|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: December
15.8.2010 11:38:44   
n a n i
Cestitke vsem za uspesno morfologijo.

KatyK79 dobrodosla nazaj. Smo te ze pogresale. Komaj cakam novicke jutrijsnje morfologije. Ne vem koliko si uspela prebrati za nazaj, a decembercki ful skrivajo kaj imajo med nogicami :)

Jona Klara prijavi se v Ringaraja, pa bos vse videla. Verjetno si imela prej narejeno, da si je racunalnik zapomnil tvoje geslo in ime, sedaj ko pa so ti mal po racunalniku storali, pa je izginilo.

Jaz sem prijavljena za materinsko solo 5.10. v ZD Rudnik. A gre se katera ta termin tja?

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: December
15.8.2010 11:54:41   
špica84
Dobrodošla nazaj katyk

Jaz grem verjetno tudi ta termin,sam ne vem kam bi šla al fužine al stara porodnišnica

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: December
15.8.2010 12:55:41   
zaljubljena23
Katy, dobrodošla nazaj...

Pika, vi pa nimate sreče s spolom...Očitno bo december tisti pravi čas, ko boste izvedeli kaj je ;)...

Morfologija, še 5x grem spatuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: December
15.8.2010 16:59:40   
KatyK79
punce hvala za dobrodošlico, lepo je slišat da ste me pogrešale user posted image .

ja nič nisem prebrala za nazaj user posted image

a tako pravite, da so zaenkrat male pikice bolj skrivnostne....hm....upam da jutri jaz izvem kaj imamo ker
me tale radovednost že kr najeda user posted image

nani - a že zbirajo prijave za okt.? jaz imam plan jit sept, v ZD rudnik! a je za sept. še kaj frej?

stvar je v tem da bi rada sept. še malo izkoristila popoldneve za rekreacijo, sprehode itd. Okt. bomo pa že malo krajši dnevi in mogoče ne bo več toliko časa za sprehajanje pa sem mislila da bi okt. začela s telovadbo za nosečnice, če seveda ne bom preobilna in preveč štorastauser posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: December
15.8.2010 22:38:49   
anca
oj punce, izgleda da smo med redkimi srečneži, ki že vemo za spol našega otročička user posted image Jaz sem bila na amniocintezi, pa na izvidu definitivno piše, tam se res ne morejo zmotitiuser posted image

A mi lahko katera pove, kdaj bi se naj delala morfologija? A je to prav določeno v katerem tednu, al je lahko par tednov kasneje? Ker mam naslednji pregled šele septembra, ko pride moja gin. z dopusta, naročila me ni ona, pa ne spomnim se iz prejšnje nosečnosti kako je bilo že s tem...

Glede posteljice: To je tisti del, kjer se je jajčece zasidralo na začetku, kjer prihaja v maternico vse kar otrok potrebuje, od tam gre popkovnica, zato, če je spredaj se naj ne bi čutile brce tako močno, ker je maternična stena tam malo debelejša in je kot nek pojšter, ki blaži udarce.
Pri meni ni nobene razlike, pa je bila prvič posteljica zadaj, zdaj je pa spredaj. Obakrat sem čutila brce zelo hitro in močno.

Glede materinske šole - sem šla lani že v 6. in 7. mescu, in mi ni bilo žal, ker v 8. in 9. mescu težko dolgo sediš pri miru..

uživajte še naprej v poletjuuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: December
15.8.2010 23:01:37   
aischa1
Anca mene je naroču v 21t dela pa se nekje med 20-23t tam nekje.

(odgovor članu anca)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: December
16.8.2010 7:17:18   
KOLIBRI
Jaz jo imam pa konec 23.tedna.

