|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010, 2.del
9.6.2010 18:44:27   
bcljka


PDP, NICK, STAROST, KRAJ, user posted image , Že imamo user posted image , Pričakujemo user posted image /user posted image

24.05.2010
user posted image   Anadami, 2user posted image
 
 
01.06.2010
user posted image   Slovenka, 2user posted image ,user posted image   - 3.6. MAKSIM
user posted image   krtkova, 34 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image - 28.5. EMA
user posted image   bubica14, 2user posted imageuser posted image

02.06.2010
user posted image   Prfect, 35 let, 3user posted imageuser posted image  user posted image
user posted image   elizaa, 26let, 2user posted image , 1user posted image
 
03.06.2010
user posted image   anonimna
user posted image   RAKICA1, 30 let, Škofja loka, 4user posted image  user posted imageuser posted image user posted image user posted image - 1.6. user posted image

04.06.2010  
user posted image   Mumu, 3user posted image ,
user posted image   - 20.5. user posted image
user posted image   mkbk, 29.let, Ljubljana, user posted image - 5.6. LARA INTI
user posted image   innes4, 21 let, Jesenice, 1user posted imageuser posted image   - 29.5. TIM
user posted image   Aninchy, 20let, Žalec(CE), 1user posted image  user posted image
 

05.06.2010
user posted image   anonimna2, 3user posted imageuser posted image user posted image
user posted image   mojculja

 
06.06.2010
user posted image   rea27, 28 let, Dolenjska, 3user posted imageuser posted image ,user posted image - 27.5. MARK IAN
user posted image   Bubika26, 26 let, 1user posted imageuser posted image
user posted image   Lilly_21, 25 let, 4user posted image
user posted image   zoja83, 26 let, Litija, 1user posted imageuser posted image - 3.6. ALJAŽ
user posted image    ajdameti, 2user posted imageuser posted imageuser posted image (PDP po ZM 11.6.) - 1.6. TISA
 

07.06.2010
user posted image  markle, 29 let, LJ, 1 user posted image - 1.6. MATEJ
user posted image  mamimo, 2user posted imageuser posted image - 31.5. BOR
user posted image  leeea, 5user posted imageuser posted imageuser posted image user posted image user posted image


08.06.2010
user posted image    Bam Bam, 2 user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image   novakatja, 35 let, 2user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image   Bušika1, 27 let, 1user posted image
  

09.06.2010
user posted image   Kety, Ljubljana, 31 let, 3user posted imageuser posted image  user posted image
user posted image   Stajerka26, 27 let, 1 user posted imageuser posted image  user posted image - 22.4. EVA in LIA
user posted image  
 meymey, Bistrica, 2  user posted imageuser posted image - 17.5. TOMI
 
 
11.06.2010
user posted image   Prizma, 1user posted image
user posted image   dzanika, 2user posted image , 1user posted image
user posted image   majkl, 31 let, Ljubljana user posted image (nov PDP 13.6.2010)
user posted image   Kiya, 26 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image - 19.3. JULIJA
user posted image   ajči, 32 let, Primorska, 2user posted image , 1user posted image

 
12.06.2010
user posted image   Maxica , 3user posted image , 2user posted image  user posted image
user posted image    pik ipoki, 23 let, Logatec, 1 , user posted image - 1.6. ŽIGA
user posted image    *Špela*, 24let, Kamnik, 1user posted image , user posted image   - 20.5. ZOJA


13.06.2010
user posted image   Junijca
user posted image   SpeliG, 2user posted image , 1user posted image
user posted image    Majček28, 2user posted imageuser posted imageuser posted image - 7.6. JURE
user posted image   strelka81, 28 let, primorska, 3user posted image ,  user posted image  


14.06.2010
user posted image   Naraščaj, 29 let,  Slovenske Konjice, 2user posted image
user posted image   dvojčica6, 27 let, Nova Gorica, 1user posted image
  

15.06.2010
user posted image   nikita*, 29 let, 2user posted imageuser posted image
user posted image   soncnizarek25, 25 let, Adregas, 1user posted imageuser posted image
user posted image    diksy
 

16.06.2010
user posted image   *Ella*, 23 let, 1user posted image
user posted image   čeb Maja, 1 user posted imageuser posted image
 
