|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 3. del
25.5.2010 23:22:08   
BIS30
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Teja K!!! Po dolgem času ena punčka user posted image user posted image user posted image !!!

Druga nič novga, nič ne dogaja!!!

Zdej pa spat, jutri je nov dan in mogoče.... pustimo se presenetit!

Nočko!

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 1601
   [Brisano sporočilo]
25.5.2010 23:30:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Meemee)
  Neposredna povezava do sporočila: 1602
   RE: Majčice 2010 - 3. del
26.5.2010 0:04:10   
Angel_Tian
Čer še vsem enojkam user posted image user posted image

emibu - aha, aha, lepo to, da zivepo ni edina, ki pogreša mojo blebetavost user posted image Ampak naj povem, da kljub temu, da je mala zelo pridna, ne uspem priti do računalnika. Moj dragi se je samo prva dva dni izkazal kot prava pomoč, zdaj pa je že vse čisto preveč po starem user posted image Pa še delavci na gradbišču in neki izredni sestanki v vrtcu pa vse take fore...
Se bom pa trudla, da pridem čim prej spet nazaj v svojo pisemsko formo user posted image user posted image

nusi - no lepo, bo ostal lep spomin na porod in očitno tudi na tisti dve babici user posted image user posted image

gromska - ne morem verjet no, da si še kar na pohodih user posted image

milena
- upam, da ti tile dnevi brez dragega hitro minejo in da se bosta z Ožbejem dobro znašla.
Glede kg oz bolj g pa je meni patronažna rekla, da naj bi bebike dnevno dobile 20 g gor - to je pač nek minimum, ki popolnoma zadostuje.

mubi - za tebe tudi ne vem no, kaj se še tolk obotavljaš user posted image
Ampak vsaj teji k nisi dovolj gužve naredila, te ne more za nič krivit, ker je lepo na PDP šla rodit. Torej ji verjetno tudi tortice ne rabiš plačat user posted image user posted image user posted image

ana
- za tebe pa res velja izrek: v tretje gre rado user posted image user posted image user posted image

deveta
- dobrodošla user posted image

emibu - ravno danes mi je moj rekel, da bi skoz mogla met take zize kot jih imam zdaj user posted image user posted image
Ja, meni so se po prvem dojenju malenkost zmanjšale in tudi malo bolj ohlapne so postale. Veliko povesit se pač niso mogle, ker take mini zizike se niti ne morejo tolk povesit user posted image Tako je vsaj bilo pri meni in predvidevam, da bo enako porazno stanje tudi po drugem dojenju.

bela vrtnica - čestitke user posted image user posted image

zivepo - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo, da si uspela cote spakirat.

teja k - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dober povzetek "norih majčic" user posted image

bis - user posted image user posted image user posted image za jutri. Pa namesto treh krogov laufanja raje kaj sladkega nabaši v sebe user posted image

biba
- ja, seveda lahko ostaneš, tudi če v junij padeš user posted image user posted image user posted image Ampak daj se vseeno raje za porod v maju odloči user posted image

katja - ti pa vsako jutro en tak fini in zdravi zajtrk pripraviš user posted image user posted image Vse bi bilo ok, če ne bi tolk lušt s temi slikicami naredila user posted image

teja k - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jao, a zjutraj še pa tule težila, da bi šla rodit user posted image
Ta trola se je tak polževsko od doma spravljala kot jaz user posted image

zivepo - sem čestitala svoji mlekarni ja user posted image user posted image user posted image user posted image
Saj jaz vas nisem zapustila, malo "neželjene" pavze sem mogla vzet user posted image

barvar - user posted image user posted image user posted image super, da si že ritem ustvarjate. Tian bo star že 4 leta, pa ritma še vedno nimamo user posted image user posted image (malo heca)

emibu - user posted image user posted image user posted image

j.b.
- uživajte z Maticem.

Evo, sem vas uspela prebrat. Zdaj pa je zame skrajni čas, da se malo v spanec vržem, ker sem kot cota.

