|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Radio HIT odpustil
23.7.2010 9:55:03   
ZARA
Društvo za žalovanje Radia Hit user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Radio HIT odpustil
23.7.2010 10:00:01   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Društvo za žalovanje Radia Hit user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Radio HIT odpustil
23.7.2010 10:05:44   
alda
ja pa jade user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Radio HIT odpustil
23.7.2010 13:28:12   
darja.mark
Angellina:Darja jaz sem takoj pomislila na vas, ko sem videla tale post. Dobivam namreč na služben mail vaša obvestila. Drugače se mi pa ne bi sanjalo kdo je ta Darja  hehe

Pozdravček,

:)


ok, tole mi ni nič jasnouser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

hja Ankica čist mogoče da sve...nikol ne vešuser posted image

hihi Miš ti že veš ane ;)



barika: sva, Darja, sva ... a si spikerca?
 
tut tole mi ni jasno....kaj sva, s kom sem,?????user posted image  a barika in ankica - ista oseba? sej je ankica pisala če sve sodelovale, pa ne vem ker ne vem kdo je...kaj sem pa s tabo melauser posted image



se opravičujem k sm tko mal nametala, sam še nisem 'jemala' citiranja na forumih, se mi ne da v to poglabljat da bi pogruntala kako to gre....pa sej ste brihtne glavce boste že razbrale kaj mi kje ni jasno....



_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Radio HIT odpustil
23.7.2010 13:29:19   
darja.mark
aja in ne, nisem spikerca user posted image
sem gobčna sam tolk pa spet ne user posted image

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Radio HIT odpustil
23.7.2010 13:29:24   
Katy78
Darja, barika se je "spotaknila" ob besedo "sve" saj je pravilno "sva". user posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Radio HIT odpustil
23.7.2010 19:18:36   
darja.mark
ojejuser posted image   eni se pa res spotaknejo ob vse, hehe. Eh jaz pišem bolj kot ne po domače če mam kaj za povedat. Sej nisem v šoli da se bom še tukaj s slovnico ukvarjala....

Katy78...hvala za pojasnilo ko mi res ni blo jasno user posted image


_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Radio HIT odpustil
25.7.2010 0:09:27   
Colt
Jaz osebno sem bolj v skrbeh npr za par 1000 delavcev v Preventu kot pa te tri, ker imajo sigurno vsak po 5 služb že v rokah. Vsak glede na prepoznavnost in ''popularnost''.

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Radio HIT odpustil
25.7.2010 8:20:05   
turbo
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Jaz osebno sem bolj v skrbeh npr za par 1000 delavcev v Preventu kot pa te tri, ker imajo sigurno vsak po 5 služb že v rokah. Vsak glede na prepoznavnost in ''popularnost''.

G



pištolek, se čist strinjam s tabo,
za delavce preventa pa gradbenih podjetih naj nas skrbi, če že

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Radio HIT odpustil
25.7.2010 8:51:00   
Colt
Turbinca, malce off topic...moj nick nima nobene veze z pištolo Colt (čeprav je zanimivo streljat z njo), pa tudi z modelom avtomobila ne user posted image Pravzaprav je zgodba dokaj simpatična...ampak ne bomo smetili teme user posted image

Grega


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu turbo)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Radio HIT odpustil
25.7.2010 9:22:40   
ZARA
No, ne besed obračat. Nisem nikjer napisala, da me skrbi zanju, sem bila pa malo začudena. HB za vaju, da vsaj nekoga skrbi za Prevent, če že nas ne.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Radio HIT odpustil
25.7.2010 11:48:19   
Anonimen
Mene pa ne čudi.

Lokalnih radijev je veliko - kar je dobro. Se pa mi zdi, da jih preveč želi preseči okvire lokalnega in da za toliko ljudi enostavno ni prostora. Plus to, da je meni večina neposlušljivih, ker sem imela stalno občutek, da so toliko naforsirani, da bi kar skočili iz svoje kože - tako da nekaj prevetritve na tem področju je več kot dobrodošlo. No, lahko se tudi motim, ker lokalcev že kar dolgo ne poslušam več in so to samo stara nerecesijka user posted image  opažanja.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Radio HIT odpustil
26.7.2010 15:57:53   
alenkica
Nobenemu ne privoščim, da ostane brez službe, ampak moram povedat po resnici, da je Špela grozna voditeljica. Ni mi všeč, preveč je vzvišena.

Se spomnim ene njene izjave, ko je rekla, da ona je najela žensko,ki ji lika stvari. Da ona pa ne bo trošila časa za neumnosti, ko pa gre lahko v kak kafič ali po trgovinah.

Kar neki bi ji zabrusla nazaj.

Drugače pa raje poslušam radio1, imajo boljše fore.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Radio HIT odpustil
26.7.2010 16:55:15   
Colt
Kar se mene tiče je mel daleč najboljše fore, ene 15 let nazaj gospodič Petja Kogovšek in Tomaž Čop, ob petkih dopoldan na Radiu Triglav. Neprekosljivo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Gorenjke se boste morda spomnile ;)

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Radio HIT odpustil
26.7.2010 21:03:40   
liliana
Tudi Traven in Slak sta bila pred dvema ali tremi meseci ful boga in so vsi tračarski mediji  skoraj jokali z njima, ker so ju kao odpustili.....po moje pa sta se že pred famozno odpustitvijo iz komercialke dogovarjala kaj na nacionalki......in sta iz sebe malo žrtev delala, da si naredita reklamo......