 
17.06.2010
user posted image   BonnieRR, 24 let, Slovenska Bistrica, 2 user posted imageuser posted image ,user posted image   - 24.5. VITA
user posted image    top10, 1user posted image - 29.5. JAKA
 

18.06.2010
user posted image   marussa88
user posted image   bcljka, 24 let, Ljubljana 1user posted imageuser posted image
user posted image    tejalea, 2user posted image ,user posted image , user posted image  user posted image - 30.5. ALEKS IN ŽIGA
 

19.06.2010
user posted image   miki23, Nova Gorica, 2user posted image ,
user posted image   top10, 28 let,
user posted image   maxi74 (costella), 35let, LJ, 3 user posted image ,  user posted image  user posted image
user posted image   uršulina
user posted image   Jessy_ce, 25 let, Celje
 

20. 06.2010
user posted image   scorpiogirll, 29 let, 2user posted imageuser posted image
user posted image    bubal, 29let, 1user posted imageuser posted image
 
 
21.06.2010
user posted image   misar , 28 let, Celje, 2 user posted image ,  user posted image
user posted image   gajka, 30 let, Velenje 2user posted image , , user posted image
user posted image   cipollina26, 26 let, 1user posted image
user posted image   bejbika81, 28 let, 1user posted image
user posted image   bridget3, 28 let, Maribor user posted image
user posted image   honey26, 26 let, Celje, 1user posted imageuser posted image


22.06.2010
user posted image   Sa5i, 1user posted image
user posted image   Anonimen, 28 let, Maribor, 1user posted image
user posted image   diksy, 28 let, 1user posted image
user posted image   1A, 28 let, 2user posted imageuser posted image
 
 
23.06.2010
user posted image   katrin30, 1user posted image
user posted image   primorka111
user posted image   amazonka3, 33 let, 3user posted imageuser posted image  user posted imageuser posted image - 6.6. TOMAŽ
 
 
24.06.2010
user posted image   ziva1, 31 let, Velenje, 1user posted image
user posted image   mamiica
user posted image   annie, 27 let, Ruše, 2user posted imageuser posted image
user posted image   Teenka, 26 let, 1user posted image
user posted image   honey*, 1user posted imageuser posted image (nov PDP 23.6.2010)
user posted image   rendi, 2user posted image , ,  user posted image


25.06.2010
user posted image   nikri, 29 let, 1user posted image
user posted image   Inika84, 25 let, 1user posted imageuser posted image
 
 
27.06.2010
user posted image   soncnica3, 32 let 2user posted image , 1user posted imageuser posted image
user posted image   Mysterious, 28 let, Gorica, 1user posted image


28.06.2010
user posted image   nikicaa, 21 let, 1user posted image
user posted image   tina2806, 27 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image
 
 
29.06.2010
user posted image   milabe, 27let, 1 user posted imageuser posted image
user posted image   tweetek, 29 let, 2 user posted image
user posted image   extra


30.06.2010
user posted image   veverica, 2user posted imageuser posted image


02.07.2010
user posted image   tukaj, 25let, Radlje ob Dravi, 1user posted imageuser posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: Junijčice 2010, 2.del
9.6.2010 18:45:02   
bcljka


user posted image Kiya - 19.3. JULIJA
user posted image Štajerka26 - 22.4. EVA in LIA
user posted image Meymey - 17.5. TOMI (49cm, 2885g)
user posted image *Špela* - 20.5. ZOJA (52cm, 3100g)
user posted image mumu - 20.5. user posted image  (51cm, 3340g)
user posted image Bonnie_RR - 24.5. VITA (48cm, 2780g)
user posted image rea27 - 27.5. MARK IAN (50cm, 3120g)
user posted image Krtkova - 28.5. EMA (53cm, 4050g)
user posted image  top10 - 29.5. JAKA (49cm, 2640g)
user posted image innes4 - 29.5. TIM (50cm, 3170g)
user posted image  tejalea - 30.5. ALEKS in ŽIGA (48cm, 2450g in 49cm, 2750g)
user posted image  mamimo - 31.5. BOR
user posted image RAKICA1 - 1.6. user posted image (53cm, 3650g)

user posted image pik ipoki -1.6. ŽIGA (50cm, 3300g)
user posted image markle -1.6. MATEJ (52cm, 3465g)
user posted image ajdameti - 1.6. TISA (50cm, 3528g)
user posted image Zoja83 - 3.6. ALJAŽ (3660g)
user posted image Slovenka - 3.6. MAKSIM (52.5cm, 4000g)
user posted image mkbk - 5.6. LARA INTI
user posted image amazonka3 - 6.6. TOMAŽ (51cm, 3040g)
user posted image  Majček28 - 7.6. JURE
 
