|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj berete?
3.8.2010 13:27:39   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa
Zdaj,ko sva ze pri tej zvrsti branja, si brala...se ne morem spomnit naslovov. Lani, al predlani so tut film posneli z Nicole Kidman in Lyra je osrednji lik v knjigah. To trilogijo sem pred ene 7leti v knjiznici vzela za hcerko, pa nazadnje sama prebralauser posted image user posted image


Zlati kompas oz. Severni sij...nisem še user posted image

< Sporočilo je popravil Sunny Morning -- 3.8.2010 13:29:11 >


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Kaj berete?
3.8.2010 13:35:28   
alda
lih finiširam: INDIGO OTROCI...Lee carroll in Jan Tober
Zanimiva tema, zanimiva knjiga!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Kaj berete?
9.8.2010 11:20:53   
sami0804

Po Zdravnikih sem si privoščila malo otroške literature:
Mamka Bršljanka,pravljice iz vsega sveta,
pravkar pa začela brat knjigo z zelo perečo temo:
Roddy Doyle:Ženska,ki se je zaletela v vrata,ki opisuje sedemnajst let trajajoče nasilje.


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Kaj berete?
10.8.2010 11:31:17   
zvezdan
evo da se še jaz javim na tej temi.

zelo zelo priporočam knjige od pisatelja Arto Paasalina, predvsem gozd obešenih lisic in Ocarljivi skupinski samomor...mi je kar žal ker sem jih že prebrala in jih v stilu tabula rasa ne morem še enkrat.

drugače sem pa ravno končala knjigo Gomora- zanimiva


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Kaj berete?
13.8.2010 17:44:48   
Freya88
Vidim da je ze malce stara tema... ampak vseeno... ste ze brale knjigo slovenskega pisatela Vladimirja Bartola: Alamut? Sicer je malce tezja knjiga, ampak meni se vedno najljubsa...!:) Knjiga je starejsa od marsikatere od nas tukaj...!;)

Ni ravno poletno branje, ampak res super... priporocam!:)

LP:)

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Kaj berete?
18.8.2010 20:16:04   
sami0804

Alamuta sem brala ziher enih 15 let nazaj,pa mislim,da jo bom v bližnji prihodnosti šla še enkrat...
Trenutno se pa tudi ukvarjam s oldtimerji:Anne in Serge Golon:zbirka knjig ANGELIKA.


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Kaj berete?
19.8.2010 7:02:12   
punci
jaz se trenutno zdravim z glino, zato ravno v teh dneh berem knjigo Glina zdravi - Raymond Dextreit

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Kaj berete?
20.8.2010 14:30:52   
hrchy

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Vidim da je ze malce stara tema... ampak vseeno... ste ze brale knjigo slovenskega pisatela Vladimirja Bartola: Alamut? Sicer je malce tezja knjiga, ampak meni se vedno najljubsa...!:) Knjiga je starejsa od marsikatere od nas tukaj...!;)

Ni ravno poletno branje, ampak res super... priporocam!:)

LP:)


alamut je tudi meni odlicen, ceprav se morda malo vlece na sredini...

Sicer sem pa trenutno na G.G. Marquezu: Ljubezen v casu kolere.

Fantasticen jezik....

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   Anketa o knjigah
24.8.2010 21:17:23   
Lunapark
Živjo!

Sem mamica 2 meseca stare punčke in še čisto malo mi manjka, da napišem diplomo. Prosim te, da si vzameš nekaj minutk in izpolniš kratek vprašalnik. Več oseb kot odgovori, hitreje bom lahko zaključila raziskavo in posledično tudi diplomo, zato prosim k izpolnjevanju povabi tudi prijatelje, znance. Ob majhni punčki veste, da je študij precej težaven, zato bi rada čim prej končala. Tvoja pomoč mi bo zagotovo k temu zelo, zelo pripomogla.

Hvala lepa že vnaprej in lep pozdravček.

Klikni --> http://www.1ka.si/a/2408

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Anketa o knjigah
28.8.2010 19:22:46   
SaaS
Jaz sem ravno z morja, kjer sem prebrala Pošta, avtor C. Bukowski, dokaj brezveze.
Potem pa začela, a nisem še končala biografijo Nepremagljivi Nelson Mandela, avtor J. Carlin. To je pa dobra knjiga. Priporočam.