Želim vam, da greste vse čim prej rodit, da vam uspe to maja dat skoz user posted image
Nočko.






_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 1603
   RE: Majčice 2010 - 3. del
26.5.2010 6:48:01   
Mubi
Dobro jutro!
Ponoči se ni še nč začelo dogajati, smo mirno prespali celo noč brez zapletov takih in drugačnih...user posted image Zdele se pa odpravlam na ctg+pregled, pa da vidimo..... user posted image
Ne preveč pisat, da mi ne bo treba preveč pol brat ko nazaj pridem user posted image user posted image user posted image hehe user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 1604
   RE: Majčice 2010 - 3. del
26.5.2010 7:13:20   
biba88
hello bejbe!
učeri sem misla da bom kr tja padla user posted image kokr sem se prestopila me je zabolelouser posted image user posted image in dans me še kar boliuser posted image user posted image

ponoč sem imela ene podobne bolečine kot pri popadkih....sam nč se ni stopnjevaluser posted image


gremo rojevatuser posted image

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 1605
   RE: Majčice 2010 - 3. del
26.5.2010 7:32:42   
jolcica
jutro user posted image user posted image user posted image user posted image

samo štemplam se grem si veliko skledo čokolina nardit sem lačnauser posted image

drugače vse po starem odštevamo še 4dni do PDPja dogaja se pa prov ničuser posted image user posted image user posted image user posted image očitno bom na koncu tuki gor ostala sama in ker se mi bo tako dogajal se bom k sama s ssabo začela pogovarjatuser posted image user posted image user posted image

Teja Kuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Emibu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

aja edin dojke me tko bolijo so tko občutljive da bom kar popizd....pa povečale so se mi sej ne bi vedla če ne bi ugotovila da so mi vsi modrci premejhni ratal user posted image


< Sporočilo je popravil jolcica -- 26.5.2010 7:33:50 >


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 1606
   RE: Majčice 2010 - 3. del
26.5.2010 8:21:18   
milena222
Ojla!
Sem imela težave s prijavo,tako da sem se morala ponovno prijavit in sem po novem milena222 ( prej 2222 )user posted image
Najprej user posted image user posted image user posted image za vse, ki ste postale mamice ( imen ne bom pisala,da katere ne izpustim slučajno ).
Farina- imava zgleda kar podobno situacijo,samo jaz se vztrajam na dojenju brez dodatkov,ker se zaenkrat dovolj redi...me pa fejst muči,ko ne vem,koliko poje oziroma če je dovolj...
AT- blagor tebi za mleko...da ga imaš toliko..jaz se pa še kr mučim,da je vsaj zaenkrat dovolj...
Moram povedat,da sva včeraj z Ožbejem bila na terenu z vozičkom,pohvala za Mutsy-a, zaenkrat super zadovoljna!
Vprašanje za tiste,ki že vozičkate-a pokrivate voziček oz.strehico?Jaz dam čez pleničko?Glede oblačenja pa delam čisto po občutku, prejšnjič sem ga preveč oblekla in mu je bilo ful vročeuser posted image

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1607
   [Brisano sporočilo]
26.5.2010 8:33:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu milena222)
  Neposredna povezava do sporočila: 1608
   RE: Majčice 2010 - 3. del
26.5.2010 8:51:24   
_katja_
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo
tiste ki imate svoje otročke v vrtcu, kako jih boste imeli čez poletje v vrtcu? to mislim julij in avgust, pr nam je treba ta mesec oddat prijavo otrok, in sploh ne vem kaj naj napišem.



Jest imam sicer privat, ampak se bomo mogli tud počasi zjasnit...Mislim, da bo maksimalno do srede julija v varstvu, potem pa doma. Verjetno pa že prej kakšn podaljšan vikend odsoten, odvisno kolk bomo lahko kej sli hitro na morje. Potem konec julija ima pa možek že dopust. Pa malo bomo verjetno z babicami kombinirali do septembra.