 
8 x user posted image
15 x user posted image

= 23 user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: Junijčice 2010, 2.del
9.6.2010 19:09:35   
bcljka
Aninchy se je javila tud prek sms-ja:

Cao! Sporočam da so me danes obdržaki v P zarad slabega ctgja in glavobola. Dogaja se pa še ni ne... Tak da zdej tu čičam in čakam user posted image

Pol sva se pa še mal dopisovale in je rekla da predvideva da jo bodo poslali domov, da so tam ženske ki so tud po 15dni čez rok, tko da... user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: Junijčice 2010, 2.del
9.6.2010 19:17:20   
dvojčica6
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

Aninchy se je javila tud prek sms-ja:

Cao! Sporočam da so me danes obdržaki v P zarad slabega ctgja in glavobola. Dogaja se pa še ni ne... Tak da zdej tu čičam in čakam user posted image

Pol sva se pa še mal dopisovale in je rekla da predvideva da jo bodo poslali domov, da so tam ženske ki so tud po 15dni čez rok, tko da... user posted image


ojej... pa se bo res načakala tale nesojena majčica

kaj pa je fora če maš glavobol? mene je včeri neki matral, malo tudi danes, pa je HB že popustilo...

milabe hvala za poročilo!user posted image sm tut js mislila nekaj že na zunanjo stran dat, tako da bomo ziher kako podobno varianto...

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: Junijčice 2010, 2.del
9.6.2010 19:40:19   
bcljka

  user posted image




10.6.2010
tukaj - pregled
Inika84 - kontrola/Lj
soncnica 3 - pregled/CTG
 
11.6.2010
bejbika81 - pregled/UZ+CTG
dvojčica6 - pregled
soncnizarek25 - amio

14.6.2010
naraščaj - pregled/CTG P
bcljka - pregled/ CTG
annie - pregled
 
15.6.2010
čeb Maja - pregled/CTG
nikita* - pregled/CTG
 
16.6.2010
milabe - pregled/CTG
gajka - pregled/CTG
 
17.6.2010
scorpiogirl - pregled/CTG
 
18.6.2010
ziva1 - pregled

24.6.2010
nikcaa - CR?!

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: Junijčice 2010, 2.del
9.6.2010 22:55:09   
majkl
čestitke novopečenim mamicam

zdej sm pa pozabla kaj vse sem hotla pokomentirat...sigurn ni blo nič pametnega

aja mam vprašanje:  kdaj CSD nakazuje porodniško-kateri dan v mesecu (ker jaz sem danes dobila nakazan sam en del plače še od mojega delodajalca)

Jaz sem danes tudi iz pregleda-nič novega skratka- popadkov ni, aktiven je pa v trebuščku kr mal preveč (mi je pa naredila CTG, vaginalni pregled in še ultrazvok)-prrou fajn se mi je zdel, k sm vidla da se je zavzela vse pogledat
mi je pa rekla, če bi me slučajno glava zelo bolela (k ste lih debatirale), da moram takoj v P-da to ponavadi nič dobrega ne pomeni
mi je rekla moja G, da se najverjetneje vidva še v ponedeljek (PDP imam v nedeljo)-tko da sm bla kr mal žalostna
A vas tut že ornk brcne-tko da prou zaboli?????

BCLJKa:za seznam-naslednji pregled 14.6.

