|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
14.7.2010 11:05:29   
Urša
Grozno, v kritičnem stanju, torej so možne poškodbe možganov, to pa nič dobrega na kaže. user posted image user posted image user posted image  Ne obsojam mame, vsakemu se lahko hitro zgodi.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
14.7.2010 11:45:31   
oka
Ja res krasno no, zatolčt že tako dotolčeno mamo zaradi zanemrajanjauser posted image No potem pa dajmo ovadit vsako mamo, katere otrok pade iz kavča, previjalne, postelje. Pa vsako mamo ali očeta kateremu si otrok prebije glavo, ko divja po dvorišču, si s predalom priškrne prste, ko brska, medtem, ko starši gledajo stran. Tudi to bi lahko po tej logiki bilo zanemarjanje. Ker mama, ki ji je otrok padel iz kavča, ga ni gledala non stop, ker drugače ne bi padel, oče katerega otrok si je prebil glavo med divjanjem, ni otroka zacementiral v tla in starši katerih otrok si je priščipnil prste s predalom v kuhinji so verjetno v tem času pili kavo in se pogovarjali namesto, da bi gledali otroka.

Že, že, da je treba na naše potomstvo paziti in misliti tudi kak korak naprej ampak pri vsej volji, ki jo imam, da bi zaščitila svoje otroke, ne vidim recepta za 100% varnost. Res bi rada izvedela recept za 100% varnost (ki ne vsebuje sokoljih oči na pecljih, z zmožnostjo gledanja okoli ovinka). Recept, ki izključuje tisti procent "kaj pa če". 

< Sporočilo je popravil oka -- 14.7.2010 11:46:24 >

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
14.7.2010 12:14:58   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

In če laufaš za malimi po igrišču, te gledajo kot da si totalni kontrol freak, če pa jih pustiš, pa ti en iz igral pade, si pa spet najslabša možna mama... Včasih je težko potegnit mejo, veliko lažje je obsojat...


pod tole se pa podpišem. jst sm ena od unih k teče na igrišču za malo, ker je tud bolj živec in skače in se meče naokol...no pa je ne držim za rokco pa težim, sam tolk da ne zleti pod kkšno kolo. pa tud dostkrat kdo komentira, kaj skoz za njo hodim.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
14.7.2010 14:04:42   
mala maja
grozno in upam da se bo rešilo ok, da malček preživi.

mi gre pa nekaj čez glavo, sicer vsa pohvala obema reševalcema ampka vseeno, ko sta ga potegnila na plano ni kazal znakov življenja, če malo razmišliš rabiš nekje cca 3-5 min da se srce čisto ustavi. Kaj sta pa delala teh 5 min??? Drugače pa res še enkrat čestitke da sta tako reagiralauser posted image user posted image , družini fantka vse najboljšeuser posted image , malčku pa user posted image user posted image za hitro okrevanje, pa da bo kmalu izven smrtne nevarnosti.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
14.7.2010 14:11:48   
Aja32
IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

Jaz pa mislim da je krivično obsojat tako na pamet in na podlagi novinarjevega pisanja (oni itak napišejo tako da je najbolj privlačno za nas bralce). Nikoli ne veš, to je lahko par sekund nepazljivosti in se lahko marsikaj zgodi. Verjetno pa tudi tej mami ni vseeno, pa mogoče ni toliko kriva kot jo zdaj vsepovsod obsojajo.


izkušeno na lastni koži že večkrat - meni so novinarji oz. še bolj pogosto sem naletela na novinarke, res včasih kot ena 'drhal', ki napišejo vse živo, samo da se dobro bere...
nas so že večkrat popolnoma po svoje interpretiral, zapisali

se strinjam, čeprav sem ob vodi in na vodi, pa še kje... freak control



Se podpišem...



(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
14.7.2010 14:52:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: malilump

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

In če laufaš za malimi po igrišču, te gledajo kot da si totalni kontrol freak, če pa jih pustiš, pa ti en iz igral pade, si pa spet najslabša možna mama... Včasih je težko potegnit mejo, veliko lažje je obsojat... Ta mama je bila tako in tako že dovolj kaznovana za svojo nepazljivost, zato res ni potrebe, da jo linčamo.



