|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 9:30:28   
špica84
Birdy upam da je samo lažni preplah

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1351
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 9:34:35   
jona klara
betricija- tudi moja slikica bo, samo čakam, da to moj uredi....

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1352
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 9:51:06   
betricija
birdy držim pesti, da so samo lažni popadki.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 1353
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 10:22:53   
n a n i
Dobro jutro,

birdy drzim pesti, da bo vse vredu in je samo lazen alarm.

KatyK  zelim ti cimvec veselja in druzinske harmonije v novem domu.

KatyK in Betricija v petek imam G. In ce ne bom predolgo cakala, se vama pridruzim na cveku. Ob kateri uri pa ste zmenjene?

Drugace pa za vsesplosno srecanje predlagam, da tiste, ki se delate poveste, kdaj vam najbolj odgovarja - cez teden, vikend, dop, ali pop, potem pa kaksne 2 ali 3 datume dolocimo in se vpisujemo, potem pa fiksno izberemo enega ali dva. kaj menite?

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1354
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 11:41:47   
ula77
pozdravljene user posted image !

danes kar zebe,  a ne?

Čestitke vsem za preglede,selitve, nove pridobitve....za birdy pa držimo pesti, da je vse le lažen  preplah!!

a sem jaz zadnjič jamrala, da v hiši nimeva še nobene cotke???
Očitno moja sestra naskrivaj pregleduje to stran in ko sem bla ta vikend na primorski, sta me čakali 2 pooooolni škatli oblačil do 2 let, a meni se vse zdijo tako majhne, kot da so za prvi  mesec, ......;-)
pa baje me še kaj čaka,saj me je sestrica prosila, da naj očistimo hišo vseh teh cotk, ki lezejo ven iz vseh omer....he he, a meni pa težko, kar smejalo se mi je, ko sem  vse tisto gledala....

Pa še voziček dobiva, PP, 4 leta  star, skoraj nič rabljen, juhu. me je kar malo skrbelo, ko sem vidla kake cene so na tržišču, midva sva pa v 1. fazi po poroki, ko treba še celo stanovanje malo zrihtat.......

Za kapanje so pa v bistvu skoraj vsi bazeni kul, saj je povsod nadzor strog, je pa baje plavanje najbolj priporočljiva oblika telovade.....meni vsekakor paaaaše. Kar kopalke v torbo pa greeeeemo....

Čist sem predolga,a ne?user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 1355
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 11:47:09   
KatyK79
nani - kdaj pa imaš v petek G???
pri meni je vseeno kdaj grem ven iz službe, bi bilo fino 1x med 10 in 13. uro!!!
betricija pravi da lahko tudi kateri drug dan, tako, da če ti lahko kakšen drug dopoldne kr povej, da bom jaz računala!

seveda vabljene tudi vse ostale ki lahko!!!

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1356
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 12:40:01   
n a n i
Zjutraj ob 8. Ponavadi cakam cca 1-3 h, cist razlicno, tko da racunam, da najkasneje ob 11ih bi mogla biti konec. Najboljse, da se vedve z Betricijo kar dobita, jaz pa vaju poklicem, ko koncam in povesta, ce sta se tam. Kje pa e dobita?

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1357
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 13:20:08   
jona klara
birdy- držim pesti, da bo vse okejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 1358
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 13:44:53   
KatyK79
nani - kje pa imaš G, v Lj.?
če bo betriciji ok, bi se jaz najraje dobila kje v BTC-ju, najraje v Harvy Normanu, ker je najbližje moji službi, pavze pa imam cca 40 min, lahko tudi malo več, ne bo noben nič težil.



(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 1359
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 14:04:20   
špica84
Katyk za kiri dan se pa to dogovarjate,meni je dolgčas doma

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1360
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 14:05:45   
KatyK79
špica84 - za ta petek!!!


(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1361
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 14:29:28   
betricija
spet prišla do računalnika

katy in nani vidim, da se dogovarjate za pijačko. meni je popolnoma vseeno, mislim, da je najbolje, da ti katy poveš, kdaj lahko prideš v HN in se tam dobimo. in špica ja valda, da si dobrodošla. baje bo miting v petek. pa še katera lahko pride, če bo imela čas.

glede ostalih srečanj, pa res napišite, kdaj si želite dobit. sedaj se nam začenjajo MŠ, pa da se ne bomo preveč lovili, najprej napišite ali ste za vikend ali za čez teden da se dobimo. bomo potem že en dan izbrale.

kaj novic od birdy?

ula77 kako lepo od sestre, da ti je dala cunjice. pri nama bo očitno obratno. pa saj je prav, da gredo iz roda v rod.


(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1362
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 14:49:16   
KatyK79
no naj nani pove kje ima G oz. kok približno ima do HN potem pa dorečemo uro in damo na oglasno desko user posted image

joj tud mene skrbi kaj se dogaja z birdy? če kakšna kaj ve, naj javi!


(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1363
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 15:07:39   
n a n i
Jaz imam G na Vicu. HN se mi zdi super lokacija. a je tam kaksen lokalcek? Nekako se vozim tam mimo z zaprtimi ocmi izgleda. Se za parkirat je, tko da ena skrb manj.

Seveda ste tudi vse ostale dobrodosle, ki imate cas.

Upam, da se nam birdy kaj kmalu oglasi z dobrimi novickami.

