|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: CŠOD-strah me je (mnenja prosim)
25.9.2010 12:38:35   
m_o_i
jaz obkrozim JA (za poslusanje intuicije) user posted image
ker tisti tihi glaski so meni ze tudi preveckrat resli rit (al pa kaj drugega) in jih ne odganjam vec proc od sebeuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: CŠOD-strah me je (mnenja prosim)
25.9.2010 12:40:12   
enkratna
*miska.mmc*, vsake toliko preberem kakšen tvoj post, se narežim zraven - ker si zabavna, včasih cinična, včasih kruta, predvsem pa realna. Nimam te za osebo, ki bi brez potrebe panicirala ali po nepotrebnem poveličevala problem.

Sama sem zelo razumska oseba, ene stvari pa si ne znam razložiti: lastne intuicije. In kadar jo nisem poslušala, ampak "zdravorazumsko" našla argumente proti, sem se uštela.

Sama se najbolj poznaš - in če ti intuicija pravi ne, jo poslušaj.





(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: CŠOD-strah me je (mnenja prosim)
25.9.2010 12:41:13   
*miska.mcc*
anketo delam. sj vem, da pretiravam...user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: CŠOD-strah me je (mnenja prosim)
25.9.2010 12:42:51   
enkratna
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
anketo delam. sj vem, da pretiratam...user posted image


Lohk tut referendum razpišeš, sam se mi zdi, da bo na koncu tvoja obveljala user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: CŠOD-strah me je (mnenja prosim)
25.9.2010 12:46:16   
Arwenko
Šola sigurno nebi tvegala, če bi bilo tako nevarno, tako da odgovore moj bi bil JA, naj gre.

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: CŠOD-strah me je (mnenja prosim)
25.9.2010 12:51:09   
SMT3
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Če bi mi intuicija pravila, da naj ga ne pošljem, ga definitivno ne bi poslala.


Enako.
Ne pošlji ga,če čutiš tako.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: CŠOD-strah me je (mnenja prosim)
25.9.2010 12:56:54   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: enkratna

*miska.mmc*, vsake toliko preberem kakšen tvoj post, se narežim zraven - ker si zabavna, včasih cinična, včasih kruta, predvsem pa realna. Nimam te za osebo, ki bi brez potrebe panicirala ali po nepotrebnem poveličevala problem.

Sama sem zelo razumska oseba, ene stvari pa si ne znam razložiti: lastne intuicije. In kadar jo nisem poslušala, ampak "zdravorazumsko" našla argumente proti, sem se uštela.

Sama se najbolj poznaš - in če ti intuicija pravi ne, jo poslušaj.







se strinjamuser posted image

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: CŠOD-strah me je (mnenja prosim)
25.9.2010 13:04:00   
*miska.mcc*
user posted image

še to:
veliko raje bi videla, da gre. zaradi druzbe, izkusenj, zabave. zaradi tega, ker ne vem kaj vse bo to za sabo potegnilo, ce ne bi sel. pouk po CŠOD, debate med sosolci med odmori. cel teden bo doma, z mlajsim bom imela vsako jutro borbe, ces zakaj on v solo, domen pa ne.....itd., itd., itd....

ne vem. res.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: CŠOD-strah me je (mnenja prosim)
25.9.2010 13:06:15   
*miska.mcc*
najverjetneje pa se bom odločila v ponedeljek zjutraj na avtobusni postaji.user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: CŠOD-strah me je (mnenja prosim)
25.9.2010 13:11:27   
poli*
Si se menila še s katerimi drugimi starši teh otrok?

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: CŠOD-strah me je (mnenja prosim)
25.9.2010 13:12:32   
*miska.mcc*
ronja, spiši že!
mudi se mi v sluzbo!user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: CŠOD-strah me je (mnenja prosim)
25.9.2010 13:13:37   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Si se menila še s katerimi drugimi starši teh otrok?
 

ne še. jutri imam namen na telefonu viset.

danes zjutraj me je vsekalo. vceraj smo se še pogovarjali kok bo fajn in carsko, ko bo tam. user posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 25.9.2010 13:14:59 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: CŠOD-strah me je (mnenja prosim)
25.9.2010 13:19:27   
*miska.mcc*
res bi rada še mnenja od:

ronje
gine
frodice
miljonarke
volge
ledenee
kerense
colta
kalbota
uške
mizantrop
vsi ostali pa tudi vec kot dobrodosli.


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 25.9.2010 13:21:01 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: CŠOD-strah me je (mnenja prosim)
25.9.2010 13:22:21   
ronja
ronja, spiši že!
mudi se mi v sluzbo!

Haha, miška, vmes sem že 3x (2x neuspešno, kot vidiš) uspavala tamalo. Zato malo traja.