Se podpišem ronja


tudi jaz.

lažje je tistim staršem, ki imajo mirne in vodljive otroke. zahteva od staršev manj energije.

upam, da bo s fantkom vse v redu.user posted image

(odgovor članu malilump)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
14.7.2010 14:55:38   
Klemy82
Jaz tudi upam, da bo s fantkom vse ok. Sem pa brala na 24ur, da bo mama baje ovadena zaradi zanemarjanja otroka. user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
14.7.2010 15:26:34   
Zanica
dala sem to temo gor zaradi tega kar vidim na bazenu, zaradi staršev ki se res tako obnašajo kot da se njihovem otroku ne more nič zgoditi, da bo drugi starš pazil na otroke okoli njega... Tako se je meni zgodilo da sem poleg svoje hčerke gledala še 3 otroka, ker me je enostavno bilo strah da jim se kaj ne zgodi ko starši brezskrbno čvekajo in pijejo kavo na obližnji terasi. Ko sem pa šla z bazena sem jim rekla da obrnejo glave proti bazenu ker so otroci brez nadzora. Lahko je otrok še tako "neodvisen" in lahko je sam na bazenu, res ni treba bit na meter od otroka v vsaki sekundi, ampak pod nadzorom pa mora bit!! Sedeti na kavi nekje kjer ne moreš videti otroka vsako sekundo (ker je vsaka sekunda lahko "TISTA" sekunda) se mi zdi malomarno. Tudi če je otrok 6 let star i zna plavati, moraš biti tako prepričan da bo ostal v malem bazenu in da ne bo šel v veliki bazen brez da te pride vprašat, pa še vedno z enim očesom mirkat kje je in kaj dela.

Zmrazi me tudi ko vidim dojenčke i majhne otroke ki imajo verižice okoli vratu, mislim kaj so ti starši res nori ali kaj. A je res bolj pomembno da se vidi zlato od otrokove varnosti....

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
14.7.2010 15:36:13   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Ja res krasno no, zatolčt že tako dotolčeno mamo zaradi zanemrajanjauser posted image No potem pa dajmo ovadit vsako mamo, katere otrok pade iz kavča, previjalne, postelje. Pa vsako mamo ali očeta kateremu si otrok prebije glavo, ko divja po dvorišču, si s predalom priškrne prste, ko brska, medtem, ko starši gledajo stran. Tudi to bi lahko po tej logiki bilo zanemarjanje. Ker mama, ki ji je otrok padel iz kavča, ga ni gledala non stop, ker drugače ne bi padel, oče katerega otrok si je prebil glavo med divjanjem, ni otroka zacementiral v tla in starši katerih otrok si je priščipnil prste s predalom v kuhinji so verjetno v tem času pili kavo in se pogovarjali namesto, da bi gledali otroka.

Že, že, da je treba na naše potomstvo paziti in misliti tudi kak korak naprej ampak pri vsej volji, ki jo imam, da bi zaščitila svoje otroke, ne vidim recepta za 100% varnost. Res bi rada izvedela recept za 100% varnost (ki ne vsebuje sokoljih oči na pecljih, z zmožnostjo gledanja okoli ovinka). Recept, ki izključuje tisti procent "kaj pa če". 

Se podpišem. Krneka ovadba. Mislim, mularija sklizne za tren oka, mater. To se lahko zgodi vsakemu. Vsakemu še bolj pazljivemu staršu.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
14.7.2010 15:54:39   
ledenaa
Ene pa imate primerjave da mi se rit stisne skupaj

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
14.7.2010 22:43:58   
Anonimen
koliko metrov moraš biti blizu otroka, da te ne obtožijo zanemarjanja in koliko daleč, da te ne obtožijo pedofilije? user posted image  