(odgovor članu Lunapark)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Kaj berete?
28.8.2010 19:32:52   
SaaS
IZVIRNO SPOROČILO: Aloha

V zadnjem času sem prebrala:

- Gospodinja, da te kap (Sophie Kinsella)
- Suši za začetnike (Marian Keyes)
- Strastna zapravljivka in njena sestra (Sophie Kinsella)

Vse tri so mi bile super všeč, bolj v izi, poletno branje user posted image user posted image

Trenutno sem pri Druga stran zgodbe (spet Marian Keyes).


Te dve od Marian Keyes sem tudi jaz prebrala na morju, že lani. Res so take luštne, za sprostitev.
Predvsem zdaj z majhnimi otroci najlaže berem take, ki jih lahko bereš 20-30 min, pol pa že moraš letet, ker mali joka in prideš nazaj do knjige čez nekaj ur ali naslednji dan user posted image , pa si ni treba preveč glave belit, kaj se je zgodilo..user posted image .
Podobni sta dve, ki sem jih prebrala letos na morju:
Mamice v pogonu, žal ne vem avtorice in
Zgodbe iz zibelke, druga avtorica, a žal spet pozabila...user posted image  Obe sta zgodbi o mamicah z malimi bebicami. Simpatično lahko branje. 

(odgovor članu Aloha)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Kaj berete?
28.8.2010 20:39:48   
tajtaja
Strastno zapravljivko sem prebrala tudi jaz. Super lahko branjeuser posted image user posted image user posted image . Sedaj berem Obiskovalci slovenskega avtorja, pa ne vem točno katerega. Na začetku je malce težavna-no upam na dober razplet.
Sicer pa obožujem tudi našo pisateljico Karolino Kolmanič. Mislim da sem v prejšnji nosečnosti prebrala večino njenih razpoložljivih knjig v knjižnici. So mi jih vsak drug dan nosili v bolnico. Toplo priporočam.
Obožujem branje in če bi bilo izvedljivo, bi bila to edina stvar, s katero bi se ukvarjala. user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Kaj berete?
28.8.2010 20:45:17   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Sicer pa obožujem tudi našo pisateljico Karolino Kolmanič. Mislim da sem v prejšnji nosečnosti prebrala večino njenih razpoložljivih knjig v knjižnici. So mi jih vsak drug dan nosili v bolnico. Toplo priporočam.
Obožujem branje in če bi bilo izvedljivo, bi bila to edina stvar, s katero bi se ukvarjala. user posted image


Pod to se pa lahko tudi jaz podpišemuser posted image ...


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Anketa o knjigah
30.8.2010 18:05:59   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: Lunapark

Živjo!

Sem mamica 2 meseca stare punčke in še čisto malo mi manjka, da napišem diplomo. Prosim te, da si vzameš nekaj minutk in izpolniš kratek vprašalnik. Več oseb kot odgovori, hitreje bom lahko zaključila raziskavo in posledično tudi diplomo, zato prosim k izpolnjevanju povabi tudi prijatelje, znance. Ob majhni punčki veste, da je študij precej težaven, zato bi rada čim prej končala. Tvoja pomoč mi bo zagotovo k temu zelo, zelo pripomogla.

Hvala lepa že vnaprej in lep pozdravček.

Klikni --> http://www.1ka.si/a/2408


Evo, izpolnila anketo... upam da ne prepozno!:)

LP in veliko srece pri pisanju in zagovarjanju!:)

(odgovor članu Lunapark)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Anketa o knjigah
30.8.2010 18:08:29   
Freya88
Pa še ena knjiga za tiste ki imate radi odraslejsi stil Harry-ja Potter-ja: ČAROVNIKI: GROSSMAN Lev

lp:P

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Anketa o knjigah
10.9.2010 18:56:43   
pildek
Tole poletje sem lahkotno zastavila:-)

Končno tudi jaz prebrala Da Vincijevo šifro - knjiga je dobra, vleče.

Krohotala sem se ob Popolnem idiotu in najnovejšem romanu Kerstin Gier Moški in ostale katastrofe.

Samotnost praštevil pa je bila tudi zelo dobra knjiga, le za poletje je vendarle malo preveč moreča.

Sedaj pa juriš na bralno značko z otročki. Zase bom pa prebirala Mesto tatov.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Anketa o knjigah
13.9.2010 12:24:28   
zvezdan
Tudi jaz sem med dopustom prebrala knjigo popolni idiot...v bistvu knjiga ni nič posebnega- slaba verzija Briget Jones.

Sedaj berem tekzmajem...odlična knjiga!


