|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katere pleničke za fantke?
26.9.2010 16:22:08   
jaša2
punce povejte mi prosim, katere pleničke uporabljate za fantke? pamperske ali katere druge? naš novorojenček je namreč skoraj vedno polulan.user posted image user posted image pa vedno pazim, da pleničke fajn zaprem...pa ne pomaga. na boku, kjer spi, je skoraj vedno moker. tak da se preoblačima na dan tolkokrat, da skoraj vsak dan perem njegove cotike.
sprašujem zato, ker se mi zdi, da so se ženske enkrat že "pritoževale", da pamperske za fantke niso fajn, da rade premočijo oz.uide ven.




_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katere pleničke za fantke?
26.9.2010 16:25:55   
divans1
Moj je star že skoraj 5 mesecev, pa mam že od prvega dneva pamperske, pa mi niso še nikoli premočle. Jst sm zelo zadovoljna, zdj smo začeli uporabljati štirko. user posted image

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katere pleničke za fantke?
26.9.2010 16:32:55   
smokyhawk
mogoče nimaš prave številke pleničk,koliko kg pa ima???mogoče so mu premale ali prevelike???

drugače pa je meni mama pravla,da ji je njena mama pravlauser posted image da se fantki povijajo tako da jim pimpeka navzgor usmeriš proti popku in plenico zapreš,jaz sicer nisem imela problemov,no nekter so res spustle ampak ne vedno ampak poskusi s to finto,mogoče bo pa uspelo...user posted image
poročaj....user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katere pleničke za fantke?
26.9.2010 16:33:34   
Hope2
Naš ima ravno pamperske čez noč, ker edino te ne premočijo. Čez dan pa ima povečini heferjevih ali katere pač pridejo pod roke ali so v akciji.
Je pa nekje po 2 mesecu ponoči premočila vsaka plenička, zato smo začeli čez noč uporabljati plenične vložke. Po 2 mesecih, so bile pamperske čist dovolj.

Če mu pride pri nogicah ven, potem so prevelike pleničke

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katere pleničke za fantke?
26.9.2010 16:34:31   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: smokyhawk

mogoče nimaš prave številke pleničk,koliko kg pa ima???mogoče so mu premale ali prevelike???

drugače pa je meni mama pravla,da ji je njena mama pravlauser posted image da se fantki povijajo tako da jim pimpeka navzgor usmeriš proti popku in plenico zapreš,jaz sicer nisem imela problemov,no nekter so res spustle ampak ne vedno ampak poskusi s to finto,mogoče bo pa uspelo...user posted image
poročaj....user posted image



A so slišale za gravitacijouser posted image

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katere pleničke za fantke?
26.9.2010 16:42:41   
smokyhawk
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: smokyhawk

mogoče nimaš prave številke pleničk,koliko kg pa ima???mogoče so mu premale ali prevelike???

drugače pa je meni mama pravla,da ji je njena mama pravlauser posted image da se fantki povijajo tako da jim pimpeka navzgor usmeriš proti popku in plenico zapreš,jaz sicer nisem imela problemov,no nekter so res spustle ampak ne vedno ampak poskusi s to finto,mogoče bo pa uspelo...user posted image
poročaj....user posted image



A so slišale za gravitacijouser posted image



user posted image user posted image haha,lej nevem,tko je babica provla,kako pa to deluje pa če to deluje pa nevem ker nisem nikoli sprobavala mi ni plenica premočla,ampak probat pa ni greh ane,sej nič ne koštauser posted image user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katere pleničke za fantke?
26.9.2010 16:47:04   
Sandra_26
Moj je star 14 mesecev, pa imava pamperske pa ni bil nikdar skozi moker.

_____________________________

Taša, Masha, Tai

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katere pleničke za fantke?
26.9.2010 17:11:22   
Katy78
Mi skoraj od začetka uporabljamo pamperske, active fit. Premočilo je pa samo ene parkrat in to ponoči, ampak samo malo, ravno toliko, da je bila pižama malo mokra, ampak tega je zdaj že kar dolgo nazaj. Jaz sem s pamperskami zelo zadovoljna.

