|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mamice iz PTUJA
11.8.2010 12:53:43   
Zora20
Ojla,


me veseli, da ste odprle to temo, tudi sama sem mamica enoletnega sinka, sicer iz okolice Ptuja (5 km ), ampak ker sva midva zelo mobilna, nama seveda ni problem, da prideva kdaj na kakšen sprehod, kavico.... :)


Pozdravček vsem :)

(odgovor članu zlicka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: mamice iz PTUJA
11.8.2010 13:19:27   
babyloverka
dobrodošle nove mamice user posted image

mi smo ok, moj sine je star tri mesece in 11 dni, je pravi sonček user posted image

zanima me če katera ve kdaj bodo ta mesec nakazani otroški dodatki in porodna? na strani csd je očitno moderator na dopustu user posted image  bi se šla nekega večjega nakupa pa ne vem če lahko planiram za soboto ali morem čakat drugi teden

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Zora20)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: mamice iz PTUJA
11.8.2010 17:50:11   
Zora20
Ojla,

ponavadi je otroški in starševski dodatek nakazan 15 v mesecu, tako da bo verjetno v soboto še prehitro za nakupe, lahko pa vseeno preveriš stanje na računu :)

Pozdravček

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: mamice iz PTUJA
11.8.2010 17:51:00   
Zora20
Ojla,

za porodno pa ne vem, ker je nisem imela, a verjetno podobno kot otroški in starševski dodatek 15 v mesecu :)

(odgovor članu Zora20)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: mamice iz PTUJA
13.8.2010 8:03:52   
sanosan
Ojla, pozdravljene nove ptujčanke!

Jaz bom tudi vesela kakega sprehoda ali kake kavice, vendar šele v septembru, ko bom imela čas user posted image  (zdaj se odpravljamo na morje, potem pa moram tavečja dva pripravit na vrtec po skoraj dvomesečnih počitnicah).

Za nakazila porodne pa običajno piše na izpisku, ki ga dobiš malo prej (jaz ravno včeraj), in ta mesec je izplačilo danes.

(odgovor članu Zora20)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: mamice iz PTUJA
13.8.2010 12:19:52   
Zora20
Ojla,

se pridružujem, septembra gre moj mali prav tako v vrtec.... Me malo že skrbi, kako bo kaj prenesel, sicer se mu ni problem, da se samo zamoti, pa tudi druge otroke ima rad, a to v prisotnosti ljudi, ki jih je navajen in jih pozna...Tako bom imela kakšen dopoldan tudi sama več časa zase, a predvsem za učenje in končanje študija :)


Pa se kaj vidimo, ko se zmenimo :)

Pozdravček

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: mamice iz PTUJA
4.9.2010 20:50:51   
didi5


Se pridružujem ptujskim mamimicam :) Sem mamica 4,5 mesecev stare Lare - mojega sončka :)

Imam pa vprašanje; mi smo našo princesko vpisali v vrtec ko je bila stara 10 dni, torej aprila tega leta, in bi naj šla v vrtec 17.marca 2011. Kakšne so možnosti, da dobimo vrtec sredi leta? Ker o kakšnem obvestilu ne duha ne sluha :(


_____________________________

Ustvarjamo našo malo družinico


(odgovor članu Zora20)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: mamice iz PTUJA
4.9.2010 21:18:15   
bili83
didi, ne boste ga dobili.... najverjetneje.... včeraj sem se ravno pogovarjala s teto od mojega, ki je vodja v enem od ptujskih vrtcev in je rekla, da skoraj ni možnosti, da bi dobili vrtec (naš bi šel januarja), ga bomo pa ziher dobili septembra....