_____________________________

www.fitnosecka.si
Vadba za nosečnice in poporodna vadba.

20.11.2008 smo dobili prvega sončka,
26.5.2010 pa je na svet prijokal drugi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1609
   RE: Majčice 2010 - 3. del
26.5.2010 9:16:08   
bubolin
Ojla čveke.
Najprej bravoooo teja user posted image user posted image user posted image čestitam.

Noo jaz se pa sedaj odpravljam na pregled v P. Bomo vidl kaj bojo povedal. Upam, da kr tam ostanem user posted image user posted image user posted image ja ja itak - če verjameš user posted image user posted image user posted image Itak pridem nazaj.

Paa paa


_____________________________

Moj sonček Mark je na svet prišel 3.6.2010 :))

(odgovor članu _katja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1610
   RE: Majčice 2010 - 3. del
26.5.2010 9:18:06   
bubolin
Ojla čveke.
Najprej bravooo teja user posted image user posted image user posted image čestitam.

Hmmm me prav zanima kaj se z emibu dogaja user posted image

Noo jaz pa sedaj šibam na pregled v P, pa da vidmo kaj bojo strici tam povedal. Upam da kr tam ostanem user posted image user posted image user posted image ja ja itak če verjameš user posted image user posted image user posted image itak pridem nazaj.

paa paa


_____________________________

Moj sonček Mark je na svet prišel 3.6.2010 :))

(odgovor članu _katja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1611
   RE: Majčice 2010 - 3. del
26.5.2010 9:20:11   
bubolin
nooo ja bolje dva posta kot nobenega - hi hi user posted image

_____________________________

Moj sonček Mark je na svet prišel 3.6.2010 :))

(odgovor članu bubolin)
Neposredna povezava do sporočila: 1612
   RE: Majčice 2010 - 3. del
26.5.2010 9:23:47   
jolcica
Punce dejte mi neki pomagat in sicer Nuhalna ko sem imela mi je včeri notri pisala v knjižco k prej ni nič napisala kaj pomenijo te dve cifre: 2.0; (1:4269) a je to dobro al slabo? a katera se na to spozna...
prej nism mela to nič tko mirk k sem NS imela novembra in moja G ko sem ji prinesla ni nič rekla zdj pa me zanima tik pred porodom seveda kaj to pomeni namest da bi me že tkrt ne tapametno me šle zdj...pa meni hormoni so čist zmešeni ratali...

pa še neki bi prosila a katera zna povedat kako naj dojke umirim da me ne bodo več tako srbele...user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil jolcica -- 26.5.2010 9:31:21 >


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu bubolin)
Neposredna povezava do sporočila: 1613
   RE: Majčice 2010 - 3. del
26.5.2010 9:24:25   
biba88
al je čep mogoče prozorna gosta sluz pa mal krvi!!! men je šlo to ven pa kar veliko jo je bilo!!! me pa tut neki šraufa v spodnjem delu trebuha in križuuser posted image user posted image user posted image

sem sitna ane k sam jamramuser posted image

(odgovor članu bubolin)
Neposredna povezava do sporočila: 1614
   [Brisano sporočilo]
26.5.2010 9:43:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu biba88)
  Neposredna povezava do sporočila: 1615
   RE: Majčice 2010 - 3. del
26.5.2010 9:50:05   
_katja_
Jest pa ne vem, ampak se mi zdi da mam popadke...upam, da ni samo lažni preplah. Sem si začela pisat kako in kaj in poročam... Štiha me pa v križu. No sej tud pr Nacetu sem jih ful čutla iz križa. Bomo vidl, ampak upam, da je to to.... Sej pol ko gre zares se uredijo v časovni interval, a ne?

Dobr opravte na CTGju punce!


_____________________________

www.fitnosecka.si
Vadba za nosečnice in poporodna vadba.

