|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ''Preverjeno'' včeraj..12 letni gospodar kmet...
6.10.2010 21:11:40   
Colt
Priznam, oddaja Preverjeno se mi zdi občasno precej za lase privlečena in enostranska, ampak včerajšnja zgodba 12letnika iz Koroške, pa mi je dala misliti. Ste spremljale/spremljali? Mnenja in občutki? Mene je bilo groza...Tipična kolizija starodavne mentalitete/bolezni...z idejami zmanjšanja tragedije in normalnega razvoja vnaprej..

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ''''Preverjeno'''' včeraj..12 letni gospo...
6.10.2010 21:15:33   
Fleka
Jaz sem malo gledala.Gospa je odločna,da ne gre v dom in pika-raje umre.Za vnuka in živali(kokoši,pujska,...)ji je popolnoma vseeno.Zelo žalostna zgodba.user posted image

Ne morem verjeti,da je kaj takega možno-otrok nima nič od otroštva,......žalostno toda resnično.user posted image

< Sporočilo je popravil Fleka -- 6.10.2010 21:17:54 >


_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ''''Preverjeno'''' včeraj..12 letni gospo...
6.10.2010 21:21:13   
hektorina
A veš, Colt...da me že kar nekaj časa nobena stvar ni tako "dotolkla" kot ta včeraj... Res sem brez besed. Pa redkokdaj ostanem brez komentarja... Ampak sem se v tem primeru odločila pozabiti. Vem, da je to čist tak po "kavbojsko" kot dela naša socialna država. odmisliti, zapreti usta in zamižati. Na obe oči, če le gre...Žal.

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ''''Preverjeno'''' včeraj..12 letni gospo...
6.10.2010 21:25:37   
ada2
gledala in me je bilo groza.... sama delam v domu ostarelih. sem mnenja, da tam ni slabo. ok, dokler lahko sam skrbiš zase, oz. imaš nekoga, ki ti pomaga je logično, da ne boš rinil na vrat na nos v dom. ob gledanju sem si mislila, da bi gospa sigurno spremenila mnenje o domu, če bi probala za nekaj dni tam živet.
AMPAK ....

jo pa razumem... boji se, da bi bil vnuk ob vso premoženje, ki je sicer skromna kmetija, ampak trenutno edino, kar mu lahko ponudi. namreč če gre ona v dom posestvo prevzame občina  in plačuje za njo oskrbnino.

res težka situacijauser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ''''Preverjeno'''' včeraj..12 letni gospo...
6.10.2010 21:49:41   
hektorina
Ja ada, žal so te stvari nam enostavno nepredstavljive. To kar nam pomeni (da ne bom rekla nič...) je njej vse na svetu.


(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ''''Preverjeno'''' včeraj..12 letni gospo...
6.10.2010 21:56:03   
Vijoličarka
Ja, če nima dovolj visokih dohodkov, s katerimi bi pokrila svoje vzdrževanje v domu, je možno tudi, da se občina vsede na posestvo. Možno, ne pa nujno.

Ker po drugi strani, mar ne stane več, če dvakrat na dan nekdo hodi k njej?

Mene je pretresla predvsem njena sebičnost. Ona hoče, da bi bil vnuk pri njej, da bi skrbel zanjo, čeprav bi ji moralo biti jasno, da ne le ona, ampak tudi on potrebuje skrb - urejen dom, topel obrok, nekaj topline, družbo za pameten pogovor. Pa četudi bi mu posestvo šlo, se mi zdi, da je zanj boj pomemben tak start v življenju, da bo lahko živel med ljudmi, se kaj naučil, se normalno šolal (menda je zelo dober učenec), skratka, da ne bo postal tak, kot so bili doma: nezaupljivi do vseh in vsakogar, vednomer na preži... Oni so vsaj imeli drug drugega, njemu pa je potem usojeno biti sam na svetu ali kaj?

