|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010, 2.del
19.6.2010 22:54:16   
bcljka
pr otroku k ma 4250g ... (ne vem sicer kolk je bil obseg glavice ker to si njen ni zapomnu) ... ti pomoje težko kej pomaga da se ne raztrgaš... al so pa vseen rezal že preventivno zarad velikosti ... to ne vem user posted image  ker njen dragi je reku sam da so jo mogl kr ornk šivat... sam to je spet relativno ker ne vem kaj je zanga ornk user posted image

v pondelk nej bi šla domov iz P ... če bom pa kej govorila z njo (sicer upam da bo to v P po pomojem porodu)... jo bom pa vprašala...

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 1026
   RE: Junijčice 2010, 2.del
19.6.2010 23:30:18   
bcljka

user posted image Kiya - 19.3. JULIJA
user posted image Štajerka26 - 22.4. EVA in LIA
user posted image Meymey - 17.5. TOMI (49cm, 2885g)
user posted image *Špela* - 20.5. ZOJA (52cm, 3100g)
user posted image mumu - 20.5. user posted image  (51cm, 3340g)
user posted image Bonnie_RR - 24.5. VITA (48cm, 2780g)
user posted image rea27 - 27.5. MARK IAN (50cm, 3120g)
user posted image Krtkova - 28.5. EMA (53cm, 4050g)
user posted image  top10 - 29.5. JAKA (49cm, 2640g)
user posted image innes4 - 29.5. TIM (50cm, 3170g)
user posted image  tejalea - 30.5. ALEKS in ŽIGA (48cm, 2450g in 49cm, 2750g)
user posted image  mamimo - 31.5. BOR
user posted image RAKICA1 - 1.6. user posted image (53cm, 3650g)

user posted image pik ipoki -1.6. ŽIGA (50cm, 3300g)
user posted image markle -1.6. MATEJ (52cm, 3465g)
user posted image ajdameti - 1.6. TISA (50cm, 3528g)
user posted image bubal - 2.6. SARA (52cm, 3180g)
user posted image Zoja83 - 3.6. ALJAŽ (3660g)
user posted image Slovenka - 3.6. MAKSIM (52.5cm, 4000g)
user posted image 1A - 3.6. TISA (50cm, 3155g)
user posted image mkbk - 5.6. LARA INTI (51cm, 3100g)
user posted image amazonka3 - 6.6. TOMAŽ (51cm, 3040g)
user posted image novakatja - 6.6. TJAŠA
user posted image Majček28 - 7.6. JURE
user posted image bridget3 - 10.6. TIM (48cm, 2870g)
user posted image Aninchy - 11.6. MARTIN (52cm, 3870g)

user posted image  Prizma - 11.6. NEŽA (52cm, 3520g)
user posted image Maxica - 12.6. HANA (51cm, 3410g)

user posted image  SpeliG - 12.6. LEA (52cm, 3790g)
user posted image nikri - 12.6. MARK (50cm, 3790g)
user posted image
Sonček in poletje - 12.6. STAŠ (57cm, 5120g)
user posted image Bubika26 - 13.6. ALEKSEJ (50cm, 3490g)

user posted image  strelka81 - 13.6. ANDREJA (50cm, 2650g)
user posted image soncnizarek25 - 14.6. SARA (52cm, 3650g)

user posted image  misar - 15.6. NEJC (49cm, 2865g)
user posted image  gajka - 15.6. ZARA (53cm, 3865g)
user posted image  tina2806 - 16.6. ALEJ (51cm, 3320g)
user posted image  maxi74 - 18.6. ROK (53cm, 4065g)
user posted image  majkl - 18.6. JAN (55cm, 4250g)
 
 
17 x user posted image
24 x user posted image

= 41 user posted image

< Sporočilo je popravil bcljka -- 19.6.2010 23:33:03 >

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 1027
   RE: Junijčice 2010, 2.del
20.6.2010 9:56:02   
nikcaa
JuTrOooo.....
midva z mojim user posted image sva se pa lepo naspanckala... pa se mal pocartkala...itd...
se te "zadnje urice" zivljenja v dvoje...
pol pa bomo se se bolj cartkali v troje...user posted image user posted image

vreme groznoooo... a prijetno hladnouser posted image

nic, zelim vam lepo, lepo nedeljooo....