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: December
16.8.2010 8:27:29   
betricija
dobron jutro
se oglašam po dolgem času. vmes bila malo na morju, pa v soboto smo imeli zlato poroko, sedaj pa končno zaslužen počitek.
katy dobro opravi pri Žigonovi danes. če imaš vprašanja, ki ti ne daju miru, jo kar vpraši. jaz sem imela na listku vse napisan in kljub temu da je bila ful gužva zunaj se je posvetila maksimalno. tudi UZ je naredila, pa moj je bil zraven. imam pa še enkrat konec meseca UZ, ker ni mogla glavce izmerit, tako da bomo našo dečvo še enkrat videli.

mene pa danes čaka kar za nekaj strojev opranih cunj za zlikat. sedaj se moram prej vstajat, ker moram pol ure pred hrano vzeti železove tablete. a katera že jemlje železo? katere tablete imate?

bodite pridne in kaj lepega natipkajte.

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: December
16.8.2010 8:36:13   
Rosi*
dobro jutro vsem

beatricija, jaz sem dobila tablete za železo. Samo teh ne jem. Baje bi morala na vsako tableto spiti svež sok limone, da bi bila absorbcija železa boljša. Jaz to ne morem, ker potem me cel dan zgaga matra. :(

Sem si pa kupila tale sok: http://www.farmedica.si/si/drugiizdelki/eisenblut.html baje je tudi boljše, če piješ sok kot pa tablete - ravno zaradi absorbcije železa v kri.

Bom videla konec meseca, če se bo nivo železa kaj dvignilo.

Sem pa pogruntala kaj je krivo za moje vrtoglavice. Res je pritisk, prenizkega imam. :( A ve katera kaj naj delam, da bo prišel na pravi nivo? user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: December
16.8.2010 8:39:51   
GITA14
betricija jaz jemlem Retafer od petka, drugih stranskih učinkov nimam razen da sem še bolj zaprta kot sem bla.

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: December
16.8.2010 8:46:21   
betricija
gitaa jaz imam iste tablete. do sedaj je bilo v redu s prebavo, čeprav sem nagnjena k zaprtju. bomo videli. G mi je predpisala prvih 14 dni 2x1 na dan, naprej pa 1x1 na dan. a ti jemlješ magnezij? kako ga kombiniraš. mah nikoli si nisem mislila, da bom pristala na teh umetnih zdravilih kljub veliko zaužiti zelenjavi in sadju. pišuka.edino za kalcij sem vedela da ga bom jemala, ker imamo ostooporozo po mamini strani in upam, da me bo čimkasneje srečala.

rosi a veš da je slab nizek pritisk možno tudi posledica slabokrvnosti. vsaj pri meni je tako. mogoče bi vseeno probala s tabletami ki ti jih je predpisala zdravnica. jaz jih pijem s sveže pomarančnim sokom, pa me zgaga prav nič ne peče, limone pa tudi jaz ne morem dol spravit.

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: December
16.8.2010 8:58:46   
pinkalonca
jutro punce user posted image user posted image

kako ste kaj preživele vikend? Jst sm bla maksimalno pridna doma user posted image   user posted image fino brca, danes sem ga prvič začutila ponoči, ampak me prav dolgo ni motil user posted image

Sem pa včeraj mal prehitro vstala in me je levo spodaj hudoooo uščipnilo user posted image se morm mal kontrolirat pri vstajanju user posted image

KatyK79 dobrodošla nazaj user posted image

čestitke vsem za preglede user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.8.2010 9:01:04   
pinkalonca
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


user posted image

Datum, Nick:
 
AVGUST
18.08. - tinca12, ula77, maya1505
20.08. - obcinarka, fuego, Lučka_1985
(vse test nosečniške sladkorne)
23.08. - *Star* (test nosečniške sladkorne)
25.08. - pinkalonca, miskula
26.08. - *Jagodka, betricija
30.08. - Tulipan12
31.08. - BabyKitty, Rosi* (test nosečniške sladkorne)

SEPTEMBER
02.09. - alma82, anca
03.09. - Mjavmjav, *Star*, jona klara (3D UZ)
06.09. - GITA14 (3D UZ)
07.09. - jona klara
21.09. - GITA14 (test nosečniške sladkorne)

user posted image
   
Datum, Nick
 
AVGUST
16.08. - KatyK79, misk2
18.08. - tinca12, ula77, maya1505
20.08. - tulipan12, obcinarka, lidik, zaljubljena23
24.08. - špica84, simi27
25.08. - aischa1, Eveeleen
31.08. - Arwenko
 
SEPTEMBER
02.09. - alma82
03.09. - suziflo


user posted image

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.8.2010 9:02:52   
pinkalonca




NICK, STAROST, NOSEČNOST, ŠT.OTROK , SRČEK, SPOL, PREBIVALIŠČE
 

user posted image
(23.11. - 21.12.)