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
14.7.2010 23:10:12   
sanasan
se strinjam tudi z nekaterimi, da je kar precej staršev preveč nepazljivih in se zanašajo na otrokovo znanje, druge ljudi ali pa se jim čisto enostavno ne da pazit...je tega res kar precej videti na bazenih....v atlantisu sem bila ena izmed redkih ves čas z/oz ob/ našo petletnico tudi v otroških bazenih, ki zna plavat in je kar pazljive in okretne sorte. ma, niti na wc ali le po kako stvar ne grem na ležalnik, ne da bi jo ves čas imela na očeh. pa sva vedno sami ali pa še kakšen otrok zraven....po kaki uri sem imela vsaj 8 otrok okoli sebe oz. okoli hčerke...sem in tja je prišel kakšen starš pogledat, če je z njegovim otrokom vse ok (so bili vmes tudi 3,4letnikiuser posted image )....pa voda ni bila 'samo' do kolen ampak na nekaterih mestih tudi odrasel ni dosegel...aja, za 'varstvo' me pa nobeden ni poprosiluser posted image
ne vem če je res, ampak pišejo, da je otrok šele v rešilcu povedal kdo in od kod je user posted image .... če je to res mama ni bila le oddaljena, ampak tudi malo dlje časa kot 5 minut. In če je to res, potem si pa zasluži kazen ne glede na morebitno sedanje trpljenje.user posted image


_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
14.7.2010 23:19:33   
ronja
mi gre pa nekaj čez glavo, sicer vsa pohvala obema reševalcema ampka vseeno, ko sta ga potegnila na plano ni kazal znakov življenja, če malo razmišliš rabiš nekje cca 3-5 min da se srce čisto ustavi. Kaj sta pa delala teh 5 min??


Čas do zastoja srca je odvisen od starosti in kondicije otroka, temperature vode in še česa. Pri teh temperaturah, ko je metabolizem višji, je lahko čas krajši od 3 minut, v ledenomrzli vodi pa so zelo male otroke lahko rešili še precej pozno (ampak dojenčke, ta je pa že 6 let star - fiziološko kar se tega tiče bolj podoben odraslemu).

Kaj sta med tem delala? Mogoče sta gledala drugi bazen, mogoče je en od njiju karal razigrane otroke, naj nehajo skakat v vodo, da ne bo kdo na koga skočil, itd... Lahko sta samo gledala drugam ali vzela steklenico vode iz torbe - ne vem, če si lahko 8 ur na dan 100% skoncentriran, da takoj vse opaziš... Predvsem, ker to, da je nekdo pod vodo, še ne pomeni, da se utaplja... torej moraš videt, da je negiben - kar spet traja par sekund - pa da prideš do njega, je spet par sekund in da ga potem še ven potegneš, je takoj minuta - od takrat ko ga že opaziš in že reagiraš. Da ga opaziš je pa lahko tudi takoj minuta ali dve, pa si lahko zelo pozoren.

Če bi kdaj delala kaj podobnega ali če bi imela več otrok hkrati na bazenu, bi ti bilo jasno, kako hitro se ti zgodi, da enega od njih ne vidiš eno celo minuto (kar je popolnoma dovolj). Ravno zato so na plavalnih tečajih vedno tako organizirani, da je eden od učiteljev vedno zunaj, ne v bazenu, da ima pregled, če kdo potone. Njegova naloga je, da jih samo non stop šteje, ali so še vsi.

Meni se je na tečaju plavanja dojenčkov zgodilo, da se je mamici zraven mene otrok obrnil okoli v obročku ravno v trenutku, ko je ona šla nekaj odložit na rob bazena. Sem ga obrnila okoli, ni bil noben problem, samo če ne bi bilo ravno nekoga zraven, bi se tudi mali začel utapljat - čeprav je bila mama zraven njega, dobesedno en meter stran! Ampak predno ugotoviš, da je nekaj narobe in prav reagiraš, je takoj vsaj 30 sekund - to gre hitro! Umre otrok ne takrat, se pa začne utapljat, če vdihne vodo, jasno.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
14.7.2010 23:23:48   
ronja
če je to res mama ni bila le oddaljena, ampak tudi malo dlje časa kot 5 minut. In če je to res, potem si pa zasluži kazen ne glede na morebitno sedanje trpljenje


Tudi če je to res, si ne predstavljam hujšega trpljenja kot to, da se bojiš, da ti bo otrok umrl! In ne rabiš po moje čisto nič drugega, da veš, da bi bilo fajn bit takrat zraven. Noben opomin ne bo toliko zalegel kot to, kar zdaj prestaja. Dajmo bit ljudje, no!

pri 6ih letih mene niso non stop gledali, sem pa tudi plavala že vsaj tako dobro kot mami... Tako da ne vem, no... sama si ju sicer ne predstavljam pustit samih na bazenu, pa it na wc, recimo, ampak vseeno si pa predstavljam, da ljudje ne pomislijo, da je lahko kaj narobe, če otrok že plava. pa ga ne zanemarjajo. samo ne vejo, da je voda lahko zelo nevarna, tudi ko že znaš plavat. (pa obožujem vodo).

