|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010, 2.del
22.6.2010 17:11:25   
bcljka
evo me! user posted image user posted image user posted image  2v1 na +4 user posted image

jep, sem mela pregled dopoldne (11.45... zame je to zjutri)... pa sm šele zdej domov pršla user posted image  sm bla med drugim tud na fitnesu user posted image user posted image user posted image  da ne bo katera misnla da sm kej ful kvihtala... sam mal na izi, glede na to da sm že tam pristala user posted image

poročilo s pregleda... CTG danes čist raven user posted image  mi je pa nrdila še vaginalni pregled in ful dolg UZ s kontrolo vsega in še več... situacija: mala se počuti odlično, plodovnice dost, pretoki ok, ocenjena teža na 3640 +/- 10%... naslednji pregled v četrtek tud pr tej "sosednji" G od moje, pol pa v soboto v P... sprožl mi bodo pa šele v pondelk (če prej ne bo nč)... ker načeloma bi mi v petek, ampak ker je praznik to neradi počnejo pa med vikendom tud ne... tko da mi bodo šele v pondelk na +10dni...
sicer pa še vedno upamo da bo prej kej samo šlo user posted image  

zdej me spet neki zvija ampak tko neredno pa nč kej dost močno... lih tok da čutm, ni pa za predihavat...

svašta!! user posted image

(odgovor članu tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 1126
   RE: Junijčice 2010, 2.del
22.6.2010 20:28:48   
čeb Maja
bcljka - jaz sem bla pa sigurna, da si šla user posted image user posted image user posted image

Mene tut ščipa k pr norcih, pa panika me daje k morm jutr v porodnišnico (7. dan po UZ roku), a boj sprožl al... user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 1127
   RE: Junijčice 2010, 2.del
22.6.2010 21:02:41   
naraščaj
Čer,

sem še kr tu 2v1 in danes je +8 od PDP.
Zjutri sem mela CTG, ki je celo izrisal 2 hribčka (neki čez 80 in 60 - sem jih čutla, ko me je vprašala), sam s takimi se ne rodi user posted image  in sem mela že močnejše parkrat doma. Zdej morm pa vsak dan v P hodit na CTg. Jutr se celo sama peljem, ker moj ne more vsak dan me vozit  tja in nazaj . To je šit, k nisem tok bliz -  cca 30km. Pa kaj čem. Men bodo sprožl šele v POn (+14), če se samo ne bo kaj začel in če bo vse OK (plodovnca, poslca, CTG).
Ko pridem domov iz p, sem čist adijo in morm it kr mal zalegnt, pol šibam po tamalo, Dans pa smo mel še zaključek z vrtcem (živ žav) in smo pršli domov kr pozn. No zdele je pa končno napočil čas, da se mal javim, da ne boste misle, da sem kam šla user posted image .
V soboto je luna, mogoč bo pa takrat kajuser posted image , sam pol bo pa gužva.


IZVIRNO SPOROČILO: bcljka
TARAMPARAMPAMPAM
 
DVOJCICA6 SPOROČA:
 
Mala zvezda gdc. Ajda Fabijan, 3380g in 50cm je pravkar pokukala na svet! ponosna starsa vilijem in vanja
Iskrene čestitke. No pa ti je ratal dost pred mano, ker jst sem še kr 2v1.

Gajka, joj kak je cartkana. Komi čakam, da dobim svojo štručko v roke.
Tukaj, uoam, da si fajn porihtala z izvidi in super za študij user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Kety

Joj Inika 84, to pa ne vem, če je lih ok?!?! Upam, da kmalu sporočiš veselo novičko, da se cartate!
Aninchy in soncnizarek, lepi porodni zgodbi!

Se podpišem pod tole

Inika84, sem si kr oddahnla, k sem brala dalje.

Miki23, iskrene čestitke

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 1128
   RE: Junijčice 2010, 2.del
22.6.2010 22:14:02   
bcljka
IZVIRNO SPOROČILO: čeb Maja

bcljka - jaz sem bla pa sigurna, da si šla user posted image user posted image user posted image

Mene tut ščipa k pr norcih, pa panika me daje k morm jutr v porodnišnico (7. dan po UZ roku), a boj sprožl al... user posted image



men je v pondelk povedala da po 7ih dneh sprožjo če si odprt 4 prste ali več drgač pa 9ti al pa 10ti dan... sam ne sme bit praznik al pa vikend user posted image user posted image user posted image  takrat sam ta nujne... kr neki!!! user posted image

jst pa zdele ful krvavim, sam to je itak normalno po vaginalnem pregledu...