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 1028
   RE: Junijčice 2010, 2.del
20.6.2010 9:58:45   
soncnica 3
Pozdravljene user posted image , še vse je tiho in mirno vidim. Vidim, da vas dež uspava.
No mene je zjutraj presenetila rumenkasto rjavkasta sluz, malce pomešana s krvjo. Sicer je je zdaj malo manj, pa vseeno upam, da kaj pomeni... Koliko vem, je to od čepa, a ne?
Ima katera kakšno izkušnjo s tem?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 1029
   RE: Junijčice 2010, 2.del
20.6.2010 10:27:17   
annie
Pozdravljene!

Kako paše tako vreme user posted image Meni je prav fajn, da ni tiste vročine, vsaj za zdaj dokler sem še user posted image user posted image Imam še točno 4 dni do PDP-ja, ampak zaenkrat se še nič ne dogaja....čeprav si že potihem želim spoznati našo user posted image Sem iz dneva v dan bolj nestrpna, če bo kaj...Nik je bil že takšen čas rojen (5 dni pred PDP-jem), njej pa se očitno še nikamor ne mudi user posted image

Ne morem verjeti, koliko je novih mamic....iskrene čestitke vsem!! user posted image user posted image user posted image

Soncnica3, meni se je pri Niku tudi odluščil čep, je pa bil krvavo-rjavkasti in sem že drugi dan cartala user posted image Držim pesti, da je pri tebi tudi to to in da boš kmalu cartala svojega bebija user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 1030
   RE: Junijčice 2010, 2.del
20.6.2010 10:56:15   
čeb Maja
Jutro...
jaz sem tudi še tukaj 2v1, vsak moment bolj nestrpna, dogaja se pa nič...

annie, nikcaa - ja vreme je idealka! jaz imam ful rada vroče, samo letos mi nikakor ne gre in mi je tolk fino k je tak vreme...
sončnica3 - jeeej, mogoče bo pa hitro hitro, držim pesti zate user posted image user posted image user posted image user posted image Po moje tudi, je to čep...

Ostale? Kr primanjkuje nas že, 41 je že junijčkov....

Scorpiogirl še ni nič poslala oz. se oglasila od včeraj?



(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 1031
   RE: Junijčice 2010, 2.del
20.6.2010 10:58:09   
misar
najprej najlepša hvala vsem za čestitkeuser posted image

z Nejčkom sva že od petka doma in se pridno cartamouser posted image . mali je ješč kot 300user posted image user posted image user posted image user posted image mlekarne pa tud delajo kot je treba.

Frčafelca je dojenčka sprejela z navdušenjem, je do njega fullll nežna. včasih jo mal pomatra ljubosumje pa rabi mal več pozornosti, načeloma pa zaenkrat kakšnih večjih težav nimamo.


porodno zgodbo opišem kdaj drugič, ko bom pri volji...zdaj pa moj dragi in frčafelca pohajkata, tamali spi, jaz pa tud moram mal izkoristit za počitek.


čestitke vsem novopečenim mamicamuser posted image user posted image . lepo se cartajte.


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 1032
   RE: Junijčice 2010, 2.del
20.6.2010 11:16:05   
dvojčica6
misar welcome back! super, da je vse steklo in da je vaša frčafelca lepo sprejela novega članauser posted image

js sm glih zdej pršla nazaj s CTG/pregleda v P in spet ita gin. ki me je spet tako prešlatalauser posted image user posted image user posted image auč! MV še vedno nezrel, plodovnica mlečna... odprta 1 prst... so me pa ponoči na 10 min dajali taki krči, sam proti jutru sem zasapala, tako da so morali ponehati...