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
15.7.2010 7:20:19   
magda_velepič
tule piše takole,da je bilo:citiram

To je bil moj bratranec, in od mojga strica žena in situacija je bila taka, mali je vzel rokavčke dol in je rekel mami da gre na wc, medtem ko je šel na wc je pa padel ali nekak v vlki bazen, in pač to je to, ni ravno odgovorno od nje ampak kaj, vsaj izučilo jo je.
upam


_____________________________

Največja tragedija ni vreščeč hrup slabih ljudi temveč grozna tišina 'dobrih'.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
15.7.2010 7:58:01   
Lilu23
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

če je to res mama ni bila le oddaljena, ampak tudi malo dlje časa kot 5 minut. In če je to res, potem si pa zasluži kazen ne glede na morebitno sedanje trpljenje


Tudi če je to res, si ne predstavljam hujšega trpljenja kot to, da se bojiš, da ti bo otrok umrl! In ne rabiš po moje čisto nič drugega, da veš, da bi bilo fajn bit takrat zraven. Noben opomin ne bo toliko zalegel kot to, kar zdaj prestaja. Dajmo bit ljudje, no!

pri 6ih letih mene niso non stop gledali, sem pa tudi plavala že vsaj tako dobro kot mami... Tako da ne vem, no... sama si ju sicer ne predstavljam pustit samih na bazenu, pa it na wc, recimo, ampak vseeno si pa predstavljam, da ljudje ne pomislijo, da je lahko kaj narobe, če otrok že plava. pa ga ne zanemarjajo. samo ne vejo, da je voda lahko zelo nevarna, tudi ko že znaš plavat. (pa obožujem vodo).



se podpišem

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
15.7.2010 12:05:59   
ronja
To je bil moj bratranec, in od mojga strica žena in situacija je bila taka, mali je vzel rokavčke dol in je rekel mami da gre na wc, medtem ko je šel na wc je pa padel ali nekak v vlki bazen, in pač to je to, ni ravno odgovorno od nje ampak kaj, vsaj izučilo jo je.
upam

No, če je bilo res tako in bi ta mama pospremila otroka na wc, bi se tu rr mame zgražale, kako nekateri niti 6 letnikov ne pustijo samih na wc in kako ga čisto preveč v vato zavija in da se mora otrok naučit samostojnosti itd... če je šel na wc, je pa tudi logično, da ga ni po minuti pogrešila - saj več časa traja, da prideš na vrsto (vsaj pri ženskah, no, pri moških gre hitreje).

(odgovor članu magda_velepič)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
15.7.2010 12:15:40   
malilump
http://24ur.com/novice/crna-kronika/decku-se-stanje-izboljsuje.html

Upam, da bo na koncu z njim vse v redu.

_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
16.7.2010 11:59:56   
Zanica
Mogoče je pa čisto res to kar je ena uporabnica napisala o odhodu na WC, in Ronja ima prav, da 6-letnega otroka le ni treba spremljati tudi ko gre na WC. Kdo ve kaj se je res zgodilo, vsak ima svojo verzijo zgodbe posebej novinarji z 24ur.com, ki skoz pišejo tako senzacionalistično, da gre na bruhanje včasih user posted image

Meni se pa zdi da take nesreče samo čakajo da se zgodijo, ker nekateri "skrbni" starši mislijo da se jim nesreča ne more zgoditi.

Mislim da bi na bazenih trebali vendarle postaviti kakšne informativne table o nadzoru otrok, kaj je naloga reševalca (da reševalec NI babysitter) in nekaj dejstev o utopitvi. Na Celjskem bazenu reševalca na otroškem delu ni, so pa na velikem bazenu trije in se res vestno delajo svoje delo, ne dovolijo mulariji da nori in da se normalno spuščajo po toboganih, normalno da se domneva da je otroški bazen namenjen otrokom NEPLAVALCEM in da so zraven otrok starši.


