|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moški.....
20.6.2010 20:57:18   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: viroza

A nista vidva malo ven iz teme ušla user posted image ?

nisva šla iz teme ampak ... v temo


Črno...user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Moški.....
20.6.2010 20:58:43   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: viroza

A nista vidva malo ven iz teme ušla user posted image ?

nisva šla iz teme ampak ... v temo


Črno...user posted image

črno , črno temo user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Moški.....
20.6.2010 21:00:12   
hektorina
No, pa povej kaj v bran svojemu "spolu"...če upaš.user posted image

Jaz sem vas par postov nazaj lepo "branla".

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Moški.....
20.6.2010 21:09:41   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

poženščeni moški, ki ubogajo vsako ženkino željo, si nič ne upajo, debatirajo z drugimi ženskami o "ženskih" stvareh, gospodinjijo.... ne hvala.


Ja, moškega,. ki gospodinji si pa res nobena ženska ne želi, a ne? Kje ste pa še to videle, da bi moški sesal, ali pa še hujše, da bi se celo z otroci igral?user posted image user posted image user posted image



Joj, ronja, kako copato imaš ti, bohpomagej...user posted image Moški je tapravi moški takrat, ko leži na kavču...
Komunikacija, medsebojna pomoč, pogovori o čustvih, gospodinjska opravila...bljak...to moškim enostavno ne pristoji! To je za geje...


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Moški.....
20.6.2010 21:16:41   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

No, pa povej kaj v bran svojemu "spolu"...če upaš.user posted image

Jaz sem vas par postov nazaj lepo "branla".

žal nisem bral nazaj user posted image sori , ampak iz mojih izkušenj ti lahko povem , da poznam veliko mož , fantov , ki so se orng "nas*al . Saj veš kaj mislim , pridni fejst fantje dobil žensko , ki ji ni do dela , otroc ji gredo na živce , hočjo velik dnarja , moža vedno ob sebi , za pikija ...... Nočem bit nesramen ampak tega je vedno več , mislim da ravno obratno , kot pred leti . Jaz sem za kompromise .... če je možno !

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Moški.....
20.6.2010 21:19:36   
hektorina
Muco, tisti del o kompromisu mi pove vse! user posted image

Ravno zadnjič mi je ena znanka pojamrala, da je njen sin želel, da njegova žena nekaj postori (pač nekaj...) in mu je zabrusila (gladko), češ, kaj bi rad, saj sem ti rodila otroka... Halo!!!user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Moški.....
20.6.2010 21:26:32   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Muco, tisti del o kompromisu mi pove vse! user posted image

Ravno zadnjič mi je ena znanka pojamrala, da je njen sin želel, da njegova žena nekaj postori (pač nekaj...) in mu je zabrusila (gladko), češ, kaj bi rad, saj sem ti rodila otroka... Halo!!!user posted image

no ravno takšne sem imel v mislih , mislim ... fa* user posted image . Se bliža matriarhat ? Je pa tud velik žensk , tudi mladih , ki so o.k. , res ni vse za v isti koš metat ampak ... tiste ponavad dobijo kakega pijanca . user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Moški.....
20.6.2010 22:46:43   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

poženščeni moški, ki ubogajo vsako ženkino željo, si nič ne upajo, debatirajo z drugimi ženskami o "ženskih" stvareh, gospodinjijo.... ne hvala.


Ja, moškega,. ki gospodinji si pa res nobena ženska ne želi, a ne? Kje ste pa še to videle, da bi moški sesal, ali pa še hujše, da bi se celo z otroci igral?user posted image user posted image user posted image



Joj, ronja, kako copato imaš ti, bohpomagej...user posted image Moški je tapravi moški takrat, ko leži na kavču...
Komunikacija, medsebojna pomoč, pogovori o čustvih, gospodinjska opravila...bljak...to moškim enostavno ne pristoji! To je za geje...



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Moški.....
21.6.2010 9:55:37   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Muco, tisti del o kompromisu mi pove vse! user posted image

Ravno zadnjič mi je ena znanka pojamrala, da je njen sin želel, da njegova žena nekaj postori (pač nekaj...) in mu je zabrusila (gladko), češ, kaj bi rad, saj sem ti rodila otroka... Halo!!!user posted image

no ravno takšne sem imel v mislih , mislim ... fa* user posted image . Se bliža matriarhat ? Je pa tud velik žensk , tudi mladih , ki so o.k. , res ni vse za v isti koš metat ampak ... tiste ponavad dobijo kakega pijanca . user posted image



veš kaj je problem....da večina tipov želi imeti ob sebi dobro izgledajočo (mater kaki izrazuser posted image ) žensko. tip se zacopan, ko si pa zatreskan ne vidiš 5 cm pred sabo...in potem sledi poroka, maybe otrok. ženska ne ve kuhati ne nič kaj takega, ker je vajena lepo in vedno samo zase in svoj izgled skrbet (manikura, pedikura, vglavikura....itd) ko moški potem vidi da lepa fasada ni vse je prepozno.

