|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mamice iz PTUJA
15.9.2010 22:29:32   
lenika83
Tudi nama je bilo super! Je ful fajn malo počvekati z ostalimi mamicami. Pa seveda spoznati nove obraze. Zaradi mene se komot lahko dobimo že naslednji teden. Samo meni bi najbolj ustrezalo, da bi premaknile uro na popoldne user posted image  Aja, pa še ena ideja. Lahko se naslednjič kar zmenimo v kafiču, pa potem ni problema, če katera malo zamudi, ker bo točno vedela kje smo, pa nas ne bo iskala ali zamudila.

(odgovor članu zlicka)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: mamice iz PTUJA
16.9.2010 8:11:20   
sanosan
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

joj škoda da nisi koga poklicala, me smo šle na kavico k stadionu


Ja sem vedela, da ste šle tja na kofe, samo jaz sem imela še mojo 3-letnico zraven in sem ji obljubila, da se bo na igralih lahko igrala, tako da sma potem tam ostale. Če bi bila sama z najmlajšim, bi prišla tja za vami. Pa drugič.

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: mamice iz PTUJA
16.9.2010 9:41:38   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: sanosan

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

joj škoda da nisi koga poklicala, me smo šle na kavico k stadionu


Ja sem vedela, da ste šle tja na kofe, samo jaz sem imela še mojo 3-letnico zraven in sem ji obljubila, da se bo na igralih lahko igrala, tako da sma potem tam ostale. Če bi bila sama z najmlajšim, bi prišla tja za vami. Pa drugič.



No, potem pa bi kdaj lahko šle tudi na pijačo v Saša, tam imajo nekaj zibk in tobogan, pa je fajn za malo večje otroke, tudi jaz imam svojo kam dat. Sicer pa zdaj prihaja slabše vremeuser posted image , tak da bomo verjetno kje notri ... Fajn imajo v Super mestu zgoraj za take male, kot je moja, v Qlandiji pa mogoče za malo večje.

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: mamice iz PTUJA
16.9.2010 9:58:35   
babyloverka
ee vidiš, naslednji teden se lahko dobimo v super mestu če bo slabo vreme user posted image  če ne pa se dobimo v sašu user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: mamice iz PTUJA
16.9.2010 11:14:10   
Oren
Jaz sem tudi že za naslednji teden pa mislimda bi blo tudi fajn popoldan po kosilo recimo? Recimo ob treh al pa nekaj takega. Kaj pravite?Ponedeljek in torek zgleda da bo lepo vreme? Bi se lahko malo prilagodile vremenu ker mi2 sma iz Mariborske pa mi v nekem dežu glih ni z vozičkom hodit okoli.

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: mamice iz PTUJA
16.9.2010 11:18:08   
digidagi
Oj tudi nama s Saro je bilo fajn še spoznat mal drugih mamic in otročkov.
Midve se pridružima srečanju takoj, ko bo naslednič pa čeprav sam za pol urce, ker naša hodi okoli 11 spat in nama to v vozičku več ne uspe.

Se vidimo...

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: mamice iz PTUJA
16.9.2010 13:19:54   
sanosan
Meni sicer bolj odgovarja dopoldanski čas, ko sem s tamalim sama (tavečja dva sta v vrtcu), v popoldanskem času pa ne morem na kavico, saj pride mož domov okoli 16.00 ure in imamo takrat kosilo, pa po večja dva moram še prej v vrtec, tako da... Saj boste kmalu same na mojem mestu, pa boste videle kako to gre user posted image . Popoldnevi so pri nas doma polno zasedeni z čisto drugimi obveznostmi user posted image .

Ta teden je pa zgolj slučaj, da imam hčerko doma, ker je bila čez vikend z vročino, pa sem rekla, da bo še malo doma ostala, da se čisto pozdravi preden gre nazaj v vrtec.

