio, po možnosti tako da baterija dolgo zdrži, pa da imam možnost na teklefonu spremljat maile, facebook....
Cenovno tam nekje do 400 eurov,


a nisi rekla da si broke?! O madonca, jz sem broke ko mi na koncu meseca ostane 10 eurov na računu user posted image ....no, whatever...za 400 evrov dobiš že cel compjuter ne samo telefona.

Sorry, preseravanje.



Broke, nič več, je bila vmes plača.user posted image user posted image
Pa nič se ne preseravam, samo vidim da sedaj ko imam en šit telefon to ni to. Bi imela nekaj boljšega, cenovno do 400 eurov, če pa je manj pa sploh fajn.user posted image

< Sporočilo je popravil luka jan -- 27.10.2010 11:56:01 >

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Reklamirati ali ne?
27.10.2010 12:14:56   
TomTaylor
ah, sorry, sem šele zdaj vidla, da je bila tema prejšnji mesec odprtauser posted image   Meni so HTC-ji nobl, čeprav prisegam na nokio. Sama imam še vedno dobro staro nokio 6300 in vztrajno čakam dan, ko mi bo padla v sekret user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Reklamirati ali ne?
27.10.2010 12:39:53   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

ah, sorry, sem šele zdaj vidla, da je bila tema prejšnji mesec odprtauser posted image   Meni so HTC-ji nobl, čeprav prisegam na nokio. Sama imam še vedno dobro staro nokio 6300 in vztrajno čakam dan, ko mi bo padla v sekret user posted image


te potolažim da je moževa preživela pranje v pralnem strojuuser posted image user posted image user posted image in dela še danes cca dva meseca po tem , taščina pa ne WC-jauser posted image

< Sporočilo je popravil mala maja -- 27.10.2010 12:40:13 >

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Reklamirati ali ne?
27.10.2010 18:02:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

ah, sorry, sem šele zdaj vidla, da je bila tema prejšnji mesec odprtauser posted image   Meni so HTC-ji nobl, čeprav prisegam na nokio. Sama imam še vedno dobro staro nokio 6300 in vztrajno čakam dan, ko mi bo padla v sekret user posted image


te potolažim da je moževa preživela pranje v pralnem strojuuser posted image user posted image user posted image in dela še danes cca dva meseca po tem


Najbrž je bilo eko pranje s kisom user posted image .


(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Reklamirati ali ne?
27.10.2010 19:46:26   
Ronči
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Ta viknd bi sama najraje odpisala, a žal ne gre. Poleg poplav in vseh ostalih stvari mi je mali v vedro za čiščenje vrgel še moj mobitel. Sicer ga je takoj pobral ven, vsaj tako pravi, razstavila in dala sušit pa sem ga šele zvečer, ko sem hotela klicati.
Telefon sem temeljito očistila, cel vikend sušila, ampak še vedno ne dela.user posted image user posted image
Ker je še v garanciji razmišljam da bi ga reklamirala, vendar pa dvomim v to da mi reklamacijo priznajo. Brezzveze se mi zdi zaradi tega hodiit v lj, samo če bi mi ga zrihtali, preživim tudi to.user posted image
A se mi splača al ne, sicer nimam kaj zgubit, pa vseeno.

Še sreča da je vikend mimo.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Reklamirati ali ne?
27.10.2010 20:07:17   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

ah, sorry, sem šele zdaj vidla, da je bila tema prejšnji mesec odprtauser posted image   Meni so HTC-ji nobl, čeprav prisegam na nokio. Sama imam še vedno dobro staro nokio 6300 in vztrajno čakam dan, ko mi bo padla v sekret user posted image


te potolažim da je moževa preživela pranje v pralnem strojuuser posted image user posted image user posted image in dela še danes cca dva meseca po tem



Najbrž je bilo eko pranje s kisom user posted image .




Ta je pa dobra. Škoda da nisem takrat čistila stanovanja s kisom, bi danes imela še delujoči telefon.user posted image

Ronči, tiste tvoje smeškote bi jaz zamenjala s user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil luka jan -- 27.10.2010 20:08:30 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ime za punco?
adock

ime za punco?

julija (41%)

ajda (35%)

tinkara (24%)


Število vseh glasov: 616

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!