1.12.2010
user posted image  **NiNa**, 29, 2user posted image , 1user posted image ,user posted image ,user posted image , Gorenjska 
user posted image   natasa.jurman, 26, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image ,user posted image , Sevnica
user posted image  
thevenus, 1user posted image
user posted image  Slavi83, 27, 3user posted image , 0user posted image ,user posted image , Lj

2.12.2010
user posted image miskula, 33, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image ,user posted image   
user posted image Anonimna, 2user posted image , 2user posted image ,user posted image , Novo mesto
user posted image   *Jagodka, 29, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image ,user posted image , Lj
 
3.12.2010
user posted image  rubica, 31, 2user posted image , 1user posted image , user posted imageuser posted image , Lj

5.12.2010
user posted image  Loona, 24, 1user posted image , 0user posted imageuser posted image , Lj
user posted image  birdy, 22, 3user posted image , 2user posted image user posted image ,user posted image , Smlednik
user posted image  Baby Kitty, 21, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image , user posted image , Kranj
 
6.12.2010
user posted image mag3, 33, 2user posted image , 1user posted image ,
user posted image , user posted image , Bela krajina
user posted image  marinci, 28
, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Celje
user posted image  
Mjavmjav, 29, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,
user posted image , Vrhnika
user posted image   Lučka_1985, 25, 1user posted image , user posted image ,
user posted image , Žalec

8.12.2010
user posted image   Jancci, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Kr

10.12.2010
user posted image   kattix, 21, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Lj
user posted image  enček, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Ce

11.12.2010

user posted image  
Čebelica11, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image  fuego, 29, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
 user posted image KatyK79, 31, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , LJ
user posted image  n a n i, 30, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Lj 

12.12.2010
user posted image  xpetra
user posted image Rosi*,
2user posted image , 1user posted imageuser posted image , Gornja Radgona

13.12.2010
user posted image  MYown, 1user posted image , 0user posted image  
user posted image senchy,
user posted image

14.12.2010 
user posted image  *srečka*, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , Nm
user posted image    *Star*, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Lj
user posted image  **axa**, 25, 1user posted image , 0user posted image
user posted image   ManUr, 22, 1user posted image , user posted image , user posted image ,  Mb

15.12.2010

user posted image  
Lidik, 29, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image , CE
user posted image  Mety1, 31, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , Gorenjska 
 user posted image urskaf, 29, 2user posted image , 1user posted image , Ce 

   16.12.2010
user posted image  maya1505, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Vrhnika
 
  17.12.2010
 user posted image mamica00, 28, 3user posted image , 2user posted image , user posted image , Velenje
user posted image  buba88, 22, 1user posted image , 0user posted image
 
18.12.2010
user posted image  tasika12, 36, 3user posted image , 1user posted image , user posted image ,
user posted image , Mb 
user posted image  jona klara, 31, 1user posted image , 0user posted image user posted image , user posted image  
 
19.12.2010
user posted image  *Sava*, 31, 2user posted image , user posted image , Lj

20.12.2010 
  
user posted image Frutiq, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , NG 
user posted image  polari, 27, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image , Ptuj

21.12.2010
user posted image levinja20, 20, 1user posted image , 0user posted image
user posted image  misk2, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image


user posted image
(22.12. - 20.01.)
 