_____________________________

Nace- 1.2.2010
rojstvo: 4020 g, 54 cm
2.3.2010: 5200 g, 58 cm
1.4.2010: 6160 g, 63 cm
4.5.2010: 7150 g, 67 cm
8.6.2010: 8150 g, 70 cm
6.7.2010: 8810 g, 73 cm
2.11.2010: 10700 g, 80 cm

(odgovor članu didi5)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: mamice iz PTUJA
4.9.2010 22:57:02   
Zora20
Uh,

s temi vrtci je kar problem. Sama sem sicer imela ful srečo, ker so ravno na Hajdini zgradili novega in sva ga z malim dobila brez problema. Tako da držim pesti, da se v tej smeri izteče pozitivno :)


(odgovor članu bili83)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: mamice iz PTUJA
5.9.2010 10:58:35   
playgirl
se vam pridružujem sem tudi iz bližine ptuja
imam 15mesec staro punčko in še v pričakovanju drugega....user posted image

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: mamice iz PTUJA
5.9.2010 11:11:40   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: Zora20

Uh,

s temi vrtci je kar problem. Sama sem sicer imela ful srečo, ker so ravno na Hajdini zgradili novega in sva ga z malim dobila brez problema. Tako da držim pesti, da se v tej smeri izteče pozitivno :)





Kako pa to, da ga imaš tam v vrtcu? Si iz Hajdinske občine? Sicer sem čula, da je ostalo prostora tudi za nekaj otrok iz drugih občin.

No, jaz pa sem iz te občine, ampak moja Zala še letos ni šla v vrtec, gre drugo leto, pa mislim, da bo takrat dobla brez problemauser posted image Pa res mi je fajn, ker je ta vrtec z avtom 2-3 minute stran od mene, pa tudi osnovna šola za kasneje je tam zravenuser posted image

(odgovor članu Zora20)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: mamice iz PTUJA
5.9.2010 11:13:14   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: playgirl

se vam pridružujem sem tudi iz bližine ptuja
imam 15mesec staro punčko in še v pričakovanju drugega....user posted image



Dobrodošlauser posted image user posted image
Kdaj pa pričakuješ naslednjega? Uf, to pa bo mala razlika, lepouser posted image Jaz sem tudi imela take načrte, ampak ne bo nič s tega, bo kar malo večja razlika ...

Drugače pa Ptujčanke, čisto ste neaktivneuser posted image Do kakšne skupne pijače menda ne bo nikoli prišlouser posted image

(odgovor članu playgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: mamice iz PTUJA
5.9.2010 16:51:19   
playgirl
nimam več dosti do konca PDP imam 24.9.2010, ja hotla sem tak imet majhno razliko je tako najboljšeuser posted image user posted image

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: mamice iz PTUJA
5.9.2010 17:24:39   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: playgirl

nimam več dosti do konca PDP imam 24.9.2010, ja hotla sem tak imet majhno razliko je tako najboljšeuser posted image user posted image



O, še manjša razlika, kot sem si mislilauser posted image
Jaz pa sem hotela imet okrog 2 leti razlike, pa moj ni bil za akcijouser posted image No, potem ko se je on začel odločat v to smer, pa sem jaz začela razmišljat, da bi pa mogoče šla magisterij delat (zdaj bom eno leto absolvent, potem pa še magisterij), tak da bo najbrž 4, 5 let razlikeuser posted image Ampak kaj hočem, je pač tako naneslo.

(odgovor članu playgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: mamice iz PTUJA
7.9.2010 10:31:40   
playgirl
ja zelo mala razlika ampak mislim da je tako naboljše če želiš imeti dva no vsaj jaz tako mislimuser posted image

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: mamice iz PTUJA
9.9.2010 13:35:32   
didi5


Ja ptujčanke, midve z babyloverko sva se danes dobili, ker se poznava iz druge teme na RR. Jaz sem komot za srečanje :)

Glede vrtca pa: v ponedeljek smo šli malo povprašat na upravo in valda še nič ne vejo za naslednje leto. Je pa mi prorektorica rekla, da naj pokličem 1mesec preden bi naj šla v vrtec (halooooo!!!!!). No vsaj eno vzpodbudno informacijo mi je dala, da so do sedaj vsem otrokom iz Ptujske občine porihtali mesto (spraševala sem še za subvencijo od občine, če ne dobiš vrtca - recimo v Hočah jo imajo 100eur) in je rekla, da je ptujska občina ne potrebuje iz prej navedenega razloga. Upajmo, da bo držalo :)


_____________________________

Ustvarjamo našo malo družinico


(odgovor članu playgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: mamice iz PTUJA
10.9.2010 9:11:11   
sanosan
Dobro jutro, bo kdo user posted image , je ravno kuhana.