< Sporočilo je popravil sanosan -- 16.9.2010 13:20:59 >

(odgovor članu digidagi)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: mamice iz PTUJA
16.9.2010 13:23:16   
lenika83
Samo meni se zdi, da je v Supermestu zgoraj kafič zaprt user posted image  Edino če si kavo prinesemo zraven user posted image

Moj predlog je bil, da bi se dobivale popoldne, ampak se mi je zdaj malo spremenila situacija in še ne grem v službo, tako da lahko tudi dopoldne. Mala bo sicer začela počasi hoditi v vrtec, ampak bova verjetno vseeno uspele vsaj malo priti pogledat, če se boste kaj zmenile.

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: mamice iz PTUJA
16.9.2010 13:29:36   
sanosan
Ja, v supermestu ni več kafiča zgoraj, so samo igrala. Tako da, kavica tam odpade.

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: mamice iz PTUJA
16.9.2010 13:34:37   
donna22
Škoda, da je zaprtouser posted image ... No, pol pa ostane še Qlandia, razen če še je kje kaj takega, kjer so še kaka igrala zraven.

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: mamice iz PTUJA
18.9.2010 9:00:31   
playgirl
midve z mojo malo pa se nisva mogli pridružit, smo v sredo zjutraj dobili dojenčkauser posted image user posted image

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: mamice iz PTUJA
18.9.2010 9:27:13   
sanosan
Playgirl - user posted image user posted image user posted image  čestitke za novega člana in dosti cartanja ti želim. Ko boste pa tako veliki, da boste na sprehod hodili, pa se le javi kaj.

Kako pa je sestrica sprejela novičko?

< Sporočilo je popravil sanosan -- 18.9.2010 9:28:44 >

(odgovor članu playgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: mamice iz PTUJA
18.9.2010 9:32:21   
lenika83
playgirl čestitke user posted image user posted image user posted image

Nam boš zaupala kaj ste dobili? user posted image

(odgovor članu playgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: mamice iz PTUJA
18.9.2010 10:08:02   
playgirl
malo punčko MARIEuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: mamice iz PTUJA
18.9.2010 10:09:37   
playgirl
dobili smo punčko Marie.
mala je ne izpusti nikomur ne pusti blizu samo lupčka jo, pravo veselje je gledat.user posted image user posted image

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: mamice iz PTUJA
18.9.2010 10:59:22   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: playgirl

midve z mojo malo pa se nisva mogli pridružit, smo v sredo zjutraj dobili dojenčkauser posted image user posted image



Čestitke še tu user posted image user posted image user posted image

Ko bo pa malo večja, pa se nam definitivno morate pridružit user posted image

(odgovor članu playgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: mamice iz PTUJA
18.9.2010 13:46:46   
playgirl
sevedauser posted image

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: mamice iz PTUJA
18.9.2010 15:44:05   
zlicka
playgirl....iskrene čestitke!!!

Veliko cartanja in mirnih noči :) Uživajte

(odgovor članu playgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: mamice iz PTUJA
18.9.2010 21:36:32   
bili83
playgirl, čestitke tudi od meneuser posted image user posted image

punce, ima morda katera knjigo Otroško spanje brez joka v sanje? Če jo katera ima, bi ful lepo prosila, če bi mi jo lahko posodila, da jo preberem.... naše (ne)spanje dosega vrhunec in sem resnično že na koncu z živci....

_____________________________

Nace- 1.2.2010
rojstvo: 4020 g, 54 cm
2.3.2010: 5200 g, 58 cm
1.4.2010: 6160 g, 63 cm
4.5.2010: 7150 g, 67 cm
8.6.2010: 8150 g, 70 cm
6.7.2010: 8810 g, 73 cm
2.11.2010: 10700 g, 80 cm

(odgovor članu zlicka)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: mamice iz PTUJA
18.9.2010 21:44:58   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: bili83

playgirl, čestitke tudi od meneuser posted image user posted image

punce, ima morda katera knjigo Otroško spanje brez joka v sanje? Če jo katera ima, bi ful lepo prosila, če bi mi jo lahko posodila, da jo preberem.... naše (ne)spanje dosega vrhunec in sem resnično že na koncu z živci....



