|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kolko denarja....
4.8.2010 18:51:47   
*miska.mcc*
no....pac sem hotela zvedet kaolko naj nas bi stalo...
ker ce bom morala stet sladolede / dan za fante, pa ce bom studirala ali si lahko privoscim 1 kavo  namesto dveh, pa ce bom namesto 2 pivov narocila rajsi enega in ga delila z mojim....pol rajsi ne gremo.


ja, sem si predstavljala nekaj takega.user posted image

luka jan:
sli bomo tja, kjer smo bili ze 2x. vasica, odmaknjena od turisticnega vrveza, pa se vedno dovolj blizu do vsega zivzavauser posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: kolko denarja....
4.8.2010 19:11:55   
diva 4
Uh, to je ful odvisno.Mi smo dali za 10 dni 650€  za apartma.Zraven pa potrošili še 1250€.Nesli nismo ničesar s sabo, samo za prvi za zajtrk in večerjo. Kosilo smo vsak dan jedli v restavraciji, šli smo z ladjo na slapove Krke ( plačali za 2 odrasla , otroka sta imela zastonj), en dan smo si ogledat Split v lastni režiji( v eno stran z avtom 100 km). Res pa je , da nismo gledali na denar.Ko se je komu zluštal sladoled , ga je dobil itd... Otroka sta sicer od babice in dedka dobila nekaj denarja in sta ga zafrčkala za igrače. Pa še kaki ringlšpil, pa pedolino, sadje...

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: kolko denarja....
4.8.2010 19:13:48   
*miska.mcc*
ok, diva....ti si predraga za meneuser posted image

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: kolko denarja....
4.8.2010 19:27:53   
diva 4
Se mi je zdelo , ja user posted image .Samo pri nas pač tak je , raje ne gremo nikamor , če moramo gledat res na vsak € oz. kuno.Aja, pa štirje smo 2 "mladostnika" in 2 otroka stara 7 in 5 let .

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: kolko denarja....
4.8.2010 22:34:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Brezveze računat.

Vzameš, kolikor misliš za prčkarije zapravit in ko zmanjka, ne prčkariš več.


A noben ne pomisli ne to, da je fajn imet zlato rezervo v drugi denarnici? user posted image Midva nikoli, res nikoli ne greva brez dodatnih 400€ ( ali več) skritega denarja nekam na dopust. Enkrat se nama je že izkazalo za zelo dobro potezo, sva imela karambol zadnji dan, ko sva praktično že odšla proti domu.
Al sva pa sam midva taka ziheraša.user posted image

Miš, mi smo imel letos hišo plačano vnaprej za 9 dni 360€ na Rabu, sabo smo imel vso potrebno hrano, nekaj pijače ( čeprav je blo že v hiši vsega prevečuser posted image ), nekaj kosil vnaprej pripravljenih, šli smo jest tudi ven ( smo bli družba 6-ih)...zapravili smo vsega skupaj 200€. Pa smo si precej privoščili tud zunaj. Hrane je ostalo ogromno še za domov, ker so tud kolegi vzel velik sabo, no v skriti denarnici je blo pa tud.

Sem se pa fajn počutila, ko sem iz HR. trgovine nesla 5 polnih vrečk in zapravila 50€. Pri nas je ena mala natrpana vrečka iz mečkatorja nad 50€.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: kolko denarja....
4.8.2010 22:52:26   
Raho
Mi smo bili na Braču. Ampak res cene niso letos tako zasoljene. Mi smo en dan preživeli z našimi kolegi in smo šli ven na kosilo, pa smo za 4 litre vode, 0,5 litra vinda, kave, sokove in cocacole (mislim, da je bilo cca. 6 stekleničk), 2 dagnje na buzari, 1 kozice na žaru, porcijo inčunov, rižoto z morskimi sadeži, hobotnico v solati, 2x ocvrte lignje s prilogo, 6 solat in 6 aperitivov plačali malo več kot 500 kun.
Pa kava z mlekom je 7 kun, malo točeno pivo 8 kun, kepica sladoleda 5 kun. Smo pa bili v Povlji.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: kolko denarja....
5.8.2010 8:22:42   
*miska.mcc*
njamka, s sabo imela bova njegovo bancno kartico. ampak je ne smeva dirat, razen za nujnouser posted image

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: kolko denarja....
5.8.2010 9:27:39   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: njamka

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Brezveze računat.