20.11.2008 smo dobili prvega sončka,
26.5.2010 pa je na svet prijokal drugi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1616
   RE: Majčice 2010 - 3. del
26.5.2010 9:52:27   
_katja_
IZVIRNO SPOROČILO: jolcica

Punce dejte mi neki pomagat in sicer Nuhalna ko sem imela mi je včeri notri pisala v knjižco k prej ni nič napisala kaj pomenijo te dve cifre: 2.0; (1:4269) a je to dobro al slabo? a katera se na to spozna...
prej nism mela to nič tko mirk k sem NS imela novembra in moja G ko sem ji prinesla ni nič rekla zdj pa me zanima tik pred porodom seveda kaj to pomeni namest da bi me že tkrt ne tapametno me šle zdj...pa meni hormoni so čist zmešeni ratali...

pa še neki bi prosila a katera zna povedat kako naj dojke umirim da me ne bodo več tako srbele...user posted image user posted image user posted image


Pojma nimam glede NS. Nisem šla ne pri prvem, ne zdej.

Dojke si pa namaži s kakšnim čimbolj mastnim oljem (joj sej kjero olje pa ni mastno?!?!)...mislm kaksno mandljevo pomoje bi moglo pomagat.


_____________________________

www.fitnosecka.si
Vadba za nosečnice in poporodna vadba.

20.11.2008 smo dobili prvega sončka,
26.5.2010 pa je na svet prijokal drugi.

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1617
   RE: Majčice 2010 - 3. del
26.5.2010 10:22:45   
Pingvinkica
IZVIRNO SPOROČILO: jolcica

drugače vse po starem odštevamo še 4dni do PDPja dogaja se pa prov ničuser posted image user posted image user posted image user posted image očitno bom na koncu tuki gor ostala sama in ker se mi bo tako dogajal se bom k sama s ssabo začela pogovarjatuser posted image user posted image user posted image




jolcica, tudi jaz sem na istem - PDP 30.5., dogajanje na nuli. Pregled imam pa šele 31.5. Se mi zdi, da bom kar pošteno zakorakala v junij... Zaenkrat se še nič ne sekiram, ker se še vedno ful dobro počutim in uživam na polno user posted image
Imam filing, da bom jaz tazadnja majčica user posted image

Teja K in vse ostale novopečene mamice user posted image     user posted image    user posted image


user posted image user posted image user posted image  za vse, ki odhajate v Rim oz. ste že tam!

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1618
   RE: Majčice 2010 - 3. del
26.5.2010 10:26:23   
Pingvinkica
IZVIRNO SPOROČILO: jolcica

Punce dejte mi neki pomagat in sicer Nuhalna ko sem imela mi je včeri notri pisala v knjižco k prej ni nič napisala kaj pomenijo te dve cifre: 2.0; (1:4269) a je to dobro al slabo? a katera se na to spozna...
prej nism mela to nič tko mirk k sem NS imela novembra in moja G ko sem ji prinesla ni nič rekla zdj pa me zanima tik pred porodom seveda kaj to pomeni namest da bi me že tkrt ne tapametno me šle zdj...pa meni hormoni so čist zmešeni ratali...



2.0 = najbrž tista razdalja med vratnimi vretenci in kožno gubo, ki jo izmerijo in na podlagi tega določijo tveganje za Downov sindrom...
1:4269 = verjetnost oz. tveganje za DS...

Ne skrbi - če bi bilo karkoli narobe oz. tveganje povečano, bi ti G to omenila in te tudi poslala na nadaljnje teste...