(odgovor članu malilump)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
16.7.2010 12:08:30   
sončnica24
Glede rešavalcev, na Fontani v mariboru sta dva ampak pokrivata spodnji del, se pravi notranji veliki bazen in manjši zunaj, v zgornjem delu kjer je še en bazen zunaj in večji noter pa jih ni, tako da otroke le imeti na očeh in to nonstop ne glede na to koliko so stari.

Upam na čimprejšnje okrevanje dečka.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
16.7.2010 12:10:09   
Urša
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
16.7.2010 12:42:37   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: magda_velepič

tule piše takole,da je bilo:citiram

To je bil moj bratranec, in od mojga strica žena in situacija je bila taka, mali je vzel rokavčke dol in je rekel mami da gre na wc, medtem ko je šel na wc je pa padel ali nekak v vlki bazen, in pač to je to, ni ravno odgovorno od nje ampak kaj, vsaj izučilo jo je.
upam



jaz na sevniškem bazenu ne bi pustila mojega 6letnika samega na WC. ker ti čisto izgine izpred oči za preveč časa. ker so ploščice v WCjih totalno spolzke. in tudi zaradi tega kar se je naredilo temu fantu.
ok, sem pač control freak.

drugače pa, upam, da bo vse v redu.

(odgovor članu magda_velepič)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
16.7.2010 15:40:45   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: oka

Ja res krasno no, zatolčt že tako dotolčeno mamo zaradi zanemrajanjauser posted image No potem pa dajmo ovadit vsako mamo, katere otrok pade iz kavča, previjalne, postelje. Pa vsako mamo ali očeta kateremu si otrok prebije glavo, ko divja po dvorišču, si s predalom priškrne prste, ko brska, medtem, ko starši gledajo stran. Tudi to bi lahko po tej logiki bilo zanemarjanje. Ker mama, ki ji je otrok padel iz kavča, ga ni gledala non stop, ker drugače ne bi padel, oče katerega otrok si je prebil glavo med divjanjem, ni otroka zacementiral v tla in starši katerih otrok si je priščipnil prste s predalom v kuhinji so verjetno v tem času pili kavo in se pogovarjali namesto, da bi gledali otroka.

Že, že, da je treba na naše potomstvo paziti in misliti tudi kak korak naprej ampak pri vsej volji, ki jo imam, da bi zaščitila svoje otroke, ne vidim recepta za 100% varnost. Res bi rada izvedela recept za 100% varnost (ki ne vsebuje sokoljih oči na pecljih, z zmožnostjo gledanja okoli ovinka). Recept, ki izključuje tisti procent "kaj pa če". 

Se podpišem. Krneka ovadba. Mislim, mularija sklizne za tren oka, mater. To se lahko zgodi vsakemu. Vsakemu še bolj pazljivemu staršu.


se strinjam, ja grozno no, resda je treba pazit in imet otroka na očeh, ampak sekunda dve nepazljivosti pa se zgodi,...user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
17.7.2010 0:02:08   
Anonimen
Meni je to nagnusno,uboga mamica.En pedofil pa bo tudi v zaporu tri leta,katastrofa ti naši zakoni.Trenutek nepazljivosti je pri otroku lahko usoden.


Žensk ne ščiti cerkev kot vso pedofilsko drh**.

Niti ne vsi dušebrižniki okrog bazena. Če ste že tako skrbni - pa bacite oko še na otroka, ki je bil očitno sam in zanemarjen (vsaj sodeč o hitri ovadbi) - če še ne veste, ste dolžni tudi sami prijaviti tako osebo, ki zanemarja svojega otroka. Pa očitno nihče ni bil dovolj hiter...user posted image . Razen medijev.

Da se razume - grozno je, da se zgodi kar se. Ampak...lahko se...zgodi. Vprašanje je samo, ali je bilo to mogoče preprečiti ali ne.

In dejstvo je, da je utopitev drugi najpogostejši razlog smrti pri otrocih, največ v starosti med 6 in 8 let. Najbrž zato, ker že mislijo, otroci in starši, da znajo plavati...ampak očitno še ne.

(odgovor članu TRIŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: utopitev 6-letnega fantka na bazenu
17.7.2010 11:24:51   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

koliko metrov moraš biti blizu otroka, da te ne obtožijo zanemarjanja in koliko daleč, da te ne obtožijo pedofilije? user posted image  



za dolžino povodca

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?