(odgovor članu čeb Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1129
   RE: Junijčice 2010, 2.del
22.6.2010 22:33:32   
čeb Maja
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

men je v pondelk povedala da po 7ih dneh sprožjo če si odprt 4 prste ali več drgač pa 9ti al pa 10ti dan... sam ne sme bit praznik al pa vikend user posted image user posted image user posted image  takrat sam ta nujne... kr neki!!! user posted image

jst pa zdele ful krvavim, sam to je itak normalno po vaginalnem pregledu...



Pol vprašanje če bojo čakal pri men do ponedeljka, ko bi bila oz. bom +12. Še praznik je vmes...  Ah ja, še vedno ostaja tale noč, da me zagrabi samo od sebe...

Je verjetno te malo ''raztegnila'' da krvaviš - mogoče pa pospeši pa letiš user posted image

naraščaj - dobra si, da se še sama voziš, jaz se kr pustim crkljat - sicer ni vožnja tista ampak v Lj. porodnišnicic predvsem parking user posted image , nikjeeer ni za parkirat in pol je čist predaleč peš in se zato pustim pripeljati do vrat user posted image
Si pa že tudi verjetno sita čakanja user posted image


(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 1130
   RE: Junijčice 2010, 2.del
22.6.2010 22:40:59   
bcljka
IZVIRNO SPOROČILO: čeb Maja

Pol vprašanje če bojo čakal pri men do ponedeljka, ko bi bila oz. bom +12. Še praznik je vmes...  Ah ja, še vedno ostaja tale noč, da me zagrabi samo od sebe...

Je verjetno te malo ''raztegnila'' da krvaviš - mogoče pa pospeši pa letiš user posted image




držim pesti da boš že cartala jutr user posted image

sicer pa sm ugotovila da itak vsakič drgač povejo... me prou zanima kaj novga boš ti jutr zvedla... ne pozabt sporočit user posted image

glede krvavitve se pa sploh ne oziram nanjo, ker mi je logično da krvavim... bl me jezi ker me vsake tolk časa presenet uibr močn popadek, tko da kr zvezdice vidm... ampak to je pa tud vse... niso v nobenih intervalih... user posted image

(odgovor članu čeb Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1131
   RE: Junijčice 2010, 2.del
23.6.2010 7:16:32   
Mysterious
Ojla punce,

na forumu sem nazadnje bila konec marca, cas tako noro leti... V resnici sem imela veliko za "opravit" in pospravit v racunalniku in glavi do poroda in mi ni ostalo casa za mamy talk. Vsaj ne internetni...

Vidim da je ze 46 user posted image user posted image user posted image dojenckov prislo na svet,  ISKRENE CESTITKE vsem mamicam in ockom, ki ste to ta mesec postali!!!

Jaz imam PDP cez 4 dni, nic se ne kaze da bi Brcek (aka Summer) bil se pripravljen za na svet. To bo najin privi otrok, tako da iskusenj nimam, sam ogromno torbo za v porodnisnico in naj moza, ki bo vsekakor zraven!


CTG je v ponedeljek bil super, baje je trebuscek se vedno visoko in da v ponedeljek (dan po roku) grem na pregled v porodnisnico, ce se porod ne pricne prej... Za vikend je LUNA, ne vem sicer kako to vpliva na rojstva a pravijo da se veliko otrok takrat rodi. No meni je ze nocoj svetla na posteljo, tako da sem kar dolgo cakala na spanec.

Tud jaz mislim rodit v Postojni, sem iz NGorice, tako da mogoce se s kaksno bodoco ringaraja mami se srecava tam ;) No zdi se mi da je trend danes tak, da kr nekaj otrok re cez rok... mogoce se pa motim?

Iskreno povedano mal me je strah in se mi zd da komot se kaka 2 tedna pocakam na vlogo mame... po drugi strani pa komaj cakam na dojencka in si zelim da se koncno zacne moje materinstvo! Jeeeeeeeeeeee!!!!!

Srecno vsem, tistim ki ze dojite user posted image in nam ki nas se caka VELIKI POK user posted image in nas mali CMOK user posted image !