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1619
   RE: Majčice 2010 - 3. del
26.5.2010 10:27:13   
jolcica
IZVIRNO SPOROČILO: Pingvinkica

IZVIRNO SPOROČILO: jolcica

drugače vse po starem odštevamo še 4dni do PDPja dogaja se pa prov ničuser posted image user posted image user posted image user posted image očitno bom na koncu tuki gor ostala sama in ker se mi bo tako dogajal se bom k sama s ssabo začela pogovarjatuser posted image user posted image user posted image




jolcica, tudi jaz sem na istem - PDP 30.5., dogajanje na nuli. Pregled imam pa šele 31.5. Se mi zdi, da bom kar pošteno zakorakala v junij... Zaenkrat se še nič ne sekiram, ker se še vedno ful dobro počutim in uživam na polno user posted image
Imam filing, da bom jaz tazadnja majčica user posted image





O pol pa ne bom sama tuki gor mogoče... no jst imam pregled pol šele 1.6 sm pomojem bom tud jst pošten zakorakala v  junji no mogoče pa naju odreši kaj polna lunca kaj praviš user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Pingvinkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1620
   RE: Majčice 2010 - 3. del
26.5.2010 10:29:59   
Pingvinkica
IZVIRNO SPOROČILO: biba88

al je čep mogoče prozorna gosta sluz pa mal krvi!!! men je šlo to ven pa kar veliko jo je bilo!!! me pa tut neki šraufa v spodnjem delu trebuha in križuuser posted image user posted image user posted image

sem sitna ane k sam jamramuser posted image



Ja, pomoje je to - to.
Če je sluzi količinsko kar nekaj in vmes tudi malo krvi, naj bi šlo za čep...
Pa tudi šraufanje v trebuhu in križu ponavadi naznanjata začetek akcije... user posted image
Drži se in srečno! user posted image

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 1621
   RE: Majčice 2010 - 3. del
26.5.2010 10:31:01   
Pingvinkica
IZVIRNO SPOROČILO: _katja_

Jest pa ne vem, ampak se mi zdi da mam popadke...upam, da ni samo lažni preplah. Sem si začela pisat kako in kaj in poročam... Štiha me pa v križu. No sej tud pr Nacetu sem jih ful čutla iz križa. Bomo vidl, ampak upam, da je to to.... Sej pol ko gre zares se uredijo v časovni interval, a ne?



Drži se in srečno!!! user posted image

(odgovor članu _katja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1622
   RE: Majčice 2010 - 3. del
26.5.2010 10:33:06   
Pingvinkica
IZVIRNO SPOROČILO: jolcica

IZVIRNO SPOROČILO: Pingvinkica

IZVIRNO SPOROČILO: jolcica

drugače vse po starem odštevamo še 4dni do PDPja dogaja se pa prov ničuser posted image user posted image user posted image user posted image očitno bom na koncu tuki gor ostala sama in ker se mi bo tako dogajal se bom k sama s ssabo začela pogovarjatuser posted image user posted image user posted image




jolcica, tudi jaz sem na istem - PDP 30.5., dogajanje na nuli. Pregled imam pa šele 31.5. Se mi zdi, da bom kar pošteno zakorakala v junij... Zaenkrat se še nič ne sekiram, ker se še vedno ful dobro počutim in uživam na polno user posted image
Imam filing, da bom jaz tazadnja majčica user posted image





O pol pa ne bom sama tuki gor mogoče... no jst imam pregled pol šele 1.6 sm pomojem bom tud jst pošten zakorakala v  junji no mogoče pa naju odreši kaj polna lunca kaj praviš user posted image user posted image user posted image user posted image




Mah ne vem, no... Jaz kar ne bi rodila na polno luno, ker takrat bo baje v P blazna gužva...
Pol pa že raje na junij počakam... user posted image

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1623
   RE: Majčice 2010 - 3. del
26.5.2010 10:40:49   
Angel_Tian
Pozdravljene punce,

evo, že izpolnjujem obljubo in se hitro javljam user posted image Moj dragi je namreč iz nočne in lepo spi. Lina tudi ima spet enega od njenih lepotnih počitkov, patronažno sva tudi že odpravile. Cote obešene, zajtrk za mano... vse gre po planu user posted image