(odgovor članu Sandra_26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katere pleničke za fantke?
26.9.2010 17:12:17   
m_o_i
lulcek se VEDNO obrne NAVZDOL in ne navzgor user posted image
skratka-mi uporabljamo DMove plenicke-nikoli(ne podnevi in ne ponoci, pa jo ima ponoci na sebi 5,6 ur) premocene in prekakaneuser posted image
ko mu zapres plenicko, pojdi s prstom v plenicko tam okoli nogic in obrni tiste "volancke" navzven-tudi notranje user posted image  pri pasu pa zategni toliko, da lepo dobis kazalec not-to naj bi bla vsa znanost...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Sandra_26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katere pleničke za fantke?
26.9.2010 17:14:10   
nusi
to sem se tut jst spraševala, ker so našmu mulčku vse premočile na boku. baje imajo fantje še več teh problemov kot punčke. Sprobala sem od DM baby love  in Mullerjeve Beauty baby in moltex in pampers, ki so smrdelel kot kuga user posted image , pa še premočile, fixies, že dober mesec pa uporabljam Toujour iz Lidla, ne smrdijo, so mehke in tut čez noč ostane suh - sprobaj še te user posted image

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katere pleničke za fantke?
26.9.2010 17:17:53   
jaša2
IZVIRNO SPOROČILO: smokyhawk

mogoče nimaš prave številke pleničk,koliko kg pa ima???mogoče so mu premale ali prevelike???

drugače pa je meni mama pravla,da ji je njena mama pravlauser posted image da se fantki povijajo tako da jim pimpeka navzgor usmeriš proti popku in plenico zapreš,jaz sicer nisem imela problemov,no nekter so res spustle ampak ne vedno ampak poskusi s to finto,mogoče bo pa uspelo...user posted image
poročaj....user posted image



imamo najmanjšo št., ker je  komaj 10 dni star, tak da premalo najbrž niso. meni je pa patronažna rekla, da naj pazim, da je pimpek res dol usmerjen.user posted image bom pa mogoč res probala tvojo oz.mamino finto, čeprav se mi zdi, da tak bo še prej ven teklo.


_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katere pleničke za fantke?
26.9.2010 17:21:41   
jaša2
IZVIRNO SPOROČILO: nusi

to sem se tut jst spraševala, ker so našmu mulčku vse premočile na boku. baje imajo fantje še več teh problemov kot punčke. Sprobala sem od DM baby love  in Mullerjeve Beauty baby in moltex in pampers, ki so smrdelel kot kuga user posted image , pa še premočile, fixies, že dober mesec pa uporabljam Toujour iz Lidla, ne smrdijo, so mehke in tut čez noč ostane suh - sprobaj še te user posted image


me veseli, da nisem edina. pri hčerki nikol nismo imeli teh problemov in se od takrat spomnim, da so nekatere mamice, ki so imele fantke, ful jamrale za tem problemom.


_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katere pleničke za fantke?
26.9.2010 17:33:55   
nusi
ja pa jst mu dam lulčka navzdol, men so rekl, da se ga davzdol, tut zato, da popka ne namaka user posted image

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katere pleničke za fantke?
26.9.2010 17:41:39   
smokyhawk
ja pa jst mu dam lulčka navzdol, men so rekl, da se ga davzdol, tut zato, da popka ne namaka user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: nusi

ja pa jst mu dam lulčka navzdol, men so rekl, da se ga davzdol, tut zato, da popka ne namaka user posted image


glej nevem,babica je tko pravla,da so to v tistih cajtih delal,lej sej naj parkrat proba,pa če bo velalo zaka pa ne, sej pa ne rabi zdej skos to delat dokler bo plenice noso,če bo ratalo pač naj dela en cjt,pa pol poskusi spet navzdoluser posted image popek pa nevem zaka bi bil moker,sej pa je plenica zaprta,sej tko močn pa tud ne šprica....user posted image

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: katere pleničke za fantke?
26.9.2010 17:45:07   
Anonimen
Evo, podjetnice, tržna niša user posted image , pleničke za fantke.

(odgovor članu smokyhawk)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: katere pleničke za fantke?
26.9.2010 17:52:32   
smokyhawk


Evo, podjetnice, tržna niša user posted image , pleničke za fantke.