Mo




(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 1132
   RE: Junijčice 2010, 2.del
23.6.2010 7:20:13   
Honey26
dooobro jutro....

user posted image za vse...

danes se začenja 2+ dan... zdej pa hitro na CTG.... pogledat če se vsaj kej misli začet dogajat... user posted image


(odgovor članu Mysterious)
Neposredna povezava do sporočila: 1133
   RE: Junijčice 2010, 2.del
23.6.2010 8:19:54   
tukaj
Dobro jutro,

še 2 dni do mojega PDP. Jutri ima CTG pa bomo videli kako in kaj. Se je pa naš user posted image zadnje dni kar umiril, tako da se moram potruditi, da naštejem 10 gibov - zvečer pa postane malo bolj dejavne, tako da misli, da je vse ok.

Nič sem ravno pojedal zajtrk - sedaj pa skočim na sprehod in v trgovino po stvari za kosilo - popoldan pa nogomet. Bomo navijali za naše. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Honey26)
Neposredna povezava do sporočila: 1134
   RE: Junijčice 2010, 2.del
23.6.2010 8:52:28   
soncnica 3
Dobro juto in eno dišečouser posted image vam pošiljam.

Vidim, da se vsake toliko časa najde kakšna junijčica, ki se ponovno oglasi zdaj, ko je pred PDP in super, saj bi jaz drugače kar imela občutek, da bomo ostale samo 1, 2, ki še čakamo...

Pri meni se še vedno pojavlja sluz /rumenkasto rjavkasta,  s kakšno krvavo nitko in to je to.../, še nič resnega ščipanja user posted image user posted image user posted image , pa si mislim, če morem bit ravno jaz tisti "primerek", ki se mu čep odlušči 14 dni prej in bom čakala še na + dniuser posted image user posted image user posted image , pa tolk rada bi se že odpravila rodit.

Tudi naš user posted image se čez dan "oglasi" le malo več kot 10x, potem pa zvečer trenira nogomet, pa saj ni čudno, danes je tekma in naši bodoči slovenski nogometni upi pač morajo malo bolj aktivno trenirat pred tekmo, a ne? ha, ha, ha bodo čisto "nogometni" dojenčki...

Glede polne lune, pa itak da ne govorim, tudi jaz upam, da nas spodbudi...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 1135
   RE: Junijčice 2010, 2.del
23.6.2010 10:30:39   
gajka
Babe, pojdite že rodit, kaj še čakate, junija bo počasi zmanjkalo! user posted image Sicer je pa čez 3 dni polna luna, mogoče vas pa vsaj malo pospeši. user posted image

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 1136
   RE: Junijčice 2010, 2.del
23.6.2010 11:28:28   
čeb Maja
čau,
evo me iz porodnišnice, danes je +7.

ctg odličen, odprta 2 cm, popadkov nič

V petek moram iit nazaj v P, bojo vidli kako je in se potem šele odločili ali sprožitev ali ne. Rekli so mi, da pri prvorodkah čakajo 9 dni čez rok, ampak ker je v petek praznik!, ne vejo še kaj bojo naredil... ja največji problem je praznik user posted image user posted image user posted image

drugač morm rečt, da so bili vsi zelo prijazni....

Šteti morma gibe, morm pa rečt, da se tudi jaz kr trudim da je 10 serij čez dan...

user posted image lep dan vsem



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 1137
   RE: Junijčice 2010, 2.del
23.6.2010 11:34:17   
tukaj
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Babe, pojdite že rodit, kaj še čakate, junija bo počasi zmanjkalo! user posted image Sicer je pa čez 3 dni polna luna, mogoče vas pa vsaj malo pospeši. user posted image


Mislim, da niba nobena kaj proti, a naši user posted image stavkajo.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 1138
   RE: Junijčice 2010, 2.del
23.6.2010 12:02:02   
bcljka
čeb Maja - midve bova garant skp rojevale user posted image  če ne druzga bova pa cimre user posted image


sicer pa jst sm dons na +5... morm pa rečt da me ornk dajejo popadki v čudnih intervalih... za razliko od pondelka k unih na ctgju nisem čutla so te tok močni da so me clo iz spanca zbudl... sm predihavala ponoč k nora... ampak kaj mi to pomaga če pridejo trije na 5 min pol pa nasledn čez 40 pa pol čez 15 pa spet čez 5 pa pol čez 20... popolnoma nič user posted image

no sej dons do konca tekme nimam namena nikamor it, tud če bodo na 2min user posted image