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: Junijčice 2010, 2.del
9.6.2010 23:13:03   
naraščaj
IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa

Majček28-ČESTITIKEEE..........user posted image user posted image user posted image user posted image lepo in veselo cartkanjeeee....user posted image user posted image user posted image
Še čestitke iz moje strasni user posted image user posted image

v Ce mene niso spusl domov, ker sem bla 5dni čez rok, ko sem pršla tja z popadki na 5min, sam nisem bla odprta. pol se je pa po 5h umirl, sprejel so me na oddelk in sem tam bla še pol 4ni, ko sem rodila. Če je to konstantna praks a ne vem, sam nas je blo vlk takšnih tam user posted image

Majkl:  CSD izplačila, jaz sem dans dobla obvestilo in piše 11.6.
Mene tut brce/rogovilenje/razgrajanje ful boli, sploh na večer, ko je ful akcija. npr. zdele. Čez dan je blo pa zlo mirno. tu in tam se je mal raztegnal user posted image . Še ena nočna ptica na pohodu, kot da nima dost že prve user posted image .

Nč grem ajo, ajo

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: Junijčice 2010, 2.del
9.6.2010 23:44:22   
bcljka
oooooooo majkl user posted image  CSD nakazuje 15. porodniške... to je bla edina stvar k sm jo uspela vprašat v tiste pol minute k sm bla tm user posted image  sm pa jst dons dubla pošto iz CSD kolk dobim porodniške za unih par dni maja...
upam da nimaš istočasno pregleda k mava dekompresijo user posted image user posted image

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: Junijčice 2010, 2.del
10.6.2010 7:15:39   
misar
dobro jutro

ena kavica za vseuser posted image

ja odkar sem mal bolj zgodnja za v posteljo se tud mal hitreje primajem iz njeuser posted image .

včeraj sem bila ful pridna. sem cel voziček oprala, snela kolesa, ga podmazala, likala, pospravljala...ni da ni- gnezdenje na polnouser posted image danes je v planu košek- čist je že, sam obleči bi ga bilo trebauser posted image joj pa avto moram peljat oprat, pa znotraj bi ga bilo treba posesat, ker je grozno svinjskiuser posted image user posted image

no gotovo še kasneje kaj počvekamo..lep dan vsem pa hitro v RIM tiste, ki ste na vrsti, druge pa lepo noge vkupa pa nič po desni prehitevatuser posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: Junijčice 2010, 2.del
10.6.2010 7:24:53   
Maxica
Jutro, danes sem pa tudi jaz zgodnja. Sem si morala še lase oprati, ker greva pol s ta večjim v šolo, mali nam je pa včeraj zakuhal, jupi. user posted image  Upam, da se pozdravi, preden grem rodit.
Sem pa tudi jaz slabo spala. Že včeraj me je ful nekaj driskalo, ponoči mi je bilo pa prav slabo, ne vem, kaj je to za en vrag. Priprava na porod očitno ne. user posted image
Upam, da je Aninchy že odrešena, pismo, kaj pa čakajo sploh pri njej, pa še CTG ima slab. user posted image
Majček28, čestitke. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Junijčice 2010, 2.del
10.6.2010 7:30:05   
dvojčica6
jutro... misar hvala za kafe, sm danes vstala kot zombi in sam zato k sva šla spat ob 23.30... kako bom zdržala user posted image no sleeping tempo me zdaj zanimauser posted image user posted image user posted image user posted image

glih tolk d se mal javim k dosti se mi ne da... bravo misar k s tolk pridna... js edino kar naredim je kosilo, pranje posode in likanje... tla so žalostno zasmetena in za umit... se kjira javiuser posted image user posted image user posted image

bcljka... če boš glih kej seznamčk updejtala... 14.6. mam že pregled v P in že vidim da se bom načakala-če me seveda ne prime kaj ta vikend... Kej praviš naraščaj, bomo rodile na rok? Js bi šla malo čezuser posted image user posted image user posted image

majkl ja, te brce oz premiki kar pošteno raztegnejo trebuh... ma hecen je moj user posted image k to vidi... se da k trebuhu in mu govori: ma kdaj boš zapustu svojo mamo??? user posted image user posted image user posted image mi je tolk simpatično...

Ok, dovolj zaenkrat... mejte se lepo!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: Junijčice 2010, 2.del
10.6.2010 7:34:51   
nikita*
Dobro jutro vse,

tudi jaz sem danes zgodna, se vidi da sem šla kmalu spat.