Nič, zdej moram štet gibe in če ne bo nič, jutri nazaj na kontrolo...

sončnica3
  user posted image user posted image user posted image da bi kmalu zibala...

vreme
- jah, glih dežja si pa nisem želela, a vsaj te vročine hude ni več, jauser posted image



(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 1033
   RE: Junijčice 2010, 2.del
20.6.2010 11:51:17   
Maxica
Mal počekiram, če je kaj novega, da se počasi vse preselite na Starši čvekamo. Dajmo, danes je čist ok vreme za rodit, vam ne bo prevroče. user posted image
Čestitke še vsem tistim, ki jim še nisem, lepo certanje z malimi zakladki.
Pri nas pridno lovimo ritem, se dojimo, previjamo, spančkamo, ma, krasno nam je. user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 1034
   RE: Junijčice 2010, 2.del
20.6.2010 12:12:51   
soncnica 3
Hojla, souser posted image , meni se rjavkasta sluz še kar malo pojavlja, pa nič resnega špikanja, ha ha ha. Mogoče pa bo le čez dan ali pa ponoči kaj...

Ah, vso srečo vsem, ki čakamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 1035
   RE: Junijčice 2010, 2.del
20.6.2010 12:25:01   
bcljka
se pofočkam, nikamor še nisem ušla... še vedno 2v1 in lepo prištevam dneve... +2 user posted image

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 1036
   RE: Junijčice 2010, 2.del
20.6.2010 15:23:05   
Honey26
dober dan...še en dan user posted image (čeprav nič ne kaže da bi se naši bubi kam mudilo), jest sm pa itak že čist nestrpna in čakam da bo kej.... user posted image nič kej ne deluje...ampak je pa fajn, bomo še kr poskušaluser posted image

vreme nam je res naklonjeno...

bcljka pojdi počasi (al pa hitro no) rodit da se bo "spustila" vrsta user posted image

misar upam da porodna zgodba ni..em...neprijetna, drugače pa prijetno cartanje (in čimveč počitka in spanca tebi)

zdej pa na kosilo... pinkantna piščančja nabodalca z ananasom...user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 1037
   RE: Junijčice 2010, 2.del
20.6.2010 16:00:49   
čeb Maja
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

se pofočkam, nikamor še nisem ušla... še vedno 2v1 in lepo prištevam dneve... +2 user posted image


jaz sem tudi že na +4, sem celo nosečnost govorila, da bomo imeli 20.6., pa kakor zgleda ne bo nič....
bcljka - upam, da se danes zvečer vidiva v sprejemni user posted image user posted image user posted image

Honey26 - dober tek

Maxica in misar - welcome back, se (UPAM!) da kmal pridružimo drugemu forumu - sej preberemo vas verjetno vse že kdaj user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 1038
   RE: Junijčice 2010, 2.del
20.6.2010 16:15:52   
bcljka
IZVIRNO SPOROČILO: čeb Maja
bcljka - upam, da se danes zvečer vidiva v sprejemni user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čeb Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1039
   RE: Junijčice 2010, 2.del
20.6.2010 16:37:19   
miki23
ojla... se še jst oglasim 2v1... zdej smo na +1 pa še ni nič,zgleda da se tem nasim user posted image res ne mudi nikamor. si bom hmal zacela sama lune po koledarju risat user posted image pa se vreme je katastrofalno,a za rodit glih fanj,ni prevroče.

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 1040
   RE: Junijčice 2010, 2.del
20.6.2010 17:44:45   
tukaj
Pozdravljene,

ravno sva prišla s piknika. Dopoldan sva urejala še nekja stvari za poroko. Sedaj pa malo na sprehod.
Meni že nekaj dni kar pogosto otrdeva trebuh, s ni kaj preveč boleče, samo malo neprijeten občutek. Poleg tega pa sem vsak dan bolj okorna in se težje gibljem.