22.12.2010 
user posted image  twilight princess,
user posted image  DeVilla, 35, 3user posted image , 2user posted image , user posted image , user posted image , Gorenjska
user posted image rožica27, 1user posted image ,user posted image ,
user posted image

23.12.2010
user posted image aprill, 25, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Tolmin 
user posted image zaljubljena23, 25, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Ptuj-Rače 
user posted image Tulipan12, 36, 2user posted image , 1user posted image , Mb

24.12.2010
user posted image  Pika555, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image  
user posted image kar_ena, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Lj
user posted image  dangermouse, 32, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image tinca12, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image anca, 29, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , LJ
 
25.12.2010 
user posted image pinkalonca, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,
user posted image , Gorenjska
user posted image kepca, 2user posted image , 0user posted image , user posted image ,     
user posted image  ula77, 33, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Posavje
user posted image betricija
, 35, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Kamnik
 
26.12.2010
user posted image  obcinarka, 35, 1user posted imageuser posted image  

27.12.2010
 user posted image simi27, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , Litija 
user posted image  GITA14, 30, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
 
28.12.2010 
user posted image  KOLIBRI, 1user posted imageuser posted image
user posted image  alma82, 27, 2user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Dolenjska
user posted image Eveeleen, 24, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Lovrenc na Pohorju
 
29.12.2010
user posted image  suziflo, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Mb

31.12.2010
user posted image  špica84, 25, Lj
 
04.01.2011
user posted image  aischa1, 31, 5user posted image , 3user posted image , user posted image , user posted image , Koper
 
5.01.2011
user posted image  Arwenko, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Ce
 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  
 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI najdete TUKAJ pod seznamom Decembrk 2010!

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: December
16.8.2010 9:03:50   
GITA14
jaz spijem tabletko s cedevito, tako mi je rekla lekarnarka, magnezija pa ne pijem, ker pijem elevit tablete, ki vsebujejo tut magnezij.

A ima katera probleme s spanjem na boku (desnem) js sem zdej že parkrat imela take Bolečine se komaj prestavim potem na hrbet in kot bi odrezal bolečin več ni. Ne vem kaj bi lahko to blo, mogoče naša pikica na kaj prtiska ko grem na desni bok?

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.8.2010 9:11:32   
Tulipan12
Dobro jutro, punce!
Meni se ne da več v službo hodit, še ima katera take dneve?user posted image  Komaj čakam november (prvič v življenju, ker imam zelo rada poletjeuser posted image ), da izkoristim dopust do porodniške in potem še samo čakam na pikico!user posted image
Tablete za železo v prejšnji nosečnosti sem jih tudi jaz dobila, so me totalno zapirale, sem potožila svoji G in sem probala še kapsule in na koncu sirup. Sirup mi je povzročal najmanj nevšečnosti pri zapiranju, čeprav tudi to ni bilo ok, potem sem počasi vse opustila. Po nasvetu svoje G. Tiste, ki imate podobne probleme, se posvetujte s svojim G in probajte železo zaužiti v hrani, je najboljša rešitev!

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: December
16.8.2010 9:20:29   
Mjavmjav
Jaz imam pa sirup za železo. G. me je vprašal kaj mi je ljubše - tablete ali sirup - pa sem izbrala kar sirup (baje je učinek enak).
Tisto z limono pa ni nujno. Kot so meni razložili je pač absorpcija železa s C vitaminom boljša, medtem ko jo mlečni izdelki zavirajo. Zato uro pred sirupom in dve po ne smem uživati mlečnih proizvodov. Pa najprej so mi rekli, da naj bi železo jemala na tešče, potem sem pa dobila še tablete za ščitnico, je šlo pa to železo kar na stranski tir in se je prestavilo na popoldan in večer. Tako da se mi zdi da niso ta pravila tako stroga kot jih me vzamemo. Pač bolje je če splakneš zadevo z nečim kar ima vitamin C (lahko je tut šumeča tableta ali kak drug sok), ampak če pa ne, pa ni nič narobe. Glede zaprtosti pa ne vem, jaz imam s tem težave in z železom so ostale, ne vem če so se tudi poslabšale...

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: December
16.8.2010 9:54:31   
zaljubljena23
železo...Hmmm zaenkrat je bilo vse ok..Upam, da tako tudi ostane...