Sem pogledala, v knjižnici je prosta. Če nisi včlanjena, si jo lahko jaz sposodim in jo posodim tebi.
Sem pa od večih čula, da je res dobra knjiga, da pomaga.

Kaj se še doji tvoj fantek? Ponoči tudi?

(odgovor članu bili83)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: mamice iz PTUJA
18.9.2010 22:38:39   
lenika83
Jaz sem jo do polovice prebrala, potem sem pa poskušala izvajati nekaj po nasvetih iz knjige, pa ni nič ratalo in je od jeze sploh nisem do konca prebrala user posted image  Sicer te pa zelo dobro razumem glede nočnega spanja. Naša je od dveh mesecev do skoraj desetih mesecev ponoči zelo slabo spala. Zgodilo se je, da smo se zbujali tudi po šestkrat. No, potem je pa kar naenkrat začela spati in zdaj načeloma spi od 8 ali 9 zvečer pa do 7 zjutraj.

(odgovor članu bili83)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: mamice iz PTUJA
19.9.2010 12:25:52   
bili83
mesecev do skoraj desetih mesecev ponoči zelo slabo spala. Zgodilo se je, da smo se zbujali tudi po šestkrat. No, potem je pa kar naenkrat začela spati in zdaj načeloma spi od
IZVIRNO SPOROČILO: donna22


IZVIRNO SPOROČILO: bili83

playgirl, čestitke tudi od meneuser posted image user posted image

punce, ima morda katera knjigo Otroško spanje brez joka v sanje? Če jo katera ima, bi ful lepo prosila, če bi mi jo lahko posodila, da jo preberem.... naše (ne)spanje dosega vrhunec in sem resnično že na koncu z živci....



Sem pogledala, v knjižnici je prosta. Če nisi včlanjena, si jo lahko jaz sposodim in jo posodim tebi.
Sem pa od večih čula, da je res dobra knjiga, da pomaga.

Kaj se še doji tvoj fantek? Ponoči tudi?


donna22, kaj bi si jo res sposodila? bi ti bila ful hvaležna....
ja, naš mali se še kar precej doji tudi čez dan in ponoči vsaj 2x (zbudi se pa vsaj 6x, če je dobra noč). pa uspavanje je postalo vedno večji problem....

lenika83, jaz sem že tak obupana na trenutke, da bi jo rada vsaj prebrala, potem pa bomo videli, če bo pri našem kaj palilo....

_____________________________

Nace- 1.2.2010
rojstvo: 4020 g, 54 cm
2.3.2010: 5200 g, 58 cm
1.4.2010: 6160 g, 63 cm
4.5.2010: 7150 g, 67 cm
8.6.2010: 8150 g, 70 cm
6.7.2010: 8810 g, 73 cm
2.11.2010: 10700 g, 80 cm

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: mamice iz PTUJA
19.9.2010 12:26:30   
bili83
jao, toto moje citiranjeuser posted image

_____________________________

Nace- 1.2.2010
rojstvo: 4020 g, 54 cm
2.3.2010: 5200 g, 58 cm
1.4.2010: 6160 g, 63 cm
4.5.2010: 7150 g, 67 cm
8.6.2010: 8150 g, 70 cm
6.7.2010: 8810 g, 73 cm
2.11.2010: 10700 g, 80 cm

(odgovor članu bili83)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: mamice iz PTUJA
19.9.2010 13:47:18   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: bili83

mesecev do skoraj desetih mesecev ponoči zelo slabo spala. Zgodilo se je, da smo se zbujali tudi po šestkrat. No, potem je pa kar naenkrat začela spati in zdaj načeloma spi od
IZVIRNO SPOROČILO: donna22


IZVIRNO SPOROČILO: bili83

playgirl, čestitke tudi od meneuser posted image user posted image

punce, ima morda katera knjigo Otroško spanje brez joka v sanje? Če jo katera ima, bi ful lepo prosila, če bi mi jo lahko posodila, da jo preberem.... naše (ne)spanje dosega vrhunec in sem resnično že na koncu z živci....