Pridružujem se zaključni misli prispevka: ne glede na to, zakaj je ta družina tako vase zaprta in ne glede na to, kaj si bo izbrala babica, upam da bo vsaj otrok splaval in se normalno vključil v človeško družbo in lepo živel.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ''''Preverjeno'''' včeraj..12 letni gospo...
6.10.2010 22:17:53   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

A veš, Colt...da me že kar nekaj časa nobena stvar ni tako "dotolkla" kot ta včeraj... Res sem brez besed. Pa redkokdaj ostanem brez komentarja... Ampak sem se v tem primeru odločila pozabiti. Vem, da je to čist tak po "kavbojsko" kot dela naša socialna država. odmisliti, zapreti usta in zamižati. Na obe oči, če le gre...Žal.



Točno zato sem odprl to temo. Tudi jaz sem ostal brez besed...vseeno pa lahko tipkam :) Če odstranimo ves nepotreben balast, pridemo do ugotovitve da je starki treba odvzeti opravilno sposobnost, ker deluje v svojo škodo in še mnogo bolj v škodo sina svojih potomcev. Mar res država ne zmore tega storiti?

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ''''Preverjeno'''' včeraj..12 letni gospo...
6.10.2010 22:25:59   
*miska.mcc*
zakaj pa se gre? nisem gledala. user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ''''Preverjeno'''' včeraj..12 letni gospo...
6.10.2010 22:32:11   
nejcko
Sicer sem prispevek spremljala samo z enim očesom ... Žalostna zgodba. Pravzaprav neverjetna zgodba. Enostavno nimam komentarja. Res, človek ostane brez teksta ... nekaj takega, tako blizu nas user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ''Preverjeno'' včeraj..12 letni gospodar ...
6.10.2010 22:35:25   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Priznam, oddaja Preverjeno se mi zdi občasno precej za lase privlečena in enostranska, ampak včerajšnja zgodba 12letnika iz Koroške, pa mi je dala misliti. Ste spremljale/spremljali? Mnenja in občutki? Mene je bilo groza...Tipična kolizija starodavne mentalitete/bolezni...z idejami zmanjšanja tragedije in normalnega razvoja vnaprej..

G




Mene je zmotilo to, da so tako nemoteno snemali in drezali v staro gospo, ki je tam jokala nad svojo usodo in kaj jaz vem čim vse. Pop Tv itak bazira na novinarskem senzacionalizmu, ki je včasih prav odvraten. V tem primeru pa ne vem, gospa potrebuje 24-urno oskrbo, ki jo trmasto odklanja, njen vnuk pa je otrok, ki mora živeti svoje otroštvo, ne pa skrbeti za nepokretno babico in kmetijo. Institucije, ki bi morale psokrbeti za to, so pa itak same sebi namen.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ''Preverjeno'' včeraj..12 letni gospodar ...
6.10.2010 22:36:29   
*miska.mcc*
kje pa so starsi od tega 12-letnika?


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ''Preverjeno'' včeraj..12 letni gospodar ...
6.10.2010 23:17:29   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

kje pa so starsi od tega 12-letnika?




Umrli so.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ''Preverjeno'' včeraj..12 letni gospodar ...
7.10.2010 1:11:10   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda




Mene je zmotilo to, da so tako nemoteno snemali in drezali v staro gospo, ki je tam jokala nad svojo usodo in kaj jaz vem čim vse. Pop Tv itak bazira na novinarskem senzacionalizmu, ki je včasih prav odvraten. V tem primeru pa ne vem, gospa potrebuje 24-urno oskrbo, ki jo trmasto odklanja, njen vnuk pa je otrok, ki mora živeti svoje otroštvo, ne pa skrbeti za nepokretno babico in kmetijo. Institucije, ki bi morale psokrbeti za to, so pa itak same sebi namen.