Sem pa se včeraj po kosilu in cel dan srečevala s tako močno vrtoglavico da je joj, sem kar pol dneva preležala..Pa pojma nimam zakaj, ker sem pritisk imela čist normalen 117/78 (p 70), torej nizek pritisk ni bil kriv...Mogoče je vreme kaj vplivalo...Pa zadnje čase, kljub še ne tako visokim temperaturam, mi nagaja vročina...Komaj čakam na jesen in zimouser posted image user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: December
16.8.2010 9:58:22   
ula77
pozdravljene,user posted image !

A katera  ve, če je treba bit za test za mačjo bolezen tešč????

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: December
16.8.2010 10:04:07   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: ula77

pozdravljene,user posted image !

A katera  ve, če je treba bit za test za mačjo bolezen tešč????


Ne, za tokso ni treba bit tešč.

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: December
16.8.2010 10:06:50   
ula77
hvala  za inf. potem pa hitim v labolatorij,da bomo v sredo  že imeli rezultate.....brrrr,kako ne maram igel.....brrrrruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: December
16.8.2010 10:16:50   
mag3
IZVIRNO SPOROČILO: pika555
Pozdravljene.

Meni so na NS napovedali user posted image , prav tako prejšji teden na morfologiji. Danes sem bila na 3D in je rekla da je user posted image .
Zdaj pa vedi... user posted image   Res da nobena od jih ni bila zelo prepričana.... tako da smo še naprej radovedni!

LP

Joj pika555, ta je pa dobra. user posted image  Zdaj pa vedi kaj bo?! user posted image  al user posted image  


IZVIRNO SPOROČILO: GITA14
A ima katera probleme s spanjem na boku (desnem) js sem zdej že parkrat imela take Bolečine se komaj prestavim potem na hrbet in kot bi odrezal bolečin več ni. Ne vem kaj bi lahko to blo, mogoče naša pikica na kaj prtiska ko grem na desni bok?

GITA14 tudi jaz sem že večkra opazila, da me baby začne brcat, če se uležem na desni bok, tako, da se moram obrnit. user posted image


Punce a imate že nabavljen jogi za posteljico? Za katerega ste se/se boste odločili?

Jaz imam v ponedeljek (23.7.) 5 pregled in sladkor test. Kako pa je kaj zdaj u UZ? A bo še kaj? JAz sem že daleč od morfologije?  

Kako pa je z materinsko šolo v 2 user posted image ? A je tud obvezna al je to odvisno od porodnišnice?

KatyK uživaj danes na morfi. user posted image

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: December
16.8.2010 10:23:13   
jona klara
mag3- midva sva vzela jogi 140 krat 70 od lagea alergo, ima baby center.Meni je rekel ginekolog, da je morfo.uz zadnji, ki ga plača zavarovalnica, ostale moraš sam, če želiš, on ga pa vseeno naredi še enega 3 tedne pred rokom.Katastrofa.

katy- uživaj danes ob pogledu na bebico, pa da se ti decemberček razkrije kaj nosi med hlačmi.

lidik- kje si pa ti?kdaj greš v materinsko šolo? jaz grem 2. 9 zd. šentjur pa ti?


< Sporočilo je popravil jona klara -- 16.8.2010 10:24:03 >


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: December
16.8.2010 10:24:58   
suziflo
Pozdravljene punce..po dolgem času:))


Mene nekaj zanima in sicer kdaj ateki začutijo brcike naših otrok?

sem v 21 t. mali že veseo brca..ampak ko da moj roko na trebuh nič ne čuti..čeprav takrat mali brca..??



Sem že tak neučakana...

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: December
16.8.2010 10:26:19   
betricija
mag 3 kolikor sem slišala ti tečaj za materinsko šolo velja 5 let. najbolje je da pokličeš tja kamor boš hodila predavanja poslušat, pa ti bodo povedali.
jaz bom tudi danes klicala na Šlajmerjevo. bi začela kar 27.9. potem pa moj nima časa. a katera ve koliko časa traja MŠ? se je katera že naročila v LJ za ta datum ob 16h? a bo vaš partner zmeraj zraven?

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Spolnost po porodu je...
sonček08



...boljša (30%)

...slabša (28%)

...ni razlike (43%)


Število vseh glasov: 419

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!