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: katere pleničke za fantke?
26.9.2010 18:02:33   
nusi
ampak jst se spomnim, da so bile včasih za fantke in za punčke, ene se blo bolj vpojne spredaj ene pa na sredini, ampak to je blo men se zdi ene 15 let nazaj

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: katere pleničke za fantke?
26.9.2010 18:09:41   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: jaša2

IZVIRNO SPOROČILO: smokyhawk

mogoče nimaš prave številke pleničk,koliko kg pa ima???mogoče so mu premale ali prevelike???

drugače pa je meni mama pravla,da ji je njena mama pravlauser posted image da se fantki povijajo tako da jim pimpeka navzgor usmeriš proti popku in plenico zapreš,jaz sicer nisem imela problemov,no nekter so res spustle ampak ne vedno ampak poskusi s to finto,mogoče bo pa uspelo...user posted image
poročaj....user posted image



imamo najmanjšo št., ker je  komaj 10 dni star, tak da premalo najbrž niso. meni je pa patronažna rekla, da naj pazim, da je pimpek res dol usmerjen.user posted image bom pa mogoč res probala tvojo oz.mamino finto, čeprav se mi zdi, da tak bo še prej ven teklo.



Naš je bil drobčkan in so mu bile najmanjše pleničke prevelike. Morali smo v pasu zavihat.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 26.9.2010 18:11:52 >

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: katere pleničke za fantke?
26.9.2010 18:13:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Evo, podjetnice, tržna niša user posted image , pleničke za fantke.


eeeh, no. pa saj to že obstaja. za fantke so bolj podložene spredaj, za punčke pa spodaj. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: katere pleničke za fantke?
26.9.2010 18:13:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Evo, podjetnice, tržna niša user posted image , pleničke za fantke.


eeeh, no. pa saj to že obstaja. za fantke so bolj podložene spredaj, za punčke pa spodaj. user posted image


Da sem zamudila to fazo user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: katere pleničke za fantke?
26.9.2010 18:16:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Evo, podjetnice, tržna niša user posted image , pleničke za fantke.


eeeh, no. pa saj to že obstaja. za fantke so bolj podložene spredaj, za punčke pa spodaj. user posted image


Da sem zamudila to fazo user posted image ?


ne fazo. leta. premlada si. v današnjih časih je itak vse univerzal (154278 v 1) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: katere pleničke za fantke?
26.9.2010 20:27:24   
gupika
Tudi mi smo imeli ta problem tam nekje, ko je bil star 2 meseca. Katerokoli pleničko sem dala, je bil moker na strani, ker je spal na boku. Probala sem tudi tisti način, da luleka navzgor obrnem, pa ni nič pomagalo.
Potem sem začela uporabljati lumpijeve pleničke in tisti čas je začel tudi spati na hrbtu in je ta problem izginil.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: katere pleničke za fantke?
26.9.2010 20:41:36   
tropical
Jaz sem za fanta uporabljala Hoferjeve penice pa ni prišlo nč skozi. Ponavadi če kupujete prevelike plenice npr: da ima 2 in ve mu dajete 3 pol bo uhajala vodaven pa tud kakice ker so prevelike. Jaz vedno priosegam na Hoferjeve.

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: katere pleničke za fantke?
26.9.2010 21:34:43   
K_a_t_i
Huggies, trenutno je star 4 mesece, ponoči ima plenico 12 ur in do sedaj je bila samo 2krat mokra. No, pa 2krat odkar mu dajem kašico za večerjo je drek za vratom ven prilezel user posted image (ne ponoči).

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: katere pleničke za fantke?
26.9.2010 21:35:00   
naja78
IZVIRNO SPOROČILO: jaša2

punce povejte mi prosim, katere pleničke uporabljate za fantke? pamperske ali katere druge? naš novorojenček je namreč skoraj vedno polulan.user posted image user posted image pa vedno pazim, da pleničke fajn zaprem...pa ne pomaga. na boku, kjer spi, je skoraj vedno moker. tak da se preoblačima na dan tolkokrat, da skoraj vsak dan perem njegove cotike.
sprašujem zato, ker se mi zdi, da so se ženske enkrat že "pritoževale", da pamperske za fantke niso fajn, da rade premočijo oz.uide ven.





kot prvo: pimpija ne glede kolikor je star otrok obračaj predno zapreš pleničko-zalepiš,navzdol!!!
JE pa obdobje ko se res polulajo in ne pomaga nič,saj pr nam ni.sploh če se ful nalivajo,pijejo.

pr prvem uporabljali pampes-predvsem kupljene v milerju!!!!in pa kaj pa kdaj milerjeve pleničke.
pampers so daleč naj bojl tanke,in se mi zdi da dihajo.
torej luleka obračat navzdol in bo ful boljš.

enako je pr drugem fantku!
smo probali morje plenic in smo pristali nazaj na pampers.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Ime
suzi89

Katero ime Vam je bolj všeč?

Melanie (84%)

Amy Lee (16%)


Število vseh glasov: 164

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!