Intuicija je zaenkrat precej nerazložljiva (sem kupila eno knijgo, ki naj bi jo razložila, pa samo navaja primere), vendar se strinjam, da velikokrat zadane pravo. Kar se mene tiče, sem nekajkrat ostala živa zaradi nje. Zadnjih parkrat je bilo v avtu, enkrat je bila not tudi Ronja, drugič sem bila pa noseča z Lejlo. Obakrat sem se proti zdravemu razumu odločila, da grem po drugi (daljši poti), ker sem imela pač slab občutek. No, taprvič sem zavila iz AC in se sparkirala nekje ob navadni cesti in v tistem se začnejo na veliko valit rešilci, gasilci in policaji - verižno trčenje - točno tam, kjer bi bila jaz, če bi normalno peljala dalje po AC. Drugič sem ravnotako videla nesrečo na križišču, kjer bi morala it. Tako da kadar je moja intuicija res zelo zelo močna, jo ubogam. kadar ni, je ne, pa se potem včasih tepem po glaviuser posted image . Včasih pa se zaradi nje zakomplicira, hehe.

Mislim, da ni fora dežja - to je tvoja zdravorazumska razlaga tvojega strahu. Če ti intuicija pravi ne, je to bolj verjetno, da je nekako čutiš, da bi si lahko tvoj mali kaj poškodoval v šoli v naravi, niti ni nujno povezano s poplavami.

Tudi sama dvomim, da se bi šola odločila za tveganje. Razumska ta odločitev, da ga obdržiš doma, gotovo ni, ni pa nujno napačna (dostikrat se razumsko odločimo narobe, hehe).

Kar se tiče odločitve, ti pa resno svetujem, da se odločiš prej: da vsi prijatelji grejo, on pa mora ostat na avtobusni postaji, ker je njegovo mamo strah, je namreč zelo težko.

Povprašaj malo svojo intuicijo, kako huda bo ta reč, ki se lahko zgodi. Če bo samo kaka manjša stvar, naj gre, ker izkušnja šole v naravi je vredna več od kake ranice ali zvina gležnjauser posted image .

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: CŠOD-strah me je (mnenja prosim)
25.9.2010 13:24:28   
*miska.mcc*
ker izkušnja šole v naravi je vredna več od kake ranice ali zvina gležnjauser posted image .



definitivno!


itak bom pa danes ponoci sanjala. in mi bo vse jasno!user posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 25.9.2010 13:25:54 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: CŠOD-strah me je (mnenja prosim)
25.9.2010 13:29:19   
ronja
Zato se pa pogovori s sabo, reči si, da bi rada sanjala rešitev, recimo - v sanjah nekak lažje komuniciramo s podzavestjo. Na splošno sem precej razumsko bitje, vendar pa mislim, da vseh stvari znanost pač še ni uspela razložiti in dokazati, vendar to ne pomeni, da jih ni. Včasih je bila magija ogenj, danes vsak otrok zna prižgat vžigalico, večini osnovnošolcev je verjetno jasno, zakaj in kako nastane, da rabiš kisik itd... Znanost je to z leti razložila, včasih je bil pa čarovnija. Prepričana sem, da bo z intuicijo in podobnimi zadevami sčasoma isto. V tej knjigi je nekak podana rešitev, da včasih lahko v trenutku razmišljamo veliko hitreje, enostavno se nam nekaj odpre, česar še nismo čisto razumsko predelali - zavestno, vendar so naši možgani vseeno prišli do te odločitve, čeprav ne vemo, kako. Tako nekak, če sem prav razumela (tudi moji možgani niso vedno 100% zanesljivi).
Mislim, da se realno poplav nimaš kaj dosti za bat, lahko pa se vseeno kaj hudega zgodi na šoli v naravi, jasno. In če ti intuicija to zelo odsvetuje, čisto sama, brez vpliva vseh slik in dogodkov preteklega tedna, potem je to to. Sicer si pa lahko samo prestrašena. Včasih je težko ločit. Upam, da se odločiš tako, da bo vsem prav.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: CŠOD-strah me je (mnenja prosim)
25.9.2010 13:30:54   
ronja
Aja, še en fajn primer: moj pradedek je bil rudar, vsak dan je delal, vendar ga eno jutro žena ni pustila it, ker je imela slab občutek. Tega ni delala ves čas, samo takrat. Rov je zasulo, umrlo je ne vem koliko ljudi, ravno v njegovi izmeni. On je bil doma in ostal živ, naredil mojega dedka in on mojega očeta in on meneuser posted image . Zdaj veste, komu se pritožit, da sem tu, heheuser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: CŠOD-strah me je (mnenja prosim)
25.9.2010 13:36:25   
*miska.mcc*
najlepsa hvala vsem.

kar razpisite se. grem v sluzbo. bom zvecer brala!

allora, ciao!user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: CŠOD-strah me je (mnenja prosim)
25.9.2010 13:54:40   
Rožica I
Moj otrok je bil eno leto na taborjenju v največjih nalivih in nevihtah. Meni se je mešalo user posted image ... V glavnem, ko smo ga šli iskat, je rekel, da ga je bilo res malo strah in da drugo leto več ne gre. Ok, sem bila pomirjena in zadovoljna...
Pride drugo leto- otrok je pozabil lansko izkušnjo in, seveda, želel spet zraven. Normalno, da sem ga pustila. Ugotovila sem, da bi ga zaradi lastnih strahov samo dušila in da tega, seveda, ne morem, in tudi nočem, počet.