Noč je bila ista kot ponavadi, vstajanje, vrtenje po postelji - iskanje pravega položaja.

Tudi jaz sem dobila včeraj od CSD-ja, za porodniško, ki bo nakazana jutri. Drugače je pa na spletni strani csd šiška vedno napisano kdaj je kaj nakazano.

http://www.csd-lj-siska.si/splosno/index.asp

Tudi jaz se strinjam, da bi lahko pri aninchy kaj ukrepali, če je ctg slab. To se pravi, da se otroku že ne godi dobro. Naše zdravstvo user posted image

Zdaj se grem pa počasi zrihtat in našo mično peljem v vrtec.

Pozdrvček vsem!


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: Junijčice 2010, 2.del
10.6.2010 9:21:00   
naraščaj
Jutro,

spala tko tko, WC nevem kolkrat, akcija pr tamli 1x user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Jst se tut ne morm nikakr naštimat v posli, skos se sučem in tistga delfina pod trebuh dajem (en pliško taman pod trebuh paše user posted image , je blo tko tut prvič), pa nos mi nagaja, pa žejna, pa vroče,......... Ob mal čez 6 je itak budnica: mami vstani grem v vrtec. Pol pa akcija: lovljenje, pregovarjanje za oblečt, počesat/ umit (največja katastrofa). Komi jo do 7ih spedenam, da jo moj odpelje, jaz pa direkcionale nazaj v poslo za dobro urco. Zdej se mi pa spet nč ne da.
Kopalnica me čaka pa ni nekega delodiša, nekaj malega cot za zlikat, kuhala spet ne bom ker mojga cel dan ni - sestanki na upravi v LJ. Mi je včer reku, da ne bi dans kam rinala user posted image user posted image . Ja ful mam vpliv na to. Ko bo bo.

IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6
Kej praviš naraščaj, bomo rodile na rok? Js bi šla malo čezuser posted image user posted image user posted image
Ma ne ti men čez rok. DAns je tak lep datum, jst kr grem. user posted image user posted image user posted image  Ne, ne, jaz bom do konc mesca tle strašlauser posted image . Drgač pa tut če na PDP se ne bom bunla, teh par dni bom še zdržalauser posted image

No tolk od mene za enkrat, se vam še kej javm, ker itak od mene nč koristi ni.

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: Junijčice 2010, 2.del
10.6.2010 9:57:20   
nikcaa
JuTrOooo................user posted image za malo bolj pozneuser posted image

sva se menla uciraj z mojim user posted image user posted image user posted image ... da greva za vikend mal pod palmiceuser posted image   
da bova sla mal zaplavat...ker sva uciraj slisala da je morje presenetljivo toplouser posted image user posted image user posted image
jupiiiiiiii... komaj cakam da se bom po dolgem casu pocutila zeloooo lahkauser posted image user posted image

..no, katera bo naslednjaaa??.. sm kr neucakanaa...user posted image



(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: Junijčice 2010, 2.del
10.6.2010 10:23:28   
milabe
glede glavobola: me je prejšnji četrtek tako glava bolela, da bi si jo utrgala stran najrajš in sm mogla mojga poslat v lekarno, ker seveda nismo imeli lekadola doma...
je rekla lekarnarca, da je tu baje pomembn pritisk... (sej vemo da je visok nevarn) in sm ga res šla merit in sm ga imela 130/80 kar je za mene UAU, ki ga imam navadno 100/60 (moj navadn je nizek). uzela lekadol, čez 10 minut zaspala ko angelček.
Če bi se ponovilo, bi pomoje tud js se šla kam pokazat za vsak slučaj...

vroooočččeeee

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: Junijčice 2010, 2.del
10.6.2010 10:57:12   
gajka
Se še jaz javljam, da še zaenkrat vztrajam v enem kosu. user posted image In glede na tele visoke temperature imam namen vsaj tja do nedelje še počakat, ker se naj bi malenkost ohladilo, ker savnat v P se ne nameravam. user posted image Sem ravno iz trgovine, sem šla nekaj hrane nabavit (zakaj pri meni nekaj hrane vedno pomeni min 70€? user posted image ), da ne bo hladilnik prazen, pa seveda, če bi reeeees že mogla kam it, da ne bosta deca pogagala od lakote user posted image .
Spanje je pa pri meni zadnje dni user posted image ! Vstanem 1× za WC in to je to. No, o nameščanju ne bom, ker sem si prisvojila nekje 2/3 postelje. user posted image

A je že kaj novega od Aninchy? user posted image Za tega mulca bojo še pajsar rabli, da ga nasilno ven izselijo! user posted image

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: Junijčice 2010, 2.del
10.6.2010 11:12:36   
bcljka
jutro!