(odgovor članu tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 1139
   RE: Junijčice 2010, 2.del
23.6.2010 12:28:58   
nikcaa
DaNcEK... kako kaj?...

jst mam danes cistilno akcijo... morem dat use lepo na mesto...
da lahko odidem v miru user posted image

uciraj smo montirali kavc, pa dnevni regal....user posted image user posted image user posted image veselaaaa.........

jutri pa akcijaaa.... no, bomo vidli kako in kaj... mogoce me pa domov posljejo....
jst upam da bom strucko dobilaaa JUTRIIIII user posted image    user posted image


(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 1140
   RE: Junijčice 2010, 2.del
23.6.2010 13:19:35   
bcljka
TARAMPARAM PAMPAM:
 
NARAŠČAJ SPOROČA:
 
S svojim rojstvom nas je danes 23.6. ob 10:13 razveselila Ajda tezka 4050g in velika 53cm. Ponosna sestrica Taja, mami Katja in ati Sergej
 
 
čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1141
   RE: Junijčice 2010, 2.del
23.6.2010 13:21:27   
bcljka


PDP, NICK, STAROST, KRAJ, user posted image , Že imamo user posted image , Pričakujemo user posted image /user posted image

24.05.2010
user posted image   Anadami, 2user posted image
 
 
01.06.2010
user posted image   Slovenka, 2user posted image ,user posted image   - 3.6. MAKSIM
user posted image   krtkova, 34 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image - 28.5. EMA
user posted image   bubica14, 2user posted imageuser posted image

02.06.2010
user posted image   Prfect, 35 let, 3user posted imageuser posted image  user posted image
user posted image   elizaa, 26let, 2user posted image , 1user posted image
 
03.06.2010
user posted image   anonimna
user posted image   RAKICA1, 30 let, Škofja loka, 4user posted image  user posted imageuser posted image user posted image user posted image - 1.6. user posted image

04.06.2010  
user posted image   Mumu, 3user posted image ,
user posted image   - 20.5. TIT
user posted image   mkbk, 29.let, Ljubljana, user posted image - 5.6. LARA INTI
user posted image   innes4, 21 let, Jesenice, 1user posted imageuser posted image   - 29.5. TIM
user posted image   Aninchy, 20let, Žalec(CE), 1user posted image  user posted image   - 11.6. MARTIN
 

05.06.2010
user posted image   anonimna2, 3user posted imageuser posted image user posted image
user posted image   mojculja

 
06.06.2010
user posted image   rea27, 28 let, Dolenjska, 3user posted imageuser posted image ,user posted image - 27.5. MARK IAN
user posted image   Bubika26, 26 let, 1user posted imageuser posted image - 13.6. ALEKSEJ
user posted image   Lilly_21, 25 let, 4user posted image
user posted image   zoja83, 26 let, Litija, 1user posted imageuser posted image - 3.6. ALJAŽ
user posted image    ajdameti, 2user posted imageuser posted imageuser posted image (PDP po ZM 11.6.) - 1.6. TISA
 

07.06.2010
user posted image  markle, 29 let, LJ, 1 user posted image - 1.6. MATEJ
user posted image  mamimo, 2user posted imageuser posted image - 31.5. BOR
user posted image  leeea, 5user posted imageuser posted imageuser posted image user posted image user posted image


08.06.2010
user posted image    Bam Bam, 2 user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image   novakatja, 35 let, 2user posted imageuser posted imageuser posted image - 6.6. TJAŠA
user posted image   Bušika1, 27 let, 1user posted image
  

09.06.2010
user posted image   Kety, Ljubljana, 31 let, 3user posted imageuser posted image  user posted image - 5.6. URBAN
user posted image   Stajerka26, 27 let, 1 user posted imageuser posted image  user posted image - 22.4. EVA in LIA
user posted image  
 meymey, Bistrica, 2  user posted imageuser posted image - 17.5. TOMI
 