Bi pa govorila z učiteljico, ravnateljem, pač nekom odgovornim  in, seveda, s starši drugih otrok. Če jih polovica (oz določen procent) ne bi šla ravno zaradi vremena, bi tudi sama otroka pustila doma. Drugače pa ga kot edinega, ki ne bi šel zraven, ne bi izpostavljala. Magari bi sredi noči šla ponj, če bi se zadeve zakomplicirale.

Skratka, med intuicijo in strahom/paniko je včasih zelo tanka meja. Če bi tvoja intuicija delovala v nulo, bi bila pomirjena in sploh ne bi spraševala tega tu gor, kajne?
Sama dam dosti na lastno intuicijo...., točno toliko kot na glas razuma user posted image .

Drugače pa, otroku bo fajn, vse bo ok, mama pa, kot mama, bo pač mal na trnih naslednji teden user posted image .

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 25.9.2010 13:55:53 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: CŠOD-strah me je (mnenja prosim)
25.9.2010 13:57:47   
ronja
Skratka, med intuicijo in strahpm/paniko je včasih zelo tanka meja. Če bi tvoja intuicija delovala v nulo, bi bila pomirjena in sploh ne bi spraševala tega tu gor, kajne?
Sama dam dosti na lastno intuicijo...., točno toliko kot na glas razuma


Se podpišem. Tudi jaz dam na oboje velikouser posted image . In res je, da je težko ločit včasih - kadar je res močna, takrat se ti sicer noro zdi, ampak jo ubogaš - pa si potem vesel. Če ni tako močna, pa je verjetno samo kaka malenkost ali pa samo strah, ki nima veze z intuicijo.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
25.9.2010 14:19:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: CŠOD-strah me je (mnenja prosim)
25.9.2010 14:30:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

res bi rada še mnenja od:

ronje
gine
frodice
miljonarke
volge
ledenee
kerense
colta
kalbota
uške
mizantrop
vsi ostali pa tudi vec kot dobrodosli.



u, a tud jaz sem na seznamu? user posted image  uška se ti bo oglasila šele v ponedeljek, ko bo že vse mimo. user posted image

kaj bi jaz naredila? jaz bi ga poslala. ne vem pa, koliko je močna tvoja intuicija. ne bi ga pa edinega puščala doma. najbrž bi pripravila vse in se v ponedeljek ob času odhoda pogovorila še z ostalimi.

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: CŠOD-strah me je (mnenja prosim)
25.9.2010 14:41:43   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
.......
Povprašaj malo svojo intuicijo, kako huda bo ta reč, ki se lahko zgodi. Če bo samo kaka manjša stvar, naj gre, ker izkušnja šole v naravi je vredna več od kake ranice ali zvina gležnjauser posted image .



Ce imas slab obcutek  imas na voljo dve moznosti: da se odlocis da bi vse v redu in eventualnimi posledicami zivis naprej, ali da ubogas svoj strah in posledico (otrokov neodhod) zivis naprej. Sama ves kako mocan je ta obcutek. Jaz bi poslusala intuicijo, bi se pa vsekakor pogovorila z otrokom in bi mu pojasnila dvome. otrocih znajo vcasih prav skorajda cudezno "razsvetliti" nase nedoumice (pa se zato, da ve, da ni to kar ena kaprica...).

BTW: kolikor vem - za tiste, ki ne gredo na solo v naravi imajo na soli pouk (taksen taksen).

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: CŠOD-strah me je (mnenja prosim)
25.9.2010 15:19:18   
Colt
Skutni namaz na Mišji osnovi.....sem opazil da si tudi mene dala na seznam user posted image Sicer glede na to da (še) nimam svojih otrok (kolkor vem), ne vem kolk sem kompetenten okoli teh zadev...ampak naj probam... Pogovori se z pristojnimi v šoli in naj ti povedo kakšne so ''varnostne mere'', ter potem skušaj razumsko pretehtati. Sigurno pa se ne bodo šli ''survivor'' igric kot dela tisti norec Bear, he he. Sicer pa...pri obeh odločitvah nekaj dobiš in nekaj izgubiš, oziroma otrok.

Se pa situacija malce umirja, glede dežja itd...

Grega


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: CŠOD-strah me je (mnenja prosim)
25.9.2010 16:17:32   
Anonimen
Ne vem - ali upoštevaš svojo intuicijo ali drug razum.

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?