< Sporočilo je popravil tukaj -- 20.6.2010 17:45:08 >

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 1041
   RE: Junijčice 2010, 2.del
20.6.2010 17:45:37   
tukaj
Čestitke vsem novopečenim mamicamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 1042
   RE: Junijčice 2010, 2.del
20.6.2010 18:43:29   
gajka
tina2806 - čestitke! user posted image user posted image user posted image

Glede raztrganja med porodom: mojo cimro v P so mogli orng prerezat, na koncu se je pa reva še dodatno raztrgala, da je bila ful zašita. Njeno stanje tam spodaj so kar naprej preverjali, kako se kaj celi, pa ves čas so ji protibolečinske tablete nosili. Očitno je bilo precej hudo, ker je vsak, ko je prvič videl njeno stanje tam spodaj komentiral kaj v stilu "uf, tole je pa kar grdo". user posted image Btw, ta mali je imel 51 cm, 3.4 kg in obseg glavice 33.5 cm, torej nobene posebne mere. Očitno mere niso merilo za raztrganje, ampak prožnost tkiva in pa seveda, kako lepo gre user posted image ven (da se ja kje vmes ne zatakne).
Mene tokrat nič več ne boli tam spodaj, po prvem porodu pa sem še dolgo na obroču sedela in bila vsa otečena. Pa je bila naša pupa 400 g težja, 1 cm daljša in imela 3 cm večji obseg glave kot naš ta prvi mulček. user posted image Pa še veliko hitreje je porod potekal, ona je pa dobesedno padla ven. Obakrat sem dobila samo eno mini raztrganino in en okrasni šiv, da se hitreje zaceli.

Samo kot zanimivost: naš mulček in mula sta bila oba rojena 15. v mesecu in obakrat je bil torek. Zdaj imata r.d. točno 1 mesec narazen. user posted image


< Sporočilo je popravil gajka -- 20.6.2010 18:46:06 >

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 1043
   RE: Junijčice 2010, 2.del
20.6.2010 19:39:10   
soncnica 3
Pri meni še vse postarem, sluz se komaj pojavlja, pa je je blo zjutraj kar nekaj, mali živahen kot normalno, uf, verjetno noče biti spomladanski ampak poletni otroček, tako kot je njegov veliki brat user posted image user posted image user posted image .

Mogoče nam pa nočka kakšno user posted image prinese. No, predvsem tistim, ki ste že na + dnevih.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 1044
   RE: Junijčice 2010, 2.del
20.6.2010 19:42:22   
altaja
Sem prišla pofirbcat če je objavljena novička o moji najboljši prjatlci, pa vidim da še niste obveščene. Mislim, da ne bo jezna če to storim jaz. Torej, z največjim veseljem in ponosom vam sporočam, da je vaša junijčica Nikita* danes rodila zdravega in krepkega dečka z imenom Nal.

Mamica se odlično počuti in se že veselo stiskata user posted image

Čestitke tudi ostalim..

lp


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 1045
   RE: Junijčice 2010, 2.del
20.6.2010 20:18:54   
čeb Maja
IZVIRNO SPOROČILO: soncnica 3

Pri meni še vse postarem, sluz se komaj pojavlja, pa je je blo zjutraj kar nekaj, mali živahen kot normalno, uf, verjetno noče biti spomladanski ampak poletni otroček, tako kot je njegov veliki brat user posted image user posted image user posted image .