Strinjam se, da je bilo drezanje v babico totalno neokusno. Predvsem zato, ker si je oddajo najbrž ogledal tudi vnuk, pa vsi njegovi sošolci. In gospa je zelo poudarila, da bi moral biti vnuk pri njej in skrbeti zanjo. Fanta so pa komaj prepričali, da je šel v rejniško družino. Kaj bo zdaj? Kaj če se mu bo zazdelo, da je ravnal napačno in bo hotel nazaj? In bo cel hudič? Fanta zmesti samo zato, da dobiš senzacionalni prispevek?

Kar se babice tiče, je tako, da je v prvi vrsti vsak odgovoren zase. Ona ima na razpolago možnost, vendar jo zavrača, kljub temu se skrbi zanjo, kolikor se pač tam na tisti oddaljeni kmetiji da. Ona pač hoče biti tam, hoče imeti vnuka zraven, da ji bo pomagal, noče, da je v neki urejeni družini. In vsekakor je tudi ona izkoristila medije, da je vnuku potrkala na vest.

Odvzem opravilne sposobnosti je resna in hudo občutljiva reč. In ona je v takem stanju, da bi čisto ponorela, če bi ji to storili. In morda, če ne bi bilo zdaj te oddaje, pa bi ji nekdo odvzel opravilno sposobnost, bi se znalo zgoditi, da bi zgodbo predstavili drugače - češ, okrasti hočejo staro gospo, ki hoče biti doma.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ''''Preverjeno'''' včeraj..12 letni gospo...
7.10.2010 6:15:10   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

A veš, Colt...da me že kar nekaj časa nobena stvar ni tako "dotolkla" kot ta včeraj... Res sem brez besed. Pa redkokdaj ostanem brez komentarja... Ampak sem se v tem primeru odločila pozabiti. Vem, da je to čist tak po "kavbojsko" kot dela naša socialna država. odmisliti, zapreti usta in zamižati. Na obe oči, če le gre...Žal.



Točno zato sem odprl to temo. Tudi jaz sem ostal brez besed...vseeno pa lahko tipkam :)

G



Iz teh razlogov več ne gledam ne Preverjeno, ne tistih kao Trenj (ne vem kako se Slakova nova oddaja imenuje), ne poročil, ne dnevnika, ne Sveta na kanalu A...Sem seveda na tekočem toliko kolikor želim biti, je super, ko lahko bereš časopis in sam izbereš članek, ki ga želiš prebrati....Pa HB za vse Discovery channele in Nacional Geographic-e in dobre knjige, ki jih namesto zgoraj naštetih oddaj prebiram z velikim veseljem...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ''''Preverjeno'''' včeraj..12 letni gospo...
7.10.2010 7:09:34   
ksenjak
Jutro!

Ali se da to kje pogledati?

lp

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ''''Preverjeno'''' včeraj..12 letni gospo...
7.10.2010 8:41:09   
madela
Tudi jaz mi si rada stvar pogledala še enkrat,namreč začela sem gledat,ko je bilo že konec zgodbe! user posted image
Sicer pa kaj naj rečem....HB,da gre svet naprej,da se ljudje spreminjamo,ker če pomislimo na daljno preteklost,to sploh ni bilo nič čudnega,da so otroci delali,skrbeli za praktično vse,še malo dlje v preteklost...pri 12 letih so se otroci poročali user posted image

Zelo mi je žal,da so med nami še zmeraj taki primeri,ko je otroku odvzeto otroštvo!

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ''''Preverjeno'''' včeraj..12 letni gospo...
7.10.2010 8:44:21   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak
Ali se da to kje pogledati?

Jaz sem si rada pogledala Preverjeno preko neta, zdaj pa je treba plačat.

Žal ob večerih oddaje ne utegnem pogledati, tako da nimam pojma, o čem se na tej temi pogovarjate.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ''''Preverjeno'''' včeraj..12 letni gospo...
7.10.2010 8:52:37   
mala maja
Žal ob večerih oddaje ne utegnem pogledati, tako da nimam pojma, o čem se na tej temi pogovarjate.

prispevek je bil kako je 12 letnik skrbel za visokogorsko kmetijo in nepokretno babico. sedaj je fant pri dobrih ljudeh, ker uživa nastnišvo (čeprav veliko drugačno od ostalih) mama pa sama na kmetiji, na postelji. In se4vda grozi in teži da mora vnuk k njej, da mi ne bo nič zapustila. Soseda ji 1x na dan priense za jest, nima telefono, gleda cel dan tv. pa na postelji je.
Starši so mrtvi, letos je v nesreči s traktorjem umru še dedek.