Danes pa ju isti mediji šimfajo, ker sta SLO1 Tednik "preselila" iz četrtka na ponedeljek....user posted image V

Podobno bo verjetno s Špelo in Pikcem......si bosta presenetljivo hitro našla novo službo......



(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Radio HIT odpustil
26.7.2010 22:36:16   
turbo
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Kar se mene tiče je mel daleč najboljše fore, ene 15 let nazaj gospodič Petja Kogovšek in Tomaž Čop, ob petkih dopoldan na Radiu Triglav. Neprekosljivo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Gorenjke se boste morda spomnile ;)


Jaz, jaz se spomnim. user posted image  Ampak, da je bilo 15 let nazaj? Hm?
Spomnim se npr. Motorce s Kogovškom, pa njegove reklame so mi tud zlo fajn.
Joj, ne, ja vem za katero oddajo se je šlo, poročanje iz neke vasice - krajevne skupnosti, a ne de? Ja, se spomnim, kako sem se na poti v službo režala.
Kje pa je Kogovšek sedaj?

lp 

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Radio HIT odpustil
27.7.2010 7:56:48   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Kar se mene tiče je mel daleč najboljše fore, ene 15 let nazaj gospodič Petja Kogovšek in Tomaž Čop, ob petkih dopoldan na Radiu Triglav. Neprekosljivo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Gorenjke se boste morda spomnile ;)

jooooooj ti si pa že star ko zemljauser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Radio HIT odpustil
27.7.2010 9:12:50   
darja.mark
Oba Kogovšek in Čop sta na Infonetu.

Čop je Birko na radiu Antena, Pa Soseda na Radiu 1. Kogovšek pa v ozdaju dela, včas tut kako reklamo prebere

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Radio HIT odpustil
27.7.2010 10:52:05   
jagoda77
že nekaj časa ne poslušam Hita, ker sem se ga naveličala, ker so bile skoz ene in iste fore in so postali zelo neposlušni. Poslušam Anteno zjutraj in se nasmejim voditeljskemu paru do solz vsako jutro. Veliko bolj spontano vse skupaj deluje, Hit je dajal pa vtis, da je vse tko naštudirano in zrežirano, da je že kar bedno. Je bilo pa v času Racmana bolj za poslušat, kot pa sedaj. O Špeli pa... brez veze

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Radio HIT odpustil
27.7.2010 11:05:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

Oba Kogovšek in Čop sta na Infonetu.

Čop je Birko na radiu Antena, Pa Soseda na Radiu 1. Kogovšek pa v ozdaju dela, včas tut kako reklamo prebere


Darja, ti si pravo rodoslovno deblo radija.

(odgovor članu darja.mark)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Radio HIT odpustil
27.7.2010 11:07:56   
darja.mark
milijonarka....službena deformacija nimaš kej user posted image

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Radio HIT odpustil
27.7.2010 11:09:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

milijonarka....službena deformacija nimaš kej user posted image


So te že zaščitili kot eksluzivno vrsto?

(odgovor članu darja.mark)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Radio HIT odpustil
27.7.2010 11:10:58   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

Oba Kogovšek in Čop sta na Infonetu.

Čop je Birko na radiu Antena, Pa Soseda na Radiu 1. Kogovšek pa v ozdaju dela, včas tut kako reklamo prebere


a ni en od sosedov Vasle - aka Big brother

IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

že nekaj časa ne poslušam Hita, ker sem se ga naveličala, ker so bile skoz ene in iste fore in so postali zelo neposlušni. Poslušam Anteno zjutraj in se nasmejim voditeljskemu paru do solz vsako jutro.


men gre pa antena tako na živce... predvsem zarad Birkota, pa včasih majo stare, prežvečene fore, da o neokusnosti niti ne govorim. pa je škoda k majo dobro muzko.
Aja no, jest sm se hita naveličala, poslušam pa Ekspress, ker majo dejansko najmanj govorjenja + samo staro muzko.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Radio HIT odpustil
27.7.2010 11:12:55   
Šarki
Jest pa radio 1 poslušam, pa se mi zdi da skos eno in isto muziko vrtijouser posted image  tko da bom počas preklopla. sam jutranji program mi je full všeč.

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Radio HIT odpustil
27.7.2010 11:37:37   
darja.mark
milijonarka...ne še...se še ne zavedajo kaj majo, hehe

Felicita...ja, en je Vasle, drugi je pa Čop...a Vasle je bil Big Brother? Tega pa nism vedla user posted image

Drugač pa ja, to da se pa ista muska vrti pa tut mene moti sam kaj češ....sta mi pa antenska Sebo in Žan carja..se jima tut nasmejem v etru in off the air :)

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?