Mogoče nam pa nočka kakšno user posted image prinese. No, predvsem tistim, ki ste že na + dnevih.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ful čakaš a ne kaj bo... Držim pesti, da čimprej zagrabi in čimhitreje in čim manj boleče mine user posted image user posted image user posted image

Jaz imam tudi zadnje dni en tak ''moker'' izcedek, samo ni sama voda je tko mal ''belkastega'' vmes... Sicer se mi ker močan izcedek pojavlja že kar celo nosečnost tako, da...

nikita* - bravo, čestitam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 1046
   RE: Junijčice 2010, 2.del
20.6.2010 20:19:56   
annie
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Samo kot zanimivost: naš mulček in mula sta bila oba rojena 15. v mesecu in obakrat je bil torek. Zdaj imata r.d. točno 1 mesec narazen. user posted image



To pa je res zanimivo user posted image user posted image Boste imeli drugo leto dve fešti v malem razmaku, ali pa kar obe naenkrat user posted image user posted image


Nikita*, česttike za Nala
user posted image user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 1047
   RE: Junijčice 2010, 2.del
20.6.2010 20:22:03   
annie
IZVIRNO SPOROČILO: tukaj

Meni že nekaj dni kar pogosto otrdeva trebuh, s ni kaj preveč boleče, samo malo neprijeten občutek. Poleg tega pa sem vsak dan bolj okorna in se težje gibljem.



Meni že trebuh zelo pogosto otrdeva od 30.t dalje, pa še vedno nič user posted image ...sem že ful nestrpna kdaj bo user posted image

(odgovor članu tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 1048
   RE: Junijčice 2010, 2.del
20.6.2010 20:33:52   
čeb Maja
sem se zdele nasmejala, sem se spomnila, da sem pozabila komentirat kar sem nameravala in grem nazaj za rač in je annie točno to komentirala kar sem imela v mislih...

gajka - sem si ogledovala kolk maš fino datume user posted image
tukaj - okornost pa gibljivost - jaz ful zaštartam delat vsako stvar in pol se takoj ustavim, počutim se k da sem slon res, vsak dan mi je težje... trebuh imam en meter pred mano user posted image user posted image user posted image in je vse ratalo tako težko... pol pa še cel dan neki bluzim gor in dol in zvečer sem cela out
Men je cel žur si brisati (ko sem izpod tuša) prste na nogah user posted image user posted image user posted image user posted image ooo kolk stokam, jamram user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 1049
   RE: Junijčice 2010, 2.del
20.6.2010 20:49:27   
naraščaj
Ku, ku, še sem tu user posted image . Danes je +6

IZVIRNO SPOROČILO: čeb Maja

Maxica in misar - welcome back, se (UPAM!) da kmal pridružimo drugemu forumu - sej preberemo vas verjetno vse že kdaj user posted image

Jst si tut tega želim in WB in Gajka tut
NikitA, user posted image user posted image user posted image  iskrene čestike za Nala

IZVIRNO SPOROČILO: čeb Maja
Jaz imam tudi zadnje dni en tak ''moker'' izcedek, samo ni sama voda je tko mal ''belkastega'' vmes... Sicer se mi ker močan izcedek pojavlja že kar celo nosečnost tako, da...
Jst tut mam zadn tedn iso. In ko se čist obrišem spet kak kaplca take belkasto prosojne zadve. Čeprav izcedek je pa celo user posted image  bil ful povečan.
Plodovnce mam pa ful, poslca je pa že kr zrela. Je bla dans v P ena fajn G in mi je rekla, da lahko, glede na to, da nisem mela rednih M(28 -45dni), to sploh ni pravi PDP in glede na to, da se user posted image  še ful dobr počuti.
V torek mam spet CTG v P. Sem pa ponoč mela spet hajko od pol 1 dalje me je začelo ful šraufat (šibam na WC) pol so se začel pa še popadki na cca 7-8 min,ki so se seveda spet umirili okoli pol4ih, s tem, da sem vmes bla še 1h na WC in je kr tekl iz mene user posted image . Zjutri na CTG pa skoraj ravna črta, dva lal tri poskoka do 40 to je pa vse. Trebuh mi otrdeva nonstop in je take čudne oblike, da se lohk prov nasmejiš.

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu čeb Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Kaj sodi poleg?
sreckica

Katero fantovsko ime sodi k imenu Zarja?

Lan (44%)

Jaka (33%)

Jošt (23%)


Število vseh glasov: 208

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!