Jaz sem tudi za srečanje, dajmo se kaj zmenit,...

(odgovor članu didi5)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: mamice iz PTUJA
10.9.2010 9:30:15   
Oren
Jaz tudi, ful bi bila vesela ker poznam zelo malo mamic. Lahko bi se dobile v parku. Naslednji teden ko bo malo več sonca. Moja pikica bo ju3 stara 8 mesecev. No kateri dan in kdaj?

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: mamice iz PTUJA
10.9.2010 10:41:13   
babyloverka
ja lahko se zmenimo npr. v sredo v parku pa še lahko gremo na kavico???user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: mamice iz PTUJA
10.9.2010 11:28:12   
Oren
Ja super zmenjeno, jaz sem za sredo! Punce rabi katera dm bon za aptamil recimo 2 pa kar nekaj še jih imam iz te knjižice ki mi hodijo odveč. Uporablja katera mullerjeve plenice?

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: mamice iz PTUJA
10.9.2010 11:30:25   
digidagi
Pozdravček,
po dolgem času se tudi jaz mal javlam. Naša Sara bo stara 8 mesecev in bi bile tudi vesele družbe na sprehodu saj sma s centra Ptuja.
Glede vrteca pa sem tudi jaz klicala na upravo in so mi rekli, da mi še nič ne morjo točno povedat ampak da so še prosta mesta in da če ne bo kdo dal prijave zdaj za otroka, ki bi šel v vrtec oktobra ali novembra bi Sara dobila prosto mesto za december. Ampak da naj pa pokličem konec oktobra in mi bodo več vedli povedat.
Sodelavka, ki pa ni s Ptujske občine pa je hotela malega vpisat v isti vrtec v katerem je že imela vpisano hčerko pa celo septembra ni dobila prostega mesta. Baje zato, ker ni s Ptujske občine.

Nič bomo vidli...

Lepo se imejte.

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: mamice iz PTUJA
10.9.2010 11:38:10   
playgirl
jaz bi se vam tudi pridružla če lahko, poznam tudi zelo malo mamic, sreda bi mi glih pasala, ker sem ravno na ptujuuser posted image
pa malo družbe tudi že pogrešam

(odgovor članu digidagi)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: mamice iz PTUJA
10.9.2010 12:26:31   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: Oren

Ja super zmenjeno, jaz sem za sredo! Punce rabi katera dm bon za aptamil recimo 2 pa kar nekaj še jih imam iz te knjižice ki mi hodijo odveč. Uporablja katera mullerjeve plenice?


ne rabim aptamila se pa ne bi branila kakšnega drugega ki je namenjen bejbijom user posted image  imam tudi jaz kaj odvečnih, lahko prinesem zraven pa zamenjava user posted image  kot deca menjujejo slikice user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: mamice iz PTUJA
10.9.2010 12:28:22   
babyloverka
ok seznam prisotnih:

  • oren
  • playgirl
  • babyloverka


ajde punce še se opogumite user posted image  na koncu bomo itak pogruntale da se polovica pozna med sabo user posted image

bom še jaz didi5 javla.

pa to dopoldan, ne?

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: mamice iz PTUJA
10.9.2010 13:20:48   
sanosan
Jaz se tudi javljam za srečanje (v dravskem parku?). Glede ure, bi tudi meni pasalo v dopoldanskem času, dan pa itak ni problem.

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




izberi ime
petra_1310

Katero ime med spodnjimi ti je najbolj všeč?

Kim (16%)

Hana (27%)

Zala (38%)

Danaja (9%)

Ida (9%)


Število vseh glasov: 291

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!