Zize mi je zjutraj skoraj razneslo, ker mala ni bila ne vem kako lačna ponoči. Sem si eno mogla kar na pumpico spraznit, na drugo sem pa Lino obesila user posted image user posted image user posted image
Je moj rekel, da če bo šlo tako naprej, bomo še Tianu čokolino kar s tem mlekom delali user posted image user posted image user posted image

Aja, tale naš ati je tak zalublen v svojo pupo. Ji je danes obljubil, da ji bo vse kupil, pa izpit za avto ji bo plačal in potem avto kupil user posted image user posted image No, potem bodo taki Tianovi stroški na mene padli ali kako? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aja zivepo, zate (no, saj za ostale tudi) informacija.
"V predšolskem obdobju ima otrok pravico do šestih obiskov patronažne sestre v prvem letu starosti ter enega obiska v drugem in enega v tretjem letu starosti..."
To piše v Vodniku po zdravstvenih pravicah otrok, mladostnikov in mladostnic - knjižica, ki jo izdaja Unicef, dobite jo pa tak v P.

mubi - si pa ziheraš, da prideš danes še nazaj domov? user posted image

milena - si rekla, da imaš doma tehtnico. Koliko se ti pa dnevno poredi Ožbej?  20 g na dan je dovolj, toliko pa sigurno nabereta skupaj user posted image

Hmmmmm vozičkanje - mi smo v bistvu dnevno malo na terenu, vozičkat bom pa šla malo danes, če ne bo preveč pihalo. Otročka pa jaz nikoli ne oblačim preveč, raje vzamem deko in pokrijem, če bi slučajno dete imelo preveč hladne roke ali noge. Ampak tu ne bom pametovala, ker je od otroka do otroka različno. Mi smo pač očitno vsi malo bolj "topli". Sem se pa okrog tega že pri Tianu s taščo skregala, ker ona bi ga mnda v zimski kombinezon dala sredi poletja, sploh če je malo zapihalo, je delala takoj paniko. Delaj to po občutku, ne poslušat drugih (tudi mene ne user posted image ). Obleči tako, da lahko vedno kaj še slečeš in vedno kaj še navrh oblečeš user posted image

zivepo - saj bo tvoja pupa tudi kmalu ven pokukala. Držim pesti in ti pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image In če tebe ne uboga, naj pa mene in naj te recimo danes ponoči peljejo rodit user posted image user posted image user posted image

Vrtec - mi smo tudi že mogli javit za počitnice v vrtcu. Tian bo doma od 19.7. do 20.8. V tem obdobju bo namreč tudi moj imel očetovskega in redni dopust, tako da bomo takrat bolj skupaj.

bubolin - dovolj ponavljanja za danes. Idi zaj še rodit user posted image user posted image

jolcica - a kreme ali pa še boljše, če je olje, nič ne pomagajo proti srbenju?

katja - user posted image user posted image user posted image za one čisto taprave popadke. Ne se več predolgo mučit punce, da ne boste junijke postale user posted image






_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 1624
   RE: Majčice 2010 - 3. del
26.5.2010 11:19:27   
Meemee

IZVIRNO SPOROČILO: Gromska

Meemee: user posted image user posted image user posted image Verjetno je v tvojem trebuhu ena umirjena pesniška dušica, tako da nič skrbet. Različni smo že še preden pokukamo na plano. Za jutri pa user posted image user posted image user posted image !



user posted image user posted image user posted image No, tale naša umirjena pesniška dušica se je ob 00:30 le zbudila in malo nežno pomigala. Po moje bo baletka user posted image Potem pa je spet zaspala user posted image Ampak bilo je dovolj, da sem se pomirila user posted image user posted image
Mi je bilo pa celo noč takooooooo slabo in kljub enemu Lekadolu me je tako bolela glava, da praktično nisem nič spala user posted image No, ene 2 uri (od 7ih do 9ih) sem spala. Se mi kar rola user posted image user posted image user posted image

Zdele letim na pregled user posted image

user posted image user posted image user posted image za vse, ki boste danes rodile user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?