šibam s kolegico na kavo v mesto, pa samo da vam povem Aninchy je še vedno na čakanju v P ... popolnoma nič novega!

kej več pa pol napišem...

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: Junijčice 2010, 2.del
10.6.2010 13:05:18   
nikcaa
jutri grem koncno kupit se use kar mi manjka (se vedno kozmetika)user posted image
in se kaknega lepega pajacka... in..še kr mi bo v ocke padlouser posted image

danes sm imela namen stanovanje spulirat (počistit).. ampak.... nimam voljeeeeuser posted image
tako da bom za vikend lepo use postorila, ko bo tud moj user posted image doma.. da mi bo mal pomagal...

je pa hotla mamica pridet, ampak sm ji rekla da bo raje mal popucala, prej ko pridem iz porodnisniceuser posted image

pralni stroj imamo ze en mesec doma.. pa se vedno ni montiran...user posted image morem mal te mozke nateratuser posted image

kmalu pride moj, pa sibamo do izole, k smo neke policke narocili v Merkurju.. pa so le prisle...
pa se krnise morem kupit.. pol mi bo pa tascica zavese naredila.. roba je ze doma...

no, ko bo pa to narejeno, pa lahko kr odpeketamuser posted image sam kavc ne vem kdaj pride...user posted image

kupit morem se čaj za dojenje... kaksnega ste nabavile? iz lekarne? majo to se kje drugje?

tako, zdaj pa se mal po netu se izobrazevat glede CRuser posted image

uzivajte... pa skrite se v senckouser posted image





(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: Junijčice 2010, 2.del
10.6.2010 13:16:03   
soncnica 3
Danes sem iz 3. CTG-ja /37 tednov in pol/, vse po starem, popadki kao še mirujejo, mali pa tako brca, še posebej na CTG-ju, se prav bori, da bi pasove stran porinil, ha ha ha, potem pa kar skos vse hrešči, ko tako brca. Hecno, kako so ti user posted image že v trebuhu različni, prvi je skoraj vedno spal, ta pa tolče in protestira...

Držim pesti za Aninchy, ba se le končno prične crkljat s svojim user posted image , če kje srečam štorkljo, jo gotovo pošljem proti porodnišnici zanjo...

Naš naslednji pregled in CTG 17. 6.

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: Junijčice 2010, 2.del
10.6.2010 13:42:17   
Kiya
IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa

kupit morem se čaj za dojenje... kaksnega ste nabavile? iz lekarne? majo to se kje drugje?


Jaz imam lekarniškega, Galexov čaj za dojenje (ki je brez filter vrečk) in pa Teekanne Breastfeeding Tea nisem pa opazila, da bi imela zaradi čaja kaj več mleka user posted image

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: Junijčice 2010, 2.del
10.6.2010 14:22:23   
naraščaj
Ko pomislim, da morm it zdele ven, mi je kr slabo. Šibam po tamalo v vrtec potem pa k mojim na kosilo, nato pa v senco/hlad. Tamala se bo igrala jst pa mal na leželniku vegetirala. Moj bo ne vem kdaj prbluzo iz LJ.

Glede na mojo lenobo sem še kr neki nrdila (počistla kopalnco (tko po tavečjem), prah pobrisala, tamali darilo zavila in skrila user posted image , da ga ne najde). Seveda sem med vsakim opravilom počivala user posted image .

Aninchy, joj tebe pa res matrajo. Upam, da se te kmalu usmilijo oz. tvoj user posted image .