Sem pogledala, v knjižnici je prosta. Če nisi včlanjena, si jo lahko jaz sposodim in jo posodim tebi.
Sem pa od večih čula, da je res dobra knjiga, da pomaga.

Kaj se še doji tvoj fantek? Ponoči tudi?


donna22, kaj bi si jo res sposodila? bi ti bila ful hvaležna....
ja, naš mali se še kar precej doji tudi čez dan in ponoči vsaj 2x (zbudi se pa vsaj 6x, če je dobra noč). pa uspavanje je postalo vedno večji problem....

lenika83, jaz sem že tak obupana na trenutke, da bi jo rada vsaj prebrala, potem pa bomo videli, če bo pri našem kaj palilo....



Bom si jo kar rezervirala, pa ti jo lahko enkrat drugi teden prinesem, ko se dobimo kajuser posted image

A veš, dokler se je moja ponoči dojila, se je tudi dostikrat zbujala, sicer večinoma za dojko ali pa dudo, potem pa je spala naprej, ampak je vseeno blo tečno, ko se je pri skoraj 1 letu hotela dojit po 5krat na nočuser posted image Kak sem vzela ponoči stran, pa je bil mir.

(odgovor članu bili83)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: mamice iz PTUJA
19.9.2010 14:40:32   
bili83
IZVIRNO SPOROČILO: donna22


IZVIRNO SPOROČILO: bili83

mesecev do skoraj desetih mesecev ponoči zelo slabo spala. Zgodilo se je, da smo se zbujali tudi po šestkrat. No, potem je pa kar naenkrat začela spati in zdaj načeloma spi od
IZVIRNO SPOROČILO: donna22


IZVIRNO SPOROČILO: bili83

playgirl, čestitke tudi od meneuser posted image user posted image

punce, ima morda katera knjigo Otroško spanje brez joka v sanje? Če jo katera ima, bi ful lepo prosila, če bi mi jo lahko posodila, da jo preberem.... naše (ne)spanje dosega vrhunec in sem resnično že na koncu z živci....



Sem pogledala, v knjižnici je prosta. Če nisi včlanjena, si jo lahko jaz sposodim in jo posodim tebi.
Sem pa od večih čula, da je res dobra knjiga, da pomaga.

Kaj se še doji tvoj fantek? Ponoči tudi?


donna22, kaj bi si jo res sposodila? bi ti bila ful hvaležna....
ja, naš mali se še kar precej doji tudi čez dan in ponoči vsaj 2x (zbudi se pa vsaj 6x, če je dobra noč). pa uspavanje je postalo vedno večji problem....

lenika83, jaz sem že tak obupana na trenutke, da bi jo rada vsaj prebrala, potem pa bomo videli, če bo pri našem kaj palilo....



Bom si jo kar rezervirala, pa ti jo lahko enkrat drugi teden prinesem, ko se dobimo kajuser posted image

A veš, dokler se je moja ponoči dojila, se je tudi dostikrat zbujala, sicer večinoma za dojko ali pa dudo, potem pa je spala naprej, ampak je vseeno blo tečno, ko se je pri skoraj 1 letu hotela dojit po 5krat na nočuser posted image Kak sem vzela ponoči stran, pa je bil mir.


he he, pol se pa res morava dobit, mi boš razložila, kak si to izpeljala user posted image

_____________________________

Nace- 1.2.2010
rojstvo: 4020 g, 54 cm
2.3.2010: 5200 g, 58 cm
1.4.2010: 6160 g, 63 cm
4.5.2010: 7150 g, 67 cm
8.6.2010: 8150 g, 70 cm
6.7.2010: 8810 g, 73 cm
2.11.2010: 10700 g, 80 cm

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Karolina
TLF

Bi dali deklici ime Karolina?

da (33%)

ne (67%)


Število vseh glasov: 136

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!