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1364
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 15:12:42   
špica84
Ja nani je en lokalček.Tam kjer sva se medve dobile a ne katyk.

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 1365
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 15:22:59   
KatyK79
ja res je špicauser posted image , nani lokal je zunaj pred Harvijem in še notri!

nani a rečemo od 12.00?
stvar je v tem da ne bi bila ti prehitro konc in bi predolgo čakala, lahko tudi ob 11.30 ali pa ob 11.00, ti povej ko najbolj veš kako hitro opraviš pri G.!!!

no zdaj pa jaz grem...k dragemu (v moj novi dom user posted image ) na kosilo, potem pol ure počitka potem pa v MŠ!
juhej

poročam jutri!




(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1366
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 15:26:13   
n a n i
Po moje se lahko dobimo ze ob 11. ali pa 11.30. Jaz ponavadi cakam kaksno urco ali dve, potem pa ko sem noter pa sem v par min konec. Ostale se povejte kako vam odgovarja. Se bom prilagodila. bom pa se mal oci v trgovine peljala past, ce bom prehitro konec ;)

Uzivaj v novem domu, predvsem pa v MS, ter nam porocaj kako je bilo.

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1367
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 18:41:24   
*Jagodka
Hvala vsem user posted image user posted image user posted image za komplimente. Je mali kr brcat začel od navdušenja ... he he .... user posted image user posted image user posted image

Naj vas opomnim, da so to slikce 4D in ne 3D.

Birdy - drž' seeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image

KatyK - želim ti da občutiš vso toplino vajinega novega gnezdeca. Srečno!user posted image


Glede srečanja nosečk sem jaz za vikend.




(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 1368
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 19:03:50   
zaljubljena23
birdy, stiskam pestke...Javi kako si?

nani...jaz se strinjam s tvojim predlogom..Torej meni najbolj odgovarja vikenduser posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1369
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 20:11:35   
betricija
sam na hitro
nani, katy in špica; meni odgovarja 11.30. me je moj prej klical, da bi šla proti Celju v petek na sejem. pa bi ga po našem prijetnem čvekanju šla iskat, pa letiva v Celje. tolk.

birdy še zmeraj mislimo nate.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1370
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 20:46:38   
birdy
Mi smo doma. Dobila sem buskopan, materični vrat tako kot mora bot. Zakaj mam bolečine ne vejo. So mi rekli da če bo slabše pa nazaj, kar je bilo po eni strani prov smešno, ker je men še vedno trebuh otrdeval vsake pet minut... Ob dveh sem pol vzela buskopan in je očitno prijel, ker me zgrabi le še vsake toliko.
So mi pa delal ud UZ tako da smo zdaj še bolj ziher da je fant, ki pa je zaenkraz še v medenični vstavi.
Tok od mene, se beremo jutriuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1371
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 21:44:13   
KatyK79
čer punce,

joj birdy samo da je vse ok!!! super, držim pesti!
no potem pa kr  velja, v PETEK,  HARVY NORMAN, OB 11.30 URI, pa upam da vas pride čimvečuser posted image

punce kar se pa vikenda tiče, pa organizirajte in jaz sigurno pridem!!!!
res bi bilo lepo, da se nam tja do dec. rata v čimvečjem številu srečati!

glede MŠ bi pa kaj več napisala jutri, danes komaj gledam!
na kratko, bilo je ok, danes bolj uvodno in predstavitev....obljubim, vam več napišem jutri!

NOČKO




(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 1372
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 21:52:45   
aischa1
Birdy samo da je vse okuser posted image user posted image sedaj pa lepo malo počivat,da tvoja pikica ostane lepo na toplem pri mamici.


(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1373
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 22:46:08   
mag3
Birdy samo da je vse ok. user posted image user posted image user posted image

Zaljubljena mene bi pa nekaj zanimalo, ker sem tud brezposelna. Kako boš zrihtala to zadevo, ker sem danes brala, da se boš zaposlila. Kakšno varianto boš ubrala? In se ti splača zaposlit, ker kao se gleda pol povprečje zadnjih 12 mesecev??

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1374
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.9.2010 8:28:17   
KatyK79
jutro punce,

no da malo več napišem o MŠ v P Lj!
 
Vse skupaj je 8 predavanj + uvodno predavanje + po želji predavanje pediatra, predavanje varne vožne in predavanje anesteziologa!

vse skupine so baje enako zasedene, je pa vseeno v katero hodiš.

včeraj je bilo uvodno predavanje od 18 do 19.15 (odvisno od vprašanji, ki jih postavljamo) potem je bilo pa še nekaj o NEOCELICI, samo jaz na temu nisem bila!

včeraj smo šli malo čez vsa predavanja, in malo smo se že učili dihanja.

glede obiska partnerjev:
- lahko hodi na vsa predavanja s tabo
- lahko se udeleži dveh predavanj  s  tabo (predavanje o 1. porodni dobi, predavanje o 2. in 3. porodni dobi)
- lahko gre sam na predavanej, 1x, ki traja okoli 3 ure, tu so samo moški.

evo to je to, na kratko...če katero kaj zanima pa naj kar vpraša.

aja, sept. predavanja so vse tja do 28.9. ker so nekako 2x do 3x na teden in se potem razpotegne čez cel mesec.

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?