Vzameš, kolikor misliš za prčkarije zapravit in ko zmanjka, ne prčkariš več.


A noben ne pomisli ne to, da je fajn imet zlato rezervo v drugi denarnici? user posted image Midva nikoli, res nikoli ne greva brez dodatnih 400€ ( ali več) skritega denarja nekam na dopust. Enkrat se nama je že izkazalo za zelo dobro potezo, sva imela karambol zadnji dan, ko sva praktično že odšla proti domu.
Al sva pa sam midva taka ziheraša.user posted image

Miš, mi smo imel letos hišo plačano vnaprej za 9 dni 360€ na Rabu, sabo smo imel vso potrebno hrano, nekaj pijače ( čeprav je blo že v hiši vsega prevečuser posted image ), nekaj kosil vnaprej pripravljenih, šli smo jest tudi ven ( smo bli družba 6-ih)...zapravili smo vsega skupaj 200€. Pa smo si precej privoščili tud zunaj. Hrane je ostalo ogromno še za domov, ker so tud kolegi vzel velik sabo, no v skriti denarnici je blo pa tud.

Sem se pa fajn počutila, ko sem iz HR. trgovine nesla 5 polnih vrečk in zapravila 50€. Pri nas je ena mala natrpana vrečka iz mečkatorja nad 50€.user posted image



Tudi midva VEDNO vzameva sabo rezevrnih 500 € v primeru slučaja kakšne prometne ali kraje dokumentov,... Ampak ponavadi še vedno kako kuno domov prinesemo, rezerve se zaenkrat še nismo rabli posluževat ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: kolko denarja....
5.8.2010 9:29:15   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Raho
4 litre vode, 0,5 litra vinda, kave, sokove in cocacole (mislim, da je bilo cca. 6 stekleničk), 2 dagnje na buzari, 1 kozice na žaru, porcijo inčunov, rižoto z morskimi sadeži, hobotnico v solati, 2x ocvrte lignje s prilogo, 6 solat in 6 aperitivov plačali malo več kot 500 kun

Koliko € je to?

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: kolko denarja....
5.8.2010 9:30:51   
*miska.mcc*
70 €?

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: kolko denarja....
5.8.2010 14:44:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: njamka

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Brezveze računat.

Vzameš, kolikor misliš za prčkarije zapravit in ko zmanjka, ne prčkariš več.


A noben ne pomisli ne to, da je fajn imet zlato rezervo v drugi denarnici? user posted image


No ja, saj ne grem z zadnjim € na dopust.

Pač, budget namenjen prčkarijam, mi komot tako funkcionira.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: kolko denarja....
9.8.2010 21:56:27   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

okrog 500 e


vse skupaj? ali za otroke tolko + za hrano+ apartma.

jaz racunam, da si lahko privoscimo 300-500 luksuza (da ne bo pol dolga doma do naslednje placeuser posted image )

Tulk je blu pr nas, pa še ostalu je. Hrano sem imela vso s sabo, tam smo kupovali minimalno, same prčkarije pač.


Za apartma dali 200 eur.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: kolko denarja....
10.8.2010 10:10:11   
zamet
*miska.mcc*
titleAndStar(2571,0,0,false,"","")



Objave: 2571
Status: odsoten

dobi pa se še 1 vloga....moment...


vloga za dodelitev obcinske socialne pomoci.
vceraj sem izpolnila obe....za IDSP  IN to obcinsko....in ta obcinska naj bi bilaa namenjena solskim potrebscinam....