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu pildek)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Kaj berete?
14.9.2010 8:29:29   
sami0804
V začetku septembra prebrala Matildo od Roalda Dahla,
Jaz in Luka od Audrey O'Hearn ter Žetev od Tess Gerritsen,same dobre,lepo berljive zadeveuser posted image .
Trenutno branje:Pasti življenja II od Dese Muckuser posted image


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Anketa o knjigah
15.9.2010 7:44:18   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: pildek
Končno tudi jaz prebrala Da Vincijevo šifro - knjiga je dobra, vleče.

Knjiga je SUPER, ob filmu sem spala in to v kinu, kar se mi še nikoli ni zgodilo.


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu pildek)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Anketa o knjigah
15.9.2010 15:08:48   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: pildek
Končno tudi jaz prebrala Da Vincijevo šifro - knjiga je dobra, vleče.

Knjiga je SUPER, ob filmu sem spala in to v kinu, kar se mi še nikoli ni zgodilo.



Podobna knjiga kot je Da Vincijeva šifra je tudi Skrivnostna večerja (Sierra Javier). Na zadnji strani knjige pise: "Ko boste prebrali ta roman, boste Zadnjo večerjo gledali popolnoma drugace!" In ja, zame ni vec simbol, ki predstavlja Kristusa in apostole temvec...
Zanimiva je!;)

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Kaj berete?
18.9.2010 22:42:27   
sami0804
No,v tem deževju sem se zakopala v trilogijo Dave-ja Pelzerja,za katero sem slišala na tem forumu in je ...enostavno ne morem nehati brati.

_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Kaj berete?
24.9.2010 10:11:58   
mama76
Ravno prebrala knjigo Samanthina pisma, toplo priporočam, res super knjiga.
Zdaj pa v branju Vrnitev v Barsaloi.

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Kaj berete?
24.9.2010 10:18:15   
zvezdan
Ravno sem knjigo Kraljeve norčije, pisatelja Karla Showa

Toplo priporočam. Knjiga je polna anekdot kraljevih družin skozi stoletja...resnično zanimiva knjiga. Sedaj pa brerem triologijo Deiva Pelzerja. Ali je katera že brala 20 gramov sreče? Sem jo vzela v knjižnici bolj na blef pa da vidimo.


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Kaj berete?
28.9.2010 19:38:32   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

Ravno sem knjigo Kraljeve norčije, pisatelja Karla Showa

Toplo priporočam. Knjiga je polna anekdot kraljevih družin skozi stoletja...resnično zanimiva knjiga. Sedaj pa brerem triologijo Deiva Pelzerja. Ali je katera že brala 20 gramov sreče? Sem jo vzela v knjižnici bolj na blef pa da vidimo.



Ob tem sem se spomnila ene knjige, ki naj bi govorila o britanski kraljevi druzini... kako ima kraljica samo nevemkako solo ipd? Nisem se brala, sem pa hotla ampak sedaj nevem naslova... ali je to ta ista knjiga?:)

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Kaj berete?
29.9.2010 8:52:54   
zvezdan



IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

Ravno sem knjigo Kraljeve norčije, pisatelja Karla Showa

Toplo priporočam. Knjiga je polna anekdot kraljevih družin skozi stoletja...resnično zanimiva knjiga. Sedaj pa brerem triologijo Deiva Pelzerja. Ali je katera že brala 20 gramov sreče? Sem jo vzela v knjižnici bolj na blef pa da vidimo.

 

Ob tem sem se spomnila ene knjige, ki naj bi govorila o britanski kraljevi druzini... kako ima kraljica samo nevemkako solo ipd? Nisem se brala, sem pa hotla ampak sedaj nevem naslova... ali je to ta ista knjiga?:)


Ne to ni ta knjiga o kateri govoriš. V tej knjigi opisuje vse kraljeve družine skozi stoletja. Govori predvsem o tem kako so razni "zdravniki" zdravili kralje na dvoumne načine. Kako so se poročali med sabo in so zaradi mešanja sorodstvenih vezi skoraj vsi bili pobebljeni. Vsi so že skoraj imeli hemofilijo, sifilis in vodene glave. V glavnem sploh nič kaj lepi niso bili kot jih gledamo v filmih. V bistvu so bili prav ostudni. Knjiga opisuje tudi vse njihove kaprice, ki so jih imeli in so že povsem nečloveške. nek kralj se je npr. rad ukvarjal amatersko s kirurgijo. Tako je meščane na vsake toliko kar malo pooperiral. seveda se nihče ni upal upreti.Je bil pa ta kralj znan po tem da je "ozdravil" jecljavost. To je storil namreč tako da je prerezal glasilkeuser posted image



_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?