podobno je z ženskami ki dobijo pijance...oz. moške ki so sami sebi zadostni in ki mislijo, da če gre ženska ven iz dvorišča, da ima predolgo ketno

< Sporočilo je popravil mojamura -- 21.6.2010 9:56:12 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Moški.....
21.6.2010 11:11:24   
noranate
Mojamura, popolnoma se strinjam!user posted image

In potem se nositelju banane in dveh mandarinc v spodnjih možganih lučka ugasne in se prižge tam, kjer bi morala goret že prej. A glej ga zlomka, tuki ne vidi to, kar bi rad videl in mu smeta vse tisto, kar mu je bilo prej, ko je gledal s spodnjimi očmi, všeč. In saga se lahko začne..... Nadaljevanka v več sto delih, za spremembo slovenska in ne mehiška!user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Moški.....
21.6.2010 12:08:18   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Mojamura, popolnoma se strinjam!user posted image

In potem se nositelju banane in dveh mandarinc v spodnjih možganih lučka ugasne in se prižge tam, kjer bi morala goret že prej. A glej ga zlomka, tuki ne vidi to, kar bi rad videl in mu smeta vse tisto, kar mu je bilo prej, ko je gledal s spodnjimi očmi, všeč. In saga se lahko začne..... Nadaljevanka v več sto delih, za spremembo slovenska in ne mehiška!user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Moški.....
21.6.2010 20:30:55   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Edino, česar ne razumem pri moških so kaki nostalgični smsi od bivših včasih... Tega res ne vem točno kam dat - vem, da nič nočeta, en ima že družino, drugi ima že dolgo časa isto punco, oba vesta, da sva že še dalj časa skup z lubijem, imava otroka,... talo da gotovo nič kaj nočeta od mene, vseeno pa ne vem, zakaj potem kdaj kakšen kaj takega napiše... Mate razlago?



Moj takih for nima, pa noben od bivših ni imel takih for, pa tudi nobenega ne poznam, da bi imel take fore, ...če seveda izvzamem ex moža, ki si je dopisoval z ljubico (ki ni bile bivša, ampak tedanja poleg mene), ki je zdaj njegova žena...mogoče to samo tvojemu malo paše, pa svoj ego fila tako.....če ne bi bili nostalgični, bi razumela, če so pa nostalgični, pa ne razumem.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Moški.....
21.6.2010 20:32:47   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Mojamura, popolnoma se strinjam!user posted image

In potem se nositelju banane in dveh mandarinc v spodnjih možganih lučka ugasne in se prižge tam, kjer bi morala goret že prej. A glej ga zlomka, tuki ne vidi to, kar bi rad videl in mu smeta vse tisto, kar mu je bilo prej, ko je gledal s spodnjimi očmi, všeč. In saga se lahko začne..... Nadaljevanka v več sto delih, za spremembo slovenska in ne mehiška!user posted image


tudi jaz se strinjam in tega je ful user posted image user posted image .


drugače pa bi , kot nositelj banane in dveh mandarinc , vprašal nositeljice žemljic : a vam nikoli , čisto nikoli spodnji možgani ne pravijo drugače kot zgornji ?user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Moški.....
22.6.2010 12:33:32   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Mojamura, popolnoma se strinjam!user posted image

In potem se nositelju banane in dveh mandarinc v spodnjih možganih lučka ugasne in se prižge tam, kjer bi morala goret že prej. A glej ga zlomka, tuki ne vidi to, kar bi rad videl in mu smeta vse tisto, kar mu je bilo prej, ko je gledal s spodnjimi očmi, všeč. In saga se lahko začne..... Nadaljevanka v več sto delih, za spremembo slovenska in ne mehiška!user posted image


tudi jaz se strinjam in tega je ful user posted image user posted image .


drugače pa bi , kot nositelj banane in dveh mandarinc , vprašal nositeljice žemljic : a vam nikoli , čisto nikoli spodnji možgani ne pravijo drugače kot zgornji ?user posted image
Me imamo samo ene možgane in ti funkcionirajo 100 na uro.user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Moški.....
22.6.2010 12:44:59   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Mojamura, popolnoma se strinjam!user posted image

In potem se nositelju banane in dveh mandarinc v spodnjih možganih lučka ugasne in se prižge tam, kjer bi morala goret že prej. A glej ga zlomka, tuki ne vidi to, kar bi rad videl in mu smeta vse tisto, kar mu je bilo prej, ko je gledal s spodnjimi očmi, všeč. In saga se lahko začne..... Nadaljevanka v več sto delih, za spremembo slovenska in ne mehiška!user posted image


tudi jaz se strinjam in tega je ful user posted image user posted image .


drugače pa bi , kot nositelj banane in dveh mandarinc , vprašal nositeljice žemljic : a vam nikoli , čisto nikoli spodnji možgani ne pravijo drugače kot zgornji ?user posted image


Naslov teme je ''moški''...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   (tako da ne menjaj teme, prosim...)