Groza, se pa strinjam. kaj čakajo na CSD. Starki vzeti opravilno sposobnost pa v dom jo dati, Del premoženja prodati, malemu omogočiti da se izšola in končno zaživi. kaj bo pa delal kasenje s kmetijo pa naj sam odloči.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ''Preverjeno'' včeraj..12 letni gospodar ...
7.10.2010 8:55:13   
zvezdan



IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


 


Mene je zmotilo to, da so tako nemoteno snemali in drezali v staro gospo, ki je tam jokala nad svojo usodo in kaj jaz vem čim vse. Pop Tv itak bazira na novinarskem senzacionalizmu, ki je včasih prav odvraten.


Tudi jaz sem najprej na to pomislila. Novinarka je nagnusno drezala v starko. In ali ste videli, da je vrata odprla tako, da si je pulover potegnila čez roke, da se ni dotikala ničesar v tisti hiši. Kot da se ji vse gnusi.

Colt opravilne sposobnosti ne moreš človeku kar tako odvzeti, če je trmast in svojih pogledov in nazorov.
Tudi sama sem ostala brez besed in je ta prispevek pustil močen pečat na meni.


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ''''Preverjeno'''' včeraj..12 letni gospo...
7.10.2010 8:59:37   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja
Žal ob večerih oddaje ne utegnem pogledati, tako da nimam pojma, o čem se na tej temi pogovarjate.

prispevek je bil kako je 12 letnik skrbel za visokogorsko kmetijo in nepokretno babico. sedaj je fant pri dobrih ljudeh, ker uživa nastnišvo (čeprav veliko drugačno od ostalih) mama pa sama na kmetiji, na postelji. In se4vda grozi in teži da mora vnuk k njej, da mi ne bo nič zapustila. Soseda ji 1x na dan priense za jest, nima telefono, gleda cel dan tv. pa na postelji je.
Starši so mrtvi, letos je v nesreči s traktorjem umru še dedek.

Hvala za povzetek user posted image

Ko smo že ravno pri Preverjeno, se da komu na kratko predstavit še druge prispevke? Najbolj me zanima tole: "Finančno dobro preskrbljen podjetnik iz Ljubljane, oče štirih otrok, se bo dva meseca prehranjeval za en evro na dan. Ugotoviti želi, koliko ga v resnici stane osnovno, nujno prehranjevanje in kje se začne potrošniški luksuz"

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ''''Preverjeno'''' včeraj..12 letni gospo...
7.10.2010 9:06:37   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Finančno dobro preskrbljen podjetnik iz Ljubljane, oče štirih otrok, se bo dva meseca prehranjeval za en evro na dan. Ugotoviti želi, koliko ga v resnici stane osnovno, nujno prehranjevanje in kje se začne potrošniški luksuz"


Tale bo predvsem shujšal user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ''Preverjeno'' včeraj..12 letni gospodar ...
7.10.2010 9:42:39   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan


Novinarka je nagnusno drezala v starko. In ali ste videli, da je vrata odprla tako, da si je pulover potegnila čez roke, da se ni dotikala ničesar v tisti hiši. Kot da se ji vse gnusi.




Sem videla, da je ni sram, drugič si naj raje zaščitne rokavice natakne, če se tako boji nevemčesaže.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ''Preverjeno'' včeraj..12 letni gospodar ...
7.10.2010 9:46:59   
mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan


Novinarka je nagnusno drezala v starko. In ali ste videli, da je vrata odprla tako, da si je pulover potegnila čez roke, da se ni dotikala ničesar v tisti hiši. Kot da se ji vse gnusi.