Kako lahko prosiš za pomoč, ki je namenjena tistim, ki jo nujno potrebujejo? Tukaj na prejšnji debati praviš da nimate, tukaj pa debatiraš če bo 500 € dovolj na dopustu za prčkarije?? Zanimivo user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: kolko denarja....
10.8.2010 10:15:34   
felicia
kokr koli moraš vedno imeti več torej če računaš da boste porabili okoli 500 eur za luxus al čemur že moraš računat še na to, da se ti lahko avto pokvari, da lahko plačaš kakšno kazen, če se boste peljali z avtom. Sej ne da boš to naredila ampak čis tako za svaki slučaj a ne!user posted image

aja pa lepo se imejte

(odgovor članu zamet)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: kolko denarja....
10.8.2010 10:17:34   
*miska.mcc*
teh 500 e smo sparali celo leto. tudi denar od rojstnih dnevov od malih je vmes.

tko, da mio ne ocitaj, ce otroke peljem na morje po treh letih. ok?user posted image
sama rajs ne bi sla. bi dala denar kam drugam. ce pa otroci cakajo in delajo krizce na koledarju....


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu zamet)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: kolko denarja....
10.8.2010 10:41:26   
darja.mark
jst zmer pravim...če neb blo fovšije bi blo za vse dost user posted image

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: kolko denarja....
10.8.2010 10:44:38   
*miska.mcc*
mater.... vsak kovancek sta vrgla v sparovcek.....to bo za na morje. že pozimi. pol pa se najde ena taka.user posted image

ves, pa avto tud mamo. celo 2. pa racunalnik, pa internet, pa lcd tv....
pa nove kopalke si grem kupit!!!!!

pa se socialno bom mogoce dobila!user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: kolko denarja....
10.8.2010 10:59:08   
darja.mark
In ti si drzneš it še na morje? user posted image

Eni si pa upate user posted image


user posted image

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: kolko denarja....
12.8.2010 16:52:18   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

In ti si drzneš it še na morje? user posted image

Eni si pa upate user posted image


user posted image


si ne predstavljas s kaksnim veseljemuser posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: kolko denarja....
12.8.2010 17:10:05   
Kerensa*
Vidim, da po mnenju nekaterih tisti, ki prejemajo socialno pomoč, morja niti od daleč ne bi smeli videti, kaj šele do blizu.

Zdaj se sprašujem edino to, kaj je s tistimi, ki prejemajo socialno pomoč in živijo na Primorskem. Naj jo nehajo prejemati ali naj se preselijo?

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
12.8.2010 17:42:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: kolko denarja....
12.8.2010 17:48:32   
*miska.mcc*
meni so odobrili. kar lepo vsotico.user posted image

zdaj pa cvikam....kaj, ce me kaka socialna delavka vidi na plazi. bom morala vracat?

mislim....ne goljufam. prikazane imam vse dohodke. se ne šlepam.  zdaj, pa ce je socialna odobrila. njihova stvar. so presodili, da mi pripada.

in tuki, ce gremo za 1 teden na morje v bajto h kolegu res ne vidim problema. saj ne gremo v dubaj v hotel s 14-imi zvezdicami.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: kolko denarja....
12.8.2010 17:54:30   
enea
ah miška, kaj gledaš kaj drugi govorijo/pišejo,....user posted image naj se pazijo da ne bodo oni kdaj še na slabšem,...user posted image
Ti oz vi pojdite na dopust in uživajte, saj edino ti veš kje in kako si denar shranila/dobila,... Drugi naj se pa pod nosom obrišejo,.user posted image . pa fajn se imejteuser posted image user posted image user posted image

Aja pa kar se teme tiče,.. mi smo imeli rezerviran apartma, pa sabo smo nesli 2500 kun (cca.350€) in 400€ zlate rezerve, pa smo jo domov prinesliuser posted image

< Sporočilo je popravil enea -- 12.8.2010 17:57:27 >

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: kolko denarja....
12.8.2010 17:56:39   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
v dubaj v hotel s 14-imi zvezdicami.

Če ti ni izpod časti hotel s 5-imi zvezdicami v Dubaju, potem se ob naslednjem nakazilu tvoje IDSP in moje plače lahko zmeniva in greva tja za en vikend. user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: kolko denarja....
12.8.2010 17:58:23   
*miska.mcc*
enea, hvala!
res se veselimo. otroka sta cist out!user posted image


kerensa....ma klinc gleda dubaj! naslednje leto grem v juzno dalmacijo. upam, da brez IDSP user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?