Čist resno...Itak, da na začetku, ko smo zaljubljeni več ali manj vsi gledamo s spodnjimi možgani oz. očmi. Ker zaljubljenost dejansko ni nič drugega kot močna spolna privlačnost, kemija...In takrat bit racionalen je misija nemogoče...Zato pa smo potem vsi, ko zaljubljenost mine, enmajčkeno razočarani...Ker to ni čist glih tisto, kar smo videval pred sabo te prekrasne mesece...No, če znaš to fazo dat čez, potem se lahko začne zrela ljubezen...če pa ne pa greš narazen al pa celo življenje živiš v neki iluziji oz. boju za prevlado.

< Sporočilo je popravil picola1 -- 22.6.2010 12:45:25 >


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
22.6.2010 12:46:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Moški.....
22.6.2010 14:40:52   
ronja
Moj takih for nima, pa noben od bivših ni imel takih for, pa tudi nobenega ne poznam, da bi imel take fore, ...če seveda izvzamem ex moža, ki si je dopisoval z ljubico (ki ni bile bivša, ampak tedanja poleg mene), ki je zdaj njegova žena...mogoče to samo tvojemu malo paše, pa svoj ego fila tako.....če ne bi bili nostalgični, bi razumela, če so pa nostalgični, pa ne razumem.


Tega ne dela lubi, ampak bivša fanta... Lubi nima takih for, on ma meneuser posted image . Pa on je najbolj nenostalgično bitje, kar jih poznam, živi za udaj, planira jutri, včeraj ga pa kaj dosti ne briga. Edina nostalgična izjava od njega je bila, da pogreša popoldanski seks (2 mala otroka nista s tem preveč združljiva). Če bi bil on, bi ga vprašala, pa bi vedela;).

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Moški.....
22.6.2010 14:46:05   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Zakaj si mislijo ,da si lahko dovolijo vse kar si njihove dušce zaželijo?


Zakaj si pa tud ti ne?

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Moški.....
22.6.2010 15:29:51   
ronja
Zakaj si pa tud ti ne?

Verjetno zato, ker ima otrokeuser posted image .

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Moški.....
22.6.2010 15:31:03   
baguSka
Aja tepka. Itak ma zenska sama otroke ja. In nima veze al je vezana, porocena, locena, samska....

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Moški.....
22.6.2010 15:44:34   
ronja
Nima jih sama in pametni moški imajo iste probleme - da ne morejo delat vsega, kar jim duša poželi, kadarkoli. Ampak pri ženskah je to navadno še bolj izrazito, malo nagon, malo kultura, verjetno.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Moški.....
22.6.2010 21:30:17   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Mojamura, popolnoma se strinjam!user posted image

In potem se nositelju banane in dveh mandarinc v spodnjih možganih lučka ugasne in se prižge tam, kjer bi morala goret že prej. A glej ga zlomka, tuki ne vidi to, kar bi rad videl in mu smeta vse tisto, kar mu je bilo prej, ko je gledal s spodnjimi očmi, všeč. In saga se lahko začne..... Nadaljevanka v več sto delih, za spremembo slovenska in ne mehiška!user posted image


tudi jaz se strinjam in tega je ful user posted image user posted image .


drugače pa bi , kot nositelj banane in dveh mandarinc , vprašal nositeljice žemljic : a vam nikoli , čisto nikoli spodnji možgani ne pravijo drugače kot zgornji ?user posted image


Naslov teme je ''moški''...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   (tako da ne menjaj teme, prosim...)

Čist resno...Itak, da na začetku, ko smo zaljubljeni več ali manj vsi gledamo s spodnjimi možgani oz. očmi. Ker zaljubljenost dejansko ni nič drugega kot močna spolna privlačnost, kemija...In takrat bit racionalen je misija nemogoče...Zato pa smo potem vsi, ko zaljubljenost mine, enmajčkeno razočarani...Ker to ni čist glih tisto, kar smo videval pred sabo te prekrasne mesece...No, če znaš to fazo dat čez, potem se lahko začne zrela ljubezen...če pa ne pa greš narazen al pa celo življenje živiš v neki iluziji oz. boju za prevlado.

picola , zeeelo se strinjam s tabo user posted image

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Moški.....
22.6.2010 21:39:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Zakaj si mislijo ,da si lahko dovolijo vse kar si njihove dušce zaželijo?


In zakaj si ne bi?

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Moški.....
22.6.2010 21:43:21   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Zakaj si mislijo ,da si lahko dovolijo vse kar si njihove dušce zaželijo?


In zakaj si ne bi?


Milijonarka...saj si samo...mislijo!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Moški.....
22.6.2010 21:46:28   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Zakaj si mislijo ,da si lahko dovolijo vse kar si njihove dušce zaželijo?


In zakaj si ne bi?


Milijonarka...saj si samo...mislijo!user posted image

mislimo in ..... sanjamo user posted image user posted image potem pa se .... zbudimo user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?