 
11.06.2010
user posted image   Prizma, 1user posted image - 11.6. NEŽA
user posted image   dzanika, 2user posted image , 1user posted image
user posted image   majkl, 31 let, Ljubljana user posted image (nov PDP 13.6.2010) - 18.6. JAN
user posted image   Kiya, 26 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image - 19.3. JULIJA
user posted image   ajči, 32 let, Primorska, 2user posted image , 1user posted image

 
12.06.2010
user posted image   Maxica , 3user posted image , 2user posted image  user posted image - 12.6. HANA
user posted image    pik ipoki, 23 let, Logatec, 1 , user posted image - 1.6. ŽIGA
user posted image    *Špela*, 24let, Kamnik, 1user posted image , user posted image   - 20.5. ZOJA


13.06.2010
user posted image   Junijca
user posted image   SpeliG, 2user posted image , 1user posted image - 12.6. LEA
user posted image    Majček28, 2user posted imageuser posted imageuser posted image - 7.6. JURE
user posted image   strelka81, 28 let, primorska, 3user posted image ,  user posted image   - 13.6. ANDREJA


14.06.2010
user posted image   Naraščaj, 29 let,  Slovenske Konjice, 2user posted image - 23.6. AJDA
user posted image   dvojčica6, 27 let, Nova Gorica, 1user posted image - 21.6. AJDA
  

15.06.2010
user posted image   nikita*, 29 let, 2user posted imageuser posted image - 20.6. NAL
user posted image   soncnizarek25, 25 let, Adregas, 1user posted imageuser posted image   - 14.6. SARA
user posted image    diksy
 

16.06.2010
user posted image   *Ella*, 23 let, 1user posted image
user posted image   čeb Maja, 1 user posted imageuser posted image
 
 
17.06.2010
user posted image   BonnieRR, 24 let, Slovenska Bistrica, 2 user posted imageuser posted image ,user posted image   - 24.5. VITA
user posted image    top10, 1user posted image - 29.5. JAKA
 

18.06.2010
user posted image   marussa88
user posted image   bcljka, 24 let, Ljubljana 1user posted imageuser posted image
user posted image    tejalea, 2user posted image ,user posted image , user posted image  user posted image - 30.5. ALEKS IN ŽIGA
 

19.06.2010
user posted image   miki23, Nova Gorica, 2user posted image , - 21.6. GABRIEL
user posted image   maxi74 (costella), 35let, LJ, 3 user posted image ,  user posted image  user posted image - 18.6. ROK
user posted image   uršulina
user posted image   Jessy_ce, 25 let, Celje
user posted image    primorka111
 

20. 06.2010
user posted image   scorpiogirll, 29 let, 2user posted imageuser posted image - 19.6. LUCIJAN
user posted image    bubal, 29let, 1user posted imageuser posted image - 2.6. SARA
 
 
21.06.2010
user posted image   misar , 28 let, Celje, 2 user posted image ,  user posted image - 15.6. NEJC
user posted image   gajka, 30 let, Velenje 2user posted image , , user posted image - 15.6. ZARA
user posted image   cipollina26, 26 let, 1user posted image
user posted image   bejbika81, 28 let, 1user posted image
user posted image   bridget3, 28 let, Maribor user posted image - 10.6. TIM
user posted image   honey26, 26 let, Celje, 1user posted imageuser posted image


22.06.2010
user posted image   Sa5i, 1user posted image
user posted image   Anonimen, 28 let, Maribor, 1user posted image
user posted image   diksy, 28 let, 1user posted image
user posted image   1A, 28 let, 2user posted imageuser posted image - 3.6. TISA
 
 
23.06.2010
user posted image   katrin30, 1user posted image
user posted image   amazonka3, 33 let, 3user posted imageuser posted image  user posted imageuser posted image - 6.6. TOMAŽ
 
 
24.06.2010
user posted image   ziva1, 31 let, Velenje, 1user posted image
user posted image   mamiica
user posted image   annie, 27 let, Ruše, 2user posted imageuser posted image
user posted image   Teenka, 26 let, 1user posted image
user posted image   honey*, 1user posted imageuser posted image (nov PDP 23.6.2010)
user posted image   rendi, 2user posted image , ,  user posted image


25.06.2010
user posted image   nikri, 29 let, 1user posted image - 12.6. MARK
user posted image   Inika84, 25 let, 1user posted imageuser posted image
 