Čaj za dojenje: prvič sem mela nekaj doma, sploh ne vem kaj, mislim, da od Alete pa še nekaj kar mi je svakinja iz njihove lekarne nosla. Sam jst nisem pila druzga kot vodo, ker mi je to najbolj pasal. Nisem človk za čaje. Nekega efekta tut opazla nisem, niti nisem potrebovala, ker sem mela dovolj. Kako bo pa zdej, pa ne vem. Trenutno nimam nobenga na zalogi. Če bo treba bomo pa nabavl.
Tut tamala ni bla navajena pit čajev - šele sedaj ko je v vrtcu spije kak požirk al pa dva, drgač pa kr navadno vodo iz pipe. Sokove pije tko redko (ko vidi koga druzga od otrok).

nikcaa, uspešen nakup in, da bo sedežna čimprej domauser posted image

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: Junijčice 2010, 2.del
10.6.2010 14:43:20   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa
kupit morem se čaj za dojenje... kaksnega ste nabavile? iz lekarne? majo to se kje drugje?

Kupila ravno včeraj v Müllerju. Imajo jih od 3 ali 4 proizvajalcev, itak so pa v vseh iste rastlince namešane.

naraščaj - in kaj bo prinesel user posted image sestrici (če ni skrivnost)?

< Sporočilo je popravil gajka -- 10.6.2010 14:46:16 >

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: Junijčice 2010, 2.del
10.6.2010 15:57:50   
Maxica
Jaz imam čaj pripravljen kar Krtek (za otroke). Sicer pa (spet) čistim stanovanje, verjetno se bom stopila, od povsod mi teče. Zdaj imam pa v planu samo še likanje zvečer, potem pa dam vse štiri od sebe, in se ne premaknem več, dokler ne grem rodit. user posted image  

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: Junijčice 2010, 2.del
10.6.2010 16:50:54   
bcljka
aaaaaaaaaaaa... jst sm pa spucala balkon, mož pa kuhno... pa še enkrat premazala parket po celem stanovanju... 5minut, zvoni! delavci - nekje zamaka mormo pogledat... sm kr zelena ratala z unimi svinskimi čevli čez hodnik pa v kopalnco user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  aaaaaaaaaaaaaaaaa, pa vse je blo tko sterilno sčiščeno!!!
no in glej ga zlomka... ugotovil so da je počena cev pod banjo... in pol mi reče zakaj nisem javla... in kako nej to vem??!user posted image  men nikjer ne zamaka user posted image  tko da v naslednjem tednu (tednih) bodo zdej to popravlal... sam še tega mi je treba... že vidm situacijo k bomo z user posted image  iz P v stanovanju pa dišeči delavci v čistih čevljih user posted image  kok sm jezna!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: Junijčice 2010, 2.del
10.6.2010 17:12:49   
Bubika26
IZVIRNO SPOROČILO: Kiya

IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa

kupit morem se čaj za dojenje... kaksnega ste nabavile? iz lekarne? majo to se kje drugje?


Jaz imam lekarniškega, Galexov čaj za dojenje (ki je brez filter vrečk) in pa Teekanne Breastfeeding Tea nisem pa opazila, da bi imela zaradi čaja kaj več mleka user posted image



10 dni pred rokom sem začela že pit ta čaj za dojenje od Mullerja, mi je kolegica rekla, da naj kr pijem, da ga je ona tud, ja in včeri gledam sem mela kr mokre fleke na majci... Nem ga več pila dokler ne rodim user posted image

Danes imela CTG-4 dni čez rok, vse OK, popadkov ni, posteljice še je dovolj, plodovnica je vredu, se vidmo čez 4 dni. Štetje gibov 10 v 12 urah in to je to.

Tak, zdaj pa grem na en sprehod, ko se je že malo ohladilo.

Lepo se imejte. In čimmanj generalk s pospravljanjem stanovanja, ker jaz vsakič rečem, tako zdaj pa zadnjič, te pa grem rodit, očitno bom mogla kr ta teden razmetano pustit user posted image user posted image user posted image . Najboljše. Še torbo si bom razpakirala user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Izobrazba
nina42

Katero izobrazbo imate?

Srednjo poklicno (31%)

Gimnazijo (8%)

VIšjo (15%)

Visoko (23%)

Univerzitetno (19%)

Podiplomsko (4%)


Število vseh glasov: 165

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!