Sem videla, da je ni sram, drugič si naj raje zaščitne rokavice natakne, če se tako boji nevemčesaže.



moj kometar možu je bil, da bi ji dala gnoj kidat. Res nesramno, potlej pa naj reče da se ji vse gnusi in ne bo delala takega prispevka. nesramno in čisto zaničevalno do vseh vpletenih. prav vzvišeno je izgledala, fina mestna damica na kmetiji. po moje še nikoli v živo ni videla ne pujsa, ne krave. je ena tistih ki je prepričana da je krava vijolična z belimi napisom Milkauser posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ''''''''''''''''Preverjeno'''''''''''''''...
7.10.2010 9:48:34   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: mala maja
Žal ob večerih oddaje ne utegnem pogledati, tako da nimam pojma, o čem se na tej temi pogovarjate.

prispevek je bil kako je 12 letnik skrbel za visokogorsko kmetijo in nepokretno babico. sedaj je fant pri dobrih ljudeh, ker uživa nastnišvo (čeprav veliko drugačno od ostalih) mama pa sama na kmetiji, na postelji. In se4vda grozi in teži da mora vnuk k njej, da mi ne bo nič zapustila. Soseda ji 1x na dan priense za jest, nima telefono, gleda cel dan tv. pa na postelji je.
Starši so mrtvi, letos je v nesreči s traktorjem umru še dedek.

Hvala za povzetek user posted image

Ko smo že ravno pri Preverjeno, se da komu na kratko predstavit še druge prispevke? Najbolj me zanima tole: "Finančno dobro preskrbljen podjetnik iz Ljubljane, oče štirih otrok, se bo dva meseca prehranjeval za en evro na dan. Ugotoviti želi, koliko ga v resnici stane osnovno, nujno prehranjevanje in kje se začne potrošniški luksuz"


ja je vse iz narave, vsa živila ki jih poje pa stehta in preračuna da poje okoli 1 € na dan. Ima ceno za šlico olja, žlico kisa, žličko sladkorja...NO ja po moje malo pretirava. Izračunaj za koliko vi pojeste na dan doma, pa zdeli na število članov, pa boš videla da približno za 2€ na osebo. Nič takega. tukaj pa malo več
http://www.edusatis.si/preprostost/category/1e-na-dan

< Sporočilo je popravil mala maja -- 7.10.2010 9:50:48 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ''''Preverjeno'''' včeraj..12 letni gospo...
7.10.2010 9:50:42   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: mala maja
Žal ob večerih oddaje ne utegnem pogledati, tako da nimam pojma, o čem se na tej temi pogovarjate.

prispevek je bil kako je 12 letnik skrbel za visokogorsko kmetijo in nepokretno babico. sedaj je fant pri dobrih ljudeh, ker uživa nastnišvo (čeprav veliko drugačno od ostalih) mama pa sama na kmetiji, na postelji. In se4vda grozi in teži da mora vnuk k njej, da mi ne bo nič zapustila. Soseda ji 1x na dan priense za jest, nima telefono, gleda cel dan tv. pa na postelji je.
Starši so mrtvi, letos je v nesreči s traktorjem umru še dedek.

Hvala za povzetek user posted image

Ko smo že ravno pri Preverjeno, se da komu na kratko predstavit še druge prispevke? Najbolj me zanima tole: "Finančno dobro preskrbljen podjetnik iz Ljubljane, oče štirih otrok, se bo dva meseca prehranjeval za en evro na dan. Ugotoviti želi, koliko ga v resnici stane osnovno, nujno prehranjevanje in kje se začne potrošniški luksuz"


ja je vse iz narave, vsa živila ki jih poje pa stehta in preračuna da poje okoli 1 € na dan. Ima ceno za šlico olja, žlico kisa, žličko sladkorja...NO ja po moje malo pretirava. Izračunaj za koliko vi pojeste na dan doma, pa zdeli na število članov, pa boš videla da približno za 2€ na osebo. Nič takega.

Aha, hvala user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?