 
27.06.2010
user posted image   soncnica3, 32 let 2user posted image , 1user posted imageuser posted image
user posted image   Mysterious, 28 let, Gorica, 1user posted image


28.06.2010
user posted image   nikicaa, 21 let, 1user posted image
user posted image   tina2806, 27 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image - 16.6. ALEJ
 
 
29.06.2010
user posted image   milabe, 27let, 1 user posted imageuser posted image
user posted image   tweetek, 29 let, 2 user posted image
user posted image   extra


30.06.2010
user posted image   veverica, 2user posted imageuser posted image


02.07.2010
user posted image   tukaj, 25let, Radlje ob Dravi, 1user posted imageuser posted image  

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 1142
   RE: Junijčice 2010, 2.del
23.6.2010 13:21:28   
meymey
MOj Tomi bo kmalu star 2 meseca, ve pa še v enem kosu... greeeeeeemo rodit! user posted image

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1143
   RE: Junijčice 2010, 2.del
23.6.2010 13:22:18   
bcljka


user posted image Kiya - 19.3. JULIJA
user posted image Štajerka26 - 22.4. EVA in LIA
user posted image Meymey - 17.5. TOMI (49cm, 2885g)
user posted image *Špela* - 20.5. ZOJA (52cm, 3100g)
user posted image mumu - 20.5. TIT (51cm, 3340g)
user posted image Bonnie_RR - 24.5. VITA (48cm, 2780g)
user posted image rea27 - 27.5. MARK IAN (50cm, 3120g)
user posted image Krtkova - 28.5. EMA (53cm, 4050g)
user posted image  top10 - 29.5. JAKA (49cm, 2640g)
user posted image innes4 - 29.5. TIM (50cm, 3170g)
user posted image  tejalea - 30.5. ALEKS in ŽIGA (48cm, 2450g in 49cm, 2750g)
user posted image  mamimo - 31.5. BOR
user posted image RAKICA1 - 1.6. user posted image (53cm, 3650g)

user posted image pik ipoki -1.6. ŽIGA (50cm, 3300g)
user posted image markle -1.6. MATEJ (52cm, 3465g)
user posted image ajdameti - 1.6. TISA (50cm, 3528g)
user posted image bubal - 2.6. SARA (52cm, 3180g)
user posted image Zoja83 - 3.6. ALJAŽ (3660g)
user posted image Slovenka - 3.6. MAKSIM (52.5cm, 4000g)
user posted image 1A - 3.6. TISA (50cm, 3155g)
user posted image mkbk - 5.6. LARA INTI (51cm, 3100g)
user posted image  Kety - 5.6. URBAN (49cm, 2990g)
user posted image amazonka3 - 6.6. TOMAŽ (51cm, 3040g)
user posted image novakatja - 6.6. TJAŠA
user posted image Majček28 - 7.6. JURE
user posted image bridget3 - 10.6. TIM (48cm, 2870g)
user posted image Aninchy - 11.6. MARTIN (52cm, 3870g)

user posted image  Prizma - 11.6. NEŽA (52cm, 3520g)
user posted image Maxica - 12.6. HANA (51cm, 3410g)

user posted image  SpeliG - 12.6. LEA (52cm, 3790g)
user posted image nikri - 12.6. MARK (50cm, 3790g)
user posted image
Sonček in poletje - 12.6. STAŠ (57cm, 5120g)
user posted image Bubika26 - 13.6. ALEKSEJ (50cm, 3490g)

user posted image  strelka81 - 13.6. ANDREJA (50cm, 2650g)
user posted image soncnizarek25 - 14.6. SARA (52cm, 3650g)

user posted image  misar - 15.6. NEJC (49cm, 2865g)
user posted image  gajka - 15.6. ZARA (53cm, 3865g)
user posted image  tina2806 - 16.6. ALEJ (51cm, 3320g)
user posted image  maxi74 - 18.6. ROK (53cm, 4065g)
user posted image  majkl - 18.6. JAN (55cm, 4250g)
user posted image  scoripogirl - 19.6. LUCIJAN
user posted image  nikita* - 20.6. NAL
user posted image  dvojčica6 - 21.6. AJDA (50cm, 3380g)

user posted image  miki23 - 21.6. GABRIEL (52cm, 3670g)
user posted image  naraščaj - 23.6. AJDA (53cm, 4050g)
 
 
19 x user posted image
28 x user posted image

= 47 user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 1144
   RE: Junijčice 2010, 2.del
23.6.2010 13:23:03   
bcljka
IZVIRNO SPOROČILO: meymey

MOj Tomi bo kmalu star 2 meseca, ve pa še v enem kosu... greeeeeeemo rodit! user posted image



povej ti to našim trmastim user posted image  user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 1145
   RE: Junijčice 2010, 2.del
23.6.2010 13:28:04   
gajka
naraščaj - čestitke za korenjakinjo! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 1146
   RE: Junijčice 2010, 2.del
23.6.2010 13:31:37   
meymey
Še sem en lep pozdrav iz Baby Gyma
user posted image

Upam, da se vidi slika, ker je iz FB...

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 1147
   RE: Junijčice 2010, 2.del
23.6.2010 14:42:43   
Honey26
oooo cuker mali... evo pa sm čist raznežena pa... user posted image

čestitke naraščaj, no pa se ji le ne bo treba vozakat sm pa tja (pa take fore), (k je že glih velenjčanka... sej je?). No potem je pa bila morebiti ona tista ki je zjutraj prisopihala v ce P, ko sem bila prkloplena na
ctg
in čakala da se mala zbudi... so me mel priklopljeno več kot eno uro, pa nič (mi je bilo že kar nerodno, ker sem videla polno "čakalnico" punc ki so čakale da pridejo na vrsto). No, ni se zbudila, še na uz ni mingla, ampak bojda ni panike, vsega ima zadost. Jest upam da se umirja in pripravlja na porod... user posted image . Mogoče pa se res. Zdej sm vsaj na ctg-ju mela par vrhov (sicer samo do 60) ampak je vsaj nekaj skaklo... do sedaj sem imela vse ravno okli 20 in manj. Zateguje me tud že mal... ampak vidim da lahko taka zategovanja kr trajajo in trajajo...

no moga gin. gre na dopust tako da so rekli da naj bom do sobote kr lepo doma (če bo vse ok), ne rabim več ctg... je itak kao brez veze, in v petek je pa praznik tako da... (ja vsem je v napoto tale praznik).

nč grem avto spucat pol pa navijat, zvečer pa mogoče še na predstavo fotr... mogoče bo buba slišala kak raztur lahko naredi in preglavice pa bo šla kr takoj ven...user posted image

misar... jao, jest sploh ne vem če bom kdaj rabila ta moj voz...., sem ti prov mal velik fouš user posted image ... pa sej, upam da kmal, res kmal skupaj mahneva vsaka s svojim vozekom ob savinji....

lep dan vsem

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 1148
   RE: Junijčice 2010, 2.del
23.6.2010 16:41:06   
čeb Maja
naraščaj - čestitaaaaam user posted image user posted image user posted image

bcljka
zdej pa konc heca, zdej sva pa midve na vrsti! Kr je dost je pa dost user posted image user posted image user posted image
Ti imaš pol kr dobr popadke, mene tut zvija ampak tut nič rednega.
Po pregledu pa niti sledu o izcedku, tko da očitno je čep še začepljen user posted image

meymey - sej to je pa že cel ''dec''user posted image user posted image

Honey26 - tut tebi držim fige, da greš user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Honey26)
Neposredna povezava do sporočila: 1149
   RE: Junijčice 2010, 2.del
23.6.2010 16:52:58   
bcljka
IZVIRNO SPOROČILO: čeb Maja

bcljka zdej pa konc heca, zdej sva pa midve na vrsti! Kr je dost je pa dost user posted image user posted image user posted image
Ti imaš pol kr dobr popadke, mene tut zvija ampak tut nič rednega.
Po pregledu pa niti sledu o izcedku, tko da očitno je čep še začepljen user posted image



zdej naju nobena več ne sme prehitet user posted image

ja tele moji popadki so se kr ornk začel... recimo od 14:03 pa so 16:02 so bli v intervalih 5-7min (si kr pišem na listek) ... ampak zdej so se mal umiril... se mi zdi da bi mogl bit še bolj močni (tko da bom komi prežvela), predvsem pa dokler ne bodo pod 5min ne grem nikamor... itak sm takoj v P če bi blo nujno... user posted image
mam pa še vedno mal krvi na vložku... ampak ni nč sluzasto vse je čisto... user posted image

(odgovor članu čeb Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?